О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2016 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 января 2017 года № 3748. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2018 года № 223
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2018 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложенный акиматом района районный бюджет на 2017-2019 годы районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 960 647 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 268 312 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 6 482 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 12 225 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 671 063 тысяч тенге;
2) затраты – 9 241 805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 8 491 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 8 491 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 527 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -289 649 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 289 649 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 17 018 тысяч тенге;
погашение займов - 8 527 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 281 158 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 30.03.2017 № 134; 30.06.2017 № 155; 29.09.2017 № 170; 14.12.2017 № 190 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 4 371 703 тысяча тенге, в том числе:
0 тысяч тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
3 339 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3 425 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";

2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 120 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 3748 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 223 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2 -тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ұсынған 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджетін қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 960 647 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 268 312 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6 482 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12 225 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 671 063 мың теңге;
2) шығындар – 9 241 805 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 8 491 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 8 491 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -8 527 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -289 649 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 289 649 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 17 018 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 8 527 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 281 158 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 30.03.2017 № 134; 30.06.2017 № 155; 29.09.2017 № 170; 14.12.2017 № 190 шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен - 4 371 703 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 0 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 3 339 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге – 3 425 мың теңге;

9 395 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
44 453 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
75 641 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений образования;
41 238 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы организаций культуры;
17 589 тысяч тенге -на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
9 488 тысяч тенге – на организацию работ по благоустройству населенных пунктов и капитальный ремонт парков;
136 260 тысяч тенге - на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
373 930 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудование для жилищно-коммунального хозяйства;
61 225 тысяч тенге – на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения;
1 464 177 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и капитальный ремонт автомобильных дорог;
321 261 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
12 110 тысяч тенге - на проектирование и строительство жилья коммунального жилищного фонда;
1 345 508 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документаций и строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
81 786 тысяч тенге – на развитие объектов сельского хозяйства;
12 455 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
13 583 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
6 700 тысяч тенге – на приобретение и установку ламп уличного освещения, работающих на солнечной энергий;
44 500 тысяч тенге – на текущее содержание автомобильных дорог;
47 588 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
57 566 тысяч тенге – на приобретение и установку памятников;
93 953 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение и капитальный ремонт учреждений образования;
1 550 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппарата районного маслихата;
11 970 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
5 100 тысяч тенге – на увеличение количества выхода в эфир через телеканалы передач о повседневной жизни населения;
2 687 тысяч тенге – на обустройство пандусов для лиц с ограниченными возможностями;
5 869 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение учереждений социальной защиты;
5 547 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение учереждений спорта;

Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 9 395 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 44 453 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 75 641 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 41 238 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 17 589 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру жұмыстарын ұйымдастыруға және саябақтарды күрделі жөндеуге – 9 488 мың теңге;
азаматтардың жекеленген санаттарына тұрғын үйлерді сатып алуға – 136 260 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника мен құралдар сатып алуға – 373 930 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін күрделі жөндеуге – 61 225 мың теңге;
автомобиль жолдарын күрделі жөндеу және жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға – 1 464 177 мың теңге;
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға -321 261 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және салуға – 12 110 мың теңге;
жобалау-сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына – 1 345 508 мың теңге;
ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға – 81 786 мың теңге.
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 12 455 мың теңге;
елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 13 583 мың теңге;
күн энергиясынан жұмыс жасайтын көше жарығы шамдарын сатып алу және орнатуға – 6 700 мың теңге;
автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына және құжаттарын дайындау шығындарына – 44 500 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізуге – 47 588 мың теңге;
ескерткіштер сатып алу және орнатуға – 57 566 мың теңге;
білім беру мекемелерін материалдық-техникалық қамтамасыз ету және күрделі жөндеу үшін - 93 953 мың теңге;
аудандық мәслихат аппаратын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жабдықтауға - 1 550 мың теңге;
мемлекеттік органдар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жабдықтауға – 11 970 мың теңге;
халықтың тыныс-тіршілігін сипаттайтын хабарларды телеарналар арқылы эфирге шығару санын көбейтуге – 5 100 мың теңге;
мүмкіндіктері шектеулі тұлғалар үшін пандустар орнатуға – 2 687 мың теңге;
әлеуметтік қорғау ұйымдарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жабдықтауға – 5 869 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жабдықтауға – 5 547 мың теңге;

2 857 тысяч тенге – на оформление документов скотомогильников (биотермических ям) и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
8 778 тыс тенге – на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности;
15 000 тыс тенге – на реконструкцию и стройтельство объектов образования;
20 000 тыс тенге – на развитие коммунального хозяйства;
2 566 тыс тенге – на развитие благоустройства населенных пунктов.
12 200 тысяч тенге - на проведение энергетического аудита в государственных учреждениях;
409 тысяч тенге - на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой;
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 30.03.2017 № 134; 30.06.2017 № 155; 29.09.2017 № 170; 14.12.2017 № 190 (вводится в действие с 01.01.2017).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены бюджетные кредиты из областного бюджета для социальной поддержки специалистов на 17 018 тысяча тенге.
4. Утвердить в составе районного бюджета на 2017 год размер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов, согласно приложению 4.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2017 год в размере – 1 621 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2017 № 190 (вводится в действие с 01.01.2017).

мал қорымдарының (биотермиялық шұңқырлардың) құжаттарын дайындауға және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуге – 2 857 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 8 778 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және қайта құруға – 15 000 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 20 000 мың теңге;
абаттандыру нысандарын салуға – 2 566 мың теңге.
мемлекеттік мекемелерде энергетикалық аудитті жүргізуге – 12 200 мың теңге;
бруцеллезбен ауыратын, санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге – 409 мың теңге;
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 30.03.2017 № 134; 30.06.2017 № 155; 29.09.2017 № 170; 14.12.2017 № 190 шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 17 018 мың теңге бюджеттік кредит көзделгені ескерілсін.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві – 1 621 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 14.12.2017 № 190 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

6. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправлениям в разрезе сельских округов на 2017 год, согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2017 год, согласно приложению 6.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства экономики и бюджета, финансов (Р. Турдагали).

6. 2017 жылға ауылдық округтер бойынша жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінісі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2017 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарлама тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Р. Тұрдағали) жүктелсін.

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель очередной
8-сессии районного маслихата
Б. Рахметов
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев
Приложение 1 к решению Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 120
Бюджет района на 2017 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2017 № 190 (вводится в действие с 01.01.2017).
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

9. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
8-сессиясының төрағасы
Б. Рахметов
Аудандық мәслихаттың хатшысы М. Мырзашев
Махамбет аудандық мәслихаттың 2016жылғы 23 желтоқсандағы № 120 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 14.12.2017 № 190 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

16720
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
16720
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
3189505
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
633708
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
39081
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
594627
464
Отдел образования района (города областного значения)
29620
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
29620
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7900
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
464
Отдел образования района (города областного значения)
2101998
003
Общеобразовательное обучение
2032733
006
Дополнительное образование для детей
69265
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
50293
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
50293
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
37552
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
37552
464
Отдел образования района (города областного значения)
328434
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14475
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
138639
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1401
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8421
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

16720
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
16720
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Білім беру
3189505
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
633708
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
39081
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
594627
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29620
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
29620
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
7900
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2101998
003
Жалпы білім беру
2032733
006
Балаларға қосымша білім беру
69265
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
50293
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
50293
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
37552
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
37552
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
328434
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14475
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
138639
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс – шараларды өткізу
1401
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8421
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14568
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150930
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
220783
464
Отдел образования района (города областного значения)
1530
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1530
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
19741
010
Государственная адресная социальная помощь
2313
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12251
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
5177
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28703
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28703
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
161414
004
Программа занятости
76027
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5505
007
Оказание жилищной помощи
98
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
985
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37895
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18857
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21640
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
407
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
9395
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
9395
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3012826
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14568
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
150930
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
220783
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1530
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1530
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
19741
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2313
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12251
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5177
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28703
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
28703
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
161414
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
76027
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5505
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
98
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
985
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37895
017
Мүгедектердің оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18857
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21640
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
407
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
9395
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
9395
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
3012826
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

432
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
432
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
136260
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
136260
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1569143
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12110
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1557033
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2662
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2662
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
444253
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
426298
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
17955
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
724124
005
Развитие коммунального хозяйства
50674
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

432
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
432
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
136260
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
136260
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1569143
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12110
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1557033
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2662
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2662
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
444253
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
426298
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
17955
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
724124
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
50674
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту

1200
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12126
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12126
013
Капитальные расходы государственного органа
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29773
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29773
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
10240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
10240
003
Капитальные расходы государственного органа
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
22534
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
22534
003
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
5750
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5750
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5750
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
2900176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
618239
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
36378
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
581861
464
Отдел образования района (города областного значения)
29620
009
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

1200
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12126
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12126
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29773
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29773
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
10240
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10240
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бадарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
22534
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бадарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатт іске асыру жөніндегі қызметтер
22534
02
Қорғаныс
5750
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5750
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5750
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Білім беру
2900176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
618239
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
36378
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
581861
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29620
009
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

16018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8553
004
Капитальные расходы государственного органа
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
5000
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
770
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1695
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
50007
006
Функционирование районных (городских) библиотек
50007
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2296
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
2296
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11323
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
11323
010
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11220
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9923
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83313
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6654
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6654
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14403
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14403
005
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения

16018
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8553
004
Мемлекеттік органның шығыстары
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
5000
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
770
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1695
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
50007
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
50007
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2296
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2296
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11323
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11323
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
21143
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11220
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9923
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83313
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6654
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6654
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14403
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14403
005
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

006
Капитальные расходы государственного органа
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
21094
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15659
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1584
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
772
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3079
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13815
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13815
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
007
Капитальные расходы государственного органа
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
27347
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27347
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16438
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16438
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16438
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
752
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
752
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
752
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
13
Прочие
64621

006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
21094
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15659
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1584
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
772
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
3079
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13815
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13815
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
27347
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27347
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16438
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16438
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16438
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
752
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
752
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
752
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
64621

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29273
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
29273
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35348
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35348
14
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
85834
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
85834
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29273
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
29273
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35348
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35348
14
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
85834
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
85834
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғарғы тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

051
Трансферты органам местного самоуправления
85834
Функциональная группа
Сумма тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
459
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма тыс.тенге
Администратов
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Функциональная группа
Сумма тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
16
Погашение займов

051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
85834
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
ІV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
16
Қарыздарды өтеу

Приложение 4 к решению Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2016года № 120
Размер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2017 № 190 (вводится в действие с 01.01.2017).
(тыс.тенге)
Код программы
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Актугай
Алга
Акжайык
Алмалы
Баксай
Бейбарыс

Махамбет аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 120 шешіміне 4 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 14.12.2017 № 190 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
(мың теңге)
Бағдарламалар коды
Ауылдық округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақтоғай
Алға
Ақжайық
Алмалы
Бақсай
Бейбарыс