О внесении изменений в решение XXXIV cессии районного маслихата V созыва от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 17 августа 2016 года № 45-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 августа 2016 года № 3595. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24 марта 2017 года № 80-VI
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24.03.2017 № 80-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3444, опубликованно 28 января 2016 года в газете "Нарын таны") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 681 226" заменить цифрами "3 721 226";
цифры "1 858 770" заменить цифрами "1 898 770";
в подпункте 2):

V шақырылған аудандық мәслихаттың XXXIV cессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы № 45-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 3595 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 80-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 24.03.2017 № 80-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Исатай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3444 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетіне 2016 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 681 226" деген сандар "3 721 226" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 858 770" деген сандар "1 898 770" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

цифры "3 702 793" заменить цифрами "3 742 793";
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (А.Рахметов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
V сессии районного маслихата
Р. Абшеев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев

"3 702 793" деген сандар "3 742 793" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы
Р. Абшеев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев