О присвоении наименовании улицам
Решение акима Тущыкудукского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 7 декабря 2016 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 декабря 2016 года № 3738
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закон Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьеи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключения областной ономастической комиссии от 2 августа 2016 года, аким Тущыкудукского сельского округа РЕШИЛ:
Присвоить в селе Тущыкудук, Тущыкудукского сельского округа, Исатайского района:
1) улице № 1 имя "Шәмшиден Шәріпов";
2) улице № 2 имя "Айтан Ысмағұлов";
3) улице № 3 имя "Аманкелді Иманов";
4) улице № 4 имя "Абай";
5) улице № 5 имя "Оңайбай Нағиев";
6) улице № 6 имя "Хұсынеден Пазылұлы";
7) улице № 7 имя "Жұмабай Мырзағалиев";
8) улице № 8 имя "Мұхиден Ғалиев";
9) улице № 9 имя "Тастан Башпанов";
10) улице № 10 имя "Қапизолла Каримов"
11) улице № 11 наименование "Нарын";
12) улице № 12 наименование "Болат жол";
13) улице № 13 наименование "Бақсай";
14) улице № 14 наименование "Аққыстау";
15) улице № 15 имя "Жамбыл";
16) улице № 16 наименование "Бірлік Ту";
17) улице № 17 наименование "Барлаушы";
18) улице №18 наименование "Мұнайшы";
19) улице №19 наименование "Атамекен";
20) улице №20 наименование "Күнбатыс";
21) улице №21 наименование "Ақжол";
22) улице №22 наименование "Егемен Қазақстан";
23) улице №23 наименование "Тасарал";
24) улице №24 наименование "Болашақ";
25) улице №25 имя "Едіге Мамаев";
26) улице №26 наименование "Бәйтерек";
27) улице №27 имя "Құраш Жонабаев";
28) улице №28 имя "Ғилаж Өтеков";
29) улице №29 имя "Бегайдар".
Присвоить улице в населенном пункте Айбас, Тущыкудукского сельского округа, Исатайского района наименование "Айбас", присвоить улице в населенном пункте Қызыл үй, наименование "Қызыл үй".
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Тущыкудукского сельского округа Кинешова К.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тущыкудукского сельского округа Ш. Неталиев

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Тұщықұдық ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 61 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда № 3738 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 2 тамыздағы қорытындысына cәйкес Тұщықұдық ауылдық округінің әкімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Исатай ауданы, Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылындағы:
1) № 1 көшеге "Шәмшиден Шәріповтің" есімі;
2) № 2 көшеге "Айтан Ысмағұловтың" есімі;
3) № 3 көшеге "Аманкелді Имановтың" есімі;
4) № 4 көшеге "Абай" есімі;
5) № 5 көшеге "Оңайбай Нағиевтың" есімі;
6) № 6 көшеге "Хұсынеден Пазылұлының" есімі;
7) № 7 көшеге "Жұмабай Мырзағалиевтің" есімі;
8) № 8 көшеге "Мұхиден Ғалиевтың" есімі;
9) № 9 көшеге "Тастан Башпановтың" есімі;
10) № 10 көшеге "Қапизолла Каримовтың" есімі;
11) № 11 көшеге "Нарын" атауы;
12) № 12 көшеге "Болат жол" атауы;
13) № 13 көшеге "Бақсай" атауы;
14) № 14 көшеге "Аққыстау" атауы;
15) № 15 көшеге "Жамбыл" есімі;
16) № 16 көшеге "Бірлік Ту" атауы;
17) № 17 көшеге " Барлаушы" атауы;
18) № 18 көшеге " Мұнайшы" атауы
19) № 19 көшеге " Атамекен" атауы;
20) №20 көшеге "Күнбатыс" атауы;
21) №21 көшеге "Ақжол" атауы;
22) №22 көшеге "Егемен Қазақстан" атауы;
23) №23 көшеге "Тасарал" атауы;
24) №24 көшеге "Болашақ" атауы;
25) №25 көшеге "Едіге Мамаевтың" есімі;
26) №26 көшеге "Бәйтерек" атауы;
27) №27 көшеге "Құраш Жонабаев" есімі;
28) №28 көшеге "Ғилаж Өтековтің" есімі;
29) №29 көшеге "Бегайдар" атауы берілсін.
2. Исатай ауданы, Тұщықұдық ауылдық округі Айбас елді мекеніндегі көшеге "Айбас" атауы, Қызылүй елді мекеніндегі көшеге "Қызыл үй" атауы берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тұщықұдық ауылдық округінің әкімінің орынбасары Қ. Қинешовке жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тұщықұдық ауылдық округінің әкімі: Ш. Неталиев