О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 26 апреля 2016 года № II-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 апреля 2016 года № 3498. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № X-3
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № X-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 25 апреля 2016 года № 85 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3437, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 4 февраля 2016 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 171 179" заменить цифрами "4 659 542";
цифры "863 701" заменить цифрами "797 971";
цифры "120 110" заменить цифрами "144 994";
цифры "1 724 555" заменить цифрами "3 680 284".
в подпункте 2):
цифры "4 171 179" заменить цифрами "4 659 542".
в подпункте 5):
цифры "- 28 634" заменить цифрами "- 58 245".
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 58 245 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 28 634 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 611 тысяч тенге".
2) в пункте 7:
в подпункте 2):
цифры "745 300" заменить цифрами "760 196";
в подпункте 8):
цифры "22 655" заменить цифрами "40 586";
в подпункте 9):
цифры "2 400" заменить цифрами "2 590";
в подпункте 10):
цифры "18 721" заменить цифрами "22 655";
в подпункте 13):
цифры "4 566" заменить цифрами "23 846";
в подпункте 14):
цифры "38 114" заменить цифрами "47 925";
дополнить подпунктами 15), 16), 17), 18), 19) следующего содержания:
"15) на обеспечение экономической стабильности – 47 194 тысяч тенге;"

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVI-3 "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № II-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 3498 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № Х-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 28.03.2017 № Х-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 85 қаулысына қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVI-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3437 тіркелген, 2016 жылы 4 ақпандағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) 1) тармақшасына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасына:
"4 171 179" деген сандар "4 659 542" деген сандармен ауыстырылсын;
"863 701" деген сандар "797 971" деген сандармен ауыстырылсын;
"120 110" деген сандар "144 994" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 724 555" деген сандар "3 680 284" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"4 171 179" деген сандар "4 659 542" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"- 28 634" деген сандар "- 58 245" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58 245 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 28 634 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 611 мың теңге".
2) 7 - тармақта:
2) тармақшада:
"745 300" деген сандар "760 196" деген сандармен ауыстырылсын;
8) тармақшада:
"22 655" деген сандар "40 586" деген сандармен ауыстырылсын;
9) тармақшада:
"2 400" деген сандар "2 590" деген сандармен ауыстырылсын;
10) тармақшада:
"18 721" деген сандар "22 655" деген сандармен ауыстырылсын;
13) тармақшада:
"4 566" деген сандар "23 846" деген сандармен ауыстырылсын;
14) тармақшада:
"38 114" деген сандар "47 925" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 15), 16), 17) 18), 19), тармақшалармен толықтырылсын:
"15) экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге – 47 194 мың теңге;"

"16) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов – 40 846 тысяч тенге;"
"17) на обслуживание системы электронного обучения "e-learning" – 7 480 тысяч тенге;"
"18) на приобретение спецтехники и оборудования для жилищно-коммунального хозяйства – 23 025 тысяч тенге;"
"19) на содержание детско-юношеских спортивных школ – 34 219 тысяч тенге;"
3) в пункте 8:
в подпункте 2):
цифры "114 200" заменить цифрами "141 738";
дополнить подпунктами 3), 4) следующего содержания:
"3) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 200 000 тысяч тенге;"

"16) жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге – 40 846 мың теңге;"
"17) "e-learning" электрондық оқыту жүйесіне – 7 480 мың теңге;"
"18) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға – 23 025 мың теңге;"
"19) балалар-жасөспірімдер спорт мектептерін ұстауға – 34 219 мың теңге;"
3) 8 - тармақта:
2) тармақшада:
"114 200" деген сандар "141 738" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 3), 4) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 200 000 мың теңге;"

"4) на строительство и реконструкцию объектов образования – 53 254 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 3 к данному решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитии предпринимательства и экологии (А. Баймуратова).

"4) білім беру объектілерін салуға және қайта құруға – 53 254 мың теңге;".
2. 1, 5 - қосымшалар осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Көрсетілген шешім осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

Приложение 2 к решению ІІ сессии районного маслихата от 26 апреля 2016 года № ІІ-3
Приложение 5 к решению ХХХVІ сессии районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVІ-3
Объемы финансирования через аппараты акимов сельских округов на 2016 год
(тысяч тенге)
Код программы
Наименование бюджетных программ
Наименование государственного органа
Мукур
Коздигара
Кызылкога
Жамбыл
Сагиз
Жангелдин
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

Аудандық мәслихаттың ІІ сессиясының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № ІІ-3 шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың ХХХVІ сессиясының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVІ-3 шешіміне 5 қосымша
2016 жылға ауылдық округтер әкімдері аппаратты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарлама коды
Бюджеттік бағдарламалар атауы
Мемлекеттік мекеме атауы
Мұқыр
Көздіғара
Қызылқоға
Жамбыл
Сағыз
Жангелдин
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер