О внесении изменении и дополнении в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-4 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2015 года № V-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 октября 2016 года № 3652. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 31 мая 2017 года № VII-3
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 31.05.2017 № VII-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", c постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-4 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3429, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Қызылқоға") следующие изменения и дополнения:
в правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан:
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Больным с различной формой туберкулеза, оказывается ежемесячная социальная помощь без учета семейного дохода.";
в пункте 22:
слово и цифры "приложениям 8, 9" заменить словом и цифрой "приложению 8";
слово и цифры "приложениям 10, 11" заменить словом и цифрой "приложению 9";
пункт 35 изложить в следующей редакции:
"35. После определения права на получения ОДП на основе социального контракта уполномоченный орган приглашает заявителя и (или) членов его семьи для разработки индивидуального плана помощи семье и заключения социального контракта активизации семьи согласно приложениям 10, 11, утверждаемым приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 17 мая 2016 года №385 "Об утверждении форм документов для участия в проекте "Өрлеу" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13773)";

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVI-4 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 3652 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 мамырдағы № VII-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 31.05.2017 № VII-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Кұқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" № ХХХVI-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3429 тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетінде 2016 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
келесі мәтіндегі 7-1 тармақшамен толықтырылсын:
"7-1. Туберкулездің әртүрлі түрімен ауыратын науқастарға отбасы табыстары есепке алынбай ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсетіледі.";
22 тармағындағы:
"8, 9-қосымшаларына" деген сандар және сөз "8-қосымшасына" деген сан және сөзбен ауыстырылысын;
"10, 11-қосымшаларына" деген сандар және сөз "9-қосымшасына" деген сан және сөзбен ауыстырылысын;
35 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"35. Әлеуметтік келісімшарт негізінде төленетін ШАК алуға құқығы анықтағаннан кейін өтініш берушіні және (немесе) оның отбасы мүшелерін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 385 "Өрлеу" жобасына қатысуға арналған құжаттар нысанын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13773 тіркелген) бұйрығымен бекітілген 10, 11-қосымшаларға сәйкес, отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын және отбасына көмектің жеке жоспарын жасау үшін шақыртады.";

дополнить главой 5-1 следующего содержания:
"5-1. Порядок отчетности.
44-1. Отчеты о заключенных социальных контрактах активизации семьи и социальных контрактах, о назначении и выплате обусловленной денежной помощи, сведения о получателях обусловленной денежной помощи и ежемесячный отчет ассистента о сопровождении социального контракта активизации семьи заполняются по формам согласно приложениям 16, 17, 18, 19.".
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 и дополнить приложениями 16, 17, 18, 19 согласно приложениями 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по социальным вопросам, гендерной политике, по делам молодежи и связи с неправительственными организациями (А. Есенжанов).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Баймуратова
Секретарь маслихата Т. Бейскали
Приложение 1 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 1 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Лист собеседования для участия в проекте "Өрлеу"
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) претендента __________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) специалиста отдела занятости и социальных программ _______________________________________________________________________
Дата обращения за обусловленной денежной помощью на основе социального контракта активизации семьи _____________________________
Характеристика семьи (одиноко проживающего гражданина(ки): ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Трудовая деятельность взрослых неработающих членов семьи (места работы, должность, причины увольнения):
Члены семьи
Профессия
Последнее место работы, причины увольнения
Стаж работы общий
Стаж работы на последнем месте
Трудовые навыки и умения
Длительность периода без работы
Претендент
Супруг (супруга)
Другие взрослые члены семьи
Возможности трудовой деятельности (мнение):
Претендент: ___________________________________________________________________________
Супруг (супруга): ______________________________________________________________________
Другие взрослые члены семьи: ___________________________________________________________
Отношения между членами семьи ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Сложности в семье ________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Возможности (потенциал) семьи – оценка специалиста отдела занятости и социальных программ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Проблемы (трудности на сегодняшний день) ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Желания семьи (одиноко проживающего гражданина(ки) ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Другое____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Подписи сторон:
Районный/городской отдел занятости Претендент
и социальных программ
___________________ (подпись) ________________ (подпись)
____________________(дата) _________________(дата)

келесі мәтіндегі 5-1 тарауымен толықтырылсын:
"5-1. Есеп беру тәртібі.
44-1. Отбасының белсенділігін арттыру бойынша жасалған әлеуметтік келісімшарттары мен әлеуметтік келісімшарттар туралы, шартты ақшалай көмекті тағайындау және төлеу туралы, шартты ақшалай көмекті алушылар туралы мәліметтер және ассистенттің отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарттарын сүйемелдеу туралы ай сайынғы есептер, 16, 17, 18, 19 қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша толтырылады".
2. Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын және 16, 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес 16, 17, 18, 19 қосымшаларымен толықтырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың әлеуметтік мәселелер, гендерлік саясат, жастар мен үкіметтік емес ұйымдармен байланыс жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Есенжанов) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Сессия төрағасы: А. Баймуратова
Мәслихат хатшысы: Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 1 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 1 қосымша
нысан
"Өрлеу" жобасына қатысу үшін әңгімелесу парағы
Үміткердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ___________________________
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі маманының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) _______________________________________
Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарты негізінде шартты ақшалай көмек алуға жүгінген күн _____________________________
Отбасының (жалғыз тұратын азаматтың (азаматшаның) сипаттамасы: ______
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Отбасының жұмыс істемейтін ересек мүшелерінің еңбек қызметі (жұмыс орны, лауазымы, жұмыстан шығу себептері):
Отбасы мүшелері
Кәсібі
Соңғы жұмыс орны, жұмыстан шығу себептері
Жалпы жұмыс өтілі
Соңғы жұмыс орнындағы жұмыс өтілі
Еңбек дағдылары мен шеберлігі
Жұмыссыздық кезеңінің ұзақтығы
Үміткер
Зайыбы (жұбайы)
Отбасы мүшелеріндегі басқа ересектер
Еңбек қызметінің мүмкіндіктері (пікір):
Үміткер: __________________________________________________________________
Зайыбы
(жұбайы): _______________________________________________________________________
Отбасының басқа да ересек мүшелері: _________________________________________
Отбасы мүшелері арасындағы қарым-қатынас _______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Отбасындағы қиындықтар ________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Отбасының мүмкіндіктері (әлеуеті) – жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі маманының бағасы _______________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Проблемалар (бүгінгі күнгі қиындықтар) ____________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Отбасының (жалғыз тұратын азаматтың (азаматшаның) қалауы ________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Басқа __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Тараптардың қолы:
жұмыспен қамту және әлеуметтік Үміткер
бағдарламалар бөлімінің басшысы
___________________ (қолы) _________________ (қолы)
___________________ (күні) _________________ (күні)

Приложение 2 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 2 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Заявление на участие в проекте "Өрлеу"
В отдел занятости и социальных программ ___________________________________
(населенный пункт, район, область)
от ______________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
проживающего по адресу _______________________________________________________
(населенный пункт, район) ______________________________________________________
(улица, № дома и квартиры, телефон) документ удостоверение личности № ______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
дата выдачи _____________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер
_________________________________________________________
Банковские реквизиты:
наименование банка ______________________________________
банковский счет № __________________________________
№ лицевого счета ___________________________________
Заявление
Прошу принять меня (мою семью) в проект "Өрлеу" и назначить обусловленную денежную помощь на основании социального контракта активизации семьи.
Настоящим выражаю согласие на использование информации о членах моей семьи (включая меня) (доходы, образование, место жительства, семейное положение) для оценки правомочности участия в проекте, а также проверку, приведение в соответствие и обновление соответствующей информации в государственных органах.
Я информирован(а) о том, что предоставляемая мной информация конфиденциальна и будет использоваться исключительно для реализации социальных программ.
Моя семья (включая меня) состоит из _____ человек.
В случае возникновения изменений в составе семьи, выезда на постоянное место жительства за пределы Республики Казахстан, а также возникновение иных обстоятельств, влекущих прекращение выплаты обусловленной денежной помощи или изменение ее размера, обязуюсь в течение пятнадцати рабочих дней сообщить о них.
Предупрежден(а) об ответственности за предоставление ложной информации и недостоверных (поддельных) документов.
Одновременно прошу рассмотреть возможность предоставления в соответствии с законодательством Республики Казахстан мне и членам моей семьи:
специальных социальных услуг;
мер реабилитации инвалидов (сурдотехнические, тифлотехнические, протезно-ортопедические средства, специальные средства для передвижения, социальные услуги индивидуального помощника, специалиста жестового языка;
социальной помощи по решению местных представительных органов.
"____"__________20__ года __________________
(дата) (подпись заявителя)
Для служебных отметок отдела занятости и социальных программ.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
Документы приняты "____"__________20__ года _____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись лица, принявшего документы
_________ Регистрационный номер заявителя (семьи)
Заявление с прилагаемыми документами переданы в участковую комиссию "__"__________ 20__ года
Принято "__"________ 20__ года
__________________________ Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись члена участковой комиссии, принявшего документы
Подпись заявителя _______________
Отметка уполномоченного органа о дате приема документов от акима поселка, села, сельского округа "__"_________ 20__ года,
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность, подпись лица, принявшего документы _______________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
(линия отреза)
Предупрежден(а) об ответственности за предоставление ложной информации и недостоверных (поддельных) документов.
Заявление гражданина(ки) ________________с прилагаемыми документами в количестве___ штук, с регистрационным номером семьи ________
принято "____" _____________20__ года
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность, подпись лица, принявшего документы __________
____________________________________________________________________

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 2 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 2 қосымша
нысан
"Өрлеу" жобасына қатысуға өтініш
____________________________ (облыс, аудан, елді мекен) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне ____________________________(елді мекен, аудан) ____________________________ (көше, үй және пәтер №, телефон) мекенжайы бойынша тұратын ____________________________(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
жеке куәлік және (немесе) паспорт № ____________________________берілген күні ____________________________жеке сәйкестендіру нөмірі ____________________Банк деректемелері: банктің атауы ____________________________банк шотының № ____________________________жеке шотының № ____________________________
Өтініш
Мені (менің отбасымды) "Өрлеу" жобасына қабылдауды және отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарты негізінде шартты ақшалай көмек ұсынуды сұраймын.
Осы арқылы жобаға қатысу заңдылығын бағалау үшін менің отбасымның мүшелері (мені қоса алғанда) туралы ақпаратты (табыс, білім, тұрғылықты жері, отбасылық жағдайы) пайдалануға, сондай-ақ тиісті ақпаратты мемлекеттік органдарда тексеруге, сәйкестікке келтіруге және жаңартуға келісім беремін.
Мен берген ақпараттың құпия екендігі және ол әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру үшін ғана пайдаланылатыны туралы маған хабарланды.
Менің отбасым (мені қоса алғанда) _____ адамнан тұрады.
Мен берген деректерде өзгерістер пайда болған жағдайда олар туралы он бес жұмыс күні ішінде хабарлауға міндеттенемін.
Жалған ақпарат пен дәйексіз (жасанды) құжаттар бергенім үшін жауапқа тартылатыным туралы ескертілді.
Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес маған және менің отбасымның мүшелеріне бір мезгілде:
арнайы әлеуметтік қызметтерді;
мүгедектерді оңалту шараларын; (сурдотехникалық, тифлотехникалық, протездік-ортопедиялық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, ымдау тілі маманының, жеке көмекшінің әлеуметтік қызметтерін көрсету)
жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша әлеуметтік көмек ұсыну мүмкіндігін қарастыруды сұраймын. 20___ жылғы "____"_____________________________ (күні) (өтініш берушінің қолы) Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметтік белгілері үшін
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________Құжаттар қабылданды
20___ жылғы "____"_____________________________________________
(күні) (құжаттарды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы) Өтініш берушінің (отбасының) тіркеу нөмірі ___________ Өтініш қоса берілген құжаттармен
20___ жылғы "____"__________учаскелік комиссияға берілді.
20___ жылғы "____"__________қабылданды.
Құжаттарды қабылдаған учаскелік комиссия мүшесінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы ______________________;
Өтініш берушінің қолы ___________________
Кент, ауыл, ауылдық округ әкімінен құжаттардың қабылданған күні туралы уәкілетті органның белгісі 20___ жылғы "____"__________.
Құжаттарды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы, қолы
_______________________________________________________________ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
(қию сызығы) Жалған ақпарат пен дәйексіз (жасанды) құжаттар бергенім үшін жауаптылық туралы ескертілді.
Азамат _____________________________ өтініші қоса берілген ______ данадағы құжаттармен, отбасының ______ тіркеу нөмірімен 20___ жылғы "___"_______ қабылданды.
Құжаттарды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы, қолы ____________________________________________

Приложение 3 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 3 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Анкета о семейном и материальном положении заявителя на участие в проекте "Өрлеу"
Сведения о заявителе и членах семьи, зарегистрированных по одному адресу:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Родственные отношения
Основное занятие (работающий, работающий пенсионер, пенсионер по возрасту, инвалид, безработный, в отпуске по уходу за ребенком, домохозяйка, студент, школьник, дошкольник)
Место работы и должность для работающих, место учебы для учащихся в настоящее время
Образование для лиц старше 15 лет (образование, на которое есть подтверждающий документ)
Заявитель
Сведения о членах семьи, зарегистрированных по другому адресу (супруг/супруга, несовершеннолетние дети):
Посещают ли дети дошкольного возраста дошкольную организацию ________
_____________________________________________________________________
Сведения о доходах заявителя и членов семьи за 3 месяца, предшествующих месяцу обращения за обусловленной денежной помощью (проставьте максимально точную цифру доходов). Основанием для начисления суммы обусловленной денежной помощи будут являться данные из информационных систем:
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя и членов семьи
Место работы, учебы (безработные подтверждают факт регистрации справкой уполномоченного органа по вопросам занятости)
Документально подтвержденные суммы доходов
Прочие заявленные доходы
от трудовой деятельности
пенсии, пособия
от предпринимательской деятельности
стипендии
алименты
иные доходы
* Жилищно-бытовые условия семьи:
жилая площадь: __________ квадратных метров; форма собственности:
___________________________;
число комнат без кухни, кладовых и коридора _______;
качество жилища (в нормальном состоянии, ветхое, аварийное, без ремонта)
(нужное подчеркнуть)
материал дома (кирпичный, деревянный, каркасно-камышитовый, саманный, саманный без фундамента, из подручных материалов, времянка, юрта)
(нужное подчеркнуть)
благоустройство жилища (водопровод, туалет, канализация, отопление, газ, ванна, лифт, телефон (нужное подчеркнуть)
Сведения о недвижимости и имуществе, принадлежащем членам моей семьи на праве собственности, владении земельным участком, крестьянским подворьем, личным подсобным хозяйством:
Вид имущества
Характеристика имущества (число, размер, марка)
Принадлежность
Состояние здоровья членов семьи, наличие инвалидности, заболеваний (когда и где проходил обследование, какое лечение принимает, состоит ли на диспансерном учете), перенесенных за последний год операций или травм: ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ заявитель ________________________________________________________________________________ супруг (супруга) ________________________________________________________________________________
дети ________________________________________________________________________________ другие родственники ________________________________________________________________________________
Получение ребенком-инвалидом до 16 лет специальных социальных услуг:
________________________________________________________________________________Ваша оценка материального положения семьи:
не хватает даже на питание;
хватает только на питание;
хватает только на питание и предметы первой необходимости;
нет возможности обеспечивать детей одеждой, обувью и школьными принадлежностями.
Направления предполагаемой деятельности по выходу из трудной жизненной ситуации (мнение заявителя)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
В каких государственных мерах содействия занятости Вы можете принять участие:
трудоустройство на имеющие вакансии;
трудоустройство на рабочие места в рамках реализуемых инфраструктурных проектов;
микрокредитование;
профобучение (подготовка, переподготовка, повышение квалификации);
трудоустройство на социальное рабочее место;
участие в "Молодежной практике";
участие в переселении из населенных пунктов с низким потенциалом социально-экономического развития в населенные пункты с высоким потенциалом социально-экономического развития и центры экономического развития.
_____________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
__________ ________________________________________________ _________ (дата) (Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя) (подпись)

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 3 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 3 қосымша
нысан
"Өрлеу" жобасына қатысуға өтініш берушінің отбасылық және материалдық жағдайы туралы сауалнама
Бір мекенжай бойынша тіркелген өтініш беруші мен отбасы мүшелері туралы мәліметтер:
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні
Туыстық қатысы
Негізгі қызметі (жұмыс істеуші, жұмыс істейтін зейнеткер, жасына байланысты зейнеткер, мүгедек, жұмыссыз, бала күтімі бойынша демалыста, үй шаруасындағы әйел, студент, оқушы, мектеп жасына дейінгі бала)
Жұмыс істейтін адамдар үшін жұмыс орны және лауазымы, оқушылар үшін қазіргі уақыттағы оқу орны
15 жастан асқан адамдар үшін білімі (растайтын құжаты бар білімі)
Өтініш беруші
Басқа мекенжай бойынша тіркелген отбасы мүшелері туралы мәліметтер (зайыбы/жұбайы, кәмелеттік жасқа толмаған балалары)
Мектепке жасына дейінгі балалар мектепке дейінгі ұйымға бара ма _____
_____________________________________________________________________
Өтініш берушінің және отбасы мүшелерінің шартты ақшалай көмек алуға өтініш берген айдың алдындағы 3 айдағы табыстары туралы мәліметтер (табыстың барынша дәл санын жазыңыз). Ақпараттық жүйелерден алынған деректер шартты ақшалай көмек сомасын есептеу үшін негіз болып табылады.
Р/с №
Өтініш берушінің және отбасы мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Жұмыс, оқу орны (жұмыссыз адам жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдарда тіркелген анықтама негізінде растайды)
Құжаттармен расталған табыс сомасы
Қосымша табыс көздері
еңбек қызметінен түскен табыстар
зейнетақылар, жәрдемақылар
кәсіпкерлік қызметтен түскен табыстар
стипендиялар
алименттер
өзге де табыстар
* Отбасының тұрғын үй-тұрмыстық жағдайы:
тұрғын алаңы: __________ шаршы метр; меншік нысаны: ________________;
ас үй, қойма және дәлізді есептемегенде бөлмелер саны _______;
тұрғын үйдің сапасы (қалыпты жағдайда, ескі, авариялық жағдайда, жөнделмеген);
(қажеттісінің астын сызу)
үйдің материалы (кірпіш, ағаш, қаңқа-қамыстан жасалған, сабан, іргетасы жоқ сабан, қолдағы материалдардан салынған, уақытша баспана, киіз үй);
(қажеттісінің астын сызу)
тұрғын үйдің жабдықталуы (су құбыры, дәретхана, кәріз, жылу, газ, жуынатын бөлме, лифт, телефон және т.б.)
(қажеттісінің астын сызу)
Менің отбасымның мүшелеріне тиесілі меншік құқығындағы жылжымайтын мүлік пен мүлік, жер учаскесін, шаруа қожалығын, жеке қосалқы шаруашылықты иелену туралы мәліметтер:
Мүліктің түрі
Мүліктің сипаттамасы (саны, көлемі, маркасы)
Тиесілігі
Отбасы мүшелерінің денсаулық жағдайы, мүгедектіктің, сырқаттардың болуы (тексеруден қашан және қайдан өтті, қандай ем қабылдайды, диспансерлік есепте тұра ма), соңғы жылы болған операциялар немесе жарақаттар:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
өтініш беруші______________________________________________
зайыбы (жұбайы)___________________________________________
балалар___________________________________________________
басқа да туысқандар________________________________________
16 жасқа дейінгі мүгедек бала алатын арнаулы әлеуметтік қызметтер:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Отбасының материалдық жағдайына Сіздің беретін бағаңыз:
тамақтануға да жетпейді;
тамақтануға ғана жетеді;
тамақтануға және басты қажеттілік заттарына ғана жетеді;
балаларды киіммен, аяқкиіммен және мектеп керек-жарақтарымен қамтамасыз етуге мүмкіндік жоқ.
Өмірдегі қиын жағдайдан шығуды көздейтін қызметтің бағыттары (өтініш берушінің пікірі)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сіз жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің қандай белсенді шараларына қатыса аласыз:
бар бос жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру;
іске асырылатын инфрақұрылымдық жобалардың шеңберінде жұмыс орындарына орналастыру;
микрокредит беру;
кәсіптік оқыту (даярлау, қайта даярлау, біліктілікті арттыру);
әлеуметтік жұмыс орнына жұмысқа орналастыру;
"Жастар практикасына" қатысу;
әлеуметтік-экономикалық әлеуеті төмен елді мекендерден әлеуметтік-экономикалық әлеуеті жоғары елді мекендерге және экономикалық даму орталықтарына қоныс аударуға қатысу.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________ _______________
(күні) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)

Приложение 4 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 4 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Регистрационный номер семьи _____
Сведения о составе семьи заявителя
_______________________________________________ ____________________________ (Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя) (домашний адрес, телефон)
№ п/п
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) членов семьи
Родственное отношение к заявителю
Дата рождения
Подпись заявителя ____________________ Дата _________________
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
должностного лица органа, уполномоченного
заверять сведения о составе семьи ______________
(подпись)
Приложение 5 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 5 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Регистрационный номер семьи __________
Сведения о наличии личного подсобного хозяйства
Объект личного подсобного хозяйства
Единица измерения
Количество
Возраст (для домашнего скота, птицы)
Дача
Огород
Земельный участок, в том числе приусадебный
Условная земельная доля
Имущественный пай (год выдачи)
Домашний скот, птица:
крупный рогатый скот: коровы, быки
лошади; кобылы, жеребцы
верблюды, верблюдицы
овцы, козы
куры, утки, гуси
свиньи
Подпись заявителя ______________________________
Дата ___________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) акима поселка, села, сельского округа или иного должностного лица органа, уполномоченного подтверждать сведения о размере личного подсобного хозяйства _____________________
(подпись)
Приложение 6 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 6 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Запрос по индивидуальному идентификационному номеру претендента и членов семьи в государственные информационные системы
Районный/городской отдел занятости и социальных программ при приеме документов от заявителя на назначение обусловленной денежной помощи формирует запросы по индивидуальному идентификационному номеру (далее – ИИН) заявителя и членов семьи в информационные системы государственных органов и (или) организаций (далее – ИС) через шлюз "электронного правительства" для получения сведений:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 4 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 4 қосымша
нысан
Отбасының тіркеу нөмірі __________
Өтініш берушінің отбасы құрамы туралы мәліметтер
____________________________ ________________________________________
(Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (үйінің мекенжайы, телефон)
Р/с №
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Отбасы мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Өтініш берушіге туыстық қатынасы
Туған жылы
Өтініш берушінің қолы ____________________ Күні ______________
Отбасы құрамы туралы мәліметтерді растауға уәкілетті органның лауазымды адамының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) _______ (қолы)
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 5 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 5 қосымша
нысан
Отбасының тіркеу нөмірі __________
Жеке қосалқы шаруашылығының бар-жоғы туралы мәліметтер
Жеке қосалқы шаруашылық объектісі
Өлшем бірлігі
Саны
Жасы (үй малы, құс үшін)
Саяжай
Бақша
Жер учаскесі, оның ішінде үй іргесіндегі жер учаскесі
Шартты жер үлесі
Мүліктік пай (берілген жылы)
Үй малы, құс:
ірі қара мал: сиыр, бұқа
жылқы: бие, айғыр
түйе, інген
қой, ешкі
тауық, үйрек, қаз
шошқа
Өтініш берушінің қолы ___________________________
Күні ________________________________
Кент, ауыл, ауылдық округ немесе жеке қосалқы шаруашылықтың көлемі туралы мәліметтерді растауға уәкілетті органның өзге де лауазымды адамының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)_______ (қолы)
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 6 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 6 қосымша
нысан
Үміткердің және отбасы мүшелерінің жеке сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік ақпараттық жүйелерге сұрау салу
Аудандық/қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі өтініш берушіден шартты ақшалай көмек тағайындауға құжаттарды қабылдаған кезде өтініш берушінің және отбасы мүшелерінің ЖСН бойынша "электрондық үкімет" шлюзі арқылы мемлекеттік органдардың және (немесе) ұйымдардың ақпараттық жүйелеріне (бұдан әрі - АЖ) мынадай:

1) удостоверяющих личность;
2) о регистрации по постоянному и совместному месту жительства заявителя и членов семьи, включая усыновленных (удочеренных), сводных и взятых под опеку детей;
3) о регистрации рождения (смерти) по ИИН детей заявителя при условии рождения всех детей в Республике Казахстан (по детям, рожденным после 13 августа 2007 года);
4) о регистрации заключения (расторжения) брака заявителя (зарегистрированных после 1 июня 2008 года на территории Республики Казахстан);
5) об установлении опеки (попечительства) над ребенком;
6) о подтверждении инвалидности;
7) о доходах (заработная плата, социальные выплаты, доходы от предпринимательской деятельности);
8) о наличии стипендии;
9) о наличии и количестве личного подсобного хозяйства;
10) о статусе индивидуального предпринимателя.
Электронные документы, подтверждающие запрашиваемые сведения из ИС, удостоверяются электронно-цифровой подписью соответствующих государственных органов и (или) организаций, через шлюз "электронного правительства", а также электронно-цифровой подписью специалиста отдела занятости и социальных программ, осуществившего запрос на назначение обусловленной денежной помощи.
Приложение 7 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 7 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Журнал регистрации заявлений
№ п/п
Регистрационный номер
Дата приема заявления
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Адрес
Дата рождения
Кол-во детей
Дата передачи на участковую комиссию
Дата принятия заключения участковой
комиссией
Дата решения ОЗСП о назначении или об отказе
Учитываемый совокупный доход
Период назначения
Сумма
№ и дата извещения
Примечание
Приложение 8 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 8 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Акт
обследования участковой комиссией материального положения заявителя на участие в проекте "Өрлеу"
от "___" ________ 20__ года ______________________
(населенный пункт)
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя
2. Адрес места жительства _________________________________________________
3. Дата и место рождения __________________________________________________
4. Место работы, должность _______________________________________________

1) жеке басты куәландыратын;
2) өтініш берушінің және асырап алған балаларды, өгей және қамқоршылыққа алынған балаларды қоса алғанда, отбасы мүшелерінің тұрақты және бірге тұратын жері бойынша тіркелгені туралы;
3) барлық балалары Қазақстан Республикасында туған жағдайда (2007 жылғы 13 тамыздан кейін туған балалары бойынша) өтініш беруші балаларының ЖСН бойынша тууын (қайтыс болуын) тіркеу туралы;
4) өтініш берушінің (Қазақстан Республикасының аумағында 2008 жылғы 1 маусымнан кейін тіркелгендер) неке қиюын (некені бұзуын) тіркеу туралы;
5) балаға қамқоршылық (қорғаншылық) белгілеу туралы;
6) мүгедектікті растау туралы;
7) табыстары туралы (жалақы, әлеуметтік төлемдер, кәсіпкерлік қызметтен түскен табыстар);
8) стипендияның бар-жоғы туралы;
9) жеке қосалқы шаруашылықтың бар-жоғы және саны туралы;
10) дара кәсіпкердің мәртебесі туралы мәліметтерді алу үшін сұрау салуды қалыптастырады.
АЖ-дан сұрау салынған мәліметтерді растайтын электрондық құжаттар "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік органдардың және (немесе) ұйымдардың электрондық-цифрлық қолтаңбасымен, сондай-ақ шартты ақшалай көмек тағайындауға сұрау салуды жүзеге асырған жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі маманының электрондық-цифрлық қолтаңбасымен куәландырылады.
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 7 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 7 қосымша
нысан
Өтініштерді тіркеу журналы
Р/с №
Тіркеу нөмірі
Өтініш қабылданған күн
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мекенжайы
Туған күні
Балалар саны
Учаскелік комиссияға берілген күн
Учаскелік комиссия қорытындысының қабылданған күні
Тағайындау немесе бас тарту туралы ЖҚӘББ шешімінің күні
Есепке алынатын жиынтық табыс
Тағайындау кезеңі
Сомасы
Хабарламаның № және күні
Ескертпе
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 8 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 8 қосымша
нысан
"Өрлеу" жобасына қатысуға өтініш берушінің материалдық жағдайын учаскелік комиссияның тексеру актісі
20 ___ жылғы "____" ________________ ________________________________
(елді мекен)
1. Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_____________________________________________
2. Тұрғылықты жерінің мекенжайы
_____________________________________________
3. Туған күні және жері
4. Жұмыс орны, лауазымы
_____________________________________________

5. Среднемесячный доход гражданина _______________________________________
6. Среднедушевой доход семьи _____________________________________________
7. Состав семьи (учитываются фактически проживающие в семье) ________ человек, в том числе:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Родственное отношение к заявителю
Образование
Занятость, место работы, учебы)
Самостоятельная занятость
Причина незанятости
Данные о регистрации в органах занятости в качестве безработного
Сведения об участии в общественных работах, профессиональной подготовке (переподготовке, повышении квалификации) или в государственных мерах содействия занятости
Всего трудоспособных _________ человек.
Зарегистрированы в качестве безработного _______ человек.
Незанятые по причинам, предусмотренным подпунктом 2) пункта 2 статьи 2 Закона от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" _______ человек.
Другие причины незанятости (в розыске, в местах лишения свободы) ______ человек.
Количество несовершеннолетних детей _______ человек, в том числе:
обучающихся на полном государственном обеспечении _____ человек;
обучающихся в высших и средних специальных учебных заведениях на платной основе - _______ человек, стоимость обучения в год на учащегося ________ тенге.
8. Наличие социального контракта в рамках Дорожной карты занятости 2020:___ человек:
1. (Фамилия, имя, отчество (при его наличии) __________________
2. (Фамилия, имя, отчество (при его наличии) __________________
9. Получение обусловленных денежных пособий из Общественного фонда "Бота":
беременные и кормящие женщины __человек;
дети от 4 до 6 лет __человек;
дети с ограниченными возможностями __человек;
молодежь от 16 до 19 лет ___человек.
10. Условия проживания (общежитие, арендное, приватизированное жилье, служебное жилье, жилой кооператив, индивидуальный жилой дом или иное) (нужное указать)
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Количество комнат без кухни, кладовой и коридора ___________________________________
Расходы на содержание жилья в месяц ______________________________________________
________________________________________________________________________________
11. Доходы семьи:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) членов семьи (в том числе заявителя), имеющих доход
Вид дохода
Сумма дохода за 3 месяца, предшествующему месяцу обращения
Сведения о личном подсобном хозяйстве (приусадебный участок, скот и птица), дачном и земельном участке (земельной доли)

5. Азаматтың орташа айлық табысы
_____________________________________________
6. Отбасының жан басына шаққандағы орташа табысы
_____________________________________________
7. Отбасы құрамы (отбасында нақты тұратындар есепке алынады) ______________ адам, оның ішінде:
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні
Өтініш берушіге туыстық қатысы
Білімі
Жұмыспен қамтылуы (жұмыс, оқу орны)
Өзін-өзі жұмыспен қамту
Жұмыс сыздық себебі
Жұмыссыз ретінде жұмыспен қамту органдарында тіркелгені туралы деректер
Қоғамдық жұмыстарға, кәсіптік даярлауға (қайта даярлау, біліктілікті арттыру) немесе жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысқандығы туралы мәліметтер
Еңбекке қабілетті барлығы ___________ адам.
Жұмыссыз ретінде тіркелгені __________ адам.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2-бабы 2-тармағының 2) тармақшасында көзделген себептер бойынша жұмыспен қамтылмағандар _________ адам.
Жұмыспен қамтылмаудың басқа да себептері (іздеуде, бас бостандығынан айыру орындарында) __________ адам.
Кәмелетке толмаған балалардың саны _________ адам, оның ішінде:
мемлекеттің толық қамтамасыз етуінде оқитындар _________ адам;
ақылы негізде жоғары және орта арнаулы білім беру орындарында оқитындар __________ адам, оқудың бір жылдық құны ____________ теңге.
8. Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеуметтік келісімшарттың болуы: ___________ адам:
1. (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) _____________________________
2. (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) _____________________________
9. "Бота" қоғамдық қорынан берілетін шартты ақшалай жәрдемақыны алу:
жүкті және бала емізетін әйелдер _________ адам;
4-тен 6 жасқа дейінгі балалар __________ адам;
мүмкіндіктері шектеулі балалар ________ адам;
16-дан 19 жасқа дейінгі жастар ________ адам.
10. Баспана жағдайы (жатақхана, жалдамалы, жекешелендірілген тұрғын үй, қызметтік тұрғын үй, тұрғын үй кооперативі, жеке тұрғын үй немесе өзгелер)
(қажеттісін көрсету)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Ас үй, қойма және дәлізді есептемегенде бөлмелер саны _______________
Тұрғын үйді ұстауға жұмсалатын шығыстар айына _______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
11. Отбасының табыстары:
Р/с №
Табысы бар отбасы мүшелерінің (оның ішінде өтініш берушінің) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Табыс түрі
Өтініш білдірген айдың алдындағы 3 айдағы табыс сомасы
Жеке қосалқы шаруашылық (аула шаруашылығы, мал және құс), саяжай және жер учаскесі (жер үлесі) туралы мәліметтер

12. Наличие:
автотранспорта (марка, год выпуска, правоустанавливающий документ, заявленные доходы от его эксплуатации) ______________________________________________________
__________________________________________________________________________иного жилья, кроме занимаемого в настоящее время (заявленные доходы от его эксплуатации) ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 13. Иные доходы семьи (форма, сумма, источник): __________________________________
________________________________________________________________________________ 14. Видимые признаки нуждаемости (состояние мебели, жилья, электропроводки) ________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
15. Видимые признаки благополучия (тарелка спутниковой антенны, кондиционер, свежий дорогой ремонт)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 16. Санитарно-эпидемиологические условия проживания _____________________________
________________________________________________________________________________ 17. Другие наблюдения участковой комиссии: _____________________________
_____________________________________________________________________
Председатель комиссии:
______________________ ____________________________________
Члены комиссии:
______________________ ____________________________________
______________________ ____________________________________
______________________ ____________________________________
______________________ ____________________________________
(подпись) (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
С составленным актом ознакомлен(а):
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись заявителя ________
От проведения обследования отказываюсь
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись заявителя
(или одного из членов семьи).
Приложение 9 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 9 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Заключение
участковой комиссии на участие заявителя в проекте "Өрлеу"
№ ______ ____________ 20__ года
Участковая комиссия в соответствии с Правилами, рассмотрев заявление и прилагаемые к нему документы семьи (заявителя) _________________________
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя) на основании представленных документов и результатов обследования материального положения заявителя (семьи) выносит заключение о ______
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(необходимости, отсутствии необходимости) включения семьи в проект "Өрлеу".
Председатель комиссии:
_______________________ _______________________________
Члены комиссии:
_______________________ _______________________________
_______________________ _______________________________
_______________________ _______________________________
_______________________ _______________________________
(подписи) (Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
Заключение с прилагаемыми документами в количестве ____ штук
принято "__"____________ 20__ года ______________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность, подпись акима поселка, села, сельского округа или работника отдела занятости и социальных программ, принявшего документы.

12. Мыналардың:
автокөліктің (маркасы, шығарылған жылы, құқық белгілейтін құжат, оны пайдаланудан түскен табыс) __________________________________________
қазіргі уақытта тұратын баспанадан басқа, өзге тұрғын үйдің (оны пайдаланудан түскенғтабыс)
_____________________________________________________________________
___________________________________________________________ бар-жоғы.
13. Отбасының өзге де табыстары (түрі, сомасы, көзі)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
14. Көзге көрінетін мұқтаждық белгілері (жиһаздың, тұрғын үйдің, электр желілерінің жағдайы) ____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
15. Көзге көрінетін әл-ауқат белгілері (спутникті антенна тәрелкесі, кондиционер, қымбат жаңа жөндеу) _________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
16. Санитариялық-эпидемиологиялық тұру жағдайлары _______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
17. Учаскелік комиссияның басқа да байқағандары: ___________________
_____________________________________________________________________
18. Комиссия төрағасы:
_______________________________________________________
Комиссия мүшелері:
____________________________ ___________________________
____________________________ ___________________________
____________________________ ___________________________
____________________________ ___________________________
(қолы) (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Жасалған актімен таныстым:
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы ______
Тексеру жүргізуден бас тартамын _____________________________________
өтініш берушінің (немесе отбасы мүшелерінің бірінің) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы, күні (өтініш беруші тексеру жүргізуден бас тартқан жағдайда толтырылады)
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 9 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 9 қосымша
нысан
Өтініш берушінің "Өрлеу" жобасына қатысуына учаскелік комиссияның № ____ қорытындысы
20___ жылғы "____" ____________
Учаскелік комиссия Қағидаларға сәйкес отбасының (өтініш берушінің)
_____________________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) өтінішін және оған қоса берілген құжаттарды қарап, ұсынылған құжаттардың және өтініш берушінің (отбасының) материалдық жағдайын тексеру нәтижелерінің негізінде отбасын жобаға қосу
_____________________________________________________________________
______________________________________________________________ туралы
(қажеттілігі, қажет еместігі)
қорытынды шығарды.
Комиссия төрағасы:
_______________________ __________________________
Комиссия мүшелері:
_______________________ __________________________
_______________________ __________________________
_______________________ __________________________
_______________________ __________________________
(қолдары) (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
____ данада қоса берілген құжаттармен қорытынды 20__ жылғы "__" ________ қабылданды.
__________________________________________________________________________
құжаттарды қабылдаған кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің немесе жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы, қолы

Приложение 10 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 10 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Социальный контракт активизации семьи
__________________ №____ "_____"_____________20 __год
(место заключения)
_____________________________ в лице _______________________________,
(наименование уполномоченного органа) (фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
занимаемая должность уполномоченного представителя) именуемый в дальнейшем "отдел занятости и социальных программ", с одной стороны, и гражданин(-ка), ____________________________________________________________________
____________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), наименование, серия, номер документа, документа, удостоверяющего личность, индивидуальный идентификационный номер, кем и когда выдан) выступающий(-ая) от лица семьи – участник проекта "Өрлеу" и проживающий(-ая) по адресу _________________________________________,
именуемый(-ая) в дальнейшем "участник", с другой стороны, заключили настоящий социальный контракт активизации семьи (далее – контракт) на участие в проекте "Өрлеу" о нижеследующем:
1. Предмет контракта
1. Предметом контракта является комплекс мероприятий, направленных на выход участника из трудной жизненной ситуации, осуществляемый отделом занятости и социальных программ и семьей(лицом).
2. Обязанности сторон контракта
2. Районный/городской отдел занятости и социальных программ:
1) выплачивает участнику и (или) членам его (ее) семьи обусловленную денежную помощь при условии участия трудоспособных членов семьи в активных мерах содействия занятости на_____ членов семьи:
___________________________________________________________
___________________________________________________________
___________________________________________________________
___________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) членов семьи)
ежемесячно в размере___________ (___________________________) тенге
(сумма прописью)
за период с ________________________по _____________________ и (или)
единовременно в размере ___________ (___________________________)
(сумма прописью) тенге на ______________________________________________________________;
(развитие личного подсобного хозяйства (покупка домашнего скота, птицы и другое), организацию индивидуальной предпринимательской деятельности)

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 10 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 10 қосымша
нысан
Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарты
_______________ № ______ 20 ___ жылғы "_____" ___________
(жасалған орны)
Бұдан әрі "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деп аталатын
______________________________________________________________ атынан
(уәкілетті органның атауы)
_____________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), уәкілетті өкілдің атқаратын лауазымы) бір тараптан және бұдан әрі "қатысушы" деп аталатын "Өрлеу" жобасына қатысушы отбасы атынан _____________________ мекенжай бойынша тұратын азамат _____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), жеке басын куәландыратын құжаттың атауы, жеке сәйкестендіру нөмірі, құжаттың сериясы, нөмірі, кім және қашан берді) екінші тараптан "Өрлеу" жобасына қатысуға отбасының белсенділігін арттырудың осы әлеуметтік келісімшартын (бұдан әрі – келісімшарт) жасасты:
1. Келісімшарт мәні
1. Келісімшарт мәні жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мен отбасы (адам) жүзеге асыратын қатысушыны өмірлік қиын жағдайдан шығаруға бағытталған іс-шаралар кешені болып табылады.
2. Келісімшарт тараптарының міндеттері
2. Аудандық/қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі:
1) қатысушыға және (немесе) оның отбасы мүшелеріне, отбасының еңбекке қабілетті мүшелері жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысқан жағдайда отбасының _____ мүшесіне:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(отбасы мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ______________________ бастап _____________________ дейінгі кезеңге ай сайын _____________ (___________________________) теңге мөлшерінде (сомасы жазбаша) және (немесе) бір жолғы _________ (___________________________) теңге (сомасы жазбаша) мөлшерінде __________________________________________________________
(жеке қосалқы шаруашылықты дамыту (үй малын, құсын сатып алу және жеке кәсіпкерлік қызметті ұйымдастыру) шартты ақшалай көмекті төлейді;

2) организовывает предоставление мероприятий по содействию занятости и (или) социальной адаптации (в случае необходимости) согласно Индивидуальному плану помощи семье (далее – Индивидуальный план), который является неотъемлемым приложением к контракту;
3) содействует выходу семьи (лица) на самообеспечение и обеспечивает сопровождение в течение всего срока действия контракта;
4) осуществляет взаимодействие с другими организациями, задействованными в реализации мероприятий, предусмотренных Индивидуальным планом;
5) проводит ежеквартальный мониторинг выполнения участником и (или) членами его (ее) семьи обязательств контракта по выполнению Индивидуального плана (самостоятельно или с привлечением ассистентов).
3. Участник и (или) члены его семьи:
1) выполняют условия контракта и мероприятий по Индивидуальному плану в полном объеме и предпринимают активные действия по выходу из трудной жизненной ситуации;
2) выполняют условия социального(-ых) контракта(-ов), заключенного(-ых) с Центром занятости;
3) в результате участия в государственных мерах содействия занятости трудоустраиваются на предложенное место работы центром занятости и (или) отделом занятости и социальных программ;
4) проходят скрининговые осмотры, лечение при наличии социально-значимых заболеваний (алкоголизм, наркомания, туберкулез), а также, при беременности, своевременно становятся на учет в женскую консультацию до 12 недели беременности и наблюдаются в течение всего периода беременности;
5) предоставляют в отдел занятости и социальных программ информацию о наступлении обстоятельств, влияющих на назначение обусловленной денежной помощи и его размер, в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней со дня наступления указанных обстоятельств;
6) в случае изменения номера банковского счета, местожительства информируют отдел занятости и социальных программ путем подачи заявления об этих изменениях с документами, подтверждающими соответствующие изменения;
7) в случае выявления представления недостоверных сведений, повлекших за собой незаконное назначение ОДП в добровольном порядке возвращают денежные средства, полученные неправомерно;
8) взаимодействуют с отделом занятости и социальных программ, акимом поселка, села, сельского округа консультантом по социальной работе и ассистентом (по согласованию с отделом занятости и социальных программ, акимом поселка, села, сельского округа), осуществляющим сопровождение контракта, регулярно представляют все сведения о ходе исполнения контракта.

2) келісімшарттың ажырамас қосымшасы болып табылатын Отбасыға көмектің жеке жоспарына (бұдан әрі – Жеке жоспар) сәйкес жұмыспен қамтуға жәрдемдесу және (немесе) әлеуметтік бейімдеу (қажет болған жағдайда) бойынша іс-шаралар ұсынуды ұйымдастырады;
3) отбасының (адамның) өзін-өзі қамтамасыз етуге өтуіне ықпал және келісімшартты іске асыру мерзімі ішінде сүйемелдеуді қамтамасыз етеді;
4) Жеке жоспарда көзделген іс-шараларды іске асыруға жұмылдырылған басқа да ұйымдармен өзара іс-әрекетті жүзеге асырады;
5) қатысушының және (немесе) оның отбасы мүшелерінің Жеке жоспарды орындау бойынша (өзі немесе ассистенттерді тарта отырып) келісімшарттың міндеттемелерін орындауына тоқсан сайын мониторинг жүргізеді.
3. Қатысушы және (немесе) оның отбасы мүшелері:
1) келісімшарт талаптарын және Жеке жоспар бойынша іс-шараларды толық көлемде орындайды және өмірлік қиын жағдайдан шығу жөнінде белсенді іс-әрекеттер қабылдайды;
2) жұмыспен қамту орталығымен жасалған әлеуметтік келісімшарт (келісімшарттар) талаптарын орындайды;
3) жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің мемлекеттік шараларына қатысу нәтижесінде жұмыспен қамту орталығы және (немесе) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі ұсынған жұмыс орнына жұмысқа орналасады;
4) скринингтік тексеруден өтуі, әлеуметтік мәні бар аурулары (маскүнемдік, нашақорлық, туберкулез) болған жағдайда емделуі тиіс, сондай-ақ жүктілігі кезінде уақытында жүктіліктің 12 аптасына дейін әйелдер консультациясында тіркеуге тұрып және жүктіліктің бүкіл кезеңі ішінде бақылауда болады;
5) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне шартты ақшалай көмек тағайындауға және оның мөлшеріне әсер ететін жағдайлар туындауы туралы ақпаратты көрсетілген жағдайлар туындаған күнінен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде ұсынады;
6) банк шотының нөмірі, тұрғылықты жері өзгерген жағдайда жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне тиісті өзгерістерді растайтын құжаттармен осы өзгерістер туралы өтініш беру жолымен хабарлайды;
7) қолданылмаған немесе мақсатсыз қолданылған ақшалай қаражатты, сондай-ақ ШАК-ты заңсыз тағайындауға әкеп соқтырған жалған мәліметтер ұсынғаны анықталған жағдайда, заңсыз алынған ақшалай қаражатты ерікті түрде қайтарады;
8) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімімен, кент, ауыл, ауылдық округ әкімімен, әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультантпен және келісімшартты сүйемелдеуді жүзеге асыратын ассистентпен (жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімімен, кент, ауыл, ауылдық округ әкімімен келісім бойынша) өзара іс-қимыл жасайды, келісімшарттың орындалу барысы туралы барлық мәліметтерді ұдайы ұсынады.

3. Права сторон
4.Районный/городской отдел занятости и социальных программ:
1) запрашивает у третьих лиц (предприятий, налоговых органов и других организаций и учреждений) дополнительные сведения о доходах и имуществе в том числе о движении денег на банковских счетах, лица и членов его семьи, а также сведений о получении мер социальной адаптации для проверки участника на предмет выполнения им обязательств по настоящему социальному контракту активизации семьи;
2) проверяет материальное положение семьи (лица);
3) использует полученную информацию при решении вопроса о назначении (отказе в назначении) обусловленной денежной помощи;
4) прекращает выплату обусловленной денежной помощи, если семья (лицо) не выполняет обязательств контракта и социального контракта, заключенного с центром занятости;
5) требует своевременного и надлежащего исполнения контракта;
6) решает иные вопросы в рамках контракта.
5. Участник:
1) получает меры социальной поддержки, предусмотренные контрактом и Индивидуальным планом;
2) требует своевременного и надлежащего исполнения контракта;
3) требует перерасчета обусловленной денежной помощи в связи с изменением состава семьи;
4) получает консультацию и информацию, связанные с выполнением мероприятий Индивидуального плана.
4. Ответственность сторон за неисполнение условий контракта
6. Участник и (или) члены его семьи несет(-ут) ответственность в соответствии с действующим законодательством за предоставление ложных или неполных сведений, указанных в заявлении на назначение обусловленной денежной помощи.
7. Отдел занятости и социальных программ и центр занятости несут ответственность за предоставление семье (лицу) социальной поддержки в объеме, предусмотренном настоящим контрактом и социальным контрактом, а также Индивидуальным планом.
8. Сопровождение и мониторинг настоящего контракта и социального контракта ведут отдел занятости и социальных программ и центр занятости.
9. За неисполнение и (или) ненадлежащее исполнение условий контракта стороны несут ответственность в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
5. Непредвиденные обстоятельства
10. Стороны освобождаются от ответственности за полное или частичное неисполнение обязательств при наступлении непредвиденных обстоятельств, предусмотренных гражданским законодательством.
11. При возникновении непредвиденных обстоятельств сторона, чье исполнение каких-либо обязательств в соответствии с настоящим контрактом оказалось невозможным в силу наступления таких обстоятельств, обязана уведомить в течение 3 (трех) рабочих дней с момента наступления или прекращения непредвиденных обстоятельств.

3. Тараптардың құқықтары
4. Аудандық/қақалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі:
1) отбасының (адамның) және оның отбасы мүшелерінің мұқтаждығын тексеру және айқындау үшін үшінші адамдардан (кәсіпорындардан, салық органдарынан және басқа да ұйымдардан және мекемелерден) олардың табыстары мен мүлкі туралы қосымша мәліметтер, соның ішінде отбасының және оның отбасы мүшелерінің банк шоттарындағы ақша қозғалысы туралы, сондай-ақ осы отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарты бойынша қатысушыны оны міндеттерді орындау мәнін тексеру үшін әлеуметтік бейімделу шараларын алу туралы мәліметтерді сұратады;
2) отбасының (адамның) материалдық жағдайын тексереді;
3) алынған ақпаратты шартты ақшалай көмек тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы мәселені шешу кезінде пайдаланады;
4) егер отбасы (адам) жұмыспен қамту орталығымен жасалған келісімшарттың және әлеуметтік келісімшарттың міндеттемелерін орындамаса, шартты ақшалай көмек төлеуді тоқтатады;
5) келісімшарттың уақтылы және тиісінше орындалуын талап етеді;
6) келісімшарт шеңберінде өзге де мәселелерді шешеді.
5. Қатысушы:
1) келісімшартта және Жеке жоспарда көзделген әлеуметтік қолдау шараларын алады;
2) келісімшарттың уақтылы және тиісінше орындалуын талап етеді;
3) отбасы құрамының өзгеруіне байланысты шартты ақшалай көмекті қайта есептеуді талап етеді;
4) Жеке жоспар іс-шараларының орындалуымен байланысты консультация мен ақпарат алады.
4. Келісімшарттың талаптарын орындамағаны үшін тараптардың жауапкершілігі
6. Қатысушы және (немесе) оның отбасы мүшелері шартты ақшалай көмек тағайындауға берілген өтініште жалған немесе толық емес мәліметтер көрсеткені үшін қолданыстағы заңнамаға сәйкес жауапты болады.
7. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мен жұмыспен қамту орталығы отбасына (адамға) келісімшартта және әлеуметтік келісімшартта, сондай-ақ Жеке жоспарда көзделген көлемде әлеуметтік қолдау көрсетуге жауапты болады.
8. Осы келісімшартты және әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеуді және оның мониторингін жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мен жұмыспен қамту орталығы жүргізеді.
9. Келісімшарт талаптарын орындамағаны және (немесе) тиісінше орындамағаны үшін тараптар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес жауапты болады.
5. Күтпеген жағдайлар
10. Тараптар азаматтық заңнамада көзделген күтпеген жағдайлар туындаған кезде міндеттерін толық немесе ішінара орындамағаны үшін жауапкершіліктен босатылады.
11. Күтпеген жағдайлар туындаған кезде осы келісімшартқа сәйкес қандай да болсын міндеттемелердің орындалуы осындай жағдайлардың туындауына байланысты мүмкін болмаған тарап күтпеген жағдайлар басталған немесе аяқталған сәттен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде хабардар етуге міндетті.

12. Срок исполнения обязательств по настоящему контракту отодвигается соразмерно времени, в течение которого действовали непредвиденные обстоятельства, а также последствия, вызванные этими обстоятельствами.
13. Если невозможность полного или частичного исполнения сторонами обязательств по настоящему контракту в связи с наступлением непредвиденных обстоятельств будет существовать свыше _____ (указать период), то стороны вправе расторгнуть настоящий контракт.
6. Прочие условия
14. В контракт вносятся изменения и (или) дополнения по соглашению сторон путем подписания дополнительного соглашения.
15. Контракт вступает в силу со дня его подписания и действует по 20_____год.
16. Контракт расторгается отделом занятости и социальных программ в одностороннем порядке при невыполнении семьей (лицом) условий настоящего контракта и социального контракта, заключенного между центром занятости и трудоспособными членами семьи.
17. Настоящий контракт составлен в двух экземплярах, имеющих одинаковую юридическую силу.
7. Адреса и реквизиты сторон
Районный/городской отдел занятости и социальных программ
Участник
___________________________________ (полное наименование уполномоченного органа)
____________________________________ (адрес)____________________________________ (телефон, факс)
____________________________________ (Фамилия, имя, отчество (при его наличии) уполномоченного представителя) ____________________________________ (подпись)
Место печати
_______________________________ (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________ (адрес)_______________________________
(телефон) _______________________________ (подпись)
Приложение 11 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 11 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Индивидуальный план помощи семье
Уполномоченный орган __________________________________________
Получатель помощи: ____________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии),
адрес проживания)
Дата начала действия контракта ________________________________
Дата окончания действия контракта _____________________________
Необходимые действия:__________________________________________
1. План мероприятий помощи для выхода семьи из трудной
жизненной ситуации (указать месяц) с______20 года по _____ 20__ года
и предоставлению отчетности за (указать месяц)__________20 года
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Мероприятие
Срок исполнения
Ответственный специалист
Орган (учреждение), предоставляющий помощь, услуги
Отметка о выполнении с указанием даты
Результат (оценка)
1
2
3
Контрольное заключение консультанта по социальной работе, осуществляющего сопровождение контракта, по проведенным мероприятиям:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Необходимое взаимодействие:
с органом службы занятости________________________________
с органом здравоохранения_________________________________
другие контакты__________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ____________________
Подпись консультанта по социальной работе: _________________ Дата__________________
(Число этапов зависит от конкретной ситуации в семье и программы адаптации)
Виды предоставляемой помощи:
Ежемесячное пособие
Единовременная выплата
Иные виды помощи, реализуемые за счет местного бюджета
В случае единовременной выплаты:
Смета затрат:
Наименование приобретенной техники, оборудования и других
Сумма, тысяч тенге
Итого:
Среднедушевой доход семьи (лица), тенге:
до заключения контракта
по окончании срока действия контракта
с учетом размера ОДП
без учета размера ОДП
Заключение об эффективности проведенных мероприятий
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Районный/городской отдел занятости и социальных программ:
_________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
уполномоченного представителя)
_________________________________________
(подпись)
Дата "___" _________ 20 год

12. Осы келісімшарт бойынша міндеттемелерді орындау мерзімі күтпеген жағдайлар орын алған, сондай-ақ осы жағдайлардан туындаған салдардың әрекеті барысына шамалас уақытқа кейінге шегеріледі.
13. Егер күтпеген жағдайлардың туындауына байланысты тараптардың осы келісімшарт бойынша міндеттемелерді толық немесе ішінара орындай алмауы _______ (кезеңді көрсету) асатын болса, тараптар осы келісімшартты бұзуға құқылы.
6. Өзге де талаптар
14. Келісімшартқа тараптардың келісімі бойынша қосымша келісімге қол қою арқылы өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізіледі.
15. Келісімшарт қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және 20 ____ жыл қоса қолданылады.
16. Келісімшартты жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі отбасы (адам) осы келісімшарттың және жұмыспен қамту орталығы мен отбасының еңбекке қабілетті мүшелері арасында жасалған әлеуметтік келісімшарттың талаптарын орындамаған кезде бір жақты тәртіппен бұзылады.
17. Осы келісімшарт бірдей заңды күші бар екі данада жасалған.
7. Тараптардың мекенжайлары мен деректемелері
Аудандық/қалалық жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Қатысушы
_________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
___________________________________
(мекенжайы)
___________________________________
(телефон, факс)
___________________________________
(уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
___________________________________
(қолы) Мөрдің орны
____________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар
болса)
_____________________________
(мекенжайы)
_____________________________
(телефон, факс)
_____________________________
(қолы)
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 11 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 11 қосымша
нысан
Отбасыға көмектің жеке жоспары
Уәкілетті орган ____________________________________________________________
Көмекті алушы: ____________________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), тұратын мекенжайы)
Келісімшарттың қолданылуы басталған күн: ___________________________________
Келісімшарттың қолданылуы тоқтатылған күн:_________________________________
Қажетті іс-әрекеттер: _______________________________________________________
__________________________________________________________________________
1. Отбасын өмірлік қиын жағдайдан шығаруға арналған көмектің 20 жыл _________________ (айын көрсету) іс-шаралар жоспары және сол бойынша 20 жыл__________ (айын көрсету) есептілікті ұсыну
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Іс-шаралар
Орындалу мерзімі
Жауапты маман
Көмекті, қызметті ұсынатын орган (мекеме)
Күнін көрсете отырып, орындалуы туралы белгі
Нәтижесі (бағалау)
1
2
3
Жүргізілген іс-шаралар бойынша келісімшартты сүйемелдеуді жүзеге асыратын әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттың түпкілікті қорытындысы:
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
Қажетті өзара іс-әрекеттер:
- жұмыспен қамту органымен _____________________________________________
- денсаулық сақтау органымен ____________________________________________
- басқа да байланыстар ___________________________________________________
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттың қолы:___________ Күні:__________
(Кезеңдер саны отбасындағы нақты жағдайлар мен бейімдеу бағдарламасына байланысты)
Берілетін көмектің түрлері:
Ай сайынғы жәрдемақы
Біржолғы төлем
Жергілікті бюджеттің есебінен іске асырылатын өзге де көмек түрлері
Біржолғы төлем кезінде:
Шығын сметасы:
Сатып алынған техниканың, жабдықтардың және басқа да атаулары
Сомасы, мың теңге
Барлығы:
Отбасының (адамның) жан басына шаққандағы табысы, теңгемен:
Келісімшарт жасалғанға дейін
Келісімшарттың қолданылу мерзімінің аяқталуы бойынша
Шартты ақшалай көмек мөлшерін қоса есептегенде
Шартты ақшалай көмек мөлшерін есептемегенде
Жүргізілген іс-шаралардың тиімділігі туралы қорытынды
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Аудандық/қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі:
___________________________________________________________________________
Уәкілетті өкілдің (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_________________________________
(қолы)
20 жылғы "___" ________

Приложение 12 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 12 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Решение о назначении (отказе в назначении) обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
№ __________ от "___" ___________ 20__ года
Отдела занятости и социальных программ по __________________ (району)
№ дела ___________
О назначении (изменении размера, отказе в назначении) обусловленной денежной помощи на основании социального контракта активизации семьи
Заявитель____________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
Дата обращения "___" ___________ 20__ года
1. Назначить обусловленную денежную помощь семье на основании социального контракта активизации семьи с ____ 20__ года по ___ 20__ года в сумме _________________ тенге _____________________________________
(сумма прописью)
2. Изменить размер обусловленной денежной помощи на основании социального контракта активизации семьи с ____ 20__ года по ____ 20__ года и установить в сумме __ тенге
_____________________________________________________________________
(сумма прописью)
Основание: __________________________________________________________
3. Отказать в назначении обусловленной денежной помощи на основании социального контракта активизации семьи
_____________________________________________________________________
(обоснование)
Руководитель районного (городского) отдела занятости и социальных программ _________________________________________ __________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Специалист по назначению обусловленной денежной помощи
__________________________________________ __________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Приложение 13 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 13 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Уведомление № ______
об отказе в назначении обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
от "____" __________________ 20__ года
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя ____________
Дата рождения заявителя _______________________________________
Отдел занятости и социальных программ доводит до сведения, что Вам отказано в назначении обусловленной денежной помощи в рамках проекта "Өрлеу" по причине (нужное подчеркнуть):
превышение среднедушевого дохода уровня 60 процентов от величины прожиточного минимума;
отказа заявителя, члена (членов) семьи от заключения социального контракта активизации семьи;
предоставления заявителем неполного пакета документов;
отказа заявителя, члена (членов) семьи от проведения обследования о семейном и материальном положении участковой комиссией;
выявления факта недостоверных (поддельных) документов и ложной информации;
выявления факта предоставления назначения или подачи заявления на назначение обусловленной денежной помощи;
отказа заявителя, члена (членов) семьи от приостановления выплаты адресной социальной помощи.
Дата возврата документов "___" _______________ 20__ года
Уведомление удостоверено электронной цифровой подписью ответственного лица отдела занятости и социальных программ по проекту "Өрлеу".
Руководитель районного (городского) отдела занятости и социальных программ _________________________________________ __________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Специалист по назначению обусловленной денежной помощи
_________________________________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 12 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 12 қосымша
нысан
Коды _______________ облысы (қаласы) 20__ жылғы "___" __________ № ________
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы шешім
_____________________ (ауданы) бойынша жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің Іс № ___________
Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының негізінде шартты ақшалай көмек тағайындау (мөлшерінің өзгеруі, тағайындаудан бас тарту) туралы
Өтініш беруші _________________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Жүгінген күні 20___ жылғы "___" ___________
1. Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының негізінде отбасына 20__ жылғы _________ бастап 20__ жылғы ____ қоса алғанда _________ теңге сомасында шартты ақшалай көмек тағайындалсын.
(сомасы жазбаша)
2. Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының негізінде 20__ жылғы ________ бастап 20__ жылғы ________ қоса алғанда шартты ақшалай көмек мөлшері өзгертілсін және ___________________________ теңге мөлшерінде белгіленсін.
(сомасы жазбаша)
Негіздеме: _____________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
3. _______________________________________________________________________
(негіздеме)
_______________________________________________________________________________ отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының негізінде шартты ақшалай көмек тағайындаудан бас тартылсын.
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы ______________________________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шартты ақшалай көмек тағайындау жөніндегі маман
____________________________________ __________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 13 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 13 қосымша
нысан
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті тағайындаудан бас тарту туралы
№ _____ хабарлама
20__ жылғы "_____" __________________
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) __________
Өтініш берушінің туған күні ___________________________________
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жан басына шаққандағы табысы ең төмен күнкөріс деңгейінен 60 % асып түсуі;
өтініш беруші, отбасы мүшесі (мүшелері) отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын жасаудан бас тартуы;
өтініш беруші толық емес құжаттар пакетін ұсынуы;
өтініш беруші, отбасы мүшесі (мүшелері) учаскелік комиссияның отбасына және материалдық жағдайына зерттеу жүргізуден бас тартуы;
күмәнді (жалған) құжаттар және жалған ақпараттар фактілері анықталған жағдайда;
шартты ақшалай көмекті тағайындау немесе тағайындауға өтініш беру фактісінің болуы;
өтініш беруші, отбасы мүшесі (мүшелері) атаулы әлеуметтік көмек төлемін тоқтатудан бас тарту себептері (қажеттісінің астын сызу) бойынша "Өрлеу" жобасы шеңберінде Сізге шартты ақшалай көмек тағайындаудан бас тартылғанын назарыңызға жеткізеді.
Құжаттарды қайтару күні 20__ жылғы "____" _______________.
Хабарлама жоба жөніндегі жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің жауапты адамының Электронды сандық қолтаңбасымен куәландырылды.
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің басшысы ____________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шартты ақшалай көмек тағайындау жөніндегі маман
_____________________________________ ________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)

Приложение 14 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 14 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
Журнал
регистрации социального контракта активизации семьи по проекту "Өрлеу"
№ п/п
Регистрационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя
Адрес
Сумма
Подпись заявителя
Примечание
Приложение 15 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 15 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Решение о прекращении выплаты обусловленной денежной помощи № ____ от "___" _______ 20 __ года
отдела занятости и социальных программ по __________________ (району)
№ дела ___________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя __________________
Дата рождения "____" ________ 19 __ года
Прекратить выплату с "____" ______ 20 __ года
по причине __________________________________________________________
(указать причину)
Основание
_____________________________________________________________________
Руководитель районного (городского) отдела занятости и социальных программ:
________________________________________ ____________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Специалист по назначению обусловленной денежной помощи:
___________________________________________ __________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Приложение 16 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 16 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Отчет о заключенных социальных контрактах активизации семьи и социальных контрактах на __________ 20__ года
Наименование регионов
Всего обратившихся за назначением ОДП
В том числе
Количество социальных контрактов активизации семьи, заключенных на одну семью, штук
Количество охваченных социальными контрактами активизации семьи, человек
В том числе
из них количество лиц, заключивших социальный контракт с Центром занятости по проекту "Өрлеу", человек (из графы 7)
В том числе
Количество расторгнутых социальных контрактов активизации семьи в связи с невыполнением условий контракта, штук./человек
из числа получателей АСП, человек
из числа получателей ГДП, человек
впервые обратившиеся, человек
из числа получателей АСП, человек
из числа получателей ГДП, человек
впервые обратившиеся, человек
из числа получателей АСП, человек
из числа получателей ГДП, человек
впервые обратившиеся, человек
Количество семей
Количество человек
Кол-во контрактов штук
Кол-во человек
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Примечание: если семья является получателем адресной социальной помощи (далее – АСП) и государственного пособия на детей до 18 лет (далее – ГДП), то члены семьи указываются только в АСП

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 14 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 14 қосымша
нысан
"Өрлеу" жобасы бойынша отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын тіркеу журналы
Р/с №
Тіркеу нөмірі
Өтініш берушінің (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мекенжайы
Сомасы
Өтініш берушінің қолы
Ескертпе
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 15 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 15 қосымша
нысан
___________________ (ауданы) бойынша жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің шартты ақшалай көмек төлеуді тоқтата тұру туралы 20__ жылғы "___" ___________ № __________ шешімі
Iс № __________
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) _________________________
Туған күнi 19__ жылғы "___" __________________
Төлем 20__ жылғы "___" ____________ бастап
____________________________________________________________________________
(себебiн көрсету)
______________________________________________________________________
себебi бойынша тоқтатыла тұрсын.
Негiздеме _____________________________________________________________
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы
____________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шартты ақшалай көмек тағайындау жөніндегі маман
____________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 16 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 16 қосымша
нысан
20 __ жылға отбасының белсенділігін арттыру бойынша жасалған әлеуметтік келісімшарттары мен әлеуметтік келісімшарттар туралы есеп
Өңірлердің атауы
ШАК алуға жүгінген барлық адам
оның ішінде
Бір отбасына жасалған отбасының белсенділі гін арттыру әлеуметтік келісімшарттарының саны, дана
Отбасының белсен ділігін арттыру келісімшарты мен қамтылған адамдардың саны, адам
оның ішінде
оның ішінде Өрлеу жобасы бойынша Жұмыспен қамту орталығымен әлеуметтік келісімшарт жасағандардың саны, адам (8-ші бағаннан)
оның ішінде
Келісімшарт талаптарын орындамауға байланысты бұзылған келісімшарттар саны, дана/адам
АӘК алушылар қатарынан, адам
МБЖ алушылар қатарынан, адам
алғаш рет жүгінген, адам
АӘК алушылар қатарынан, адам
МБЖ алушылар қатарынан, адам
алғаш рет жүгінгендер, адам
АӘК алушылар қатарынан, адам
МБЖ алушылар қатарынан, адам
алғаш рет жүгінгендер, адам
Отбасысаны
Адам саны
Келісімшарт тар саны, дана
Адам саны
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ескертпе: егер отбасы атаулы әлеуметтік көмек (бұдан әрі - АӘК) және 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы (бұдан әрі - МБЖ) алушы болса, онда тек отбасы мүшелері АӘК-де көрсетіледі.

Приложение 19 к решению районного маслихата от "28" сентября 2016 года № V-9
Приложение 19 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
форма
Ежемесячный отчет ассистента о сопровождении социального контракта активизации семьи
___________________________ _______________________
за какой месяц отчет дата подготовки отчета
Проведенные беседы:
Семья Фамилия, имя, отчество (при его наличии) главы семьи
Адрес
Количество членов семьи
Количество трудоспособных
Количество детей
Дата проведения беседы
Готовы подать заявление
Причины отказа в подачи заявления
Подпись претендента
Да
Нет
Да
Нет
Да
Нет
Да
Нет
Проведенный мониторинг:
№ п/п
Семья (лицо)
Выполнение условий (да/нет)
Примечания по выполнению/невыполнению условий
Дополнительные комментарии (если есть) ______________________________
_____________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись лица, подготовившего отчет
_____________________________________________________________________

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-9 шешіміне 19 қосымша
Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасына 19 қосымша
нысан
Ассистенттің отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын сүйемелдеу туралы ай сайынғы есебі
______________________ ______________________
есеп қай ай үшін есепті дайындау күні
Жүргізілген әңгімелер:
Отбасы, отағасының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мекенжайы
Отбасы мүшелерінің саны
Еңбекке қабілетті адамдардың саны
Балалардың саны
Әңгімелесу жүргізілген күн
Өтініш беруге дайын ба?
Өтініш беруден бас тарту себептері
Үміткердің қолы
Иә
Жоқ
Иә
Жоқ
Иә
Жоқ
Иә
Жоқ
Жүргізілген мониторинг:
Отбасы (адам)
Шарттардың орындалуы (иә/жоқ)
Шарттарды орындау/орындамау бойынша ескертпелер
1
2
Қосымша түсініктемелер (егер бар болса) _____________________________
_____________________________________________________________________
Есепті дайындаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы