О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 3 ноября 2016 года № VI-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 ноября 2016 года № 3673. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № X-3
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № X-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 1 ноября 2016 года № 213 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3437, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 4 февраля 2016 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 164 453" заменить цифрами "4 894 368";
цифры "920 133" заменить цифрами "1 031 931";
цифры "5 582" заменить цифрами "4 008";
цифры "90 794" заменить цифрами "3 280";
цифры "4 118 333" заменить цифрами "3 825 538".
в подпункте 2):
цифры "5 164 453" заменить цифрами "4 894 368".
в подпункте 3):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "30 645";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "38 178";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "7 533".
в подпункте 5):
цифры "- 58 245" заменить цифрами "- 50 712".
в подпункте 6):
цифры "58 245" заменить цифрами "50 712";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "7 533".
2) в пункте 6:
в подпункте 2):
цифры "7 554" заменить цифрами "7 841";
в подпункте 3):
цифры "5 000" заменить цифрами "5 305";
в подпункте 5):
цифры "8 000" заменить цифрами "5 964";
в подпункте 6):
цифры "49 685" заменить цифрами "35 510";
в подпункте 7):
цифры "28 615" заменить цифрами "17 762";
в подпункте 8):
цифры "7 890" заменить цифрами "7 939";
в подпункте 9):

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVI-3 "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 қарашадағы № VI-1. шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 3673 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № Х-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 28.03.2017 № Х-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2016 жылғы 1 қарашадағы № 213 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVI-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3437 тіркелген, 2016 жылы 4 ақпандағы "Қызылқоға" аудандық газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 164 453" деген сандар "4 894 368" деген сандармен ауыстырылсын;
"920 133" деген сандар "1 031 931" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 582" деген сандар "4 008" деген сандармен ауыстырылсын;
"90 794" деген сандар "3 280" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 118 333" деген сандар "3 825 538" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"5 164 453" деген сандар "4 894 368" деген сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
бірінші абзацтағы "0" деген сан "30 645" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0" деген сан "38 178" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "0" деген сан "7 533" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"- 58 245" деген сандар "- 50 712" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"58 245" деген сандар "50 712" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "0" деген сан "7 533" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 6-тармақта:
2) тармақшада:
"7 554" деген сандар "7 841" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"5 000" деген сандар "5 305" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"8 000" деген сандар "5 964" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"49 685" деген сандар "35 510" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
"28 615" деген сандар "17 762" деген сандармен ауыстырылсын;
8) тармақшада:
"7 890" деген сандар "7 939" деген сандармен ауыстырылсын;
9) тармақшада:

цифры "20 000" заменить цифрами "13 000";
в подпункте 6):
цифры "50 000" заменить цифрами "27 248";
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) на строительство инженерной инфраструктуры – 1 000 тысяч тенге;".
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитию предпринимательства и экологии (А. Баймуратова).

"20 000" деген сандар "13 000" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"50 000" деген сандар "27 248" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) инженерлік инфрақұрылым құрылысына – 1 000 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімінің 1, 5-қосымшалар осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.