О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 340-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 июля 2016 года № 32-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 июля 2016 года № 3563. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2017 года № 96-VI
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2017 № 96-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2016-2018 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХІХ сессии районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 340-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3441, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "3 568 884" заменить цифрами "4 159 257";
цифры "1 607 578" заменить цифрами "2 124 373".
в подпункте 2) пункта 1:

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 340-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 32-VІ шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 3563 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 96-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 29.03.2017 № 96-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы ХХХІХ сессиясының № 340-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3441 тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"3 568 884" сандары "4 159 257" сандарымен ауыстырылсын;
"1 607 578" сандары "2 124 373 " сандарымен ауыстырылсын.
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:

цифры "3 601 622" заменить цифрами "4 191 995";
дополнить строками следующего содержания:
"8 929 тысяч тенге – на обустройство пандусов для граждан с ограниченными возможностями;
2 969 тысяч тенге – на оказание ежемесячной социальной помощи в размере 10 месячных расчетных показателей гражданам больным туберкулезом и лечащимся на амбулаторном уровне;
5 100 тысяч тенге – на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности;".
2. Приложения № 1, № 4, № 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2, № 3 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдение законности (Б. Амангалиев).

"3 601 622" сандары "4 191 995" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін пандустар жайластыру – 8 929 мың теңге;
туберкулезбен ауыратын және амбулаториялық деңгейде ем алатын адамдарға ай сайын 10 айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек көрсетуге – 2 969 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету іс-шараларына – 5 100 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, № 6 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2, № 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссияға (Б. Аманғалиев) жүктелсін.