О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 54/411-5с "О бюджете города Шымкент на 2016-2018 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21 ноября 2016 года № 9/85-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 ноября 2016 года № 3883. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
Проект
О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 54/411-5с "О бюджете города Шымкент на 2016-2018 годы"
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 54/411-5с "О бюджете города Шымкент на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3484, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2016-2018 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 444 842 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 001 644 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 195 831 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 751 655 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 495 712 тысяч тенге;
2) затраты – 102 936 975 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 861 906 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 861 906 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -57 732 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 57 732 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -8 296 307 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 8 296 307 тысяч тенге.";
в пункте 2-1:
цифры "6 876 598" заменить цифрами "6 989 226";
цифры "153 993" заменить цифрами "143 094";
цифры "198 119" заменить цифрами "173416";
цифры "6 872 620" заменить цифрами "8 216 889";
пункт 3-1 изложить в следующей редакции:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:

Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54/411-5с "2016-2018 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 9/85-6с шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 23 қарашада № 3883 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
ЖОБА
Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54/411-5с "2016-2018 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына және 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54/411-5с "2016-2018 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3484 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 444 842 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 001 644 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 831 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 751 655 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 495 712 мың теңге;
2) шығындар – 102 936 975 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 861 906 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 861 906 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -57 732 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 57 732 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -8 296 307 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 296 307 мың теңге.";
2-1 тармақта:
"6 876 598" деген сандар "6 989 226" деген сандармен ауыстырылсын;
"153 993" деген сандар "143 094" деген сандармен ауыстырылсын;
"198 119" деген сандар "173 416" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 872 620" деген сандар "8 216 889" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2016 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:

проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда – 296 904 тысяч тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 150 000 тысяч тенге.";
в пункт 3-2:
цифры "3 548 097" заменить цифрами "3 537 745";
цифры "4 293 789" заменить цифрами "4 711 906";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить резерв акимата города на 2016 год в сумме 236 929 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 296 904 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 150 000 мың теңге.";
3-2 тармақта:
"3 548 097" деген сандар "3 537 745" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 293 789" деген сандар "4 711 906" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қала әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 236 929 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.