О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2016 года № 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 февраля 2016 года № 3605. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3509, опубликовано 10 января 2016 года в газете "Кентау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2016-2018 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 960 009 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 715 853 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 252 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 369 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 207 535 тысяч тенге;
2) затраты – 9 974 146 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 791 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 181 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 390 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -15 928 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –15 928 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 3 181 тысяч тенге;
погашение займов – 1 390 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 137 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
городского маслихата Т. Садуов
Секретарь городского
Маслихата К. Сырлыбаев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 26 февраля 2016 года № 296
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 21 декабря 2015 года № 278
Городской бюджет на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № 296 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 ақпанда № 3605 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3509 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 10 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 9 960 009 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 715 853 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 22 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 369 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 207 535 мың теңге;
2) шығындар – 9 974 146 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 791 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 181 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 390 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -15 928 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 15 928 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 181 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 390 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 137 теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Т. Садуов
Қалалық мәслихат хатшысы К. Сырлыбаев
Кентау қалалық мәслихатының
2016 жылғы 26 ақпандағы
№ 296 шешіміне 1 қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 278 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3