О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 марта 2016 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 марта 2016 года № 3677. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2016 года № 48/399-V "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 марта 2016 года за № 3638 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3509, опубликовано 9 января 2016 года в газете "Кентау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 309 503 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 806 526 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 252 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 369 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 458 356 тысяч тенге;
2) затраты – 10 323 640 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 791 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 181 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 390 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -15 928 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 15 928 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 3 181 тысяч тенге;
погашение займов – 1 483 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 230 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
городского маслихата С.Абдрахманов
Секретарь городского
маслихата Т.Балабиев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 30 марта 2016 года № 9
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 21 декабря 2015 года № 278
Городской бюджет на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 30 наурыздағы № 9 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 наурызда № 3677 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 48/399-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 17 наурыздағы № 3638 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3509 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 10 309 503 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 806 526 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 22 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 369 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 458 356 мың теңге;
2) шығындар – 10 323 640 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 791 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 181 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 390 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -15 928 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 15 928 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 181 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 483 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 230 теңге.".
Аталған шешімнің 1, 2, 3 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы С.Абдрахманов
Қалалық мәслихат хатшысы Т.Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2016 жылғы 30 наурыздағы
№ 9 шешіміне 1 қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 278 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 700
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10 700
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Поступление займов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 3
к решению Кентауского
городского маслихата
от 30 марта 2016 года № 9
Приложение 3
к решению Кентауского
городского маслихата
от 21 декабря 2015 года № 278
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
6
7
I. Доходы

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 700
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10 700
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сома (мың тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржылық активтермен операция бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сома (мың тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімдері
0
Функционалдық топ
Сома (мың тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Кентау қалалық мәслихатының
2016 жылғы 30 наурыздағы
№ 9 шешіміне 3 қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 278 шешіміне 3 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
1. Кірістер