О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 декабря 2016 года № 3895. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2016 года № 7/67-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 ноября 2016 года за № 3881 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3509, опубликовано 9 января 2016 года в газете "Кентау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 340 191 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 218 050 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29 018 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 369 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 070 754 тысяч тенге;
2) затраты – 11 354 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 806 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 196 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 390 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -18 943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –18 943 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 6 196 тысяч тенге;
погашение займов – 1 483 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 230 тысяч тенге.".
Приложение 1, 2 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 53 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 2 желтоқсанда № 3895 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қарашадағы № 7/67-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 23 қарашада № 3881 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3509 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 11 340 191 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 218 050 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 29 018 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 369 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 070 754 мың теңге;
2) шығындар – 11 354 328 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 806 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 196 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 390 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -18 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 18 943 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 6 196 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 483 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 230 теңге.".
Аталған шешімнің 1, 2 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 700
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10 700
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
0
Поступление займов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 3
к решению Кентауского
городского маслихата
от 28 ноября 2016 года № 53
Приложение 6
к решению Кентауского
городского маслихата
от 21декабря 2015 года № 278
Перечень местных бюджетных программ по сельским округам на 2016 год
Функциональная группа
Всего (тысяч тенге)
В том числе:
Функциональная подгруппа
Аппарат акима ауыла Ачисай
Аппарат акима ауыла Байылдыр
Аппарат акима ауыла Хантаги
Аппарат акима ауыла Карнак
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
II. Затраты

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 700
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10 700
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сома (мың тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржылық активтермен операция бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сома (мың тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімдері
0
Функционалдық топ
Сома (мың тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Кентау қалалық мәслихатының
2016 жылғы 28 қарашадағы
№ 53 шешіміне 3-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 278 шешіміне 6-қосымша
2016 жылға арналған ауылдық округтердің жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Барлығы (мың тенге)
Оның ішінде:
Кіші функция
Ашысай ауылы әкімі аппараты
Байылдыр ауылы әкімі аппараты
Хантағы ауылы әкімі аппараты
Қарнақ ауылы әкімі аппараты
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
II. Шығындар