О внесении изменений в решение Мактааральского районного Маслихата от 23 декабря 2015 года № 52-328-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 53-346-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 января 2016 года № 3540. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2016 года № 46/382-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3530, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 52-328-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3485) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 29908915 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1605047 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34474 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28259394 тысяч тенге;
2) затраты – 29909566 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 307500 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 381780 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 74280 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -308151 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 308151 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 381780 тысяч тенге;
погашение займов – 73629 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0.";
приложения 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52-328-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 53-346-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 3540 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3530 тіркелген шешіміне сәйкес Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52-328-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3485 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 29908915 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1605047 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34474 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28259394 мың теңге;
2) шығындар – 29909566 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 307500 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 381780 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 74280 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -308151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 308151 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 381780 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 73629 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.";
көрсетілген шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.