О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 52-328-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 июля 2016 года № 6-45-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 июля 2016 года № 3808. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года № 3/36-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3771, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 52-328-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3485) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 30751600 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1969267 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39345 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28726988 тысяч тенге;
2) затраты – 30835506 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 307500 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 381780 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 74280 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -391406 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 391406 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 381780 тысяч тенге;
погашение займов – 74275 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 83901 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата: О.Шылмурзаева
Секретарь районного
маслихата: М.Жайлымшиев
Приложение к решению
Мактааральского районного
маслихата от 19 июля
2016 года № 6-45-VI
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 23 декабря
2015 года № 52-328-V
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52-328-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 6-45-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 шілдеде № 3808 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5 тармағына, 111-бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/36-VІ "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3771 тіркелген шешіміне сәйкес Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52-328-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3485 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 30751600 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1969267 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28726988 мың теңге;
2) шығындар – 30835506 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 307500 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 381780 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 74280 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -391406 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 391406 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 381780 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 74275 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 83901 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы О.Шылмұрзаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы М.Жайлымшиев
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2016 жылғы 19 шілдедегі № 6-45-VI
шешіміне қосымша
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52-328-V
шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3

015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
52 053
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 363
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11 703
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
694 145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 485 247
1
Социальное обеспечение
980 042
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
970 595
005
Государственная адресная социальная помощь
3 760
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
944 835
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
22 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 447
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 447
2
Социальная помощь
432 099
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
432 099
002
Программа занятости
16 406
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 745
006
Оказание жилищной помощи
18 530
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 308
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 016
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
188 487
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
143 607
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
73 106
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73 106
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67 716
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 390
021
Капитальные расходы государственного органа
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
52 053
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
6 363
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11 703
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
694 145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 485 247
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
980 042
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
970 595
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 760
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
944 835
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
22 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 447
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 447
2
Әлеуметтiк көмек
432 099
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
432 099
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
16 406
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 745
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 530
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 308
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 016
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
188 487
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
143 607
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
73 106
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73 106
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 716
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 390
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық