Об установлении ограничительных мероприятий на улице Аль-фараби село Ынтымак сельского округа Жана ауыл
Решение акима сельского округа Жана ауыл Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 8 апреля 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 мая 2016 года № 3739. Утратило силу решением акима сельского округа Жана ауыл Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 7 июня 2016 года № 47
Утратило силу решением акима сельского округа Жана ауыл Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 07.06.2016 № 47.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Мактааральской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 02-03/138 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. В связи с заболеванием бешенства собаки, принадлежащей жителю улицы Аль-фараби село Ынтымак сельского округа Жана ауыл А.Парменкулова, установить ограничительные мероприятия на улице Аль-фараби.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима К.Жумашева сельского округа Жана ауыл.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Жана ауыл: А.Пошаев

Жаңа ауыл ауыл округі Ынтымақ ауылының Әл-фараби көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Жаңа ауыл ауыл округi әкiмiнiң 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 21 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 5 мамырда № 3739 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Жаңа ауыл ауылдық округi әкiмiнiң 2016 жылғы 7 маусымдағы № 47 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Жаңа ауыл ауылдық округi әкiмiнiң 07.06.2016 № 47 шешiмiмен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мақтарал аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 02-03/138 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңа ауыл ауыл округі Ынтымақ ауылының Әл-фараби көшесінің тұрғыны Ә.Парменқуловтың итінің құтырық ауруымен ауруына байланысты Әл-фараби көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын ауыл округі әкімінің орынбасары К.Жумашевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңа ауыл
ауыл округі әкімі: А.Пошаев