Об установлении ограничительных мероприятий на улицах М.Ауезова, М.Макатаева, Ж.Суиндикулы села Темирлан сельского округа Кажымукан
Решение акима сельского округа Кажымукан Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 13 сентября 2016 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 сентября 2016 года № 3854. Утратило силу решением акима сельского округа Кажымукан Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 27 марта 2017 года № 27
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Кажымукан Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 27.03.2017 № 27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответсвие с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике ", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", на основании представления руководителя Ордабасинской Районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 августа 2016 года за № 01-7/199 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. В связи с заболеванием бруцеллезом коровы, жилого дома № 54 улицы М.Ауезова села Темирлан сельского округа Кажымукан, установить ограничительные мероприятия на улицах М.Ауезова, М.Макатаева, Ж.Суиндикулы.
2. Контроль за исполнением настоящегорешения возложить на заместителя акима сельского округа А.Қарабай.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Кажымукан: С.Утебаев

Қажымұхан ауыл округі, Темірлан ауылының М.Әуезов, М.Мақатаев, Ж.Сүйіндікұлы көшелеріне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Қажымұхан ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 86 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 3854 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Қажымұхан ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 27 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Қажымұхан ауылдық округі әкімінің 27.03.2017 № 27 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ордабасы аудандық аумақтық инспекция басшысының 2016 жылғы 16 тамыздағы № 01-7/199 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Қажымұхан ауыл округі Темірлан ауылының М.Әуезов көшесі № 54 тұрғыны үйдің сиыры бруцеллез ауруымен ауруына байланысты М.Әуезов, М.Мақатаев, Ж.Сүйіндікұлы көшелеріне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын ауыл округі әкімінің орынбасары А.Қарабайға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қажымұхан ауыл округі әкімі: С.Утебаев