О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 42/238-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 44/251-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 января 2016 года № 3542. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2016 года № 46/382-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3530, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 42/238-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3488, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Отырар алқабы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 5 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 929 409 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 874 456 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 617 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 092 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 039 244 тысяч тенге;
2) затраты – 10 929 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 194 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 815 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 621 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27 194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 27 194 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 31 815;
погашение займов – 4 621 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 0".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Отрарского районного
маслихата
К.Нуркулов
Секретарь Отрарского
районного маслихата
Б.Зулпыхаров
Приложение 1 к решению
Отрарского районного маслихата
от 19 января 2016 года 44/251-V
Приложение 1 к решению
Отрарского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 42/238-V
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 42/238-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 44/251-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 3542 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3530 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 42/238-V "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3488 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 5-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 929 409 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 874 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 617 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 092 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 039 244 мың теңге;
2) шығындар – 10 929 409 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 194 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 815 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 621 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -27 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 194 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 31 815 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 621 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К.Нуркулов
Отырар аудандық
мәслихатының хатшысы Б.Зұлпыхаров
Отырар аудан мәслихатының
19 қаңтар 2016 жылғы
№ 44/251-V шешіміне 1 қосымша
Отырар аудан мәслихатының
22 желтоқсан 2015 жылғы
№ 42/238-V шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
А т а у ы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы