О признании утратившим силу постановления акимата города Усть-Каменогорска от 01 августа 2016 года № 1532 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата акима и исполнительных органов города Усть-Каменогорска и его описания"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2016 года N 3755. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2017 года N 4819
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата акима и исполнительных органов города Усть-Каменогорска и его описания" от 01 августа 2016 года № 1532 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4661, опубликовано 9 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 22 сентября 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Е. Аймукашев

Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 01 тамыздағы № 1532 "Өскемен қаласы әкімінің аппараты және атқарушы органдарының қызметтік куәлік беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 3755 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 4819 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен қаласы әкімінің аппараты және атқарушы органдарының қызметтік куәлік беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2016 жылғы 01 тамыздағы № 1532 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4661 тіркелген, 2016 жылдың 9 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылдың 22 қыркүйегінде "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жариялан-ған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Е. Аймұқашев