Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 13 января 2016 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 февраля 2016 года № 4380. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 мая 2016 года № 852
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30.05.2016 № 852.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2016 году по городу Семей.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2016 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
3. Размер оплаты труда из средств местного бюджета утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2016 год.
4. Признать утратившим силу постановление акимата от 3 декабря 2014 года № 1973 "Об организации общественных работ на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 3600, опубликовано в газетах "Семей таңы" от 20 января 2015 года № 5, "Вести Семей" от 20 января 2015 года № 5).

2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 14 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 ақпанда № 4380 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 852 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 30.05.2016 № 852 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 - бабының 5) тармақшасы, 20 - бабы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18 - тармақтары негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту және жұмысқа орналасуда қиындық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау мақсатында, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласы бойынша 2016 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2016 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
3. Жергілікті бюджет қаражатынан еңбекақының мөлшері 2016 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
4. "2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 1973 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 3600 болып тіркелген, "Семей таңы" газетінде 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 5, "Вести Семей" газетінде 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 5 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

5. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города Шарову Н. В.
6. Настоящее постановление акимата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
Приложение к постановлению
акимата города Семей
от "13" января 2016 года № 14
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2016 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
п\п
Наименование работодателей
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Спрос (заявленная потребность, человек)
Предложение
(утверждено, человек)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
города Семей Восточно-Казахстанской области"
помощь в подготовке документов для сдачи в архив;
помощь в работе с текущими документами

5. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. В. Шароваға жүктелсін.
6. Осы әкімдік қаулысы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов
Семей қаласы әкімдігінің
2016 жылғы " 13 " каңтардағы
14 қаулысына қосымша
2016 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қаржыландыру түрлері, көлемдері, көздері және қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары
Р/с
Жұмыс берушілердің атаулары
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемдері
Сұраныс (жарияланған қажеттілік, адам)
Ұсыныс (бекітілген, адам)
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
7
1.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу;
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу

150-200 документов ежемесячно;
300 квадратных метров
ежедневно
8
8
бюджет города Семей
24.
Государственное учреждение "Аппарат акима Абралинского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области"
благоустройство и уборка территории;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1300 квадратных метров ежемесячно;
30-40 документов ежемесячно
10
10
бюджет города Семей
25.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области"
благоустройство и уборка территории;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1250 квадратных метров ежемесячно;
15-20 документов ежемесячно
6
6
бюджет города Семей
26.
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнабулакского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области"
благоустройство и уборка территории;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1250 квадратных метров ежемесячно;
15-20 документов ежемесячно
6
6
бюджет города Семей
27.
Гос Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабасского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области"
благоустройство и уборка территории;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1300 квадратных метров ежемесячно;
15-20 документов ежемесячно
4
4
бюджет города Семей
28.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караоленского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области"
благоустройство и уборка территории;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1500 квадратных метров ежемесячно;
30-40 документов ежемесячно
8
8
бюджет города Семей
29.
Государственное учреждение "Аппарат акима Танатского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области"
благоустройство и уборка территории;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1250 квадратных метров ежемесячно;
15-20 документов ежемесячно
8
8
бюджет города Семей
30.
Коммунальные государственные учреждения:
"Средняя общеобразовательная школа № 4";
"Средняя общеобразовательная школа № 7";
"Средняя общеобразовательная школа № 9";
"Средняя общеобразовательная школа № 12";
"Средняя общеобразовательная школа № 17";
"Средняя общеобразовательная школа № 19;
"Средняя общеобразовательная школа № 31";
"Средняя общеобразовательная школа № 35";
"Средняя общеобразовательная школа № 37";
"Талицкая средняя общеобразовательная школа";
"Булакская средняя общеобразовательная школа";
"Прииртышская средняя
общеобразовательная школа";
"Турксибская средняя
общеобразовательная школа";
"Шульбинская средняя
общеобразовательная школа"
государственного учреждения "Отдел образования города Семей Восточно-Казахстанской области"
уборка и ремонт помещений;
благоустройство территории
1500 квадратных метров ежедневно;
1000 квадратных метров ежедневно
30
30
бюджет города Семей
31.
Коммунальное государственное дошкольное учреждение "Санаторный детский сад № 15" государственного учреждения "Отдел образования города Семей Восточно-Казахстанской области
благоустройство территории
700 квадратных метров
ежедневно
8
8
бюджет города Семей
32.
Коммунальные государственные казенные предприятия: ясли-сад № 2 "Айдана";
№ 5 "Бала әлемі;
№ 6 "Нурсәуле";
№ 7 "Ақ-Бота";
№ 8 "Балбобек";
№ 9 "Айголек"
государственного учреждения "Отдел образования города Семей Восточно-Казахстанской области"
благоустройство территории
15000 квадратных метров
ежедневно
16
16
бюджет города Семей
33.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Семей Восточно-Казахстанской области"
помощь в подготовке документов для сдачи в архив;
помощь в работе с текущими документами
50-100 документов ежемесячно;
50-100 документов ежемесячно
4
4
бюджет города Семей
34.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны
города Семей" (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами

ай сайын 150-200 құжат;
күн сайын 300 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
24.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Абыралы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарды көркейту және жинау;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
ай сайын 1300 шаршы метр;
ай сайын 30-40 құжат
10
10
Семей қаласының
бюджеті
25.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарды көркейту және жинау;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
ай сайын 1250 шаршы метр;
ай сайын 15-20 құжат
6
6
Семей қаласының
бюджеті
26.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарды көркейту және жинау;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
ай сайын 1250 шаршы метр;
ай сайын 15-20 құжат
6
6
Семей қаласының
бюджеті
27.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарды көркейту және жинау;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
ай сайын 1300 шаршы метр;
ай сайын 15-20 құжат
4
4
Семей қаласының
бюджеті
28.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Қараөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарды көркейту және жинау;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
ай сайын 1500 шаршы метр;
ай сайын 30-40 құжат
8
8
Семей қаласының
бюджеті
29.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Таңат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарды көркейту және жинау;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
ай сайын 1250 шаршы метр;
ай сайын 15-20 құжат
8
8
Семей қаласының
бюджеті
30.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 4 жалпы орта білім беретін мектеп";
"№ 7 жалпы орта білім беретін мектеп";
"№ 9 жалпы орта білім беретін мектеп";
"№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп";
"№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп";
"№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп";
"№ 31 жалпы орта білім беретін мектеп";
"№ 35 жалпы орта білім беретін мектеп";
"№ 37 жалпы орта білім беретін мектеп";
"Талица жалпы орта білім беретін мектебі";
"Бұлақ жалпы орта білім беретін мектебі"; "Прииртыш жалпы орта білім беретін мектебі"; "Түрксіб жалпы орта білім беретін мектебі";
"Шүлбі жалпы орта білім беретін мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемелері
үй-жайларды жинау және жөндеу;
аумақты көркейту
күн сайын 1500 шаршы метр;
күн сайын 1000 шаршы метр
30
30
Семей қаласының
бюджеті
31.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 15 санаторлық балалар бақшасы" мектепке дейінгі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
аумақты көркейту
күн сайын 700 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
32.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
№ 2 "Айдана";
№ 5 "Бала әлемі";
№ 6 "Нұрсәуле";
№ 7 "Ақ-Бота";
№ 8 "Балбөбек";
№ 9 "Айгөлек" ясли – бақшалары
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары
аумақты көркейту
күн сайын 15000 шаршы метр
16
16
Семей қаласының
бюджеті
33.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу;
ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 50-100 құжат;
ай сайын 50-100 құжат
4
4
Семей қаласының
бюджеті
34.
"Семей қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу

40-50 документов ежедневно
12
12
бюджет города Семей
35.
Государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Семей Департамента государственных доходов Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
помощь в регистрации налоговых уведомлений с их доставкой по адресам налогоплательщиков;
уборка территории;
уборка помещений
10000 уведомлений ежемесячно;
200 квадратных метров ежедневно;
300 квадратных метров ежедневно
8
8
бюджет города Семей
36.
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Семей" (по согласованию).
помощь в работе с текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений
50-55 документов ежедневно;
1500 квадратных метров ежедневно;
1500 квадратных метров ежедневно
60
60
бюджет города Семей
37.
Государственное учреждение "Восточный региональный аэромобильный опереративно-спасательный отряд Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан " (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений

күн сайын 40-50 құжат
12
12
Семей қаласының
бюджеті
35.
"Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік кірістер департаментінің Семей каласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
салық хабарламаларын тіркеуге, оларды салық төлеушілердің мекенжайлары бойынша жеткізуге көмектесу;
аумақты жинау;
үй-жайларды жинау
ай сайын 10000 хабарлама;
күн сайын 200 шаршы метр;
күн сайын 300 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
36.
"Семей қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты жинау;
үй-жайларды жинау
күн сайын 50-55 құжат;
күн сайын 1500 шаршы метр;
күн сайын 1500 шаршы метр
60
60
Семей қаласының
бюджеті
37.
"Казақстан Республикасы ішкі істер Министрлігі төтеңше жағдайлар комитетінің "Шығыс өнерлік аэроұтқыр жедел құтқару жасағы " (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты жинау;
үй-жайларды жинау

30-35 документов ежедневно;
180 квадратных метров ежедневно;
4
4
бюджет города Семей
38.
Государственное учреждение "Управление статистики города Семей"
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
550 документов ежемесячно
6
6
бюджет города Семей
39.
Государственное учреждение "Прокуратура города Семей Восточно –Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
благоустройство территории
350 документов ежемесячно;
300 квадратных метров ежедневно
10
10
бюджет города Семей
40.
Государственное учреждение
"Управление казначейства города Семей Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Министерства финансов Республики Казахстан"
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
благоустройство территории
450 документов ежемесячно;
300 квадратных метров
ежедневно
6
6
бюджет города Семей
41.
Государственное учреждение
"Отдел жилищной инспекции города Семей Восточно- Казахстанской области"
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
450 документов ежемесячно;
4
4
бюджет города Семей
42.
Государственное учреждение "Управление государственной инспекции труда Восточно-Казахстанской области" Отдел контроля трудового законодательства по городу Семей (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
500 документов ежемесячно
4
4
бюджет города Семей
43.
Государственное учреждение "Жетысуская региональная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур"
(по согласованию)
сезонные краткосрочные работы по выращиванию овощей
500 квадратных метров
ежедневно
8
8
бюджет города Семей
44.
Государственное учреждение "Военная прокуратура Восточного региона Главная военная прокуратура" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
200-300 документов ежемесячно
8
8
бюджет города Семей
45.
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции города Семей департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
700 документов
ежемесячно
27
27
бюджет города Семей
46.
Республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Семей Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства Внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
уборка помещений
10-15 документов ежедневно;
120 квадратных метров ежедневно
6
6
города Семей й бюджет
47.
Республиканское государственное учреждение "Семейское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (по согласованию)
благоустройство территории
450 квадратных метров ежедневно
8
8
бюджет города Семей
48.
Семейский городской суд Государственное учреждение"Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан"
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
уборка помещений
1200 документов ежемесячно;
400 квадратных метров ежедневно;
500 квадратных метров
ежедневно
15
15
бюджет города Семей
49.
Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних № 2
Государственное учреждение"Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан"
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
уборка помещений
1200 документов ежемесячно;
400 квадратных метров ежедневно;
500 квадратных метров
ежедневно
8
8
бюджет города Семей
50.
Суд № 2
города Семей Государственное учреждение "Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан"
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
уборка помещений
1200 документов ежемесячно;
400 квадратных метров ежедневно;
500 квадратных метров
ежедневно
8
8
бюджет города Семей
51.
Специализированный административный суд
города Семей Государственное учреждение "Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан"
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
уборка помещений
1200 документов ежемесячно;
400 квадратных метров ежедневно;
500 квадратных метров ежедневно
8
8
бюджет города Семей
52.
Военный суд Семейского гарнизона Государственное учреждение "Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан"
(по согласованию
помощь в работе с текущими документами;
уборка помещений

күн сайын 30-35 құжат;
күн сайын 180 шаршы метр;
4
4
Семей қаласының
бюджеті
38.
"Семей қаласының статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 550 құжат
6
6
Семей қаласының
бюджеті
39.
"Семей қаласының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты көркейту
ай сайын 350 құжат;
күн сайын 300 шаршы метр
10
10
Семей қаласының
бюджеті
40.
Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Қазынашылық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық Департаментінің Семей қалалық Қазынашылық басқармасы мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты көркейту
ай сайын 450 құжат;
күн сайын 300 шаршы метр
6
6
Семей қаласының
бюджеті
41.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі(келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
ай сайын 450 құжат;
4
4
Семей қаласының
бюджеті
42.
"Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Семей қаласы бойынша еңбек заңнамасын бақылау бөлімі (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 500 құжат
4
4
Семей қаласының
бюджеті
43.
"Жетісу аймақтық ауыл шаруашылық дақылдарының сортын сынау инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
көкөністерді өсіру жөніндегі маусымдық қысқа мерзімді жұмыстар
күн сайын 500 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
44.
Бас әскери прокуратурасы "Шығыс аймағының әскери прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 200-300 құжат
8
8
Семей қаласының
бюджеті
45.
"Қазақстан Республикасы әділет Министірлігінің Шығыс Қазақстан облысы әділет Департаментінің Семей қалалық әділет басқармасы" Республикалық Мемлекеттік Мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 700 құжат
27
27
Семей қаласының
бюджеті
46.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар Комитеті Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар Департаменті Семей қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" Республикалық Мемлекеттік Мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
үй-жайларды жинау
күн сайын 10-15 құжат;
күн сайын 120 шаршы метр
6
6
Семей қаласының
бюджеті
47.
"Қазақстан Республикасы тұтынушылардың кұкықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың кұкықтарын қорғау департаментінің Семей қалалық тұтынушылардың кұкықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
аумақты көркейту
күн сайын 450 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
48.
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті Шығыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
"Семей қалалық соты"
(келісім бойынша)
мұрағаттық кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты жинау;
үй-жайларды жинау
ай сайын 1200 құжат;
күн сайын 400 шаршы метр;
күн сайын 500 шаршы метр
15
15
Семей қаласының
бюджеті
49.
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті Шығыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
№ 2 кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған
ауданаралық соты" (келісім бойынша)
мұрағаттық кұжаттармен жұмыс жұмысқа көмектесу;
аумақты жинау;
үй-жайларды жинау
ай сайын 1200 құжат;
күн сайын 400 шаршы метр;
күн сайын 500 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
50.
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің Шығыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
"Семей қаласының № 2 соты" (келісім бойынша)
мұрағаттық кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты жинау;
үй-жайларды жинау
ай сайын 1200 құжат;
күн сайын 400 шаршы метр;
күн сайын 500 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
51.
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті Шығыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
"Семей қаласының мамандандырылған әкімшілік соты"
(келісім бойынша)
мұрағаттық кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты жинау;
үй-жайларды жинау
ай сайын 1200 құжат;
күн сайын 400 шаршы метр;
күн сайын 500 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
52.
Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің Шығыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
"Семей гарнизонының әскери соты" (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
үй-жайларды жинау

60-75 документов ежемесячно;
225 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Семей
53.
Филиал "Семейский территориальный отдел по исполнению судебных актов Департамента юстиции Восточно –Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
150-200 документов ежемесячно
8
8
бюджет города Семей
54.
Филиал "Жанасемейский территориальный отдел по исполнению судебных актов Департамента юстиции Восточно –Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан " (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
150-200 документов ежемесячно
8
8
бюджет города Семей
55.
Филиал "Отдел по исполнению административных штрафов и приговоров суда по городу Семей Департамента юстиции Восточно –Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан " (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
200-300 документов ежемесячно
8
8
бюджет города Семей
56.
Коммунальное государственное учреждение "Центр документации новейшей истории Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами
35-40 документов ежедневно
10
10
бюджет города Семей
57.
Коммунальное государственное учреждение "Центр социальной адаптации лиц, не имеющих определенного места жительства и документов государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Семей Восточно-Казахстанской области"
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений
150 документов ежемесячно;
300 квадратных метров ежедневно;
500 квадратных метров ежедневно
8
8
бюджет города Семей
58.
Коммунальное государственное учреждение "Центр по оказанию специальных социальных услуг государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Семей Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
уборка помещений;
благоустройство территории

ай сайын 60-75 құжат;
күн сайын 225 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
53.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің сот актілерін орындау бойынша Семей аумақтық бөлімі" филиалы (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 150-200 құжат
8
8
Семей қаласының
бюджеті
54
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің сот актілерін орындау бойынша Жаңасемей аумақтық бөлімі" филиалы (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 150-200 құжат
8
8
Семей қаласының
бюджеті
55.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің сот актілерін орындау бойынша Семей қаласы бойынша әкімшілік айыппұлдарды және сот үкімін орындау бөлімі" филиалы (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 200-300 құжат
8
8
Семей қаласының
бюджеті
56.
"Шығыс Қазақстан облысының қазіргі заман тарихын құжаттандыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
күн сайын 35-40 құжат
10
10
Семей қаласының
бюджеті
57.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Белгілі тұрағы және құжаттары жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты жинау;
үй-жайларды жинау
ай сайын 150 құжат;
күн сайын 300 шаршы метр;
күн сайын 500 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
58.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
үй-жайларды жинау;
аумақты көркейту

30-35 документов ежедневно;
300 квадратных метров ежедневно;
200 квадратных метров ежедневно
30
30
бюджет города Семей
59.
Коммунальное государственное учреждение
"Восточно-казахстанская областная специализированная детско-юношеская спортивная школа № 1 по городу Семей"
(по согласованию)
уборка помещений;
благоустройство территории
1800 квадратных метров ежедневно;
1200 квадратных метров ежедневно
6
6
бюджет города Семей
60.
Коммунальное государственное учреждение
"Индустриально-
технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений
580 документов ежемесячно;
300 квадратных метров ежедневно;
400 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Семей
61.
Коммунальное государственное
учреждение "Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа города Семей" (по согласованию)
уход за больными и престарелыми людьми;
помощь в работе с документами;
уборка помещений;
озеленение и благоустройство территории
20 человек ежедневно;

күн сайын 30-35 құжат;
күн сайын 300 шаршы метр;
күн сайын 200 шаршы метр
24
24
Семей қаласының
бюджеті
59.
"Семей қаласы бойынша № 1 Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
үй-жайларды жинау;
аумақты көркейту;
күн сайын 1800 шаршы метр;
күн сайын 1200 шаршы метр
6
6
Семей қаласының
бюджеті
60.
Коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Индустрия-технология колледжі" Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақтарды жинау;
үй-жайларды жинау
ай сайын 580 құжат;
күн сайын 300 шаршы метр;
күн сайын 400 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
61.
"Семей қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналык әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
науқас және егде жастағы адамдарды күту;
құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
үй-жайларды жинау;
аумақты көгалдандыру және көркейту
күн сайын 20 адам;

30-40 документов ежедневно;
300 квадратных метров ежедневно;
500 квадратных метров
жедневно
8
8
бюджет города Семей
62.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ассоциация дворовых клубов" государственного учреждения "Отдел образования города Семей Восточно-Казахстанской области"
(по согласованию)
помощь в организации досуга детей и подростков по месту жительства
20 клубов
15
15
бюджет города Семей
63.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Городской Дом дружбы" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
уборка помещений
50-100 документов ежемесячно;
460 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Семей
64.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центральный парк культуры и отдыха
города Семей" (по согласованию)
озеленение и благоустройство территории
2000 квадратных метров
ежедневно
4
4
бюджет города Семей
65.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной детский биологический центр" (по согласованию)
озеленение и благоустройство территории
уборка помещений
1500 квадратных метров
ежедневно
6
6
бюджет города Семей
66.
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Учреждение сельская амбулатория "Гармония"
село Булак"
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
200 квадратных метров ежедневно;
50 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Семей
67.
Коммунальное государственное казенное
предприятие
"Клуб поселка Шульбинск"
(по согласованию)
благоустройство и уборка территории;
уборка помещений
350 квадратных метров ежедневно;
800 квадратных метров ежедневно
6
6
бюджет города Семей
68.
Государственное
коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб села Новобаженово"
(по согласованию)
благоустройство и уборка территории;
уборка помещений
350 квадратных метров ежедневно;
600 квадратных метров ежедневно
6
6
бюджет города Семей
69.
Государственное
коммунальное казенное предприятие "Врачебная амбулатория поселка Шульбинск" (по согласованию)
благоустройство и уборка территории;
уборка помещений
250 квадратных метров ежедневно;
200 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Семей
70.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Больница скорой медицинской
помощи города Семей" Управления здравоохранения Восточно- Казахстанской области (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
благоустройство территории;
уборка помещений
500 документов ежемесячно;
400 квадратных метров ежедневно;
500 квадратных метров ежедневно
15
15
бюджет города Семей
71.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр города Семей" Управления здравоохранения Восточно- Казахстанской области (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
600 квадратных метров ежедневно;
500 квадратных метров ежедневно
8
8
бюджет города Семей
72.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инфекционная больница города Семей" Управления здравоохранения Восточно- Казахстанской области (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
720 квадратных метров ежедневно;
400 квадратных метров ежедневно
8
8
бюджет города Семей
73.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кожно- венерологический диспансер города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
430 квадратных метров ежедневно;
300 квадратных метров ежедневно
8
8
бюджет города Семей
74.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Региональный онкологический диспансер г. Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию
благоустройство территории;
уборка помещений
520 квадратных метров ежедневно;
480 квадратных метров ежедневно
8
8
бюджет города Семей
75.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Родильный дом № 3 города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
благоустройство территории
430 квадратных метров ежедневно
8
8
бюджет города Семей
76.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Поликлиника города Семей № 1" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
300 квадратных метров ежедневно;
240 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Семей
77.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Поликлиника № 2 города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
310 квадратных метров ежедневно;
260 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Семей
78.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Поликлиника города Семей № 4" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
280 квадратных метров ежедневно;
315 квадратных метров
ежедневно
4
4
бюджет города Семей
79.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Поликлиника города Семей № 5" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
260 квадратных метров ежедневно;
340 квадратных метров
ежедневно
4
4
бюджет города Семей
80.
Коммунальное
Государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Врачебная амбулатория № 5 города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
180 квадратных метров ежедневно;
470 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Семей
81.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр первично-медико - санитарной помощи № 6 города Семей " Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
150 квадратных метров ежедневно;
510 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Семей
82.
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Центр первично-медико - санитарной помощи № 12 г. Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
170 квадратных метров ежедневно;
390 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Семей
83.
Учреждение "Больница сестринского ухода и общества красного полумесяца Республики Казахстан" (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
340 квадратных метров
ежедневно;
410 квадратных метров
ежедневно
8
8
бюджет города Семей
84.
Коммунальное
Государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Станция скорой медицинской помощи города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
120 квадратных метров
ежедневно;
305 квадратных метров
ежедневно
6
6
бюджет города Семей
85.
Медицинский центр
Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Государственный медицинский университет города Семей" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка помещений
150 квадратных метров
ежедневно;
375 квадратных метров
ежедневно
8
8
бюджет города Семей
86.
Учреждение "Сельская амбулатория "Гармония"
села Новобаженово
(по согласованию)
благоустройство и уборка территории;
уборка помещений
400 квадратных метров ежедневно;
350 квадратных метров
ежедневно
6
6
бюджет города Семей
87.
Государственное коммунальное
предприятие "Теплокоммунэнерго (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами

күн сайын 30-40 құжат;
күн сайын 300 шаршы метр;
күн сайын 500 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
62.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аула клубтары қауымдастығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
тұрғылықты жері бойынша балалар мен жасөспірімдердің бос уақытын ұйымдастыруға
көмектесу
20 клуб
15
15
Семей қаласының
бюджеті
63.
"Қалалық Достық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
үй-жайларды жинау
ай сайын 50-100 құжат;
күн сайын 460 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
64.
"Семей қаласының орталық мәдениет және демалыс саябағы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
аумақты көгалдандыру және көркейту
күн сайын 2000 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
65.
"Облыстық балалар биологиялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын; (келісім бойынша)
аумақты көгалдандыру және көркейту
күн сайын 1500 шаршы метр
6
6
Семей қаласының
бюджеті
66.
Бұлақ ауылының "Гармония" ауылдық амбулаториясы" мекемесі коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 200 шаршы метр;
күн сайын 50 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
67.
"Шульбі кентінің клубы" коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
аумақтарды көркейту және жинау;
үй-жайларды жинау
күн сайын 350 шаршы метр;
күн сайын 800 шаршы метр
6
6
Семей қаласының
бюджеті
68.
"Новобаженово селосының ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
аумақтарды көркейту және жинау;
үй-жайларды жиыстыру
күн сайын 350 шаршы метр;
күн сайын 600 шаршы метр
6
6
Семей қаласының
бюджеті
69.
"Шульбинск кентінің дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
аумақтарды көркейту және жинау;
үй-жайларды жинау
күн сайын 250 шаршы метр;
күн сайын 200 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
70.
"Жедел медициналық жәрдем ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
ай сайын 500 құжат;
күн сайын 400 шаршы метр;
күн сайын 500 шаршы метр
15
15
Семей қаласының
бюджеті
71.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының "Семей қаласының перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 600 шаршы метр;
күн сайын 500 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
72.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының "Семей қаласының жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 720 шаршы метр;
күн сайын 400 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
73.
"Семей қаласының тері-венерологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 430 шаршы метр;
күн сайын 300 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
74.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының "Семей қаласының өңірлік онкологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 520 шаршы метр;
күн сайын 480 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
75.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының "Семей қаласының № 3 перзентханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
күн сайын 430 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
76.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының " Семей қаласының № 1 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 300 шаршы метр;
күн сайын 240 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
77.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының "Семей қаласының № 2 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 310 шаршы метр;
күн сайын 260 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
78.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының "Семей қаласының № 4 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 280 шаршы метр;
күн сайын 315 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
79.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының "Семей қаласының № 5 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 260 шаршы метр;
күн сайын 340 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
80.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының "Семей қаласының № 5 дәрігерлік амбулаториясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 180 шаршы метр;
күн сайын 470 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
81.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының "Семей қаласының № 6 бастапқы медициналық – санитарлық жәрдем орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 150 шаршы метр;
күн сайын 510 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
82.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармысының "Семей қаласының № 12 бастапқы медициналық – санитарлық жәрдем орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 170 шаршы метр;
күн сайын 390 шаршы метр
4
4
Семей қаласының
бюджеті
83.
Қазақстан Республикасының "Медбикелік күтім және қызыл жарты ай ауруханасы" мекемесі (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 340 шаршы метр;
күн сайын 410 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
84.
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының жедел шұғыл медициналық жәрдем станциясы" шаруашылық жүргізуі құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 120 шаршы метр;
күн сайын 375 шаршы метр
6
6
Семей қаласының
бюджеті
85.
"Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын Медициналық орталығы (келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жинау
күн сайын 120 шаршы метр;
күн сайын 305 шаршы метр
8
8
Семей қаласының
бюджеті
86.
Новобаженово селосының "Гармония" ауылдық амбулаториясы" мекемесі (келісім бойынша)
аумақтарды көркейту және жинау;
үй-жайларды жинау
күн сайын 400 шаршы метр;
күн сайын 350 шаршы метр
6
6
Семей қаласының
бюджеті
87.
"Теплокоммунэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу

150-200 документов ежемесячно
8
8
бюджет города Семей
93.
Общественные объединения:
"Семейское городское общество слепых "Жарық"; "Казахское общество глухих"; городская организация общества "Қазақ тілі"; "Политическая партия "Нур Отан"; "Русский социально-культурный центр"; общественное объединение немцев "Возрождение";
"Городской казахский культурный центр "Айша Биби"; "Женщины- мусульманки города Семей "Амина"; Объединение юридических лиц в форме ассоциации "Объединение инвалидов города Семей "Комек", "Национальный культурный центр "Достық қушағы", "Этно-культурный центр казаков города Семей"; "Семейский узбекский социально-культурный центр "Буюк келажак",
"Семипалатинское кустовое общество инвалидов", Корпоративный Фонд "Семей" Общественного объединения "Казахское Общество Слепых", Общественное объединение
"Дети полигона", Общественное объединение
"Восточно-Казахстанский областной Татарский общественный центр"
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений
300 документов
ежемесячно;
200 квадратных метров ежедневно;
450 квадратных метров ежедневно
30
30
бюджет города Семей,
работодатель
94.
Общественные фонды
"Центр семьи";
"Хоспис" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами

ай сайын 150-200 құжат
8
8
Семей қаласының
бюджеті
93.
Қоғамдық бірлестіктер: "Жарық" Семей қалалық соқырлар қоғамы; "Саңыраулардың қазақ қоғамы"; "Қазақ тілі" қоғамының қалалық ұйымы; "Нұр Отан" Халықтық Демократиялық партиясы"; "Орыс әлеуметтік – мәдени орталығы"; "Возрождение" немістердің қоғамдық бірлестігі; "Айша Бибі" қалалық қазақ мәдени орталығы"; Семей қаласының мұсылман әйелдер "Әмина" қоғамдық бірлестігі; Семей қаласының "Көмек" мүгедектер бірлестігінің қауымдастығы нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігі; "Достық құшағы" ұлттық мәдениет орталығы"; "Семей қаласының казак этно-мәдени орталығы"; "Буюк келажак" Семей өзбек әлеуметтік – мәдени орталығы"; Семей аумақтық мүгедектер қоғамы, "Қазақ Соқырлар Қоғамы" қоғамдық бірлестігінің "Семей" корпоративтік қоры, "Полигон балалары" қоғамдық бірлестігі, "Шығыс Қазақстан облысының Татар қоғамдық орталығы" қоғамдық бірлестігі, (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты жинау;
үй-жайларды жинау
ай сайын 300 құжат;
күн сайын 200 шаршы метр;
күн сайын 450 шаршы метр
30
30
Семей қаласының
бюджеті, жұмыс беруші
94.
"Жанұя орталығы", "Хоспис" қоғамдық қорлары (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмыс жасауға көмектесу

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат; еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдар, пайдаланылмаған еңбек демалысына өтемақы еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген нақты жұмыс істелген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, саймандар және құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, жарақат алу немесе денсаулығының өзге де зақымдану салдарынан келтірілген зиянды өтеу Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Қызметкерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың шарттары тиісті санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және қызметкерлердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.