О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2015 года № 47/258-V "О бюджете города Семей на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 октября 2016 года № 7/51-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 октября 2016 года № 4719. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 9/66-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21.12.2016 № 9/66-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4689) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2015 года № 47/258-V "О бюджете города Семей на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 19 января 2016 года № 5), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 22 751 311,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 690 241,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 629,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 305 853,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 669 588,7 тысяч тенге;"
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 25 215 334,3 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 5 494,7 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 764,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 270,0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -2 469 517,3 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 469 517,3 тысяч тенге.";

Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/258-V "Семей қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 7/51-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 қазанда № 4719 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/66-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 21.12.2016 № 9/66-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VI "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4689 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/258-V "Семей қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4330 болып тіркелген, "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 5 жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22 751 311,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 690 241,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 629,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 305 853,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 669 588,7 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 25 215 334,3 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 5 494,7 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 764,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 270,0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -2 469 517,3 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 469 517,3 мың теңге.";

20 110,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
25 771,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
0,7
III. Чистое бюджетное кредитование
5 494,7
Бюджетные кредиты
10 764,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 764,7
1
Сельское хозяйство
10 764,7
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10 764,7
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

20 110,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
25 771,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
0,7
ІII. Таза бюджеттік кредит беру
5 494,7
Бюджеттік кредиттер
10 764,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 764,7
1
Ауыл шаруашылығы
10 764,7
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10 764,7
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер