О внесении дополнения в решение Курчатовского городского маслихата от 04 июля 2014 года № 25/180-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 сентября 2016 года № 6/38-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 октября 2016 года № 4686. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2017 года № 14/103-VI
Сноска. Утратило силу – решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.06.2017 № 14/103-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 21 мая 2015 года № 367 "Об утверждении перечня социально значимых заболеваний и заболеваний, представляющих опасность для окружающих", Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 04 июля 2014 года № 25/180-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3401, опубликовано 31 июля 2014 года в газете "7 дней" № 31) следующее дополнение:
приложение к указанному решению "Правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Ежемесячная социальная помощь гражданам, болеющим активными формами туберкулеза, находящимся на амбулаторном лечении, в размере 6 МРП (без учета дохода семьи).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Остапенко
Секретарь
Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева

"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 шілдедегі № 25/180-V шешіміне толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 6/38-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 қазанда № 4686 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 14/103-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 14.06.2017 № 14/103-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 367 "Әлеуметтік мәні бар аурулардың және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулардың тізбесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Курчатов қаласының мәслихатының 2014 жылғы 04 шілдедегі № 25/180-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3401 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 31 санында жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидалары" келесі мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. Амбулаторлық емделудегі, туберкулездің белсенді түрімен ауыратын азаматтарға ай сайынғы әлеуметтік көмек 6 АЕК (отбасы табысының есебінсіз) көлемінде.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Остапенко
Курчатов қалалық мәслихаттың
хатшысы Г. Қарымбаева