О бюджете города Курчатов на 2017-2019 годы
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9/52-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2017 года № 4805.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1Утвердить бюджет города Курчатов на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 774 155,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 008 691,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 443,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 436,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 746 583,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 867 259,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 93 103,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 103,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2017 № 17/122-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять к исполнению на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленных решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773).
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета, в сумме 350 093,0 тысяч тенге.

Курчатов қаласының 2017 – 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/52-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4805 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы № 8/75-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4773 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 774 155,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 008 691,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 443,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 436,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 746 583,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 867 259,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 93 103,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 103,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 30.11.2017 № 17/122-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қала бюджетіне Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы № 8/75-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4773 нөмірімен тіркелген) шешімімен белгіленген әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативі 2017 жылға 100 пайыз мөлшерінде орындауға қабылдансын.
3. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 350 093, 0 мың теңге сомасында қарастырылсын.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2017 год в сумме 18 675,0 тысяч тенге.
5. Учесть перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
6. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 181 306,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2017 № 16/119-VI (вводится в действие с 01.01.2017).

4. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 18 675,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2017 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын, қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 181 306,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 16.10.2017 № 16/119-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

7. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 145 337,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2017 № 17/122-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Признать утратившими силу некоторые решения Курчатовского городского маслихата согласно приложению 5.

7. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 145 337,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 30.11.2017 № 17/122-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 5 - қосымшаға сәйкес Курчатов қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

от 23 декабря 2016 года
№ 9/52-VІ
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2017 год
Функциональная
группа
Администратор
Программа
Наименование
4
Образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Курчатовского городского
маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 9/52-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Курчатовского городского маслихата
Решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/295-V "О бюджете города Курчатов на 2016-2018 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4325, опубликовано в областной газете "7 дней" от 21 января 2016 года № 3;
решение Курчатовского городского маслихата от 06 апреля 2016 года № 2/11-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/295-V "О бюджете города Курчатов на 2016-2018 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4487, опубликовано в областной газете "Мой край" от 21 апреля 2016 года № 16;
решение Курчатовского городского маслихата от 10 июня 2016 года № 4/23-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/295-V "О бюджете города Курчатов на 2016-2018 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4575, опубликовано в областной газете "Мой край" от 30 июня 2016 года № 26;
решение Курчатовского городского маслихата от 16 сентября 2016 года № 6/37-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/295-V "О бюджете города Курчатов на 2016-2018 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4680, опубликовано в областной газете "Мой край" от 05 октября 2016 года № 40;
решение Курчатовского городского маслихата от 19 октября 2016 года № 7/45-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/295-V "О бюджете города Курчатов на 2016-2018 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4707, опубликовано в областной газете "Мой край" от 02 ноября 2016 года № 44;
решение Курчатовского городского маслихата от 24 ноября 2016 года № 8/49-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/295-V "О бюджете города Курчатов на 2016-2018 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4756, опубликовано в областной газете "Мой край" от 14 декабря 2016 года № 50.

2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9/52–VІ шешіміне 4 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын, жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізімі
Функционалдық
топ
Әкімгер
Бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Курчатов қалалық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9/52-VІ шешіміне 5 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V "Курчатов қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4325 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 3 санында жарияланған;
Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 06 сәуірдегі № 2/11-VІ "Курчатов қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4487 нөмірімен тіркелген, облыстық "Мой край" газетінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 16 санында жарияланған;
Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4/23-VІ "Курчатов қаласының 2018-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4575 нөмірімен тіркелген, облыстық "Мой край" газетінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 26 санында жарияланған;
Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 6/37-VІ "Курчатов қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4680 нөмірімен тіркелген, облыстық "Мой край" газетінің 2016 жылғы 05 қазандағы № 40 санында жарияланған;
Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 қазандағы № 7/45-VІ "Курчатов қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4707 нөмірімен тіркелген, облыстық "Мой край" газетінің 2016 жылғы 02 қарашадағы № 44 санында жарияланған;
Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы № 8/49-VІ "Курчатов қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4756 нөмірімен тіркелген, облыстық "Мой край" газетінің 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 50 санында жарияланған.