О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июля 2016 года N 4/10-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 августа 2016 года № 4658. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 20/4-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 20/4-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить по городу Риддеру в десять раз базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога, установленные статьями 378, 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. КАРИМОВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 4/10-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 тамызда № 4658 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20/4-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.03.2018 № 20/4-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 386 - бабының 5 - тармағына, 444 - бабының 1 - тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 378, 444 - бабымен белгіленген бірыңғай жер салығының және жер салығының базалық мөлшерлемелері Риддер қаласы бойынша он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. КАРИМОВ
Қалалық мәслихаттың хатшысы И. ПАНЧЕНКО