О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016-2018 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 июля 2016 года № 4/38-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 августа 2016 года № 4627. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/60-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/60-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/37-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4607) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4341, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 23 января 2016 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 7019688,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3566830,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9020,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58051,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3385787,0 тысяч тенге;
затраты – 7498330,5 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 15432,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19089,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3657,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 494074,5 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
494074,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 4/38-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 тамызда № 4627 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/60-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/37-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4607 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V "2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4341 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2016 жылдың 23 қаңтарында № 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 7019688,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3566830,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9020,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58051,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3385787,0 мың теңге;
шығындар – 7498330,5 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 15432,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19089,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3657,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 494074,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 494074,5 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"2. Принять к исполнению на 2016 год норматив распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 62,3 процентов в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/37-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4607).";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Л. Молдашева
Секретарь Аягозского
районного маслихата С. Искаков
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата
№ 4/38 - VI от 29 июля 2016 года
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
№ 43/312 - V от 23 декабря 2015 года
Уточненный бюджет Аягозского района на 2016 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

"2. 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудан бюджетіне аудару нормативі Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/37-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4607 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 62,3 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Л. Молдашева
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы С. Искаков
Аягөз аудандық мәслихатының
2016 жылғы 29 шілдедегі
№ 4/38-VI шешіміне қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 43/312-V шешіміне 1 қосымша
2016 жылға нақтыланған Аягөз ауданының бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер