О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016-2018 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2016 года № 7/56-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 декабря 2016 года № 4747. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/60-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/60-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2016 года № 7/71-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4743) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4341, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 23 января 2016 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 7323511,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3602024,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13055,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18822,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3689610,3 тысяч тенге;
затраты – 7802154,4 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 270692,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 274349,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3657,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 749334,5 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 749334,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қарашадағы № 7/56-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 желтоқсанда № 4747 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/60-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 15 қарашадағы № 7/71-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4743 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V "2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4341 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2016 жылдың 23 қаңтарында № 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 7323511,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3602024,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13055,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18822,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3689610,3 мың теңге;
шығындар – 7802154,4 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 270692,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 274349,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3657,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 749334,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 749334,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3115,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
250,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
5,6
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
5,6
9
Прочие доходы от государственной собственности
0,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок,а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
0,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,4
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,4
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,4
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
118,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
118,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
118,0
06
Прочие неналоговые поступления
9316,0
1
Прочие неналоговые поступления
9316,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
9316,0
3
Поступления от продажи основного капитала
18822,1
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0,0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
0,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
18822,1
1
Продажа земли
18675,5
01
Поступления от продажи земельных участков
18675,5
2
Продажа нематериальных активов
146,6
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
146,6
4
Поступления трансфертов
3689610,3
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3689610,3
2
Трансферты из областного бюджета
3689610,3
01
Целевые текущие трансферты

3115,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
250,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
5,6
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
5,6
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
0,0
07
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
0,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,4
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,4
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,4
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
118,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
118,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
118,0
06
Өзге де салықтық емес түсiмдер
9316,0
1
Өзге де салықтық емес түсiмдер
9316,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
9316,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
18822,1
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0,0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
0,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
18822,1
1
Жерді сату
18675,5
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
18675,5
2
Материалдық емес активтерді сату
146,6
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
146,6
4
Трансферттер түсімдері
3689610,3
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3689610,3
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3689610,3
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер