О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 07 июня 2016 года № 3-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 июня 2016 года № 4566. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2016 года № 3/24-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4553) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" от № 38-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4338, опубликован в районной газете "Пульс района" от № 4 (6937), "Аудан тынысы" от № 04 (618) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы – 3883836,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления-881217 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7901 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19130 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2975588,5 тысяч тенге";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 3885454,2 тысяч тенге";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 49310,5 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2016 год объем расходов в общей сумме 275166 тысяч тенге.";

"2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 07 маусымдағы № 3-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 маусымда № 4566 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4553 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4338 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 4 (6937), "Аудан тынысы" газетінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 04 (618) сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3883836,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 881217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7901 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19130 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2975588,5 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3885454,2 мың теңге";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 49310,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі жалпы сомасы 275166 мың теңге көлемінде бекітілсін.";

015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12910
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1276
05
Здравоохранение
7
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
268508,5
1
Социальное обеспечение
42821
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41279
005
Государственная адресная социальная помощь
6516
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10524
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
24239
464
Отдел образования района (города областного значения)
1542
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1542
2
Социальная помощь
187287,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
187287,5
002
Программа занятости
25248
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19000
006
Оказание жилищной помощи
14900
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43647,5
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
81332
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3160
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38400
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38400
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30900
011
Оплата услуг по зачислению выплате и доставке пособий и других социальных выплат
840
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12910
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1276
05
Денсаулық сақтау
7
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
268508,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
42821
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41279
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
6516
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10524
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
24239
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1542
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1542
2
Әлеуметтік көмек
187287,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
187287,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25248
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14900
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
43647,5
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
81332
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3160
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38400
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38400
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30900
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
840
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

15762
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
119461
1
Сельское хозяйство
67995
453
Отдел экономики и бюджетного
планирования района (города областного значения)
13260
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13260
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19826
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19826
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
34909
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
25838
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2065
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
321
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6685
6
Земельные отношения
11841
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11841
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11631
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
210
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
39625
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
39625
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39625
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14885
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14885
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14885
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14885
12
Транспорт и коммуникации
43044
1
Автомобильный транспорт
43044
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21396
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
21396
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

15762
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1000
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
119461
1
Ауыл шаруашылығы
67995
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13260
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
13260
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19826
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19826
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
34909
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25838
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2065
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
321
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
6685
6
Жер қатынастары
11841
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
11841
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11631
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
210
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
39625
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
39625
011
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
39625
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
14885
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
14885
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14885
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14885
12
Көлiк және коммуникация
43044
1
Автомобиль көлiгi
43044
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21396
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
21396
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі