О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 октября 2016 года № 6/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2016 года № 4704. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2016 № 8/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4689) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4323, опубликовано 18 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 22 января 2016 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Глубоковского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4727232,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1845275,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4748,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41986 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2835222,5 тысячи тенге;
2) затраты – 4802607,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36783 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57151 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20368 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 қазандағы № 6/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 4704 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.12.2016 № 8/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) - тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VІ Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4689 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4323 болып тіркелген, 2016 жылы 18 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылы 22 қаңтарда "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4727232,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1845275,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4748,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41986 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2835222,5 мың теңге;
2) шығындар – 4802607,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 36783 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 57151 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20368 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -112158,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –112158,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 57151 тысяча тенге;
погашение займов – 20368 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75375,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 77965 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 1347814,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Р. Жансаитов
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -112158,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112158,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 57151 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20368 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75375,5 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 77965 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 1347814,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес 1, 5, 6-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Жансаитов
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое аудандық
мәслихатының

1223,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70211
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4263
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50296,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50296,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34320,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
802
021
Капитальные расходы государственного органа
1496,8
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13677
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
159449,2
1
Жилищное хозяйство
23697,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7387,6
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7387,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3236
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3236
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2906
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
536
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1370
464
Отдел образования района (города областного значения)
6668,3
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6668,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3500
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3500
2
Коммунальное хозяйство
133531,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
67646,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
64
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

1223,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70211
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4263
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50296,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50296,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34320,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
802
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1496,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13677
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
159449,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
23697,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7387,6
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7387,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3236
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3236
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2906
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1000
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
536
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1370
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6668,3
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6668,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3500
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3500
2
Коммуналдық шаруашылық
133531,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
67646,7
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесін жетілдіру
64
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру