О бюджете Глубоковского района на 2017 - 2019 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 января 2017 года № 4796. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI.
Сноска. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 37/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75- VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Глубоковского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5448013,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2199949,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6307,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36822 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3204934,6 тысячи тенге;
2) затраты – 5692264,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 125494,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 149680,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24186 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -369745,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –369745,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 149680,5 тысяч тенге;
погашение займов – 24186 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 244250,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять к исполнению на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773).

2017-2019 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қантарда № 4796 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 37/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 73, 75 - баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) - тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4773 болып тіркелген), Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5448013,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2199949,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6307,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36822 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3204934,6 мың теңге;
2) шығындар – 5692264,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 125494,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 149680,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 24186 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -369745,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 369745,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 149680,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24186 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 244250,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4773 болып тіркелген), 2017 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, жеке табыс салығы 100 пайыз көлемінде атқаруға қабылдансын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4773 болып тіркелген).

3. Учесть объем субвенции передаваемой из областного бюджета, в бюджет района на 2017 год в сумме 2678312 тысячи тенге.
4. В соответствии со статьей 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 497028,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 29594,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 149680,5 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.10.2017 № 16/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 43643 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Учесть перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
10. В расходах бюджета района учтены затраты по программам акимов поселков и сельских округов согласно приложению 5.

3. Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенцияның көлемі 2017 жылға 2678312 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 497028,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 29594,1 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға 149680,5 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 17.10.2017 № 16/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 43643 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі)
9. 2017 жылғы бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. Аудан бюджетінің шығыстарында кенттер мен ауылдық округтер әкімдерінің бағдарламалары бойынша шығындар 5 қосымшаға сәйкес ескерілді.

11. В расходах бюджета района учтено распределение трансфертов органам местного самоуправления между акимами поселков и сельских округов согласно приложению 6.
12. Признать утратившими силу некоторые решения Глубоковского районного маслихата согласно приложению 7 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Е. ПсарҰв
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 21 декабря 2016 года
№ 8/2-VI
Бюджет Глубоковского района на 2017 год

11. Аудан бюджетінің шығыстарында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің кенттер мен ауылдық округтер әкімдерінің арасында бөлінуі 6 қосымшаға сәйкес ескерілді.
12. Осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес Глубокое аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
13. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. ПсарҰв
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
21 желтоқсандағы № 8/2-VІ
шешіміне 1 қосымша
Глубокое ауданының 2017 жылға арналған бюджеті

297634,9
002
Программа занятости
122467
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27165
006
Оказание жилищной помощи
560,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38534,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1253,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71607
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9060,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26987,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54019,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54019,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37276,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1512
021
Капитальные расходы государственного органа
1427
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13653,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
153942,4
1
Жилищное хозяйство
102894,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2333,4
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1333,4
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
100561
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6720
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1860
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
91981
2
Коммунальное хозяйство
49448
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47048
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1200
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

297634,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
122467
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27165
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
560,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38534,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1253,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
71607
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9060,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26987,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54019,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54019,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37276,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1512
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1427
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13653,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
153942,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
102894,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2333,4
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1333,4
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
100561
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6720
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1860
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
91981
2
Коммуналдық шаруашылық
49448
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47048
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1200
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
п/п
Наименование поселков и сельских округов
Затраты на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Затраты по реализации мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Программа

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/н
Кенттер мен ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге шығындар
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру бойынша шығындар

3924
17
ГУ "Аппарат акима Черемшанского сельского округа"
6091
ИТОГО
145499,4
Приложение 7
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 21 декабря 2016 года
№ 8/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Глубоковского районного маслихата
1. Решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4323, опубликовано 18 января 2016 года в ИПС "Әділет", 22 января 2016 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья").

3924
17
"Черемшанка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
6091
БАРЛЫҒЫ
145499,4
Глубокое аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
21 желтоқсандағы № 8/2-VІ
шешіміне 7 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4323 болып тіркелген, "Әділет" АҚЖ 2016 жылы 18 қаңтарда жарияланған, 2016 жылы 22 қаңтарда "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған).

2. Решение Глубоковского районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 2/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4506, опубликовано 25 апреля 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", 27 апреля 2016 года в ИПС "Әділет", 6 мая 2016 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья").
3. Решение Глубоковского районного маслихата от 27 июля 2016 года № 4/2 –VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4624, опубликовано 5 августа 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", 10 августа 2016 года в ИПС "Әділет", 12 августа 2016 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья").
4. Решение Глубоковского районного маслихата от 17 октября 2016 года № 6/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4704, опубликовано 31 октября 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", 1 ноября 2016 года в ИПС "Әділет", 4 ноября 2016 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья").
5. Решение Глубоковского районного маслихата от 30 ноября 2016 года № 7/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4762, опубликовано 14 декабря 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", 22 декабря 2016 года в ИПС "Әділет", 23 декабря 2016 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья").

2. "2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 2/2-VІ Глубокое аудандық мәслихатының шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4506 болып тіркелген, "ҚР НҚА ББЭ "АЖ 2016 жылы 25 сәуірде жарияланған, "Әділет" АҚЖ 2016 жылы 27 сәуірде жарияланған, 2016 жылы 6 мамырда "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған).
3. "2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 27 шілдедегі № 4/2-VІ Глубокое аудандық мәслихатының шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4624 болып тіркелген, "ҚР НҚА ББЭ "АЖ 2016 жылы 5 тамызда жарияланған, "Әділет" АҚЖ 2016 жылы 10 тамызда жарияланған, 2016 жылы 12 тамызда "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған).
4. "2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 17 қазандағы № 6/2-VІ Глубокое аудандық мәслихатының шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4704 болып тіркелген, "ҚР НҚА ББЭ "АЖ 2016 жылы 31 қазанда жарияланған, "Әділет" АҚЖ 2016 жылы 1 қарашада жарияланған, 2016 жылы 4 қарашада "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған).
5. "2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 30 қарашадағы № 7/2-VІ Глубокое аудандық мәслихатының шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4762 болып тіркелген, "ҚР НҚА ББЭ "АЖ 2016 жылы 14 желтоқсанда жарияланған, "Әділет" АҚЖ 2016 жылы 22 желтоқсанда жарияланған, 2016 жылы 23 желтоқсанда "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған).