Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2016 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 декабря 2016 года № 4765. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 12 декабря 2017 года № 324

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналардың ақы төлемінің мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қазандағы № 330 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 желтоқсанда № 4765 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 324 қаулысымен

Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 12.12.2017 № 324 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319 "Об образовании", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 12.12.2017 № 324 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі №319 "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в разрезе детских дошкольных организаций по Жарминскому району согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ибраеву А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района Сыдыков Н.
Приложения к постановлению
акимата Жарминского района

1. Жарма ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналардың ақы төлемінің мөлшері бала-бақшалар бөлінісінде осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары А.Ибраевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі Н. Сыдықов
Жарма ауданы әкімдігінің

от " 28 " октября 2016 года
№ 330
Государственный образовательный заказ в дошкольных организациях на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на одного ребенка по Жарминскому району
Детские дошкольные организации
Государственный образовательный заказ, количество мест
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, (тенге)
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц, (тенге)
1
Детские сады

2016 жылғы " 28 " қазандағы
№ 330 қаулысына қосымша
Жарма ауданының мектепке дейінгі ұйымдарындағы бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі балалар ұйымдары
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орындар саны
Айына бір тәрбиеленушіге жанбасына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге)
Ата-ананың бір тәрбиеленушіге айына ақытөлеу мөлшері, (теңге)
1
Балабақшалар