О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 июля 2016 года N 5-6/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 августа 2016 года N 4631. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 9-4
Сноска. Утратило силу – решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2016 № 9-4 (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/37-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4607) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4324, опубликовано в № 8 районной газеты "Достык" от 3 февраля 2016 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 4926840 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1122812 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8396 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3776832 тысяч тенге;
затраты – 5031335,9 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 1361744 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1367694 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5950 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1466239,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1466239,9 тысяч тенге;
поступление займов – 1367694 тысяч тенге;
погашение займов – 5950 тысяч тенге;

"2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі N 5-6/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 тамызда N 4631 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 20.12.2016 № 9-4 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/37-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4607 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 41-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4324 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 8 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 4926840 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1122812 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3776832 мың теңге;
шығындар – 5031335,9 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 1361744 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1367694 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5950 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -1466239,9 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1466239,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1367694 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5950 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 104495,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Принять к исполнению на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты иностранных граждан в размере 61 процентов, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты иностранных граждан в размере 100 процентов, согласно решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287).";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в размере 23000 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 86823 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1725913 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
приложения 1, 5, 6, 7 решения районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии О.Шарипбеков
Секретарь районного маслихата Д.Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 29 июля 2016 года за № 5-6/1
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 23 декабря 2015 года за № 41-1
Бюджет района на 2016 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 104495,9 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 34/406-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4287 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес аудан бюджеті үшін 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 61 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 100 пайыз мөлшерінде орындалуға алынсын.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 23000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 86823 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1725913 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-1 шешімінің 1, 5, 6, 7, қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Шәріпбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2016 жылғы 29 шілдедегі
№ 5-6/1 шешіміне 1-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 41-1 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атаулары
I. КІРІСТЕР

2107720,1
003
Общеобразовательное обучение
2031080,1
006
Дополнительное образование для детей
76640
9
Прочие услуги в области образования
136476,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
136476,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8730
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
200
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51049
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17870
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
798
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
57829,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
295377,4
1
Социальное обеспечение
98978
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98978
005
Государственная адресная социальная помощь
20000
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
31000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
47978
2
Социальная помощь
160216
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
160216
002
Программа занятости
26784
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9095
006
Оказание жилищной помощи
2354
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
65890
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53093
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36183,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36183,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28457
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2107720,1
003
Жалпы білім беру
2031080,1
006
Балаларға қосымша білім беру
76640
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
136476,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
136476,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8730
004
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
200
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51049
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
17870
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
798
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
57829,1
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
295377,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
98978
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98978
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20000
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
31000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
47978
2
Әлеуметтiк көмек
160216
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160216
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
26784
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9095
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2354
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
65890
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53093
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36183,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36183,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28457
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу