О бюджете Зайсанского района на 2017-2019 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2017 года № 4810.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы – 7258065,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1407709 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13458,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28760 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5808137,6 тысяч тенге;
затраты 7303913,4 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 19892,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14142,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65741,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65741,1 тысяч тенге;
поступление займов – 34035 тысяч тенге;
погашение займов – 14142,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45848,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 19-5 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять к исполнению на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов установленного решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 2749386 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.

2017-2019 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4810 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 8/75-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4773 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 7258065,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1407709 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13458,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 28760 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5808137,6 мың теңге;
шығындар – 7303913,4 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 19892,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14142,1 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 65741,1 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 65741,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 34035 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14142,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 45848,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 19-5 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 8/75-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4773 нөмірімен тіркелген) шешімімен белгіленген аудан бюджеті үшін 2017 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз мөлшерінде орындалуға алынсын.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 2749386 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 29596 тысяч тенге.
6. Учесть перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 601049 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 19-5 (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета и Национального фонда в сумме 2457702,6 тысяч тенге, согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 19-5 (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме 34035 тысяч тенге для предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
10. Утвердить бюджетные программы акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельских округов согласно приложению 7 .
11. Распределить трансферты местного самоуправления согласно приложению 8.
11-1.Используемые остатки бюджетных средств 45848,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 9 к настоящему решению.

5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 29596 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
6. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 601049 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 19-5 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен және Ұлттық қордан 2457702,6 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 19-5 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға мың теңге сомасында 34035 кредит көзделгені ескерілсін.
10. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімдерінің бюджеттік бағдарламалары 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 8-қосымшаға сәйкес бөлінсін.
11-1. 45848,2 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";

Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2017 № 11-4 (вводится в действие с 01.01.2017).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ф. Мухаметкалиев
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного
Маслихата
от 20 декабря 2016 года за № 9-1
Бюджет района на 2017 год

Ескерту. Шешім 11-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 28.03.2017 № 11-4 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ф. Мұхаметқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2016 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 9-1 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет

19860
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13765
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
3750
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1945
007
Капитальные расходы государственного органа
400
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9723
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9723
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9723
12
Транспорт и коммуникации
194158,1
1
Автомобильный транспорт
154033,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
39560,1
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
31914,1
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
7646
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114473
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29120
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
85353
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
40125
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40125
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
40125
13
Прочие
431046,2
9
Прочие
431046,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16252,2
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
16252,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23916
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
23916
464
Отдел образования района (города областного значения)
2619
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2619
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
388259
044
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года

19860
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13765
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
3750
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1945
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9723
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9723
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9723
12
Көлiк және коммуникация
194158,1
1
Автомобиль көлiгi
154033,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
39560,1
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
31914,1
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
7646
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114473
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29120
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
85353
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
40125
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40125
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
40125
13
Басқалар
431046,2
9
Басқалар
431046,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16252,2
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
16252,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23916
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
23916
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2619
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2619
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
388259
044
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

9335
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
200
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36042
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21323
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
547
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
58739
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
214300
1
Социальное обеспечение
48900
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48900
005
Государственная адресная социальная помощь
22000
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3900
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
23000
2
Социальная помощь
134120
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
134120
002
Программа занятости
32236
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9732
006
Оказание жилищной помощи
2695
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53334
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6634
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16489
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31280
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31280
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29080
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2200
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
211646
1
Жилищное хозяйство
140134
464
Отдел образования района (города областного значения)
130000
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

9335
004
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
200
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36042
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
21323
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
547
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
58739
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
214300
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
48900
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48900
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22000
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3900
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
23000
2
Әлеуметтiк көмек
134120
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
134120
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
32236
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9732
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2695
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53334
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6634
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16489
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31280
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31280
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29080
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2200
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
211646
1
Тұрғын үй шаруашылығы
140134
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
130000
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

110000
6
На реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
37087
7
Трансфертов из областного бюджета бюджетам районов в области образования
144028
8
Трансфертов из областного бюджета бюджетам районов
85353
9
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
40697,8
10
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
125697,8
11
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
19736,4
Всего
601049
Приложение 6 к решению
Зайсанского районного
маслихата
от 20 декабря 2016 года № 9-1
Трансферты республиканского бюджета и национального фонда на 2017 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 19-5 (вводится в действие с 01.01.2017).
№ п/п
Наименование
Суммы расходов (тыс тенге)
1
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
14779
2
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
32249,6
3
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3757
4
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
6244
5
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
720000
6
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
411774
7
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
278259
8
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
799640
9
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
191000
Итого
2457702,6
Приложение 7 к решению
Зайсанского районного
маслихата
от 20 декабря 2016 года № 9-1
Бюджетные программы города районного значения, сельских округов на 2017 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 19-5 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование городских, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Капитальные расходы государственного органа
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов

110000
6
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іс шараларды іске асыру
37087
7
Білім беру саласына облыстық бюджеттен аудан бюджеттеріне нысаналы трансферттер
144028
8
Облыстық бюджеттен аудан бюджеттеріне нысаналы трансферттер
85353
9
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
40697,8
10
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
125697,8
11
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
19736,4
Барлығы
601049
Зайсан аудандық мәслихатының
2016 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 9-1 шешіміне 6 қосымша
2017 жылға республикалық бюджеттен және Ұлттық қордан берілген трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 19-5 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Атауы
Шығыстар сомасы (мың теңге)
1
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
14779
2
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
32249,6
3
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3757
4
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеу
6244
5
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
720000
6
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
411774
7
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
278259
8
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
799640
9
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
191000
Жиыны
2457702,6
Зайсан аудандық мәслихатының
2016 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 9-1 шешіміне 7- қосымша
2017 жылға аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 19-5 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қала, ауыл округтерінің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу