О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2016 года N 39/310-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 апреля 2016 года N 4466. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/55-VI
Сноска. Утратило силу – решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/55-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4334, опубликовано в газетах "Луч" от 26 января, 5, 12 февраля 2016 года № 5, 6, 7) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 261 846,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 553 993,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 815,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 684 538,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 277 710,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 824,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 354,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

"Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 наурыздағы № 39/310-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 сәуірде № 4466 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/55-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/55-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4334 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтардағы, 5, 12 ақпандағы № 5, 6, 7 "Арай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2016-2018 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 261 846,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 553 993,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 815,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 684 538,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 277 710,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 824,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38 178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 354,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 41688,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41688,3 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 8, 10 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии И.Бердюгин
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата № 39/310-V

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41688,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41688,3 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 4, 7, 8, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И.Бердюгин
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д.Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының

001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16121,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
102960,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
102235,0
003
Капитальные расходы государственного органа
725,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
218062,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
209472,0
022
Капитальные расходы государственного органа
8590,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34848,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32416,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1012,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1420,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
17778,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
17778,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
26310,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
26090,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
220,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14961,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14961,0
02
Оборона
18499,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18499,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8290,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10209,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8000,0
04
Образование
2832507,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16121,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
102960,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
102235,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
725,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
218062,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
209472,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8590,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34848,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32416,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1012,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1420,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
17778,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17778,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
26310,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26090,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
220,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14961,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14961,0
02
Қорғаныс
18499,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18499,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8290,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10209,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8000,0
04
Бiлiм беру
2832507,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

11051,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1200,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9851,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
4990,0
015
Регулирование туристической деятельности
4990,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104775,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
77074,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16179,0
003
Капитальные расходы государственного органа
370,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6607,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1050,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51514,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
54,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15297,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15297,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12404,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12404,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11540,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11540,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11030,0
015
Капитальные расходы государственного органа
510,0
12
Транспорт и коммуникации
164224,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29379,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
29379,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
134845,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

11051,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1200,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9851,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
4990,0
015
Туристік қызметті реттеу
4990,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104775,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
77074,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16179,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
370,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
6607,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1050,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51514,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
54,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15297,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15297,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12404,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
12404,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11540,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11540,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11030,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
510,0
12
Көлiк және коммуникация
164224,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29379,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29379,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
134845,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
005
Дополнительное образование для детей и юношества
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Оказание жилищной помощи
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
021
Капитальные расходы государственного органа
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц в населенных пунктах
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру

026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
009
Поддержка культурно-досуговой работы
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
015
Регулирование туристической деятельности
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
015
Туристік қызметті реттеу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары