О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 31-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2016 - 2018 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08 июня 2016 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июня 2016 года № 4569. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10-2
Сноска. Утратило силу – решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 10-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2016 года № 3/24-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4553) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 31-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4329, опубликовано в газете "Тарбагатай" от 27 января 2016 года № 8-9 и от 1 февраля 2016 года № 10-11) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 174 019,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 723 874,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 850,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 4 494,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 441 801,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 176 598,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 236 135,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 246 208,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 073,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 610,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 610,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 236 135,0 тысяч тенге;

"2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы N 3-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 маусымда N 4569 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 10-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміге өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4553 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4329 нөмірімен тіркелді, "Тарбағатай" газетінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 8-9 және 2016 жылғы 1 ақпандағы № 10-11 жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 174 019,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 723 874,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 850,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 494,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 441 801,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 176 598,0 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 236 135,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 246 208,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 073,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 610,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 610,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 236 135,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –236 135,0 тысяч тенге;
поступление займов – 246 208,0 тысяч тенге;
погашение займов – 10 073,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 189,0 тысяч тенге.
в пункте 9:
абзац первый изложить в новой редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 158 556,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Ж.Мухамадиева
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С.Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от "08" июня 2016 года № 3 – 2
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от "23" декабря 2015 года
№ 31 – 2
Бюджет Тарбагатайского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 236 135,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 246 208,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 073,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 8 189,0 мың теңге.
9 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 158 556,0 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Мұхамадиева
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С.Жақаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2016 жылғы "08" маусымдағы
№ 3-2 шешіміне № 1 қосымша
Тарбағатай аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
"23" желтоқсандағы № 31-2
шешіміне № 1 қосымша
2016 жылға аранлған Тарбағатай ауданының бюджеті
Санат
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Түсімдер атауы
I. КІРІСТЕР

117 565,0
9
Прочие услуги в области образования
170 123,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
170 123,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 459,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
79 767,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
80,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 866,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
957,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18 474,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37 520,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
551 156,0
1
Социальное обеспечение
213 727,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
210 620,0
005
Государственная адресная социальная помощь
17 712,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
130 956,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
61 952,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 107,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 107,0
2
Социальная помощь
303 676,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
303 676,0
002
Программа занятости
26 729,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 020,0
006
Оказание жилищной помощи
4 355,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79 543,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 304,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
115 541,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
35 057,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

117 565,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
170 123,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
170 123,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 459,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
79 767,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
80,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 866,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
957,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
18 474,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
37 520,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
551 156,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
213 727,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
210 620,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 712,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
130 956,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
61 952,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 107,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 107,0
2
Әлеуметтiк көмек
303 676,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
303 676,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
26 729,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 020,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 355,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79 543,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 304,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
115 541,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
35 057,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету