О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2016-2018 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04 августа 2016 года № 5/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 августа 2016 года № 4642. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 10/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 10/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/37-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4607) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4339, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 27 января 2016 года № 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 543 119,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 412 413 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 833 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34 665 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 088 208,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 545 854,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 262 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 283 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2016-2018 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 04 тамыздағы № 5/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 тамызда № 4642 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 10/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/37-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4607 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4339 нөмірімен тіркелген, "ЛЗ Сегодня" газетінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 543 119,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 412 413 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 833 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 665 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 088 208,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 545 854,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7 262 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 283 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 996,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 996,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 9 545 тысяч тенге;
погашение займов – 2 283 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 734,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 9 416,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 81 073 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 999 519 тысяч тенге.";
пункт 10 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов в сумме 50 585 тысяч тенге, согласно приложению 10.";
приложения 1, 5 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению;
дополнить приложением 10 к указанному решению, согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Яровикова
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 04 августа 2016 года № 5/2-VI
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 9 996,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 9 996,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 9 545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 283 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 2 734,8 мың теңге;".
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған ағымдағы нысаналы трансферттер 9 416,5 мың теңге сомасында көзделсін.";
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 81 073 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 999 519 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
10 тармақ келесі мазмұндағы 5)-тармақшамен толықтырылсын:
"5. 10-қосымшаға сәйкес елді мекендер көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі және ағымдағы жөндеуге 50 585 мың теңге сомасында.";
аталған шешімнің 1, 5 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жоғарыда аталған шешімнің 10 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Яровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 04 тамыздағы
№ 5/2-VІ шешіміне 1- қосымша
Шемонаиха
аудандық мәслихатының

29874
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18828
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11046
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20251
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
20251
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
58509
1
Сельское хозяйство
24425
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3318
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3318
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
21107
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14342
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1020
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2870
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1800
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1075
6
Земельные отношения
11550
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11550
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10823
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
727
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22534
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
22534
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
22534
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16312
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16312
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16312
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
13667
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

29874
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18828
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11046
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20251
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20251
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
58509
1
Ауыл шаруашылығы
24425
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3318
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3318
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
21107
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14342
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1020
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2870
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1800
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1075
6
Жер қатынастары
11550
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
11550
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10823
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
727
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
22534
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
22534
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
22534
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
16312
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
16312
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16312
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13667
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу