О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2016-2018 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 сентября 2016 года № 6/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 октября 2016 года № 4685. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 10/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 10/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4339, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 27 января 2016 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 3 568 162,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 412 244 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 951 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59 759 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 088 208,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 570 897,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 262 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 283 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 996,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 996,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 9 545 тысяч тенге;
погашение займов – 2 283 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 734,8 тысяч тенге.";
подпункты 2, 3 и 5 пункта 10 изложить в следующей редакции:

"2016-2018 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 6/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 қазанда № 4685 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 10/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4339 нөмірімен тіркелген, "ЛЗ Сегодня" газетінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 4 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 568 162,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 412 244 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 951 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59 759 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 088 208,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 570 897,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7 262 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 283 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 9 996,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 9 996,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 9 545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 283 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 2 734,8 мың теңге.";
10-тармақтың 2, 3 және 5 тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:

"2) на трансферты органам местного самоуправления в сумме 147 504 тысяч тенге, согласно приложению 6;";
"3) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 19 292 тысяч тенге, согласно приложению 7;";
"5) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов в сумме 49 983 тысяч тенге, согласно приложению 10.";
приложения 1, 6, 7 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Айтмухамед
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

"2) 6-қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарының трансферттеріне 147 504 мың теңге сомасында;";
"3) 7-қосымшаға сәйкес Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамыту аясында объектілерді жөндеуге және аббатандыруға 19 292 мың теңге сомасында;";
"5) 10-қосымшаға сәйкес елді мекендер көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі және ағымдағы жөндеуге 49 983 мың теңге сомасында.";
аталған шешімнің 1, 6, 7 және 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Айтмұхамед
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының

3400
3
Информационное пространство
55780
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11592
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11592
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
44188
006
Функционирование районных (городских) библиотек
36619
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7569
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
50531
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
29810
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19091
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10719
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20721
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
20251
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
470
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
59497
1
Сельское хозяйство
24425
453
Отдел экономики и бюджетного
планирования района (города областного значения)
3318
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3318
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
21107
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14342
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1020
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2870
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1800
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1075
6
Земельные отношения
12538
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12538
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10961
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1577
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений

3400
3
Ақпараттық кеңiстiк
55780
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
11592
002
Мемлекеттiк ақпаратық саясат жүргiзу жөніндегі қызметтер
11592
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
44188
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
36619
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
7569
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
50531
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
29810
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19091
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10719
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20721
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20251
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
470
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
59497
1
Ауыл шаруашылығы
24425
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3318
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3318
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
21107
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14342
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1020
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2870
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1800
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1075
6
Жер қатынастары
12538
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
12538
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10961
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1577
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер