О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года № 5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 июля 2016 года № 4493. Утратило силу решением маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2017 года № 9-17
Сноска. Утратило силу решением маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2017 № 9-17 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4190, опубликованное 24 декабря 2015 года в газете "Приуралье") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 886 282 тысячи тенге:
налоговые поступления – 29 395 424 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 088 028 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 557 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 390 273 тысячи тенге;
2) затраты – 122 601 606 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 275 747 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 6 516 899 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 241 152 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 991 071 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 991 071 тысяча тенге:
поступление займов – 6 336 576 тысяч тенге;
погашение займов – 3 222 331 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 876 826 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в областном бюджете на 2016 год поступление сумм погашения бюджетных кредитов в общей сумме 3 241 152 тысячи тенге, в том числе из районных (городского) бюджетов на сумму 3 223 239 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов районными (городскими) бюджетами в сумме 28 071 тысяча тенге.";

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі № 5-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 4493 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 9-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 24.02.2017 № 9-17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4190 тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120 886 282 мың теңге:
салықтық түсімдер – 29 395 424 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 088 028 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 557 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 390 273 мың теңге;
2) шығындар – 122 601 606 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 275 747 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6 516 899 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 241 152 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 991 071 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 991 071 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 336 576 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 222 331 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 876 826 мың теңге.";
4- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте бюджеттік кредиттердің өтеуін жалпы сомасы 3 241 152 мың теңге, оның ішінде аудандық (қалалық) бюджеттерден сомасы 3 223 239 мың теңге түсімдер қарастырылсын.";
4-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-1. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте 28 071 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді аудандық (қалалық) бюджеттерден облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";

пункт 4-2 изложить в следующей редакции:
"4-2. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 17 793 тысячи тенге.";
пункт 4-3 изложить в следующей редакции:
"4-3. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 7 522 491 тысяча тенге, в том числе:
4 758 121 тысяча тенге – целевые текущие трансферты;
2 764 370 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
дополнить пунктом 4-4 следующего содержания:
"4-4. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрен возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 1 293 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 4-5 следующего содержания:
"4-5. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ в общей сумме 1 635 807 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-6 следующего содержания:
"4-6. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета в сумме 17 912 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2016 год в размере 695 908 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-2. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте 17 793 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған нысаналы (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтарылғаны ескерілсін.";
4-3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-3. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 7 522 491 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
4 758 121 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
2 764 370 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (қалалық) бюджеттерге бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 4-4-тармақпен толықтырылсын:
"4-4. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте 1 293 мың теңге сомасындағы нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-5-тармақпен толықтырылсын:
"4-5. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың жергiлiктi атқарушы органның мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберу үшiн шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін жалпы сомасы 1 635 807 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-6-тармақпен толықтырылсын:
"4-6. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте 17 912 мың теңге сомасындағы республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2016 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 695 908 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.  Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

89 765
271
Управление строительства области
1 014 818
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 014 818
3
Специализированная медицинская помощь
7 945 813
253
Управление здравоохранения области
7 945 813
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 871 371
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
347 619
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
289 829
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
122 414
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
171 189
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
460 635
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
872 066
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
43 804
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 766 886
4
Поликлиники
14 869 333
253
Управление здравоохранения области
14 869 333
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 246 318
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
199 872
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 807 015
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
616 128
5
Другие виды медицинской помощи
796 481
253
Управление здравоохранения области
796 481
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
766 242
029
Областные базы спецмедснабжения
30 239
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 164 561
253
Управление здравоохранения области

89 765
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 014 818
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 014 818
3
Мамандандырылған медициналық көмек
7 945 813
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 945 813
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 871 371
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
347 619
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
289 829
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
122 414
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
171 189
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
460 635
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
872 066
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
43 804
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 766 886
4
Емханалар
14 869 333
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 869 333
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 246 318
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
199 872
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 807 015
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
616 128
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
796 481
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
796 481
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
766 242
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 239
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 164 561
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

2 164 561
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
115 447
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
22 545
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
79 412
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
57 826
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 321
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 861 010
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 354 194
1
Социальное обеспечение
1 769 299
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 410 777
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
736 690
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
305 542
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
345 140
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
23 405
261
Управление образования области
358 522
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
290 050
037
Социальная реабилитация
68 472
2
Социальная помощь
166 126
256
Управление координации занятости и социальных программ области
166 126
003
Социальная поддержка инвалидов
166 126
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
418 769
256
Управление координации занятости и социальных программ области
335 022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
93 803
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
15 280
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

2 164 561
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 447
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
22 545
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
79 412
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
57 826
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 321
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 861 010
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 354 194
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 769 299
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 410 777
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
736 690
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
305 542
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
345 140
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 405
261
Облыстың білім басқармасы
358 522
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
290 050
037
Әлеуметтік сауықтандыру
68 472
2
Әлеуметтiк көмек
166 126
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
166 126
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
166 126
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
418 769
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
335 022
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 803
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
15 280
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

18 605
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 552
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
196 348
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
5 434
263
Управление внутренней политики области
35 792
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35 792
270
Управление по инспекции труда области
47 955
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 955
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 129 769
1
Жилищное хозяйство
5 417 347
253
Управление здравоохранения области
147 196
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
147 196
261
Управление образования области
306 301
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
272 714
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
33 587
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
69 406
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
69 406
271
Управление строительства области
4 843 292
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
935 240
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 908 052
273
Управление культуры, архивов и документации области
38 027
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
38 027
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов

18 605
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
5 552
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
196 348
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
5 434
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 792
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 792
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
47 955
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 955
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 129 769
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 417 347
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
147 196
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
147 196
261
Облыстың білім басқармасы
306 301
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
272 714
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
33 587
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
69 406
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 406
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 843 292
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
935 240
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 908 052
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
38 027
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 027
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу

496 098
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
58 758
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
47 177
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 209
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
629
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
57 347
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
34 310
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
24 290
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 439 327
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
16 740
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 260 670
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
54 650
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
21 246
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
888 967
719
Управление ветеринарии области
661 030
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
67 595
003
Капитальные расходы государственного органа
6 923
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
586 512
3
Лесное хозяйство
507 343
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
507 343
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
501 127
006
Охрана животного мира
6 216
5
Охрана окружающей среды
419 454
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
401 454
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
58 726
008
Мероприятия по охране окружающей среды
174 914
013
Капитальные расходы государственного органа
1 150
017
Реализация природоохранных мероприятий
41 619
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

496 098
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
58 758
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
47 177
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 209
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
629
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
57 347
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
34 310
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
24 290
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 439 327
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
16 740
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 260 670
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
54 650
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
21 246
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
888 967
719
Облыстың ветеринария басқармасы
661 030
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 595
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 923
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
586 512
3
Орман шаруашылығы
507 343
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
507 343
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
501 127
006
Жануарлар дүниесін қорғау
6 216
5
Қоршаған ортаны қорғау
419 454
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
401 454
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 726
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
174 914
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 150
017
Табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыру
41 619
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

2 773
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
795 251
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
151 268
13
Прочие
17 408 945
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 737 040
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 722 064
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
18 000
007
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
500 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 013 207
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
190 857
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 976
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
14 976
9
Прочие
14 671 905
257
Управление финансов области
14 036 002
012
Резерв местного исполнительного органа области
695 908
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
750 800
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
11 263 477
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1 325 817
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
51 900
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
51 900
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
97 421
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности

2 773
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
795 251
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
151 268
13
Басқалар
17 408 945
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 737 040
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 722 064
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
18 000
007
Мемлекеттік инвестициялық саясаты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
500 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 013 207
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
190 857
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 976
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
14 976
9
Басқалар
14 671 905
257
Облыстың қаржы басқармасы
14 036 002
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
695 908
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
750 800
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 263 477
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 325 817
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
51 900
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
51 900
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
97 421
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер