Субсидияланатын тұқымдарды сатып алу (пайдалану) нормалары мен шекті бағаларды бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 тамыздағы № 256 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қыркүйекте № 4553 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 маусымдағы № 175 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 маусымдағы № 175 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы №4-2/664 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 6 ақпанда №10190 тіркелді) бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған субсидияланатын тұқымдарды сатып алу (пайдалану) нормалары мен шекті бағалары бекітілсін.

Об утверждении норм и предельных цен приобретения (использования) субсидируемых семян
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 августа 2016 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 сентября 2016 года № 4553. Утратило силу решением акима Западно-Казахстанской области от 16 июня 2017 года № 175
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 16.06.2017 № 175 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года №4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2015 года №10190) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы и предельные цены приобретения (использования) субсидируемых семян.

2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары А.К.Өтеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Көлгінов

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Унгарбеков М.К.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Утегулова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области А. Кульгинов
Утверждено
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области