Об установлении объемов трансфертов общего характера между областным и районными (города областного значения)бюджетами на 2017-2019 годы
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2016 года № 4631. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-19
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18.03.2020 № 33-19 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить объемы трансфертов общего характера между областным и районными (города областного значения) бюджетами на 2017-2019 годы в абсолютном выражении с разбивкой по годам:
1) на 2017 год в сумме 33 881 786 тысяч тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 4 547 129 тысяч тенге;
Бокейординскому району – 2 371 462 тысячи тенге;
Жангалинскому району – 2 581 612 тысяч тенге;
Жанибекскому району – 2 281 130 тысяч тенге;
Зеленовскому району – 4 024 988 тысяч тенге;
Казталовскому району – 3 841 784 тысячи тенге;
Каратобинскому району – 2 509 601 тысяча тенге;
Сырымскому району – 2 753 606 тысяч тенге;
Таскалинскому району – 2 328 907 тысяч тенге;
Теректинскому району – 4 275 677 тысяч тенге;
Чингирлаускому району – 2 365 890 тысяч тенге.
2) на 2018 год в сумме 35 952 058 тысяч тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 4 822 876 тысяч тенге;
Бокейординскому району – 2 509 027 тысяч тенге;
Жангалинскому району – 2 734 311 тысяч тенге;
Жанибекскому району – 2 419 178 тысяч тенге;
Зеленовскому району – 4 333 874 тысячи тенге;
Казталовскому району – 4 090 768 тысяч тенге;
Каратобинскому району – 2 657 801 тысяча тенге;
Сырымскому району – 2 914 568 тысяч тенге;
Таскалинскому району – 2 467 917 тысяч тенге;
Теректинскому району – 4 554 251 тысяча тенге;
Чингирлаускому району – 2 447 487 тысяч тенге.
3) на 2019 год в сумме 36 868 120 тысяч тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 4 938 401 тысяча тенге;
Бокейординскому району – 2 592 177 тысяч тенге;
Жангалинскому району – 2 800 727 тысяч тенге;
Жанибекскому району – 2 489 886 тысяч тенге;
Зеленовскому району – 4 423 549 тысяч тенге;
Казталовскому району – 4 188 400 тысяч тенге;
Каратобинскому району – 2 727 394 тысячи тенге;
Сырымскому району – 2 994 583 тысячи тенге;
Таскалинскому району – 2 535 787 тысяч тенге;
Теректинскому району – 4 662 549 тысяч тенге;

Облыстық және аудандар (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 4631 болып тіркелді. Күші жойылды -Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 18.03.2020 № 33-19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылдар бойынша бөлінген абсолютті көріністегі облыстық және аудандар (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттер арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері белгіленсін:
1) 2017 жылға 33 881 786 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы – 4 547 129 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы – 2 371 462 мың теңге;
Жаңақала ауданы – 2 581 612 мың теңге;
Жәнібек ауданы – 2 281 130 мың теңге;
Зеленов ауданы – 4 024 988 мың теңге;
Казталов ауданы – 3 841 784 мың теңге;
Қаратөбе ауданы – 2 509 601 мың теңге;
Сырым ауданы – 2 753 606 мың теңге;
Тасқала ауданы – 2 328 907 мың теңге;
Теректі ауданы – 4 275 677 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы – 2 365 890 мың теңге.
2) 2018 жылға 35 952 058 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы – 4 822 876 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы – 2 509 027 мың теңге;
Жаңақала ауданы – 2 734 311 мың теңге;
Жәнібек ауданы – 2 419 178 мың теңге;
Зеленов ауданы – 4 333 874 мың теңге;
Казталов ауданы – 4 090 768 мың теңге;
Қаратөбе ауданы – 2 657 801 мың теңге;
Сырым ауданы – 2 914 568 мың теңге;
Тасқала ауданы – 2 467 917 мың теңге;
Теректі ауданы – 4 554 251 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы – 2 447 487 мың теңге.
3) 2019 жылға 36 868 120 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы – 4 938 401 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы – 2 592 177 мың теңге;
Жаңақала ауданы – 2 800 727 мың теңге;
Жәнібек ауданы – 2 489 886 мың теңге;
Зеленов ауданы – 4 423 549 мың теңге;
Казталов ауданы – 4 188 400 мың теңге;
Қаратөбе ауданы – 2 727 394 мың теңге;
Сырым ауданы – 2 994 583 мың теңге;
Тасқала ауданы – 2 535 787 мың теңге;
Теректі ауданы – 4 662 549 мың теңге;

Чингирлаускому району – 2 514 667 тысяч тенге.
2. Установить, что бюджетные изъятия из бюджетов Бурлинского района и города Уральска в областной бюджет на 2017-2019 годы не предусматриваются.
3. Учесть, что при определении трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
4. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Шыңғырлау ауданы – 2 514 667 мың теңге.
2. Бөрлі ауданы және Орал қаласы бюджеттерінен облыстық бюджетке алынатын бюджеттік алымдар 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджетке қарастырылмайды деп белгіленсін.
3. Жалпы сипаттағы трансферттер көлемін анықтау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.
4. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.