О внесении изменений и дополнения в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 мая 2016 года № 4390. Утратило силу решением маслихата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 7 июня 2017 года № 11-9
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 07.06.2017 № 11-9 (действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4234, опубликованное 22 января 2016 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующем объеме:
1) доходы – 2 798 656 тысяч тенге:
налоговые поступления –209 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 921 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 584 370 тысяч тенге;
2) затраты – 2 804 319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51 959 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 69 993 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов –18 034 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 622 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 622 тысячи тенге;
поступление займов– 69 993 тысячи тенге;
погашение займов – 18 034 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 663 тысячи тенге.";
в подпункте 1) пункта 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме – 691 449 тысяч тенге, в том числе:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 13 тысяч тенге;".
дополнить абзацем десятым следующего содержания:

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 2-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 мамырда № 4390 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 11-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 07.06.2017 № 11-9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4234 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 798 656 мың теңге:
салықтық түсімдер – 209 315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 921 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 584 370 мың теңге;
2) шығындар – 2 804 319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51 959 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 69 993 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18034 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57 622 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 622 мың теңге;
қарыздар түсімі – 69 993 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 034 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 663 мың теңге.";
3-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2016 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 691 449 мың теңге, оның ішінде:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату – 13 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:

"на обеспечение экономической стабильности – 36 426 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Н.Мендешов
Секретарь маслихата К.Суйеугалиев
Приложение 1
к решению
Каратобинского районного маслихата

"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге – 36 426 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Меңдешов
Аудандық мәслихат хатшысы Қ.Сүйеуғалиев
Қаратөбе аудандық мәслихатының

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
18 034
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
5 663
01
Остатки бюджетных средств
5 663
1
Свободные остатки бюджетных средств
5 663
Приложение 2
к решению
Каратобинского районного маслихата
№ 2-2 от 22 апреля 2016 года
Приложение 5
к решению
Каратобинского районного маслихата
№ 37-3 от 23 декабря 2015 года
Перечень бюджетных программ аппарата акима сельских округов по Каратобинскому району на 2016 год
Наименование сельского округа
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственного органа"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Всего (тысячи тенге)
1
Каратобинский сельский округ

005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
18 034
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
5 663
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
5 663
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
5 663
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 сәуірдегі №2-2
шешіміне 2-қосымша
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы №37-3
шешіміне 5-қосымша
2016 жылға арналған Қаратөбе ауданы бойынша ауылдық округтер әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
002 "Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
Барлығы (мың теңге)
1
Қаратөбе ауылдық округі