О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 августа 2016 года № 5-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 сентября 2016 года № 4542. Утратило силу решением маслихата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 7 июня 2017 года № 11-9
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 07.06.2017 № 11-9 (действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4234, опубликованное 22 января 2016 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующем объеме:
1) доходы – 2 794 150 тысяч тенге:
налоговые поступления – 209 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 921 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 579 864 тысячи тенге;
2) затраты – 2 794 229 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 043 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 70 077 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –18 034 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 500 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 5 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 622 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 622 тысячи тенге;
поступление займов – 69 993 тысячи тенге;
погашение займов – 18 034 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 663 тысячи тенге.";
в подпункте 1) пункта 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме – 674 645 тысяч тенге, в том числе:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 тамыздағы № 5-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 қыркүйекте № 4542 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 11-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 07.06.2017 № 11-9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4234 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 794 150 мың теңге:
салықтық түсімдер – 209 315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 921 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 579 864 мың теңге;
2) шығындар – 2 794 229 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 043 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 70 077 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 034 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 500 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 5 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57 622 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 622 мың теңге;
қарыздар түсімі – 69 993 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 034 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 663 мың теңге.";
3-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2016 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 674 645 мың теңге, оның ішінде:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 507 561 тысяча тенге:";
в подпункте 2) абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме – 112 284 тысячи тенге, в том числе:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого медико-педагогической консультативной помощи – 8 067 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на газификацию социальных объектов села Сауле Каратобинского района – 14 418 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на газификацию социальных объектов села Бесоба Каратобинского района – 11 812 тысяч тенге;";
дополнить абзацами десятым, одиннадцатым, двенадцатым, тринадцатым четырнадцатым, пятнадцатым следующего содержания:
"на постройку инженерно-коммуникационной системы жилого массива по улице Толегена Жумакаева села Каратобе, Каратобинского района – 1 000 тысяч тенге;";
"на постройку инженерно-коммуникационной сети 16 однокомнатных квартир по улицу Маншук Маметовой и 11 однокомнатных квартир по улице Абая села Каратобе, Каратобинского района – 1 000 тысяч тенге;";
"на реализацию проекта по превенции суицида среди несовершеннолетних – 523 тысячи тенге;";
"на внедрение полиязычия в школах района – 4 559 тысяч тенге;";
"на внедрение в учебный процесс общеобразовательных школ элективного курса "Робототехника" – 17 746 тысяч тенге;";
"на дополнительную необходимость в связи с увеличением пищевой нормы по организациям спорта – 356 тысяч тенге;";
"на возмещение 50% владельцам больных животных – 1 625 тысяч тенге.";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно 1, 2 приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 507 561 мың теңге;";
2-тармақшасында: бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 112 284 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 8 067 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаратөбе ауданының Сәуле ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтауға – 14 418 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаратөбе ауданының Бесоба ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтауға – 11 812 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші абзацтармен толықтырылсын:
"Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы Төлеген Жұмақаев көшесіндегі тұрғын массивтің инженерлік-коммуникациялық жүйесінің құрылысына – 1 000 мың теңге;";
"Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы Мәншүк Мәметова көшесіндегі 16 бір пәтерлік тұрғын үйлерге және Абай көшесіндегі 11 бір пәтерлік тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілер құрылысына – 1 000 мың теңге;";
"кәмелет жасқа толмағандар арасындағы суицидтың алдын алу жобасын жүзеге асыруға – 523 мың теңге;";
"аудандағы мектептерде көптілдікті енгізуге – 4 559 мың теңге;";
"Роботтық техника" базалық жиынтығын сатып алуға – 17 746 мың теңге;";
"спорт ұйымдары бойынша тамақтану нормасының өсуіне байланысты қосымша қажеттілікке – 356 мың теңге;";
"ауру мал иелерінің шығындарының 50% өтеуге – 1 625 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
18 034
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
5 663
01
Остатки бюджетных средств
5 663
1
Свободные остатки бюджетных средств
5 663
Приложение 2
к решению Каратобинского
районного маслихата № 5-3
от 9 августа 2016 года
Приложение 5
к решению Каратобинского
районного маслихата
№ 37-3 от 23 декабря 2015 года
Перечень бюджетных программ аппарата акима сельских округов по Каратобинскому району на 2016 год
Наименование сельского округа
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственного органа"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Всего (тысячи тенге)
1
Каратобинский сельский округ

005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
18 034
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
5 663
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
5 663
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
5 663
Қаратөбе аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 9 тамыздағы
№ 5-3 шешіміне 2-қосымша
Қаратөбе аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 37-3 шешіміне 5-қосымша
2016 жылға арналған Қаратөбе ауданы бойынша ауылдық округтер әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
002 "Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
Барлығы (мың теңге)
1
Қаратөбе ауылдық округі