О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 36-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 3-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 мая 2016 года № 4429. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 января 2017 года № 10-6
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.01.2017 № 10-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 36-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4229, опубликованное 29 января 2016 года в газете "Екпін") следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 2 684 012 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 368 994 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 536 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 312 882 тысячи тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 2 793 803 тысячи тенге;";
в пункте 6:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетные кредиты – 798 363 тысячи тенге, в том числе на:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 4 579 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 3-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 мамырда № 4429 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 10-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 27.01.2017 № 10-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4229 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 684 012 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 368 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 536 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 600 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 312 882 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 2 793 803 мың теңге;";
6-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер – 798 363 мың теңге, соның ішінде:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыздандыру нормаларын көбейтуге – 4 579 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.08.2016 № 5-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 05.08.2016 № 5-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.