О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 36-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 августа 2016 года № 5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 августа 2016 года № 4522. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 января 2017 года № 10-6
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.01.2017 № 10-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 36-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4229, опубликованное 28 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 3 000 060 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 398 994 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 536 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 598 930 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 3 109 851 тысяча тенге;";
в пункте 6:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетные кредиты – 1 084 411 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам – 512 036 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населения – 9 255 тысяч тенге;";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"текущий ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения – 18 988 тысячи тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 191 277 тысяч тенге;";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:

Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 тамыздағы № 5-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 тамызда № 4522 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 10-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 27.01.2017 № 10-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4229 тіркелген, 2016 жылы 28 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3 000 060 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 398 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 536 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 600 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 598 930 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 3 109 851 мың теңге;";
6-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер – 1 084 411 мың теңге, соның ішінде:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 512 036 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулықтарын зерттеу және психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 9 255 мың теңге;";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын ағымдағы жөндеуге және күтіп ұстауға – 18 988 мың теңге;";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу – 191 277 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:

"капитальный ремонт Чижинской средней общеобразовательной школы-детсада села Чижа-2 Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 36 321 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"оплату услуг по использованию комплекса виртуального обучения по программе подготовки к единому национальному тестированию "iTest", "BilimLand", "iMektep" – 1 330 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"реализацию проекта превенции суицида среди несовершеннолетних – 503 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"внедрения полиязычия в школах Таскалинского района – 3 434 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"внедрения в учебный процесс общеобразовательных школ элективного курса "Робототехника" – 26 518 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"возмещение 50% владельцам больных животных – 65 126 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"определение мест неустановленных сибиреязвенных захоронений и проведение лабораторных исследований – 8 600 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы 2-Шежін ауылындағы Шежін жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасын күрделі жөндеуге – 36 321 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"ұлттық бірыңғай тестілеуге дайындық бағдарламасы бойынша виртуалды білім беру кешенін пайдалануға қызмет ақысын төлеуге "іTest", "Bіlіmland", "іMektep" – 1 330 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"кәмелет жасқа толмағандар арасындағы суицидтың алдын алу жобасын жүзеге асыруға – 503 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"Тасқала ауданының мектептерінде көптілдікті енгізуге – 3 434 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"жалпы білім беретін мектептердің оқу процессіне "Роботтық техника" элективтік курсын енгізуге – 26 518 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"ауру мал иелеріне 50% өтеуге – 65 126 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"анықталмаған сібір жарасы көмінділері орындарын анықтауға және зертханалық зерттеулер жүргізуге – 8 600 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.