О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 августа 2016 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 августа 2016 года № 4523. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 10-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 10-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4221, опубликованное 16 января 2016 года в газете "Сатып Алу Ақпарат") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 670 631 тысяча тенге:
налоговые поступления – 943 387 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 214 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 006 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 720 024 тысячи тенге;
2) затраты – 5 810 206 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66 275 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 95 618 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 343 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге: приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -205 850 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205 850 тысяч тенге:
поступление займов – 95 445 тысяч тенге;
погашение займов – 29 343 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 748 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 1 258 912 тысяч тенге:";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам – 937 506 тысяч тенге;";

Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 тамыздағы № 6-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 тамызда № 4523 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 10-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 10-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4221 тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Сатып Алу Ақпарат" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 670 631 мың теңге:
салықтық түсімдер – 943 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 214 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 006 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 720 024 мың теңге;
2) шығындар – 5 810 206 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66 275 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 95 618 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 343 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205 850 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205 850 мың теңге:
қарыздар түсімі – 95 445 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 343 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 748 мың теңге.";
4- тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 1 258 912 мың теңге:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 937 506 мың теңге;";

в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 250 916 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи – 6 701 тысяча тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на газификацию социальных объектов в селе Узунколь – 34 475 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"на оплату услуг по использованию комплекса виртуального обучения по программе подготовки к единому национальному тестированию "iTest", "BilimLand", "iMektep" – 1 710 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на реализацию проекта профилактики суицида среди несовершеннолетних – 1 122 тысячи тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на внедрение полиязычия в школах– 10 809 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на приобретение базового комплекса "Робототехника" – 32 558 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"капитальный ремонт Приреченской общей средней общеобразовательной школы села Приречное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 20 106 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"на возмещение 50% владельцам больных животных – 39 411 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на определение мест неустановленных сибиреязвенных захоронений и на проведение лабораторных исследований – 16 340 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"на изготовление земельных актов и технических паспортов водохранилищ – 10 715 тысяч тенге;";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"строительство электролиний проекта детальной планировки в селе Токпай Теректинского района Западно-Казахстанской области – 1 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"строительство электролиний проекта детальной планировки в селе Юбилейное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 1 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"строительство линии электроснабжения проекта детальной планировки в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области – 1 000 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4- тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 250 916 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеуге және психологиялық-медициналық және педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 6 701 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұзынкөл ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға – 34 475 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"ұлттық бірыңғай тестілеуге дайындық бағдарламасы бойынша виртуалды білім берудің кешенін пайдалануға қызмет ақысын төлеуге "iTest", "BilimLand", "iMektep" – 1 710 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"кәмелет жасқа толмағандар арасындағы суицидтың алдын алу жобасын жүзеге асыруға – 1 122 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"мектептерде көптілдікті енгізуге – 10 809 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"Роботтық техника" базалық жиынтығын сатып алуға – 32 558 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Приречный ауылының Приречный жалпы орта білім беретін мектебі ғимаратын күрделі жөндеу – 20 106 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"ауру мал иелеріне 50% өтеуге – 39 411 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"анықталмаған сібір жарасы көмiнділері орындарын анықтауға және зертханалық зерттеулер жүргізуге – 16 340 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"су қоймаларының жер актілері мен техникалық паспорттарын әзірлеуге – 10 715 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Тоқпай ауылындағы толық жоспарлау жобасы электр желісінің құрылысы – 1 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Юбилейное ауылындағы толық жоспарлау жобасы электр желісінің құрылысы – 1 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылындағы толық жоспарлау жобасы электрмен жабдықтау желісінің құрылысы – 1 000 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.