О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2016 года № 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 апреля 2016 года № 4321. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 13-5
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.06.2017 № 13-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4233, опубликованное 6 февраля 2016 года в районной газете "Серпін") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 694 537 тысяч тенге:
налоговые поступления – 288 874 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 609 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 517 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 394 537 тысяч тенге;
2) затраты – 2 713 922 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 659 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 63 630 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 971 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -74 044 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 044 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 63 630 тысяч тенге;
погашение займов – 18 457 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 871 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б. Уразгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 42-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 сәуірде № 4321 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 13-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 13-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 тіркелген, 2016 жылғы 6 ақпандағы аудандық "Серпін" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 694 537 мың теңге:
салықтық түсімдер – 288 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 609 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 394 537 мың теңге;
2) шығындар – 2 713 922 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 54 659 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 63 630 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 971 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -74 044 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74 044 мың теңге:
қарыздар түсімі – 63 630 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 457 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 28 871 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б. Уразғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3 800
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20 840
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
13 440
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
99 498
1
Сельское хозяйство
60 138
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 285
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 285
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20 618
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20 618
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
19 235
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 785
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 450
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 000
6
Земельные отношения
12 659
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 659
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 659
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
26 701
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
26 701
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
26 701
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 079
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 079
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 079
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 779
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 000
015
Капитальные расходы государственного органа

3 800
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20 840
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 440
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7 400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
99 498
1
Ауыл шаруашылығы
60 138
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 285
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
20 285
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20 618
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 618
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
19 235
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 785
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 450
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың құнын иелерiне өтеу
4 000
6
Жер қатынастары
12 659
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 659
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 659
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
26 701
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
26 701
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
26 701
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 079
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 079
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 079
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 779
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары