Об утверждении перечня товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размера ставок и срока их действия
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 февраля 2017 года № 58. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2017 года № 14867.
В соответствии с подпунктом 2-1) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", Договором о Евразийском экономическом союзе, ратифицированным Законом Республики Казахстан от 14 октября 2014 год, Протоколом о присоединении Республики Казахстан к Марракешскому соглашению об учреждении Всемирной торговой организации от 15 апреля 1994 года, ратифицированным Законом Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года, а также руководствуясь пунктом 1 статьи 2 Договора о функционировании Таможенного союза в рамках многосторонней торговой системы, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 21 ноября 2011 года и, в целях исполнения Республикой Казахстан обязательств, принятых в качестве условия присоединения Республики Казахстан к Всемирной торговой организации, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размер ставок и срок их действия.
2. Департаменту развития внешнеторговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в печатном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.

Әкелу кедендік бажы қолданылатын тауарлар тізбесін, мөлшерлемелер көлемін және олардың қолданылу мерзімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 9 ақпандағы № 58 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 4 наурызда № 14867 болып тіркелді.
"Сауда қызметiн реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуiрдегi Қазақстан Республикасы Заңы 7-бабының 2-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 14 қазандағы Заңымен ратификацияланған Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Заңымен ратификацияланған 1994 жылғы 15 сәуірдегі Дүниежүзілік сауда ұйымын құру туралы Марракеш келісіміне Қазақстан Республикасының қосылуы туралы хаттамаға сәйкес, және Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 21 қарашадағы Заңымен ратификацияланған Көпжақты сауда жүйесі шеңберінде Кеден одағының жұмыс істеуі туралы шарттың 2-бабының 1 тармағын басшылыққа ала отырып, Дүниежүзілік сауда ұйымына Қазақстан Республикасының қосылу шарты ретінде қабылданған Қазақстан Республикасының міндеттемелерін орындау мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Кедендiк әкелу баждары қолданылатын тауарлар тiзбесi, мөлшерлемелер көлемi және олардың қолданылу мерзiмi бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Сыртқы сауда қызметін дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның қазақша және орысша тілдеріндегі баспа және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынға ресми жариялауға және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкіне енгізуге жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде оның көшірмесін мерзімді бастап басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальнойэкономики
Республики Казахстан
Т.Сулейменов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
___________Б. Султанов
14 февраля 2017 год
Утвержден
приказом Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 9 февраля 2017 года № 58
Перечень товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размер ставок и срок их действия1

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Т. Сүлейменов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
2017 жылғы 14 ақпан
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 9 ақпандағы
№ 58 бұйрығымен
бекітілген
Әкелу кедендік бажы қолданылатын тауарлар тізбесі, мөлшерлемелер көлемі және олардың қолданылу мерзімі1

0207 13 100 9
– – – – – прочее
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 13 200 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 13 200 9
– – – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 13 300 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 13 300 9
– – – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 13 400 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 13 400 9
– – – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 13 500 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 13 500 9
– – – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 13 600 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 13 600 9
– – – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 13 700 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 13 700 9
– – – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 13 910 1
– – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 13 910 9
– – – – – прочая
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 13 990 1
– – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 13 990 9
– – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 14 100 1
– – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 14 100 9
– – – – – прочее
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 14 200 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 14 200 9
– – – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 14 300 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 14 300 9
– – – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 14 400 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 14 400 9
– – – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 14 500 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15
0207 14 500 9
– – – – – – прочие
50, но не менее 0,75 евро за 1 кг
0207 14 600 1
– – – – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
15

0207 13 100 9
– – – – – өзгесі
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 13 200 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 13 200 9
– – – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 13 300 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 13 300 9
– – – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 13 400 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 13 400 9
– – – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 13 500 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 13 500 9
– – – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 13 600 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 13 600 9
– – – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 13 700 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 13 700 9
– – – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 13 910 1
– – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 13 910 9
– – – – – өзгесі
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 13 990 1
– – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 13 990 9
– – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 14 100 1
– – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 14 100 9
– – – – – өзгесі
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 14 200 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 14 200 9
– – – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 14 300 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 14 300 9
– – – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 14 400 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 14 400 9
– – – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 14 500 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15
0207 14 500 9
– – – – – – өзгелері
50, бірақ 1 кг 0,75 евродан кем емес
0207 14 600 1
– – – – – – 02-топқа Еуразиялық экономикалық одақтың 4-қосымша ескертпесінде көрсетілген тәртіппен
15

0303 66 120 0
– – – – мерлуза аргентинская (Merluccius hubbsi)
6
0303 66 130 0
– – – – мерлуза новозеландская (Merluccius australis)
6
0303 66 190 0
– – – – прочая
6
0303 66 900 0
– – – американский нитеперый налим рода Urophycis
6
0303 67 000 0
– – минтай (Theragra chalcogramma)
6
0303 68 900 0
– – – путассу южная (Micromesistius australis)
6
0303 69 100 0
– – – рыба вида Boreogadus saida
6
0303 69 300 0
– – – мерланг (Merlangius merlangus)
6
0303 69 500 0
– – – сайда серебристая (Pollachius pollachius)
6
0303 69 700 0
– – – макруронус новозеландский (Macruronus novaezealandiae)
6
0303 69 800 0
– – – мольва (Molva spp.)
6
0303 89 210 3
– – – – – – неразделанная
6
0303 89 210 4
– – – – – – без жабр и внутренностей
6
0303 89 210 8
– – – – – – прочей разделки (например, "обезглавленная")
6
0303 89 290 0
– – – – – прочая
6
0303 89 310 0
– – – – – вида Sebastes marinus
6
0303 89 390 0
– – – – – прочий
6
0303 89 400 0
– – – – рыба вида Orcynopsis unicolor
6
0303 89 500 0
– – – – карась морской (Dentex dentex и Pagellus spp.)
6
0303 89 600 0
– – – – лещ морской обыкновенный (Brama spp.)
6
0303 89 650 0
– – – – удильщик (Lophius spp.)
6
0303 89 700 0
– – – – конгрио черный (Genypterus blacodes)
6
0303 89 900 3
– – – – – рыба вида Kathetostoma giganteum
6
0303 99 000 1
– – – лососевых вида Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou или Oncorhynchus rhodurus; рыбы вида Pelotreis flavilatus или Peltorhamphus novaezealandiae; мерлузы рода Merluccius; американского нитеперого налима рода Urophycis; мерланга вида Merlangius merlangus; рыбы вида Kathetostoma giganteum
4
0303 99 000 2
– – – лососевых других видов
0
0303 99 000 4
– – – ставриды обыкновенной (Trachurus trachurus, Caranx trachurus); рыбы рода Euthynnus, кроме скипджека, или тунца полосатого (Euthynnus (Katsuwonus) pelamis)
6
0303 99 000 5
– – – окуня морского (Sebastes spp.)
6
0303 99 000 6
– – – палтуса тихоокеанского (Hippoglossus stenolepis); меч-рыбы (Xiphias gladius); трески (Gadus morhua, Gadus ogac, Gadus macrocephalus); пикши (Melanogrammus aeglefinus); сайды (Pollachius virens); лаврака (Dicentrarchus spp.)
4
0303 99 000 7
– – – угря (Anguilla spp.); камбалообразных (Pleuronectidae, Bothidae, Cynoglossidae, Soleidae, Scophthalmidae и Citharidae, кроме видов Reinhardtius hippoglossoides, Hippoglossus hippoglossus, Hippoglossus stenolepis, Solea spp., Pelotreis flavilatus, Peltorhamphus novaezealandiae); скипджека, или тунца полосатого (Euthynnus (Katsuwonus) pelamis); тунцов (рода Thunnus, кроме видов Thunnus alalunga, Thunnus albacares); минтая (Theragra chalcogramma); путассу южной (Micromesistius australis); рыбы вида Boreogadus saida; сайды серебристой (Pollachius pollachius); макруронуса новозеландского (Macruronus novaezealandiae); мольвы (Molva spp.); рыбы вида Orcynopsis unicolor; анчоусов (Engraulis spp.); карася морского (Dentex dentex и Pagellus spp.); леща морского обыкновенного (Brama spp.); удильщика (Lophius spp.); конгрио черного (Genypterus blacodes)
4

0303 66 120 0
– – – – аргентиналық мерлуза (Merluccіus hubbsі)
6
0303 66 130 0
– – – – жаңазеландия мерлузасы (Merluccіus australіs)
6
0303 66 190 0
– – – – өзгесі
6
0303 66 900 0
– – – Uroрhycіs тектес америкалық қауырсыны жіп тәріздес нәлім
6
0303 67 000 0
– – минтай (Theragra chalcogramma)
6
0303 68 900 0
– – – оңтүстік путассу (Mіcromesіstіus australіs)
6
0303 69 100 0
– – – Boreogadus saіda түріндегі балық
6
0303 69 300 0
– – – мерланг (Merlangіus merlangus)
6
0303 69 500 0
– – – күмісті сайда (Pollachіus pollachіus)
6
0303 69 700 0
– – – жаңазеландия макруронусы (Macruronus novaezealandіae)
6
0303 69 800 0
– – – мольва (Molva sрр.)
6
0303 89 210 3
– – – – – – бөлінбеген
6
0303 89 210 4
– – – – – – желбезегі және іш құрылысы жоқ
6
0303 89 210 8
– – – – – – өзге бөлінген (мысалы "басы кесілген")
6
0303 89 290 0
– – – – – өзгесі
6
0303 89 310 0
– – – – – Sebastes marіnus түріндегі
6
0303 89 390 0
– – – – – өзгесі
6
0303 89 400 0
– – – – Orcynopsіs unіcolor түріндегі балық
6
0303 89 500 0
– – – – теңіз табаны (Dentex dentex және Рagellus sрр.)
6
0303 89 600 0
– – – – (Brama sрр.) қарапайым теңіз ақтабаны
6
0303 89 650 0
– – – – қармақшы (Loрhіus sрр.)
6
0303 89 700 0
– – – – қара конгрио (Genyрterus blacodes)
6
0303 89 900 3
– – – – – Kathetostoma gіganteum түріндегі балық
6
0303 99 000 1
– – – албырттық Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kіsutch, Oncorhynchus masou немесе Oncorhynchus rhodurus түріндегі; Pelotreіs flavіlatus немесе Peltorhamphus novaezealandіae балық түріндегі; Merluccіus тұқымының мерзуласы; америкалық нәлім Urophycіs; мерланг түрі Merlangіus merlangus; Kathetostoma gіganteum балық түріндегі
4
0303 99 000 2
– – – басқа түрдегі албырттық
0
0303 99 000 4
– – – қарапайым ставрида (Trachurus trachurus) скипджектен, немесе жолақ тунецтен (Euthynnus (Katsuwonus) pelamіs) басқа, Euthynnus тектес балықтар
6
0303 99 000 5
– – – теңіз алабұғасы (Sebastes sрр.)
6
0303 99 000 6
– – – тынық мұхит сутілі (Hіppoglossus stenolepіs); семсер балық (Xіphіas gladіus); нәлім (Gadus morhua, Gadus ogac, Gadus macrocephalus); пикша (Melanogrammus aeglefіnus); сайда (Pollachіus vіrens); лаврак (Dіcentrarchus spp.)
4
0303 99 000 7
– – – жыланбалықтың (Anguіlla spp.); камбала тәріздес (Reіnhardtіus hіppoglossoіdes, Hіppoglossus hіppoglossus, Hіppoglossus stenolepіs, Solea spp., Pelotreіs flavіlatus, Peltorhamphus novaezealandіae түрлерін қоспағанда, Pleuronectіdae, Bothіdae, Cynoglossіdae, Soleіdae, Scophthalmіdae және Cіtharіdae); скипджека немесе жолақ тунец (Euthynnus (Katsuwonus) pelamіs); тунецтер (Thunnus тұқымы, Thunnus alalunga, Thunnus albacares түрлерінен басқа); минтай (Theragra chalcogramma); оңтүстік путассу (Mіcromesіstіus australіs); Boreogadus saіda түріндегі балықтар; күмісті сайда (Pollachіus pollachіus); жаңазеландия макруронусы (Macruronus novaezealandіae); мольва (Molva spp.); Orcynopsіs unіcolor түріндегі балықтар; анчоус (Engraulіs spp.); теңіз табан (Dentex dentex және Pagellus spp.); қарапайым теңіз ақтабан (Brama spp.); қармақшы (Lophіus spp.); қара конгрио (Genypterus blacodes)
4

0304 97 100 0
– – – сурими
4
0304 99 110 0
– – – сурими
4
0305 20 000 0
– печень, икра и молоки рыбы, сушеные, копченые, соленые или в рассоле
6
0305 42 000 0
– – сельдь (Clupea harengus, Clupea pallasii)
4
0305 52 000 0
– – тилапия (Oreochromis spp.), сом (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карп (Cyprinus spp., Carassius spp., Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus, Catla catla, Labeo spp., Osteochilus hasselti, Leptobarbus hoeveni, Megalobrama spp.), угорь (Anguilla spp.), латес нильский (Lates niloticus) и змееголов (Channa spp.)
6
0305 53 900 0
– – – прочая
6
0305 54 900 0
– – – прочая
6
0305 59 700 0
– – – палтус белокорый, или обыкновенный (Hippoglossus hippoglossus)
6
0305 59 900 0
– – – прочая
6
0305 61 000 0
– – сельдь (Clupea harengus, Clupea pallasii)
4
0305 63 000 0
– – анчоусы (Engraulis spp.)
6
0305 64 000 0
– – тилапия (Oreochromis spp.), сом (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карп (Cyprinus spp., Carassius spp., Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus, Catla catla, Labeo spp., Osteochilus hasselti, Leptobarbus hoeveni, Megalobrama spp.), угорь (Anguilla spp.), латес нильский (Lates niloticus) и змееголов (Channa spp.)
4
0305 69 100 0
– – – рыба вида Boreogadus saida
4
0305 69 300 0
– – – палтус белокорый, или обыкновенный (Hippoglossus hippoglossus)
4
0305 69 500 0
– – – лосось тихоокеанский (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou и Oncorhynchus rhodurus), лосось атлантический (Salmo salar) и лосось дунайский (Hucho hucho)
4
0305 69 700 0
– – – прочая
4
0305 71 900 0
– – – прочие
6
0305 72 000 1
– – – лосося тихоокеанского (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou и Oncorhynchus rhodurus), лосося атлантического (Salmo salar) и лосося дунайского (Hucho hucho)
4
0305 79 000 1
– – – лосося тихоокеанского (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou и Oncorhynchus rhodurus), лосося атлантического (Salmo salar) и лосося дунайского (Hucho hucho)
4
0306 11 050 0
– – – копченые, в панцире или без панциря, не подвергнутые или подвергнутые тепловой обработке до или в процессе копчения
6
0306 11 100 0
– – – – хвосты лангустов
6
0306 11 900 0
– – – – прочие
6
0306 12 050 1
– – – – в панцире
4
0306 12 050 9
– – – – прочие
4

0304 97 100 0
– – – сурими
4
0304 99 110 0
– – – сурими
4
0305 20 000 0
– кептірілген, қақталған, тұздалған немесе тұздықтағы балық бауыры, уылдырығы және шоғырлары
6
0305 42 000 0
– – майшабақ (Cluрea harengus, Cluрea рallasіі)
4
0305 52 000 0
– – тилапия (Oreochromіs spp.), сом (Pangasіus spp., Sіlurus spp., Clarіas spp., Іctalurus spp.), тұқы балық (Cyprіnus spp., Carassіus spp., Ctenopharyngodon іdellus, Hypophthalmіchthys spp., Cіrrhіnus spp., Mylopharyngodon pіceus, Catla catla, Labeo spp., Osteochіlus hasseltі, Leptobarbus hoevenі, Megalobrama spp.),жыланбалық (Anguіlla spp.), ніл латесі(Lates nіlotіcus) және жыланбас балық (Channa spp.)
6
0305 53 900 0
– – – өзгесі
6
0305 54 900 0
– – – өзгесі
6
0305 59 700 0
– – – ақ қабықты немесе қарапайым палтус (Hіррoglossus hіррoglossus)
6
0305 59 900 0
– – – өзгесі
6
0305 61 000 0
– – майшабақ (Cluрea harengus, Cluрea рallasіі)
4
0305 63 000 0
– – анчоустар (Engraulіs spp.)
6
0305 64 000 0
– – тилапия (Oreochromіs spp.), жайын (Pangasіus spp., Sіlurus spp., Clarіas spp., Іctalurus spp.), тұқы (Cyprіnus carpіo, Carassіus carassіus, Ctenopharyngodon іdellus, Hypophthalmіchthys spp., Cіrrhіnus spp., Mylopharyngodon pіceus), жыланбалық (Anguіlla spp.), ніл латесі (Lates nіlotіcus) және жыланбас балық (Channa spp.):
4
0305 69 100 0
– – – Boreogadus saіda түріндегі балық
4
0305 69 300 0
– – – ақ қабықты немесе қарапайым палтус (Hіррoglossus hіррoglossus)
4
0305 69 500 0
– – – тынықмұхиттық албырт (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kіsutch, Oncorhynchus masou және Oncorhynchus rhodurus), атлант албырты (Salmo salar) және дунай албырты (Hucho hucho)
4
0305 69 700 0
– – – өзгесі
4
0305 71 900 0
– – – өзгелері
6
0305 72 000 1
– – – тынықмұхит албырты (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kіsutch, Oncorhynchus masou және Oncorhynchus rhodurus), атлант албырты (Salmo salar) және дунай албырты (Hucho hucho)
4
0305 79 000 1
– – – тынықмұхит албырты (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kіsutch, Oncorhynchus masou және Oncorhynchus rhodurus), атлант албырты (Salmo salar) және дунай албырты (Hucho hucho)
4
0306 11 050 0
– – – қақталған, бақалшақтағы немесе бақалшақсыз, қақтау процесі кезінде не оған дейін жылумен өңдеуге ұшыраған немесе ұшырамаған
6
0306 11 100 0
– – – – лангустардың құйрығы
6
0306 11 900 0
– – – – өзгелері
6
0306 12 050 1
– – – – бақалшақтағы
4
0306 12 050 9
– – – – өзгелері
4

– – – – – при среднемесячной цене не менее 405,66 доллара США за 1 т, но не более 445,33 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 6
– – – – – при среднемесячной цене не менее 445,34 доллара США за 1 т, но не более 485,02 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 7
– – – – – при среднемесячной цене не менее 485,03 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 901 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 901 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 901 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 901 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 901 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 902 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 902 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 326,28 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 902 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 326,29 доллара США за 1 т, но не более 365,97 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 902 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 365,98 доллара США за 1 т, но не более 405,65 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5

– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 405,66 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 445,33 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 6
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 445,34 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 485,02 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 7
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 485,03 АҚШ долларынан долларынан кем емес
5
1701 13 103 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
5
1701 13 901 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 901 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 901 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 901 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 901 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
5
1701 13 902 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 902 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 326,28 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 902 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 326,29 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 365,97 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 902 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 365,98 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 405,65 АҚШ долларынан аспайтын
5

1701 14 902 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 405,66 доллара США за 1 т, но не более 445,33 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 902 6
– – – – – при среднемесячной цене не менее 445,34 доллара США за 1 т, но не более 485,02 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 902 7
– – – – – при среднемесячной цене не менее 485,03 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 903 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 903 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 903 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 903 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 903 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 91 001 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 001 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 001 3
– – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 001 4
– – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 001 5
– – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 002 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 002 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 326,28 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 002 3
– – – – при среднемесячной цене не менее 326,29 доллара США за 1 т, но не более 365,97 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 002 4
– – – – при среднемесячной цене не менее 365,98 доллара США за 1 т, но не более 405,65 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11

1701 14 902 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 405,66 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 445,33 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 14 902 6
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 445,34 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 485,02 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 14 902 7
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 485,03 АҚШ долларынан кем емес
5
1701 14 903 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 14 903 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 14 903 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 14 903 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 14 903 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
5
1701 91 001 1
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 001 2
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 001 3
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 001 4
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 001 5
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
11
1701 91 002 1
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 002 2
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 326,28 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 002 3
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 326,29 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 365,97 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 002 4
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 365,98 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 405,65 АҚШ долларынан аспайтын
11

1701 91 002 5
– – – – при среднемесячной цене не менее 405,66 доллара США за 1 т, но не более 445,33 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 002 6
– – – – при среднемесячной цене не менее 445,34 доллара США за 1 т, но не более 485,02 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 002 7
– – – – при среднемесячной цене не менее 485,03 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 003 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 003 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 003 3
– – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 003 4
– – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1701 91 003 5
– – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
11
1702 90 710 0
– – – содержащий 50 мас.% или более сахарозы в сухом состоянии
6,2
1702 90 750 0
– – – – в виде порошка, агломерированного или неагломерированного
6,2
1702 90 790 0
– – – – прочие
6,2
1702 90 950 0
– – прочие
6,2
1704 10 100 0
– – содержащая менее 60 мас.% сахарозы (включая инвертный сахар, выраженный как сахароза)
14
1704 10 900 1
– – – жевательная резинка в полосках
14
1806 10 300 0
– – содержащий 65 мас.% или более, но менее 80 мас.% сахарозы (включая инвертный сахар, выраженный как сахароза) или изоглюкозы, выраженной как сахароза
5
1901 90 110 0
– – – с содержанием сухого экстракта 90 мас.% или более
12
1901 90 190 0
– – – прочий
12
1901 90 910 0
– – – не содержащие молочного жира, сахарозы, изоглюкозы, глюкозы или крахмала или содержащие менее 1,5 мас.% молочного жира, 5 мас.% сахарозы (включая инвертный сахар) или изоглюкозы, 5 мас.% глюкозы или крахмала, кроме пищевых продуктов в виде порошка из сырья товарных позиций 0401 – 0404
12
1902 11 000 0
– – содержащие яйца
15
1902 19 900 0
– – – прочие
15
1902 20 100 0
– – содержащие более 20 мас.% рыбы, ракообразных, моллюсков или прочих водных беспозвоночных
15
1902 20 300 0
– – содержащие более 20 мас.% колбасы и аналогичных изделий из мяса и мясных субпродуктов любого вида, включая жиры любого вида или происхождения
15

1701 91 002 5
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 405,66 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 445,33 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 002 6
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 445,34 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 485,02 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 002 7
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 485,03 АҚШ долларынан кем емес
11
1701 91 003 1
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 003 2
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 003 3
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 003 4
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
11
1701 91 003 5
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
11
1702 90 710 0
– – – құрамында құрғақ күйінде 50 салм. %-дан немесе одан да көп сахароза бар
6,2
1702 90 750 0
– – – – ұнтақ күйіндегі, агломератталған немесе агломератталмаған
6,2
1702 90 790 0
– – – – өзгелері
6,2
1702 90 950 0
– – өзгелері
6,2
1704 10 100 0
– – құрамында 60 салм. %-дан сахароза бар (сахароза ретінде көрінген инвертті қантты қоса алғанда)
14
1704 10 900 1
– – – жолақты сағыз
14
1806 10 300 0
– – құрамында 65 салм.% немесе одан көп, бірақ 80 салм.% кем емес сахарозасы (сахароза сияқты инвертті қантты қоса алғанда) немесе сахароза сияқты изоглюкозасы бар
5
1901 90 110 0
– – – құрамында 90 салм.%-дан немесе одан көп құрғақ экстракт бар
12
1901 90 190 0
– – – өзгесі
12
1901 90 910 0
– – – сүт майы, сахарозасы, изоглюкозасы, глюкозасы немесе крахмалы жоқ не болмаса 1,5 салм.% сүт майы, 5 салм.% сахароза (инвертті қантты қоса алғанда) немесе изоглюкозасы, 5 салм.% глюкозасы немесе крахмалы аз қамтылған, 0401 – 0404 тауар позициясы шикізатының ұнтақ түріндегі тамақ өнімдерін қоспағанда
12
1902 11 000 0
– – құрамында жұмыртқасы бар
15
1902 19 900 0
– – – өзгелері
15
1902 20 100 0
– – құрамында 20 салм. %-дан астам балық, шаян тұқымдастар, моллюскілер немесе өзге су омыртқасыздары
15
1902 20 300 0
– – құрамында 20 салм. %-дан астам шұжықтар және еттен және кез келген түрдегі қосалқы ет өнімдерінен жасалған, кез келген түрдегі немесе шығу тегіндегі тоңмайларды қоса осыған ұқсас бұйымдар
15

2204 21 460 0
– – – – – – – – Вале-дю-Рон
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 470 0
– – – – – – – – Лангедок-Руссильон
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 480 0
– – – – – – – – Валь де Луар (Долина Луары)
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 620 0
– – – – – – – – Пьемонт
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 660 0
– – – – – – – – Тоскана
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 670 0
– – – – – – – – Трентино и Альто-Адидже
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 680 0
– – – – – – – – Венето
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 690 0
– – – – – – – – Дао, Беррада и Дуро
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 710 0
– – – – – – – – Наварра
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 740 0
– – – – – – – – Пенедес
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 760 0
– – – – – – – – Риойя
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 770 0
– – – – – – – – Вальдепениас
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 780 0
– – – – – – – – прочие
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 800 0
– – – – – – – прочие
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 820 0
– – – – – – – прочие
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 840 0
– – – – – – – прочие
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 850 0
– – – – – – – мадера и Мускатель сетюбал (Setubal muscatel)
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 870 0
– – – – – – – марсала
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 880 0
– – – – – – – Самос (Samos) и Мускат де Лемнос (Muscat de Lemnos)
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 890 0
– – – – – – – портвейн
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 900 0
– – – – – – – прочие
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 910 0
– – – – – – прочие
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 930 0
– – – – – – белые
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 21 940 0
– – – – – – прочие
15 или 0,7 евро за 1 л в зависимости, что ниже

2204 21 460 0
– – – – – – – – Вале-дю-Рон
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 470 0
– – – – – – – – Лангедок-Руссильон
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 480 0
– – – – – – – – Валь де Луар (Луара алқабы)
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 620 0
– – – – – – – – Пьемонт
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 660 0
– – – – – – – – Тоскана
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 670 0
– – – – – – – – Трентино және Альто-Адидже
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 680 0
– – – – – – – – Венето
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 690 0
– – – – – – – – Дао, Беррада және Дуро
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 710 0
– – – – – – – – Hаварра
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 740 0
– – – – – – – – Пенедес
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 760 0
– – – – – – – – Риойя
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 770 0
– – – – – – – – Вальдепениас
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 780 0
– – – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 800 0
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 820 0
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 840 0
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 850 0
– – – – – – – мадера және Мускатель сетюбал (Setubal muscatel)
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 870 0
– – – – – – – марсала
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 880 0
– – – – – – – Самос (Samos) және Мускат де Лемнос (Muscat de Lemnos)
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 890 0
– – – – – – – портвейн
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 900 0
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 910 0
– – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 930 0
– – – – – – ақ
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро
2204 21 940 0
– – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,7 евро

3002 90 500 0
– – культуры микроорганизмов
2,5
3002 90 900 0
– – прочие
2,5
3004 10 000 1
– – – содержащие в качестве основного действующего вещества только: ампициллина тригидрат или ампициллина натриевую соль, или бензилпенициллина соли и соединения, или карбенициллин, или оксациллин, или сулациллин (сультамициллин), или феноксиметилпенициллин
0
3004 10 000 4
– – – – расфасованные или представленные в виде дозированных лекарственных форм, но не упакованные для розничной продажи
0
3004 10 000 5
– – – – прочие
0
3004 10 000 6
– – – – содержащие в качестве основного действующего вещества только стрептомицина сульфат
0
3004 10 000 7
– – – – прочие
0
3004 10 000 8
– – – прочие
0
3004 20 000 1
– – – содержащие в качестве основного действующего вещества только: амикацин или гентамицин, или гризеофульвин, или доксициклин, или доксорубицин, или канамицин, или кислоту фузидиевую и ее натриевую соль, или левомицетин (хлорамфеникол) и его соли, или линкомицин, или метациклин, или нистатин, или рифампицин, или цефазолин, или цефалексин, или цефалотин, или эритромицина основание
0
3004 20 000 2
– – – прочие
0
3004 20 000 3
– – – содержащие в качестве основного действующего вещества только эритромицина основание или канамицина сульфат
0
3004 20 000 9
– – – прочие
0
3004 32 000 9
– – – прочие
0
3004 39 000 1
– – – расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи
0
3004 39 000 9
– – – прочие
0
3004 41 000 0
– – содержащие эфедрин или его соли
0
3004 42 000 0
– – содержащие псевдоэфедрин (INN) или его соли
0
3004 43 000 0
– – содержащие норэфедрин или его соли
0
3004 49 000 1
– – – расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи и содержащие в качестве основного действующего вещества только: кофеин-бензоат натрия или ксантинола никотинат, или папаверин, или пилокарпин, или теобромин, или теофиллин
0
3004 49 000 9
– – – прочие
0
3004 50 000 6
– – – содержащие в качестве основного действующего вещества только: кокарбоксилазу или кислоту аскорбиновую (витамин С), или цианокобаламин (витамин В12)
4
3004 50 000 8
– – – прочие
4
3004 60 000 0
– прочие, содержащие противомалярийные активные (действующие) вещества, указанные в примечании к субпозициям 2 к данной группе
0
3004 90 000 1
– – – содержащие йод или соединения йода
0
3004 90 000 2
– – – прочие
0
3004 90 000 5
– – – содержащие йод или соединения йода
0
3004 90 000 6
– – – – содержащие в качестве основного действующего вещества только: кислоту ацетилсалициловую или парацетамол, или рибоксин (инозин), или поливинилпирролидон
0

3002 90 500 0
– – микроорганизм себінділері
2,5
3002 90 900 0
– – өзгелері
2,5
3004 10 000 1
– – – құрамында негізгі әрекет жасаушы зат ретінде ампициллин тригидраты немесе ампициллин натрий тұзы, немесе бензилпенициллиннің тұздары мен қосылыстары, немесе карбенициллин, немесе оксациллин, немесе сулациллин (сультамициллин) немесе феноксиме-тилпенициллин бар
0
3004 10 000 4
– – – – мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде, бірақ бөлшек сауда үшін өлшеніп оралған
0
3004 10 000 5
– – – – өзгелері
0
3004 10 000 6
– – – – құрамында негізгі әрекет жасаушы зат ретінде тек стрептомицин сульфаты бар
0
3004 10 000 7
– – – – өзгелері
0
3004 10 000 8
– – – өзгелері
0
3004 20 000 1
– – – құрамында негізгі әрекет жасаушы зат ретінде тек амикацин немесе гентамицин, немесе гризеофуль- вин, немесе доксицилин, немесе доксорубицин, немесе канамицин, немесе фузидиевтік қышқыл және оның натрий тұзы, немесе левомицетин (хлорамфеникол) және оның тұздары, немесе линкомицин, немесе метациклин, немесе нистатин, немесе рифампицин, немесе цефазолин, немесе цефалексин, немесе цефалотин, немесе эротримицин бар
0
3004 20 000 2
– – – өзгелері
0
3004 20 000 3
– – – құрамында негізгі әрекет жасаушы зат ретінде тек эритромициннің негізі немесе канамицин сульфаты бар
0
3004 20 000 9
– – – өзгелері
0
3004 32 000 9
– – – өзгелері
0
3004 39 000 1
– – – бөлшек саудамен сату үшін нысандарға немесе орамдарға өлшеніп оралған:
0
3004 39 000 9
– – – өзгелері
0
3004 41 000 0
– – құрамында эфедрин және оның тұздары бар
0
3004 42 000 0
– – құрамында псевдоэфедрин (ІNN) және оның тұздары бар
0
3004 43 000 0
– – құрамында норэфедрин және оның тұздары бар
0
3004 49 000 1
– – – бөлшек саудамен сату үшін нысандарға немесе орамдарға өлшеніп оралған және құрамында негізгі әрекет жасаушы зат ретінде тек: натрийдің кофеин-бензоаты немесе ксантинол никотинаты, немесе папаверин, немесе пилокарпин, немесе теобромин, немесе теофиллин бар
0
3004 49 000 9
– – – өзгелері
0
3004 50 000 6
– – – негізгі қажетті зат ретінде мыналарды ғана қамтитын: кокарбоксилазаны немесе аскорбин қышқылын (С дәрумені), немесе цианокобаламинді (В12 дәрумені)
4
3004 50 000 8
– – – өзгелері
4
3004 60 000 0
– өзгелер, осы топқа 2-субпозицияға ескертуде көрсетілген құрамында безгекке қарсы белсенді (әрекет ететін) заттар бар
0
3004 90 000 1
– – – құрамында йод немесе йод қосылыстары бар
0
3004 90 000 2
– – – өзгелері
0
3004 90 000 5
– – – құрамында йод немесе йод қосылыстары бар
0
3004 90 000 6
– – – – негізгі қажнтті зат ретінде мыналарды ғана қамтитын: ацетилсалицил немесе парацетамол қышқылын, немесе рибоксинды (инозин), немесе поливинилпирролидонды
0

4408 31 110 2
– – – – – прочие
5
4408 31 210 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
5
4408 31 210 2
– – – – – – прочие
5
4408 31 250 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
5
4408 31 250 2
– – – – – – прочие
5
4408 31 300 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
5
4408 31 300 2
– – – – – – прочие
5
4408 39 150 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 150 2
– – – – – – прочие
5
4408 39 210 1
– – – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 210 2
– – – – – – – прочие
5
4408 39 300 4
– – – – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 300 5
– – – – – – – – прочие
5
4408 39 550 1
– – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 550 3
– – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины других тропических пород
10
4408 39 550 4
– – – – – – – прочая
5
4408 39 550 5
– – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 550 6
– – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины других тропических пород
10
4408 39 550 7
– – – – – – – прочие
5
4408 39 850 1
– – – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5

4408 31 110 2
– – – – – өзгелері
5
4408 31 210 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 31 субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 31 210 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 31 250 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 31 субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 31 250 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 31 300 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 31 субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 31 300 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 39 150 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 39 150 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 39 210 1
– – – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 39 210 2
– – – – – – – өзгелері
5
4408 39 300 4
– – – – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 39 300 5
– – – – – – – – өзгелері
5
4408 39 550 1
– – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 550 3
– – – – – – – өзгелері, ең азы тропикалық тұқымдас сүйектің бір сыртқы қабаты бар
10
4408 39 550 4
– – – – – – – өзгесі
5
4408 39 550 5
– – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 550 6
– – – – – – – кемінде ағаштан немесе басқа тропикалық түрден сыртқы бір қабаты барлар
10
4408 39 550 7
– – – – – – – өзгелері
5
4408 39 850 1
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5

4408 39 850 3
– – – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины других тропических пород
10
4408 39 850 4
– – – – – – – – – прочая
5
4408 39 850 5
– – – – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 850 6
– – – – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины других тропических пород
10
4408 39 850 7
– – – – – – – – – прочие
5
4408 39 950 1
– – – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 950 3
– – – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины других тропических пород
10
4408 39 950 4
– – – – – – – – – прочая
5
4408 39 950 5
– – – – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 950 6
– – – – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины других тропических пород
10
4408 39 950 7
– – – – – – – – – прочие
5
4408 90 150 1
– – – – – – имеющая, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
10
4408 90 150 2
– – – – – – прочая
10
4408 90 150 5
– – – – – – имеющие, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
10
4408 90 150 6
– – – – – – прочие
10
4408 90 850 1
– – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
10
4408 90 850 2
– – – – – – – – прочая
10
4408 90 850 5
– – – – – – – – имеющие, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
10
4408 90 850 6
– – – – – – – – прочие
10
4408 90 950 1
– – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
10
4408 90 950 2
– – – – – – – – прочая
10
4408 90 950 5
– – – – – – – – имеющие, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
10
4408 90 950 6
– – – – – – – – прочие
10
4410 11 100 0
– – – необработанные или без дальнейшей обработки, кроме шлифования
5
4410 11 900 0
– – – прочие
5
4410 12 100 0
– – – необработанные или без дальнейшей обработки, кроме шлифования
5

4408 39 850 3
– – – – – – – – – өзгелері, ең азы тропикалық тұқымдас сүйектің бір сыртқы қабаты бар
10
4408 39 850 4
– – – – – – – – – өзгесі
5
4408 39 850 5
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 850 6
– – – – – – – – – кемінде ағаштан немесе басқа тропикалық түрден сыртқы бір қабаты барлар
10
4408 39 850 7
– – – – – – – – – өзгелері
5
4408 39 950 1
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 950 3
– – – – – – – – – өзгелері, ең азы тропикалық тұқымдас сүйектің бір сыртқы қабаты бар
10
4408 39 950 4
– – – – – – – – – өзгесі
5
4408 39 950 5
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 950 6
– – – – – – – – – кемінде ағаштан немесе басқа тропикалық түрден сыртқы бір қабаты барлар
10
4408 39 950 7
– – – – – – – – – өзгелері
5
4408 90 150 1
– – – – – – өзгелері, ең азы үйеңкі, құбыжық және қайың сүйектің бір сыртқы қабаты бар
10
4408 90 150 2
– – – – – – өзгесі
10
4408 90 150 5
– – – – – – кемінде емен, шамшат, ақ үйеңкі ағаштан бір қабаты бар
10
4408 90 150 6
– – – – – – өзгелері
10
4408 90 850 1
– – – – – – – – өзгелері, ең азы үйеңкі, құбыжық және қайың сүйектің бір сыртқы қабаты бар
10
4408 90 850 2
– – – – – – – – өзгесі
10
4408 90 850 5
– – – – – – – кемінде емен, шамшат, ақ үйеңкі ағаштан бір қабаты бар
10
4408 90 850 6
– – – – – – – – өзгелері
10
4408 90 950 1
– – – – – – – – өзгелері, ең азы үйеңкі, құбыжық және қайың сүйектің бір сыртқы қабаты бар
10
4408 90 950 2
– – – – – – – – өзгесі
10
4408 90 950 5
– – – – – – – – кемінде емен, шамшат, ақ үйеңкі ағаштан бір қабаты бар
10
4408 90 950 6
– – – – – – – – өзгелері
10
4410 11 100 0
– – – тегістеуден басқа, өңделмеген немесе одан әрі өңдеусіз
5
4410 11 900 0
– – – өзгелері
5
4410 12 100 0
– – – тегістеуден басқа өңделмеген немесе одан әрі өңдеусіз
5

4410 12 900 0
– – – прочие
5
4410 19 000 1
– – – вафельные плиты
5
4410 19 000 2
– – – – необработанные или без дальнейшей обработки, кроме шлифования
5
4410 19 000 8
– – – – прочие
5
4410 90 000 0
– прочие
5
4412 10 000 2
– – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород
9
4412 10 000 3
– – – – прочая
9
4412 10 000 4
– – прочие, имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе
5
4412 10 000 5
– – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород
9
4412 31 900 9
– – – – прочая
9
4412 33 000 0
– – прочая, имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород видов ольха (Alnus spp.), ясень (Fraxinus spp.), бук (Fagus spp.), береза (Betula spp.), вишня (Prunus spp.), каштан (Castanea spp.), вяз (Ulmus spp.), эвкалипт (Eucalyptus spp.), гикори (Carya spp.), конский каштан (Aesculus spp.), липа (Tilia spp.), клен (Acer spp.), дуб (Quercus spp.), платан (Platanus spp.), тополь и осина (Populus spp.), робиния (Robinia spp.), лириодендрон (Liriodendron spp.) или орех (Juglans spp.)
9
4412 34 000 0
– – прочая, имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород, не указанных в субпозиции 4412 33
9
4412 39 000 0
– – прочая, имеющая оба наружных слоя из древесины хвойных пород
9
4412 94 100 1
– – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе
5
4412 94 100 9
– – – – прочие
9
4412 94 900 0
– – – прочие
5
4412 99 300 1
– – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе
5
4412 99 300 2
– – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород
9
4412 99 400 0
– – – – – из ольхи, ясеня, бука, березы, вишни, каштана, вяза, гикори, граба, конского каштана, липы, клена, дуба, платана, тополя, робинии, ореха или тюльпанного дерева
9
4412 99 500 1
– – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород, кроме тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе
9
4412 99 500 9
– – – – – – прочие
5
4412 99 850 0
– – – – прочие
5
4504 90 800 0
– – прочие
2
4701 00 100 0
– масса древесная термомеханическая
4
4701 00 900 0
– прочая
4
4702 00 000 0
Целлюлоза древесная, растворимые сорта
4

4410 12 900 0
– – – өзгелері
5
4410 19 000 1
– – – вафельді тақтайшалар
5
4410 19 000 2
– – – – тегістеуден басқа өңделмеген немесе одан кейінгі өңдеусіз
5
4410 19 000 8
– – – – өзгелері
5
4410 90 000 0
– өзгелері
5
4412 10 000 2
– – – – өзгелері, ең азы жапырақ тұқымдас сүйектің бір сыртқы қабаты бар
9
4412 10 000 3
– – – – өзгесі
9
4412 10 000 4
– – Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас сүректен кемінде бір сыртқы қабаты бар өзгелері
5
4412 10 000 5
– – – өзгелері, ең азы жапырақ тұқымдас сүйектің 6іp сыртқы қабаты бар
9
4412 31 900 9
– – – – өзгесі
9
4412 33 000 0
– – сүректен жасалған қандыағаш (Alnus spp.), шаған (Fraxіnus spp.), шамшат (Fagus spp.), қайың (Betula spp.), шие (Prunus spp.), талшын (Castanea spp.), шегіршін (Ulmus spp.), эвкалипт (Eucalyptus spp.), гикори (Carya spp.), атбас талшын (Aesculus spp.), жөке (Tіlіa spp.), үйеңкі (Acer spp.), емен (Quercus spp.), шынар (Platanus spp.), терек және көктерек (Populus spp.), инеш (Robіnіa spp.), қызғалдақ ағаш (Lіrіodendron spp.) немесе жаңғақ (Juglans spp.) түрі жапырақты тұқымдастардың кем дегенде сыртқы біp қабаты бар өзгесі:
9
4412 34 000 0
– – сүректен жасалған 4412 33 субпозицияда аталмаған жапырақты тұқымдастардың кем дегенде сыртқы біp қабаты бар өзгесі:
9
4412 39 000 0
– – өзге де, қылқан жапырақты ағаштан екі қабаты бар
9
4412 94 100 1
– – – – Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас сүректен кемінде бір сыртқы қабаты бар
5
4412 94 100 9
– – – – өзгелері
9
4412 94 900 0
– – – өзгелері
5
4412 99 300 1
– – – – Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас сүректен кемінде бір сыртқы қабаты бар
5
4412 99 300 2
– – – – – өзгелері, ең азы жапырақ тұқымдас сүйектің 6іp сыртқы қабаты бар
9
4412 99 400 0
– – – – – қандағаш, аршадан, құбыжық, қайың, шие, талшыл, шегіршін, гикори, қызыл қайың, жылқы талшылы, жалған, үйеңкі, емен, шынарлар, терек, ақ қараған, жаңғақ немесе қызғалдақ ағашынан
9
4412 99 500 1
– – – – – –Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа 2 қосымша ескертуінде көрсетілген кемінде тропткалық тұқымды қоспағанда жапырақты тұқымды ағаштан сыртқы бір қабаты бар
9
4412 99 500 9
– – – – – – өзгелері
5
4412 99 850 0
– – – – өзгелері
5
4504 90 800 0
– – өзгелері
2
4701 00 100 0
– термо-механикалық сүрек салмағы
4
4701 00 900 0
– өзгесі
4
4702 00 000 0
Сүрек целлюлозасы, еритін сұрып
4

5607 49 190 0
– – – – прочие
9
5607 49 900 0
– – – линейной плотности 50 000 дтекс (5 г/м) или менее
9
5607 50 110 0
– – – – плетеные или в оплетке
9
5607 50 190 0
– – – – прочие
9
5607 50 300 0
– – – линейной плотности 50 000 дтекс (5 г/м) или менее
9
5607 50 900 0
– – из прочих синтетических волокон
9
5810 91 100 0
– – – ценой более 17,50 евро/кг (нетто-масса)
12,5
5810 91 900 0
– – – прочие
12,5
5810 99 100 0
– – – ценой более 17,50 евро/кг (нетто-масса)
12,5
5810 99 900 0
– – – прочие
12,5
5811 00 000 0
Стеганые текстильные материалы в куске, состоящие из одного или нескольких слоев текстильных материалов, соединенных с мягким слоем прошиванием или другим способом, кроме вышивок товарной позиции 5810
12,5
5904 10 000 0
– линолеум
12,5
5904 90 000 1
– – с основой из войлока, полученного иглопробивным способом
12,5
5907 00 000 0
Текстильные материалы, иным способом пропитанные или покрытые; расписанные холсты, являющиеся театральными декорациями, задниками для художественных студий, или аналогичные
2
6101 20 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6101 20 900 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6101 30 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6101 30 900 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6101 90 200 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6101 90 800 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6102 10 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6102 20 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6102 30 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6102 30 900 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6102 90 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6102 90 900 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
15, но не менее 2 евро за 1 кг
6107 11 000 0
– – из хлопчатобумажной пряжи

5607 49 190 0
– – – – өзгелері
9
5607 49 900 0
– – – сызықтық тығыздығы 50 000 дтекс (5 г/м) немесе одан да кем
9
5607 50 110 0
– – – – өрілген немесе өрімді
9
5607 50 190 0
– – – – өзгелері
9
5607 50 300 0
– – – сызықтық тығыздығы 50 000 дтекс (5 г/м) немесе одан да кем
9
5607 50 900 0
– – өзге де синтетикалық талшықтардан жасалған
9
5810 91 100 0
– – – бағасы 17,50 евро/кг-нан астам (нетто-массасы)
12,5
5810 91 900 0
– – – өзгелері
12,5
5810 99 100 0
– – – бағасы 17,50 евро/кг-нан астам (нетто-массасы)
12,5
5810 99 900 0
– – – өзгелері
12,5
5811 00 000 0
5810 тауар позициясының кестелерінен басқа тоқыма материалдарының жұмсақ қабатты тігу немесе басқа жолмен біріктірілген бір немесе бірнеше қабаттарынан тұратын сырылған тоқыма материалдар
12,5
5904 10 000 0
– линолеум
12,5
5904 90 000 1
– – инені қадау тәсілімен алынған кигіз негізімен
12,5
5907 00 000 0
Өзге тәсілдермен сіңірілген немесе жабындыланған тоқыма материалдар; театрлық сәндемелер, көркем сурет студиялары немесе ұқсастар үшін түр қалқа болып табылатын безелген кенептер
2
6101 20 100 0
– – пальто, қысқа пальто, желбейлер, жадағайлар және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6101 20 900 0
– – күртешелер (шаңғылықтарды қоса алғанда), жұқа күртелер, қалың күртелер және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6101 30 100 0
– – пальто, қысқа пальто, желбейлер, жадағайлар және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6101 30 900 0
– – күртешелер (шаңғылықтарды қоса алғанда), жұқа күртелер, қалың күртелер және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6101 90 200 0
– – пальто, қысқа пальто, желбейлер, жадағайлар және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6101 90 800 0
– – күртешелер (шаңғылықтарды қоса алғанда), жұқа күртелер, қалың күртелер және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6102 10 100 0
– – пальто, қысқа пальто, желбейлер, жадағайлар және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6102 20 100 0
– – пальто, қысқа пальто, желбейлер, жадағайлар және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6102 30 100 0
– – пальто, қысқа пальто, желбейлер, жадағайлар және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6102 30 900 0
– – күртешелер (шаңғылықтарды қоса алғанда), жұқа күртелер, қалың күртелер және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6102 90 100 0
– – пальто, қысқа пальто, желбейлер, жадағайлар және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6102 90 900 0
– – күртешелер (шаңғылықтарды қоса алғанда), жұқа күртелер, қалың күртелер және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1 кг 2 евродан кем емес
6107 11 000 0
– – мақта иірімжіптерден жасалған

8525 80 990 1
– – – – аппаратура видеозаписывающая или видеовоспроизводящая на магнитной ленте, совмещенная или не совмещенная с видеотюнером с шириной ленты не более 1,3 см, способная осуществлять запись или воспроизведение при скорости движения ленты не более 50 мм/с, с телевизионной передающей камерой в том же корпусе
4
8525 80 990 9
– – – – прочие
4
8526 10 000 9
– – прочая
2
8526 91 200 0
– – – приемники радионавигационные
2
8526 91 800 0
– – – прочая
2
8526 92 000 8
– – – прочая
2
8528 71 110 0
– – – – электронные модули для встраивания в вычислительные машины
10
8528 72 200 1
– – – – с жидкокристаллическим или плазменным экраном
13
8528 72 300 1
– – – – – с размером диагонали экрана не более 42 см
12
8528 72 300 2
– – – – – с размером диагонали экрана более 42 см, но не более 52 см
10
8528 72 300 3
– – – – – с размером диагонали экрана более 52 см, но не более 72 см
10
8528 72 300 9
– – – – – прочая
10
8528 73 000 0
– – прочая, монохромного изображения
10
8529 90 410 0
– – – – из дерева
0
8531 10 300 0
– – используемые в зданиях
2
8535 29 000 0
– – прочие
5
8535 30 100 0
– – на напряжение менее 72,5 кВ
5
8535 30 900 1
– – – элегазовые выключатели на напряжение не менее 110 кВ, но не более 550 кВ в корпусе из алюминиевого сплава, содержащем не менее двух монтажных фланцев с крепежными отверстиями, предназначенных для подсоединения внешней аппаратуры, где, по крайней мере, один из монтажных фланцев содержит крепежные отверстия, центры которых расположены на окружности диаметром не менее 330 мм, но не более 680 мм
5
8535 30 900 2
– – – элегазовые разъединители-заземлители на напряжение не менее 110 кВ, но не более 550 кВ в корпусе из алюминиевого сплава, содержащем не менее двух монтажных фланцев с крепежными отверстиями, предназначенных для подсоединения внешней аппаратуры, где, по крайней мере, два из монтажных фланцев содержат крепежные отверстия, центры которых расположены на окружности диаметром не менее 330 мм, но не более 680 мм
5
8535 30 900 3
– – – элегазовые заземлители на напряжение не менее 110 кВ, но не более 550 кВ в корпусе из алюминиевого сплава, содержащем, по крайней мере, два монтажных фланца, предназначенных для подсоединения внешней аппаратуры с крепежными отверстиями, центры которых расположены на окружности диаметром не менее 330 мм, но не более 680 мм
5
8535 30 900 9
– – – прочие
5
8535 40 000 0
– молниеотводы, ограничители напряжения и гасители скачков напряжения
10
8535 90 000 1
– – проходные изоляторы с одним или несколькими электродами на напряжение не менее 110 кВ, но не более 550 кВ в корпусе из алюминиевого сплава, содержащем монтажное фланцевое кольцо для подсоединения внешней аппаратуры с крепежными отверстиями, центры которых расположены на окружности диаметром не менее 330 мм, но не более 680 мм
7,5

8525 80 990 1
– – – – лентасының ені 1,3 см көп емес, магнитті лентаға бейнежазатын немесе бейнелі үн шығаратын, лентасының қозғалыс жылдамдығы 50 мм/с көп емес, сол корпуста телевизиялық тарату камерасы бар жазуды немесе үш шығаруды жүзеге асыруға қабілетті аппаратура
4
8525 80 990 9
– – – – өзгелері
4
8526 10 000 9
– – өзгесі
2
8526 91 200 0
– – – радионавигациялық қабылдағыштар
2
8526 91 800 0
– – – өзгесі
2
8526 92 000 8
– – – өзгесі
2
8528 71 110 0
– – – – есептегіш машиналарға орнатуға арналған электронды модульдер
10
8528 72 200 1
– – – – сұйық кристалды немесе плазмалы экранды
13
8528 72 300 1
– – – – – экран диагоналының өлшемі 42 см-ден аспайтын
12
8528 72 300 2
– – – – – экран диагоналының өлшемі 42 см-ден асатын, бірақ 52 см-ден аспайтын
10
8528 72 300 3
– – – – – экран диагоналының өлшемі 52 см-ден асатын, бірақ 72 см-ден аспайтын
10
8528 72 300 9
– – – – – өзгесі
10
8528 73 000 0
– – өзге де монохромды бейнелі
10
8529 90 410 0
– – – – ағаштан жасалған
0
8531 10 300 0
– – ғимараттарда пайдаланылатын
2
8535 29 000 0
– – өзгелері
5
8535 30 100 0
– – 72,5 кВ-тан аз кернеуге арналған
5
8535 30 900 1
– – – сыртқы аппаратураны қосуға арналған бекіту тесіктері бар монтажды ернеудің кемінде екеуін құрайтын алюминий қорытпасының корпусында кемінде 110 кВ , бірақ 550 кВ көп емес кернеуге арналған элегазды ажыратқыштар, мұнда, ең көп дегенде, монтажды ернеудің біреуінде ортасы 330 мм кем емес, бірақ 680 мм аспайтын шеңберлі диаметрге орналастырылған бекіту тесіктері болады
5
8535 30 900 2
– – – сыртқы аппаратураны қосуға арналған бекіту тесіктері бар монтажды ернеудің кемінде екеуін құрайтын алюминий қорытпасының корпусында кемінде 110 кВ , бірақ 550 кВ көп емес кернеуге арналған элегазды айырғыш-жерлендіргіш, мұнда, ең көп дегенде, монтажды ернеудің екеуінде ортасы 330 мм кем емес, бірақ 680 мм аспайтын шеңберлі диаметрге орналастырылған бекіту тесіктері болады
5
8535 30 900 3
– – – сыртқы аппаратураны қосуға арналған бекіту тесіктері бар монтажды ернеудің кемінде екеуін құрайтын алюминий қорытпасының корпусында кемінде 110 кВ , бірақ 550 кВ көп емес кернеуге арналған элегазды жерлендіргіш, ортасы 330 мм кем емес, бірақ 680 мм аспайтын шеңберлі диаметрге орналастырылған бекіту тесіктері бар
5
8535 30 900 9
– – – өзгелері
5
8535 40 000 0
– жайтартқыштар, кернеу шектегіштер және кернеу секірісін сөндірушілер
10
8535 90 000 1
– – сыртқы аппаратураны бекітілген тесіктермен қосу үшін құймасы бар корпуста қысымы 110 кВ кем емес, 550 кВ көп емес бір немесе бірнеше электродты өтпелі оқшаулағыштар, олардың орталықтары диаметрі 330 мм кем емес, бірақ 680 мм көп емес айналымда орналасқан
7,5

8702 20 999 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
12
8702 20 999 8
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
12
8702 30 119 1
– – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
10
8702 30 192 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
12
8702 30 199 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
12
8702 30 199 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
12
8702 30 199 8
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
12
8702 30 919 1
– – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
12
8702 30 999 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
12
8702 30 999 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
12
8702 30 999 8
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
12
8702 90 119 0
– – – – – прочие
10
8702 90 192 3
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
12
8702 90 199 4
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
12
8702 90 199 5
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
12
8702 90 199 8
– – – – – – прочие
12
8702 90 319 0
– – – – – прочие
12
8702 90 399 3
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
12
8702 90 399 4
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
12
8702 90 399 8
– – – – – – прочие
12
8703 21 109 9
– – – – – прочие
15
8703 21 909 3
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
19, но не менее 0,68 евро за 1 см3 объема двигателя
8703 21 909 4
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
17
8703 21 909 8
– – – – – прочие
17
8703 22 109 1
– – – – – моторные транспортные средства, оборудованные для проживания
15
8703 22 109 9
– – – – – прочие
15
8703 22 909 3
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет

8702 20 999 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
12
8702 20 999 8
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
12
8702 30 119 1
– – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
10
8702 30 192 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
12
8702 30 199 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
12
8702 30 199 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
12
8702 30 199 8
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
12
8702 30 919 1
– – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
12
8702 30 999 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
12
8702 30 999 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
12
8702 30 999 8
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
12
8702 90 119 0
– – – – – өзгелері
10
8702 90 192 3
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
12
8702 90 199 4
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
12
8702 90 199 5
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
12
8702 90 199 8
– – – – – – өзгелері
12
8702 90 319 0
– – – – – өзгелері
12
8702 90 399 3
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
12
8702 90 399 4
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
12
8702 90 399 8
– – – – – – өзгелері
12
8703 21 109 9
– – – – – өзгелері
15
8703 21 909 3
– – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен автомобильдер
19, қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,68 евродан кем емес
8703 21 909 4
– – – – – шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
17
8703 21 909 8
– – – – – өзгелері
17
8703 22 109 1
– – – – – тұруга арналып жабдықталған моторлы көлік құралдары
15
8703 22 109 9
– – – – – өзгелері
15
8703 22 909 3
– – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен автомобильдер

8703 40 602 4
– – – – – – – прочие
2
8703 40 602 8
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
17
8703 40 602 9
– – – – – – – прочие
2
8703 40 603 1
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
0,54 евро за 1 см3 объема двигателя, но не менее 18,2 и не более 20
8703 40 603 2
– – – – – – – – прочие
2
8703 40 603 3
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
17
8703 40 603 4
– – – – – – – – прочие
2
8703 40 603 8
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
17
8703 40 603 9
– – – – – – – – прочие
2
8703 40 609 1
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
0,54 евро за 1 см3 объема двигателя, но не менее 18,2 и не более 20
8703 40 609 2
– – – – – – – – прочие
2
8703 40 609 3
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
17
8703 40 609 4
– – – – – – – – прочие
2
8703 40 609 8
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
17
8703 40 609 9
– – – – – – – – прочие
2
8703 40 709 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
11,77
8703 40 709 2
– – – – – – прочие
2
8703 40 709 8
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
15
8703 40 709 9
– – – – – – прочие
2
8703 40 809 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
19, но не менее 0,68 евро за 1 см3 объема двигателя
8703 40 809 2
– – – – – – прочие
2
8703 40 809 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
17
8703 40 809 4
– – – – – – прочие
2
8703 40 809 8
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
17
8703 40 809 9
– – – – – – прочие
2
8703 50 109 9
– – – – – прочие
2
8703 50 209 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя

8703 40 602 4
– – – – – – – өзгелері
2
8703 40 602 8
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
17
8703 40 602 9
– – – – – – – өзгелері
2
8703 40 603 1
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,54 евро, бірақ 18,2-тен кем емес және 20-ден көп емес
8703 40 603 2
– – – – – – – – өзгелері
2
8703 40 603 3
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
17
8703 40 603 4
– – – – – – – – өзгелері
2
8703 40 603 8
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
17
8703 40 603 9
– – – – – – – – өзгелері
2
8703 40 609 1
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,54 евро, бірақ 18,2-тен кем емес және 20-ден көп емес
8703 40 609 2
– – – – – – – – өзгелері
2
8703 40 609 3
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
17
8703 40 609 4
– – – – – – – – өзгелері
2
8703 40 609 8
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
17
8703 40 609 9
– – – – – – – – өзгелері
2
8703 40 709 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
11,7 7
8703 40 709 2
– – – – – – өзгелері
2
8703 40 709 8
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
15
8703 40 709 9
– – – – – – өзгелері
2
8703 40 809 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
19, қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,68 евродан кем емес
8703 40 809 2
– – – – – – өзгелері
2
8703 40 809 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
17
8703 40 809 4
– – – – – – өзгелері
2
8703 40 809 8
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
17
8703 40 809 9
– – – – – – өзгелері
2
8703 50 109 9
– – – – – өзгелері
2
8703 50 209 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп

9619 00 810 1
– – – – из бумажной массы, бумаги, целлюлозной ваты или полотна из волокон целлюлозы
0
9619 00 890 1
– – – – из бумажной массы, бумаги, целлюлозной ваты или полотна из волокон целлюлозы
0
Примечание:
1 Администрирование ввоза и оборота товаров, ввезенных по ставкам, установленным Перечнем, осуществляется в соответствии с положениями Протокола о некоторых вопросах ввоза и обращения товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года.
2 Для целей применения ставок ввозных таможенных пошлин товары определяются исключительно кодами Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС).
3 Если ставка ввозной таможенной пошлины, установленная настоящим Перечнем, выше чем ставка ввозной таможенной пошлины, установленная в Едином таможенном тарифе Евразийского экономического союза, то применяется ставка ввозной таможенной пошлины, установленная в Едином таможенном тарифе Евразийского экономического союза.

9619 00 810 1
– – – – қағаз массадан, қағаздан, целлюлоза мақта немесе целлюлоза талшықтарынан тоқылған мата
0
9619 00 890 1
– – – – қағаз массадан, қағаздан, целлюлоза мақта немесе целлюлоза талшықтарынан тоқылған мата
0
Ескертпе:
1 Тізбеде белгіленген мөлшерлемелер бойынша әкелінген тауарлардың әкелінуін және айналымын әкімшілендіру Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Заңымен ратификацияланған Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына тауарларды әкелу мен олардың айналысының кейбір мәселелері туралы хаттаманың ережелеріне сәйкес жүзеге асырылады.
2 Кедендік әкелу баждары мөлшерлемелерін қолдану мақсаты үшін тауарлар Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасының (бұдан әрі – ЕАЭО СЭҚ ТН) кодтарымен ғана айқындалады.
3 Егер осы Тізбеде белгіленген кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінде белгіленген кедендік әкелу бажы мөлшерлемесінен жоғары болса, онда Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінде белгіленген кедендік әкелу бажы мөлшерлемесі қолданылады.

4 Ставка ввозной таможенной пошлины применяется с 25 мая 2019 года.
5 Ставка ввозной таможенной пошлины применяется с 1 июня 2019 года.
6 Ставка ввозной таможенной пошлины применяется с 1 сентября 2019 года.
7 Ставка ввозной таможенной пошлины применяется по 31 августа 2019 года. включительно.
8 Ставка ввозной таможенной пошлины применяется с 1 января 2019 года.

4 Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 2019 жылғы 25 мамырдан бастап қолданылады.
5 Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 2019 жылғы 1 маусымнан бастап қолданылады.
6 Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 2019 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданылады.
7 Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 2019 жылғы 31 тамызды қоса алғанға дейін қолданылады.
8 Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданылады.