О внесении изменений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 апреля 2017 года № 485. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2017 года № 15165. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 26 июня 2019 года № 349 (вводится в действие с 01.07.2019)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 26.06.2019 № 349 (вводится в действие с 01.07.2019).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 11.04.2019 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 233 "Об утверждении стандартов государственных услуг по вопросам регистрации юридических лиц, филиалов и представительств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11384, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 9 июля 2015 года):
в стандарте государственной услуги "Государственная регистрация юридических лиц, учетная регистрация их филиалов и представительств", утвержденным указанным приказом:
часть пятую пункта 9 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю;
на портале:
для государственной регистрации юридического лица, относящегося к субъекту малого предпринимательства, учредителем (учредителями) подается уведомление о начале осуществления предпринимательской деятельности с открытием банковского счета и обязательным страхованием работника от несчастных случаев (за исключением случаев, когда учредитель (учредители) юридического лица осуществляет (осуществляют) деятельность без вступления в трудовые отношения с физическими лицами) по форме согласно приложению 9 к настоящему Стандарту;
для государственной регистрации юридического лица, относящегося к субъекту среднего предпринимательства, учредителем (учредителями) подается заявление о государственной регистрации субъекта среднего предпринимательства и открытие банковского счета и на обязательное страхование работника от несчастных случаев (за исключением случаев, когда учредитель (учредители) юридического лица осуществляет (осуществляют) деятельность без вступления в трудовые отношения с физическими лицами) по форме, согласно приложению 9-1 к настоящему Стандарту;
для государственной регистрации юридического лица, относящегося к субъекту среднего и крупного предпринимательства, учредителем (учредителями) подается заявление.

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 485 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 25 мамырда № 15165 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 349 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 26.06.2019 № 349 (01.07.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың орындалу тәртібін 4-т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 11.04.2019 № 184 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) "Заңды тұлғаларды, филиалдар мен өкілдіктерді тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 233 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11384 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу, олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
9-тармақтың бесінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация нәтижені бір ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді, содан кейін оларды көрсетілетін қызметті берушіге одан әрі сақтау үшін береді. Көрсетілетін қызметті алушы бір ай ішінде жүгінген кезде, көрсетілетін қызметті беруші Мемлекеттік корпорацияның сұрау салуы бойынша бір жұмыс күні ішінде дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін Мемлекеттік корпорацияға жолдайды;
порталда:
шағын кәсіпкерлік субъектісіне жататын заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу үшін құрылтайшы (құрылтайшылар) банктік шотты ашып және жұмыскерді жазатайым оқиғалардан міндетті сақтандырып (заңды тұлғаның құрылтайшысы (құрылтайшылары) қызметті жеке тұлғалармен еңбек қатынастарын жасамай жүзеге асыратын жағдайларды қоспағанда), осы Стандартқа 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кәсіпкерлік қызметті жүзеге асырудың басталғаны туралы хабарлама береді;
орта кәсiпкерлiк субъектісіне жататын заңды тұлғаны мемлекеттiк тіркеу үшін құрылтайшы (құрылтайшылар) орта кәсіпкерлік субъектісін мемлекеттік тіркеу туралы және банктік шотты ашуға және қызметкерді жазатайым оқиғалардан міндетті сақтандыруға (заңды тұлғаның құрылтайшысы (құрылтайшылары) қызметті жеке тұлғалармен еңбек қатынастарын жасамай жүзеге асыратын жағдайларды қоспағанда) осы Стандартқа 9-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш береді;
орта және ірі кәсіпкерлік субъектісіне жататын заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу үшін құрылтайшы (құрылтайшылар) өтініш береді.";

1) полное товарищество _________ 3) товарищество с ограниченной
ответственностью ______________
2) коммандитное товарищество _____ 4) товарищество с дополнительной
ответственностью _________________
3. Участие в составе иностранных инвесторов (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) да _________________ 2) нет ____________________
4. Юридическое лицо является дочерней организацией (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) да _______________ 2) нет ____________
5. Место нахождения юридического лица:
Регистрационный код адреса:_____________________Почтовый индекс: ___________
Область: __________________________
Город, район, ______________________
Сельский округ, район в городе: ______________________________________________
Село, поселок _____________________________________________
Часть населенного пункта (улица, проспект и др.):______________
Номер дома _________________, помещение: __________________
Номер телефона: _________________________Адрес электронной почты:___________
6. Ф.И.О. (при его наличии) руководителя _____________________________________
(с указанием данных удостоверения личности и ИИН)
7. Укажите код основного вида экономической деятельности: _____________________
8. Регистрация в качестве плательщика НДС (укажите в соответствующей
ячейке х):
1) да__________________ 2) нет______________________________
9. Размер уставного капитала ________________________________
10. Состав и количество учредителей (укажите в соответствующей
ячейке х, количество в цифровом обозначении):
1) юридическое лицо _____________ 2) физическое лицо _________
Наименование юридического лица ____________________________________________
__________________________________________________________________________
(с указанием БИН)
Доля в уставном капитале % _____ Сумма вклада (тыс. тенге) ____________________
Ф.И.О. (при его наличии) физического лица ____________________________________
__________________________________________________________________________
(с указанием данных удостоверения личности и ИИН)
Доля в уставном капитале % ______ Сумма вклада (тыс. тенге) ___________________
В случае, если учредителей более одного, сведения о них: Ф.И.О.
с указанием данных удостоверения личности и ИИН, аналог номера
налоговой регистрации, либо код страны (для физического лица),
наименование с указанием БИН, аналог номера налоговой
регистрации, либо код страны (для юридического лица), а также
их доля в уставном капитале в процентном и денежном выражении
прикладываются к заявлению на отдельном листе.

1) толық серіктестік ________________ 3) жауапкершілігі шектеулі серіктестік _____________
2) сенім серіктестігі _______________ 4) қосымша жауапкершілігі бар серіктестік __________
3. Құрамында шетел инвесторларының қатысуы (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) иә ______________________ 2) жоқ _______________________________________________
4. Заңды тұлға еншілес ұйым болып табылады (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) иә ______________________ 2) жоқ _______________________________________________
5. Заңды тұлғаның орналасқан жері
Мекенжайдың тіркеу коды: ______________ Пошталық индексі: ____________ Облыс:
_________________________
Қала, аудан: _______________________________________
Елді мекен, қаладағы аудан: ________________________________________________________
Ауыл, кент: ________________________________________
Елді мекеннің бөлігі (көше, даңғыл және басқ.): _____________________
Үйдің нөмірі: ______ орынжай: __________________________________
Телефон нөмірі: __________________________ Электрондық пошта: _____________________
6. Басшының Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)____________________________________________
(ЖСН және азаматтың жеке куәлігінің мәліметтері)
________________________________________________________________________________
7. Экономикалық қызметтің негізгі түрінің кодын көрсетіңіз: _________
8. ҚҚС төлеушісі ретінде тіркеу (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз)
1) иә_____________ 2) жоқ_______________
9. Жарғылық капиталдың мөлшері __________________________________________________
10. Құрылтайшылардың құрамы және саны (тиісті ұяшықта х түрінде
көрсетіңіз, мөлшері сан түрінде):
1) заңды тұлға ________________ 2) жеке тұлға _______________________________________
Заңды тұлғаның атауы ____________________________________________________________
(БСН көрсете отырып)
Жарғылық капиталдағы үлесі % ________________ Үлес сомасы (мың теңге)
________________________________________________________________________________
Жеке тұлғаның Т.А.Ә. ____________________________________________________________
(ЖСН және азаматтың жеке куәлігінің мәліметтерін көрсете отырып)
Жарғылық капиталдағы үлесі % ____ Үлес сомасы (мың теңге) ___________
Егер құрылтайшылар саны бірнеше болған жағдайда олар туралы мәліметтер: қосымша
парақта (жеке тұлға) Т.А.Ә. ЖСН және азаматтың жеке куәлігінің мәліметтерін көрсете
отырып, салық тіркеліміндегі аналог нөмірін немесе ел кодын, (жеке тұлға үшін) БСН көрсете
отырып атауын, салық тіркеліміндегі аналог нөмірін немесе ел кодын (заңды тұлға үшін),
сондай-ақ олардың жарғылық капиталдағы пайыз түріндегіжәне ақшалай үлесін көрсете
отырып ұсынады.

11. В случае образования наблюдательного совета указать
исключительную компетенцию: ______________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
12. Укажите срок ревизионной комиссии (единоличного ревизора) _______
__________________________________________________________________________
13. Ожидаемая (примерная) численность занятых человек __________
14. Субъект частного предпринимательства (укажите в соответствующей
ячейке х):
1) субъект малого предпринимательства: ______________________________________
2) субъект среднего предпринимательства _____________________________________
3) субъект крупного предпринимательства _____________________________________
15. Созданию юридического лица предшествует реорганизация (укажите
в соответствующей ячейке х):
1) преобразование _______ 2) слияние __________
3) выделение ___________________ 4) разделение ______________________________
16. Количество юридических лиц, участвующих в реорганизации _________________
17. В случае преобразования необходимо указать следующие сведения:
Прежнее наименование юридического лица ____________________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
18. В случае слияния необходимо указать следующие сведения:
Наименования юридических лиц, участвующих в слиянии ________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
19. В случае выделения необходимо указать следующие сведения:
Наименование действующего юридического лица, из которого выделено
новое юридическое лицо ____________________________________________________
__________________________________________________________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
20. В случае разделения необходимо указать следующие сведения:
Наименование юридического лица, на базе которого созданы
юридические лица __________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
"____" ______________ 20__ года
К заявлению прилагаются: ___________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Ф.И.О (при его наличии) и подписи учредителя (либо одним из учредителей либо
уполномоченным учредителем лицом в случаях, когда единственным учредителем
либо одним из учредителей являются иностранец или иностранное юридическое
лицо)
Ф.И.О (при его наличии) и подписи учредителей (в случае, когда ведение Реестра
участников осуществляется профессиональным участником рынка ценных бумаг –
подпись лица, уполномоченного протоколом общего собрания учредителей
(решением участника).
Подлинность подписи (ей) должна быть засвидетельствована в
нотариальном порядке, за исключением хозяйственных товариществ,
являющихся субъектами малого и среднего предпринимательства
Приложение 9
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 апреля 2017 года № 485
Приложение 7 к стандарту
государственной услуги
"Государственная регистрация
юридических лиц, учетная
регистрация их филиалов и
представительств"
____________________________
Наименование
регистрирующего органа
форма
Заявление
о государственной регистрации акционерного общества,
осуществляющего свою деятельность на основании типового устава

11. Байқау кеңесі құрылған жағдайда айрықша құзыреті:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
12. Тексеру комиссиясының мерзімін көрсетіңіз (жеке ревизор):
________________________________________________________________________________
13. Жұмыспен қамтылатын адамдардың күтілетін (шамамен) саны
________________________________________________________________________________
14. Жеке кәсіпкерлік субъектісі (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) шағын кәсіпкерлік субъектісі _____________________________________________________
2) орта кәсіпкерлік субъектісі ______________________________________________________
3) ірі кәсіпкерлік субъектісі ________________________________________________________
15. Заңды тұлғаның құрылуына қайта ұйымдастыру негіз болды (тиісті ұяшықта х түрінде
көрсетіңіз):
1) қайта құру ____________________________________________________________________
2) қосылу _______________________________________________________________________
3) бөлініп шығу __________________________________________________________________
4) бөліну ________________________________________________________________________
16. Қайта ұйымдастыруға қатысатын заңды тұлғалардың саны
________________________________________________________________________________
17. Қайта құрылған жағдайда келесі мәліметтерді көрсету керек:
Заңды тұлғаның бұрынғы атауы ____________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
18. Қосылған жағдайда келесі мәліметтерді көрсету керек:
Қосылуға қатысатын заңды тұлғалардың атауы
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
19. Бөлініп шығу жағдайында келесі мәліметтерді көрсету керек:
Бөлініп шыққан жаңа заңды тұлғаның атауы __________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
20. Бөлінген жағдайда келесі мәліметтерді көрсету керек:
Заңды тұлғаның негізінде құрылған заңды тұлғалардың атауы ___________________________
________________________________________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
Ақпараттық жүйедегі заңмен қорғалатын құпияны қамтитын мәліметтерді пайдалануға
келісемін 20 жылғы "___"
________________________________________________________________________________
Өтінішке: _______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________ қоса беріледі.
Құрылтайшылардың қолдары және Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) (қатысушылардың
тізілімі бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушысымен жүргізілетін жағдайда- жалпы
жиналыстың құрылтайшыларының хаттамасымен өкілетті тұлғаның қолы (қатысушының
шешімімен).
Шағын және орта кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын шаруашылық
серіктестіктерін қоспағанда, қол(дар) қою шынайылығы нотариалды бекітілген түрде болуы тиіс.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 27 сәуірдегі
№ 485 бұйрығына
9 қосымша
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік
тіркеу, филиалдар мен
өкілдіктерді
есептік тіркеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
стандартына
7-қосымша
____________________________
тіркеу органының атауы
нысан
Қызметін үлгілік жарғы негізінде жүзеге асыратын акционерлік қоғамды мемлекеттік тіркеу туралы өтініш

1. Наименование регистрируемого акционерного общества _______________________
__________________________________________________________________________
2. Участие в составе иностранных инвесторов (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) да ____________ 2) нет ____________
3. Юридическое лицо является дочерней организацией (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) да _____________ 2) нет ___________
4. Местонахождение акционерного общества
Регистрационный код адреса_____________________Почтовый индекс: ____________
Область: __________________________
Город, район, _____________________
Сельский округ, район в городе: ______________________________________________
Село, поселок _____________________________________________________________
Часть населенного пункта (улица, проспект и др.): ______________________________
Номер дома _________________, помещение: __________________________________
Номер телефона: _________________________ Адрес электронной почты:__________
5. Ф.И.О. (при его наличии) руководителя _____________________________________
__________________________________________________________________________
(с указанием данных удостоверения личности и ИИН)
6. Укажите код основного вида экономической деятельности: _____________________
7. Размер уставного капитала ________________________________________________
8. Регистрация в качестве плательщика НДС (укажите в соответствующей
ячейке х):
1) да__________________ 2) нет_____________________
9. Состав и количество учредителей (укажите в соответствующей ячейке
х, количество в цифровом обозначении):
1) юридическое лицо _____________ 2) физическое лицо _________________________
10. Укажите гарантированный размер дивиденда по привилегированной
акции: ____________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(в фиксированном выражении или с индексированием относительно
какого-либо показателя при условии регулярности и общедоступности
его значений)
11. Укажите периодичность выплаты дивидендов по привилегированным
акциям: ___________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
12. Укажите средства массовой информации, используемые для
публикации информации, подлежащих обязательному опубликованию
__________________________________________________________________________
13. Количество членов совета директоров общества _____________________________
Требования пункта 37 типового устава применяются к финансовым
организациям.

1. Тіркелетін акционерлік қоғамның атауы ____________________________________________
________________________________________________________________________________
2. Құрамында шетел инвесторларының қатысуы (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) иә ___________________ 2) жоқ __________________________________________________
3. Заңды тұлға еншілес ұйым болып табылады (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) иә ___________________ 2) жоқ __________________________________________________
4. Акционерлік қоғамның орналасқан жері
Мекенжайдың тіркеу коды: ______________ Пошталық индексі: ____________ Облыс:
_________________________
Қала, аудан: _____________________________________________________________________
Елді мекен, қаладағы аудан: ________________________________________________________
Ауыл, кент: _____________________________________________________________________
Елді мекеннің бөлігі (көше, даңғыл және басқ.): _____________________
Үйдің нөмірі: ______ орынжай: __________________________________
Телефон нөмірі: __________________________ Электрондық пошта:
__________________________
5. Басшының Т.А.Ә.(бар болған жағдайда) ____________________________________________
(ЖСН және азаматтың жеке куәлігінің мәліметтері)
6. Экономикалық қызметінің негізгі түрінің кодын көрсетіңіз _________
7. Жарғылық капиталдың мөлшері __________________________________________________
8. ҚҚС төлеушісі ретінде тіркеу (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз)
1) иә_____________ 2) жоқ_______________
9. Құрылтайшылардың құрамы және саны (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз, санын цифр
түрінде):
1) заңды тұлға _______________ 2) жеке тұлға ________________________________________
10. Артықшылығы бар акциялар бойынша дивидендтің кепілдік берілген
мөлшерін көрсетіңіз: ______________________________________________________________
(бекітілген көрсеткіште немесе оның мәні қол жетімді және жүйелі
________________________________________________________________________________
болған жағдайда қандай да болса көрсеткішке қатысты қайта есептелген)
11. Артықшылығы бар акциялар бойынша дивидендтерді төлеу кезеңділігін
көрсетіңіз: ______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
12. Міндетті жариялауға жататын ақпаратты басып шығару үшін
қолданатын бұқаралық ақпарат құралдарын көрсетіңіз: _________________________________
________________________________________________________________________________
13. Қоғамның директорлар кеңесі мүшелерінің саны ___________________________________
(Үлгілік жарғының 37-тармағының талаптары қаржылық ұйымдарға қолданылады)

14. Количество членов правления общества ____________________________________
15. Ожидаемая (примерная) численность занятых человек ________________________
16. Субъект частного предпринимательства (укажите в соответствующей
ячейке х):
1) субъект среднего предпринимательства _____________________________________
2) субъект крупного предпринимательства _____________________________________
17. Созданию юридического лица предшествует реорганизация (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) преобразование ____________________ 2) слияние ____________________________
3) выделение _________________________ 4) разделение ________________________
18. Количество юридических лиц, участвующих в реорганизации _________________
19. В случае преобразования необходимо указать следующие сведения:
Прежнее наименование юридического лица ____________________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
20. В случае слияния необходимо указать следующие сведения:
Наименования юридических лиц, участвующих в слиянии ________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
21. В случае выделения необходимо указать следующие сведения:
Наименование действующего юридического лица, из которого выделено
новое юридическое лицо ____________________________________________________
__________________________________________________________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
22. В случае разделения необходимо указать следующие сведения:
Наименование юридического лица, на базе которого созданы юридические
лица _____________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
"____" __________________ 20 года
К заявлению прилагаются: ___________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
_____________________________
Ф.И.О. (при его наличии) и подпись руководителя
Подлинность подписи должна быть засвидетельствована в нотариальном порядке.
Приложение 10
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 апреля 2017 года № 485
Приложение 8 к стандарту
государственной услуги
"Государственная регистрация
юридических лиц, учетная
регистрация их филиалов и
представительств"
____________________________
Наименование
регистрирующего органа
форма
Заявление
о государственной регистрации
производственного кооператива, осуществляющего
свою деятельность на основании типового устава

14. Қоғамды басқару мүшелерінің саны ______________________________________________
15. Жұмыспен қамтылатын адамдардың күтілетін саны (шамамен) _______________________
16. Жеке кәсіпкерлік субъектісі (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) орта кәсіпкерлік субъектісі ____ 2) ірі кәсіпкерлік субъектісі ___
17. Заңды тұлғаның құрылуына қайта ұйымдастыру негіз болды (тиісті ұяшықта х түрінде
көрсетіңіз):
1) қайта құру _______________ 2) қосылу _____________________________
3) бөлініп шығу _____________ 4) бөліну _____________________________
18. Қайта ұйымдастыруға қатысатын заңды тұлғалардың мөлшері _________
19. Қайта құрылған жағдайда мынадай мәліметтерді көрсету керек
Заңды тұлғаның бұрынғы атауы ____________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
20. Қосылған жағдайда мынадай мәліметтерді көрсету керек:
Қосылуға қатысатын заңды тұлғалардың атауы ________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
21. Бөлініп шығу жағдайында мынадай мәліметтерді көрсету керек:
Одан жаңа заңды тұлға бөлініп шыққан қолданыстағы заңды тұлғаның атауы
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
22. Бөлінген жағдайда мынадай мәліметтерді көрсету керек:
Оның негізінде заңды тұлғалар құрылған заңды тұлғаның атауы
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
заңды тұлғалар базасында пайда болған тұлғаның атауы ________________________________
________________________________________________________________________________
20 жылғы "___" __________________________________________________________________
Өтінішке: _______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
______________________________________________________ қоса беріледі.
Басшының қолы және Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Қолдың шынайылығы нотариалды бекітілген түрде болуы тиіс.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 27 сәуірдегі
№ 485 бұйрығына
10 қосымша
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік
тіркеу, филиалдар мен
өкілдіктерді
есептік тіркеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
стандартына
8-қосымша
____________________________
тіркеу органының атауы
нысан
Қызметін үлгілік жарғы негізінде өзінің жүзеге асыратын өндірістік кооперативті мемлекеттік тіркеу туралы өтініш

1. Наименование производственного кооператива _______________________________
__________________________________________________________________________
2. Участие в составе иностранных инвесторов (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) да _________________ 2) нет ______________________
3. Юридическое лицо является дочерней организацией (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) да _________________ 2) нет ____________________
4. Местонахождение производственного кооператива
Регистрационный код адреса: ___________________ Почтовый индекс: ____________
Область: __________________________
Город, район, ______________________
Сельский округ, район в городе: ______________________________________________
Село, поселок _____________________________________________________________
Часть населенного пункта (улица, проспект и др.): ______________________________
Номер дома _________________, помещение: _____________
Номер телефона: _________________________ Адрес электронной почты:__________
5. Ф.И.О. (при его наличии) руководителя _____________________________________
__________________________________________________________________________
(с указанием данных удостоверения личности и ИИН)
6. Укажите код основного вида экономической деятельности: __________
7. Кооператив сельскохозяйственный (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) да _________________ 2) нет ____________________
8. Регистрация в качестве плательщика НДС (укажите в соответствующей
ячейке х):
1) да__________________ 2) нет_____________________
9. Состав и количество учредителей (укажите в соответствующей ячейке
х, количество в цифровом обозначении):
1) юридическое лицо ________ 2) физическое лицо ___________________
10. Сведения об учредителях юридического лица
Ф.И.О. физического лица ____________________________________________________
__________________________________________________________________________
(с указанием данных удостоверения личности, ИИН, аналог номера
налоговой регистрации, либо код страны (для иностранного физического
лица) ________________________
__________________________________________________________________________
Размер пая% ________ Имущественный взнос _______________________
Ф.И.О. (при его наличии) физического лица ___________________________________
ИИН, аналог номера налоговой регистрации, либо код страны (для
иностранного физического
лица) _____________________________________________________________________
Размер пая % ___________ Имущественный взнос ______________________________
В случае если учредителей более одного сведения о них: Ф.И.О.,
данные удостоверения личности, ИИН, БИН, наименование, место нахождения,
налог номера налоговой регистрации, либо код страны (а также имущественный
взнос), сведения о размере пая прикладываются к заявлению на отдельном листе.

1. Өндірістік кооперативтің атауы ___________________________________________________
________________________________________________________________________________
2. Құрамында шетел инвесторларының қатысуы (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) иә __________________ 2) жоқ _____________________________________
3. Заңды тұлға еншілес ұйым болып табылады (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) иә __________________ 2) жоқ _____________________________________
4. Өндірістік кооперативтің орналасқан жері
Мекенжайдың тіркеу коды: ______________ Пошталық индексі: ______ Облыс: ____________
Қала, аудан: _______________________________________
Елді мекен, қаладағы аудан: ________________________________________________________
Ауыл, кент: ________________________________________
Елді мекеннің бөлігі (көше, даңғыл және басқ.): _____________________
Үйдің нөмірі: ______ орынжай: __________________________________
Телефон нөмірі: __________________________ Электрондық пошта: _____________________
5. Басшының Т.А.Ә.(бар болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
(ЖСН және азаматтың жеке куәлігінің мәліметтері)
6. Экономикалық қызметінің негізгі түрінің кодын көрсетіңіз: ________
7. Капиталдың мөлшері: ___________________________________________________________
8. ҚҚС төлеушісі ретінде тіркеу (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз)
1) иә_____________ 2) жоқ_______________
9. Құрылтайшылардың құрамы және саны (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз, саны цифр түрінде):
1) заңды тұлға ____________ 2) жеке тұлға ___________________________________________
10. Заңды тұлғаның құрылтайшылары туралы мәліметтер:
Жеке тұлғаның Т.А.Ә. .(бар болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
(ЖСН және азаматтың жеке куәлігінің мәліметтері, аналогы немесе
________________________________________________________________________________
елдің коды (шет ел жеке тұлғалары үшін)
пай мөлшері % _____ мүліктік жарна ________________________________________________
ЖСН, салықтық тіркеу нөмірінің аналогы немесе елді мекен коды (шетелдік жеке тұлға үшін)
пай мөлшері % _____ мүліктік жарна ________________________________________________
Егер құрылтайшылар саны бірнеше болған жағдайда олар туралы мәліметтер: қосымша
парақта (жеке тұлға) Т.А.Ә. ЖСН және азаматтың жеке куәлігінің мәліметтерін көрсете
отырып, салық тіркеліміндегі аналог нөмірін немесе ел кодын, сондай-ақ олардың пай
мөлшерін, мүліктік жарнасын көрсете отырып ұсынады.

11. Порядок, способы и сроки внесения имущественного взноса членами
кооператива _______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
12. Взаимоотношения между кооперативом и его членами, исполнительным
органом и трудовым коллективом:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
13. Состав ревизионной комиссии ____________________________________________
14. Срок избрания ревизионной комиссии ______________________________________
15. Ожидаемая (примерная) численность занятых человек ________________________
16. Субъект частного предпринимательства (укажите в соответствующей
ячейке х):
1) субъект малого предпринимательства_______________________________________
2) субъект среднего предпринимательства _____________________________________
3) субъект крупного предпринимательства_____________________________________
17. Созданию юридического лица предшествует реорганизация (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) преобразование __________________ 2) слияние ______________________________
3) выделение _______________________ 4) разделение __________________________
18. Количество юридических лиц, участвующих в реорганизации __________________
19. В случае преобразования необходимо указать следующие сведения:
Прежнее наименование юридического лица ____________________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
20. В случае слияния необходимо указать следующие сведения:
Наименования юридических лиц, участвующих в слиянии ________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
21. В случае выделения необходимо указать следующие сведения:
Наименование действующего юридического лица, из которого выделено
новое юридическое лицо ____________________________________________________
__________________________________________________________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
22. В случае разделения необходимо указать следующие сведения:
Наименование юридического лица, на базе которого созданы юридические
лица______________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) _____________________________________
"____" __________________ 20 года
К заявлению прилагаются: ___________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
____________________________
Ф.И.О. (при его наличии) и подпись председателя правления (председатель)
кооператива.
Подлинность подписи (ей) должна быть засвидетельствована в
нотариальном порядке.
Приложение 11
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 апреля 2017 гда № 485
Приложение 9 к стандарту
государственной услуги
"Государственная регистрация
юридических лиц, учетная
регистрация их филиалов и
представительств"
форма
Уведомление
о начале осуществления предпринимательской деятельности
(для субъектов малого предпринимательства) с открытием банковского счета и
обязательным страхованием работника от несчастных случаев (за исключением
случаев, когда учредитель (учредители) юридического лица осуществляет
(осуществляют) деятельность без вступления в трудовые отношения с
физическими лицами)

11. Кооператив мүшелерінің мүліктік салым салудың тәртібі, әдістері және мерзімі
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
12. Кооператив пен оның мүшелерінің, атқару органының және еңбек ұйымы арасындағы
байланыс: _______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
13. Тексеру комиссиясының құрамы _________________________________________________
14. Тексеру комиссиясын сайлау мерзімі _____________________________________________
15. Жұмыспен қамтылатын адамдардың күтілетін саны (шамамен)
________________________________________________________________________________
16. Жеке кәсіпкерлік субъектісі (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) шағын кәсіпкерлік субъектісі _______ 2) орта кәсіпкерлік
субъектісі _______ 3) ірі кәсіпкерлік субъектісі ____________________
17. Заңды тұлғаның құрылуына қайта ұйымдастыру негіз болды (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) қайта құру _____________________ 2) қосылу ______________________________________
3) бөлініп шығу ___________________ 4) бөліну _______________________________________
18. Қайта ұйымдастыруға қатысатын заңды тұлғалардың мөлшері ________________________
19. Қайта құрылған жағдайда келесі мәліметтерді көрсету керек:
Заңды тұлғаның бұрынғы атауы ____________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
20. Қосылған жағдайда келесі мәліметтерді көрсету керек:
Қосылуға қатысатын заңды тұлғалардың атауы ________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) ________________________________________________
21. Бөлініп шығу жағдайында мынадай мәліметтерді көрсету керек:
Бөлініп шыққан жаңа заңды тұлғаның атауы __________________________________________
________________________________________________________________________________
Бизнес–сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
22. Бөлінген жағдайда келесі мәліметтерді көрсету керек:
Заңды тұлғаның негізінде құрылған заңды тұлғалардың атауы ___________________________
________________________________________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) _________________________________________________
20 __ жылғы "___" _______________________________________________________________
Өтінішке: _______________________________________________________________________
____________________________________________________________________ қоса беріледі.
Басқару кооперативі (төраға) басшысының қолы және Т.А.Ә.(бар болған жағдайда).
Қолдың шынайылығы нотариалды бекітілген түрде болуы тиіс.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 27 сәуірдегі
№ 485 бұйрығына
11 қосымша
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік
тіркеу, филиалдар мен
өкілдіктерді
есептік тіркеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
стандартына
9-қосымша
Нысан
Кәсіпкерлік қызметті (жеке кәсіпкерлік субъектілеріне арналған) банктік шотты ашу
мен жұмыскерді жазатайым оқиғалардан міндетті сақтандырумен (заңды тұлғаның
құрылтайшысы (құрылтайшылары) қызметті жеке тұлғалармен еңбек қатынасын
орнатпай жүзеге асыратын жағдайдан басқа) жүзеге асырудың басталғаны туралы
хабарлама

1. Форма организации: ______________________________________________________
2. Организационно-правовая форма: __________________________________________
3. Укажите наименование организации без организационно-правовой формы:
название на государственном языке без указания ОПФ: __________________________
название на русском языке без указания ОПФ: __________________________________
название на английском языке с указанием ПФ:_________________________________
краткое название на государственном языке: ___________________________________
краткое название на русском языке: ___________________________________________
краткое название на английском языке с указанием ОПФ: ________________________
4. Руководитель: ИИН ______________________________________________________
решение уполномоченного органа ЮЛ о назначении руководителя:
номер решения:_______ дата решения:_________
5. Сведения об учредителях: ИИН/БИН __ФИО (при его наличии)/Наименование ____
сумма вклада________ доля в уставном капитале %________
добавить учредителя
6. Действует по типовому уставу: Да_______, Нет________
7. Местонахождение юридического лица, филиала (представительства)
тип местонахождения:
адрес собственной недвижимости _________, адрес арендуемой недвижимости ______
регистрационный код адреса: ________________________________________________
адрес:
область____________________________, город, район, __________________________
сельский округ, район в городе: ______________________________________________
село, поселок ______________________________________________________________
часть населенного пункта (улица, проспект и др.): _______________________________
тип недвижимости: помещение______________, здание __________________________
идентификационные данные: номер дома_____, номер корпуса_____, номер блока___
квартира__________________________________________________________________
почтовый индекс: ________________ номер телефона (факса)_____________________
8. Регистрирующий орган (заполняется автоматически согласно указанному адресу):
__________________________________________________________________________
9. Код основного вида экономической деятельности: ____________________________
10. Ожидаемая (примерная) численность занятых человек: _______________________

1. Ұйымдық нысаны: ______________________________________________________________
2. Ұйымдық-құқықтық нысаны: ____________________________________________________
3. Ұйымдық-құқықтық нысансыз ұйымның атауын көрсетіңіз
Мемлекеттік тілдегі ҰҚН көрсетусіз атауы:___________________________________________
Орыс тіліндегі ҰҚН көрсетусіз атауы:________________________________________________
Ағылшын тіліндегі ҰҚН атауы:_____________________________________________________
Мемлекеттік тілдегі қысқаша атауы:_________________________________________________
Орыс тіліндегі қысқаша атауы:______________________________________________________
Ағылшын тіліндегі қысқаша ҰҚН атауы:_____________________________________________
4. Басшысы: ЖСН: _______________________________________________________________
ЗТ уәкілетті органының басшыны тағайындау бойынша шешімі __________________________
шешім нөмірі:____________________ шешім күні:_____________________________________
5. Құрылтайшылар туралы мәліметтер: ЖСН/БСН______________ Т.А.Ә. (бар болған
жағдайда)/Атауы _______________
салым мөлшері _____ жарғылық капиталдағы үлесі % ________________ құрылтайшыны қосу
6. Үлгілік жағы бойынша қызмет етеді:
Иә_____ , Жоқ______
7. Заңды тұлғаның, филиал (өкілдіктің) мекен-жайы:___________________________________
Мекен-жайының типі:
Өзінің жылжымайтын мүліктің мекен-жайы_________________________ Арендаға алынған
жылжымайтын мүліктің мекен-жайы________________________________________________
Мекен-жайдың тірке коды _________________________________________________________
Мекен-жай: _____________________________________________________________________
Облыс _______________________________________, қала, аудан,________________________
ауылды өңір, қаладағы аудан:_____________________________________
ауыл, елді мекен: _____________________________________
елді мекеннің бөлігі (көше, даңғыл және басқ.): _____________________________________
жылжымайтын мүлік түрі: орынжай ___________________, ғимарат ______________________
сәйкестендіргіш нөмірлер: үй нөмірі _______, корпус нөмірі _______, блок нөмірі ________
пәтер ___________________________________________________________________________
пошталық индекс: ______________________________________________
8. Тіркеуші орган (көрсетілген мекен-жай бойынша автоматты түрде толтырылады):
_______________________________________________________________________________
9. Негізгі экономикалық қызмет түрінің коды: _____________________
10. Жұмыспен қамтылатын адамдардың күтілетін (шамамен) саны: _______________________

11. Регистрация в качестве плательщика НДС: Да_____________, Нет______________
12. Открыть банковский счет и заключить договор страхования:___________________
13. Выбрать банк (выбор из справочника):______________________________________
14. Выбрать филиал банка (выбор из справочника):______________________________
15.Выбрать валюту (выбор из справочника):____________________________________
16. Номер телефона:________________________________________________________
17. Почтовый адрес (заполняется автоматически согласно указанным при
регистрации сведениям): __________________________________________________________
18. Скачать анкету банка ____________________________________________________
19. Дополнительные сведения об учредителях:
ФИО (при его наличии)/Наименование (заполняется автоматически согласно
указанным при регистрации сведениям): _____________________________________________
место рождения учредителя (заполняется автоматически согласно национальному
реестру идентификационных номеров):______________________________________________
20. Адрес фактического местонахождения юридического лица: ___________________
номер дома:_______________________ квартира, комната________________________
21. Сведения об исполнительном органе:
единоличный________________________, коллегиальный________________________
наименование исполнительного органа ________________________________________
22. Источник финансирования (выбор из справочника): __________________________
23. Выбрать страховую компанию (выбор из справочника): _______________________
24. Заполнить сведения о работниках (заполняется автоматически в соответствии
заданного кода экономической деятельности):
КПР__________________________________, тариф______________________________
ввести годовой фонд оплаты труда в тенге _____________________________________
25. Указать дату начала и окончания срока страхования:
дата начала срока страхования _______________________________________________
дата окончания срока страхования ____________________________________________
26. Прикрепить документы: анкета, список сотрудников согласно штатному
расписанию, электронная копия устава
Приложение 12
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 апреля 2017 гда № 485
Приложение 9-1 к стандарту
государственной услуги
"Государственная регистрация
юридических лиц, учетная
регистрация их филиалов и
представительств"
форма
Заявление
о государственной регистрации субъекта среднего предпринимательства и открытие
банковского счета и на обязательное страхование работника от несчастных случаев (за
исключением случаев, когда учредитель (учредители) юридического лица
осуществляет (осуществляют) деятельность без вступления в трудовые отношения с
физическими лицами)

11. ҚҚС төлеуші ретінде тіркеу: Иә ______, Жоқ_________
12. Банктік шотты ашу және сақтандыру шартын жасасу: _______________________________
13. Банкті таңдау (анықтамалықтан таңдау): __________________________________________
14. Банк филиалын таңдау (анықтамалықтан таңдау): ___________________________________
15. Валютаны таңдау (анықтамалықтан таңдау): _______________________________________
16. Телефон нөмірі: _________________________________________
17. Пошталық мекен-жайы (тіркеу кезіндегі мәліметтерге сәйкес автоматты түрде
толтырылады): _________________________________________
18. Банк анкетасын жүктеу _________________________________________
19. Құрылтайшылар туралы қосымша ақпарат: ________________________________________
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)/Атауы (тіркеу кезіндегі мәліметтерге сәйкес автоматты түрде
толтырылады): _________________________________________
Құрылтайшының туған жері (сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімінен автоматты түрде
толтырылады): _________________________________________
20. заңды тұлғаның нақты орналасу мекен жайы: ______________________________
Үй нөмірі: ______________________ пәтер, бөлме: ______________________
21. Атқарушы орган туралы мәлімет:
Жеке ______________________, алқалы______________________
Атқарушы органның атауы______________________
22. Қаржыландыру көзі (анықтамалықтан таңдау): ______________________
23. Сақтандыру компаниясын таңдау (анықтамалықтан таңдау): ______________________
24. Жұмыскерлер туралы мәліметтерді толтыру (экономикалық қызмет түрі кодына сәйкес
автоматты түрде толтырылады): ______________________
НКК ______________________, тариф ______________________
Жылдық еңбек қорын енгізу, теңгемен______________________
25. Сақтандырудың басталу және аяқталу мерзімін көрсету:
Сақтандырудың басталу күні _____________________
Сақтандырудың аяқталу күні _____________________
26. Құжаттарды қосу: сауалнама, жұмыскерлердің штаттық кесте бойынша тізімі, жарғының
электрондық көшірмесі
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 27 сәуірдегі
№ 485 бұйрығына
12 қосымша
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік
тіркеу, филиалдар мен
өкілдіктерді
есептік тіркеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
стандартына
9-1 қосымша
нысан
Орта кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік тіркеу және банктік шотты ашу мен
жұмыскерді жазатайым оқиғалардан міндетті сақтандыру бойынша (заңды тұлғаның
құрылтайшысы (құрылтайшылары) қызметті жеке тұлғалармен еңбек қатынасын
орнатпай жүзеге асыратын жағдайдан басқа) өтініш

11. Регистрация в качестве плательщика НДС: Да_____________, Нет______________
12. Открыть банковский счет и заключить договор страхования:___________________
13. Выбрать банк (выбор из справочника):______________________________________
14. Выбрать филиал банка (выбор из справочника):______________________________
15. Выбрать валюту (выбор из справочника):____________________________________
16. Номер телефона:________________________________________________________
17. Почтовый адрес (заполняется автоматически согласно указанным при
регистрации сведениям): __________________________________________________________
18. Скачать анкету банка ____________________________________________________
19. Дополнительные сведения об учредителях:
ФИО (при его наличии)/Наименование (заполняется автоматически согласно
указанным при регистрации сведениям): _____________________________________________
место рождения учредителя (заполняется автоматически согласно национальному
реестру идентификационных номеров):______________________________________________
20. Адрес фактического местонахождения юридического лица:____________________
номер дома:_______________________ квартира, комната________________________
21. Сведения об исполнительном органе:
единоличный________________________, коллегиальный________________________
наименование исполнительного органа________________________________________
22. Источник финансирования (выбор из справочника):___________________________
23. Выбрать страховую компанию (выбор из справочника):________________________
24. Заполнить сведения о работниках (заполняется автоматически в соответствии
заданного кода экономической деятельности):
КПР__________________________________, тариф______________________________
ввести годовой фонд оплаты труда в тенге______________________________________
25. Указать дату начала и окончания срока страхования:
дата начала срока страхования________________________________________________
дата окончания срока страхования ____________________________________________
26. Прикрепить документы: анкета, список сотрудников согласно штатному
расписанию, электронная копия устава
Приложение 13
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 апреля 2017 года № 485
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги
"Государственная
перерегистрация юридических
лиц, учетная перерегистрация их
филиалов и представительств"
форма
Министерство юстиции Республики Казахстан
(вариант: (Территориальный орган юстиции) _________)
Справка
о государственной перерегистрации юридического лица
__________________
бизнес-идентификационный номер
_______________                                     "__"__________20__ г.
населенный пункт
Наименование: ____________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Местонахождение:__________________________________________________________
Руководитель: _____________________________________________________________
Учредители (участники): ____________________________________________________
Осуществляет деятельность на основании типового устава.
Дата первичной государственной регистрации: _________________________________
Справка дает право осуществлять деятельность в
соответствии с учредительными документами в
рамках законодательства Республики Казахстан
Дата выдачи
Приложение 14
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 апреля 2017 года № 485
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Выдача справки о регистрации
(перерегистрации) юридических
лиц, об учетной регистрации
(перерегистрации) их филиалов
и представительств"
Форма
Министерство юстиции Республики Казахстан
(вариант: (Территориальный орган юстиции) _________)
Справка
о государственной регистрации юридического лица
_________________________________
бизнес-идентификационный номер
________________                                    "___"_________ 20__ г.
населенный пункт
Наименование: ____________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Местонахождение: _________________________________________________________
Руководитель: _____________________________________________________________
Учредители (участники): ____________________________________________________
Осуществляет деятельность на основании типового устава.
Справка дает право осуществлять деятельность в соответствии с
учредительными документами в рамках законодательства
Республики Казахстан
Дата выдачи
Приложение 15
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 апреля 2017 года № 485
Приложение 3
к стандарту государственной
услуги "Выдача справки о регистрации
(перерегистрации) юридических
лиц, об учетной регистрации
(перерегистрации) их филиалов
и представительств"
Форма
Министерство юстиции Республики Казахстан
(вариант:(Территориальный орган юстиции) _________)                   Справка
о государственной перерегистрации юридического лица
__________________
бизнес-идентификационный номер
________________                                           "__"__________20__ г.
населенный пункт
Наименование: ____________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Местонахождение:__________________________________________________________
Руководитель: _____________________________________________________________
Учредители (участники): ____________________________________________________
Осуществляет деятельность на основании типового устава.
Дата первичной государственной регистрации: ____________________
Справка дает право осуществлять деятельность в соответствии с
учредительными документами в рамках законодательства
Республики Казахстан
Дата выдачи

11. ҚҚС төлеуші ретінде тіркеу: Иә ______, Жоқ_________
12. Банктік шотты ашу және сақтандыру шартын жасасу: _______________________________
13. Банкті таңдау (анықтамалықтан таңдау): __________________________________________
14. Банк филиалын таңдау (анықтамалықтан таңдау): ___________________________________
15. Валютаны таңдау (анықтамалықтан таңдау): _______________________________________
16. Телефон нөмірі: _______________________________________________________________
17. Пошталық мекен-жайы (тіркеу кезіндегі мәліметтерге сәйкес автоматты түрде
толтырылады): ___________________________________________________________________
18. Банк анкетасын жүктеу_________________________________________________________
19. Құрылтайшылар туралы қосымша ақпарат: ________________________________________
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)/Атауы (тіркеу кезіндегі мәліметтерге сәйкес автоматты түрде
толтырылады): ___________________________________________________________________
Құрылтайшының туған жері (сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімінен автоматты түрде
толтырылады): ___________________________________________________________________
20. заңды тұлғаның нақты орналасу мекен жайы: ______________________________________
Үй нөмірі: ______________________ пәтер, бөлме: ______________________
21. Атқарушы орган туралы мәлімет:
Жеке ______________________, алқалы______________________
Атқарушы органның атауы______________________
22. Қаржыландыру көзі (анықтамалықтан таңдау): ______________________
23. Сақтандыру компаниясын таңдау (анықтамалықтан таңдау): _________________________
24. Жұмыскерлер туралы мәліметтерді толтыру (экономикалық қызмет түрі кодына сәйкес
автоматты түрде толтырылады): ______________________
НКК______________________, тариф______________________
Жылдық еңбек қорын енгізу, теңгемен______________________
25. Сақтандырудың басталу және аяқталу мерзімін көрсету:
Сақтандырудың басталу күні _____________________
Сақтандырудың аяқталу күні _____________________
26. Құжаттарды қосу: сауалнама, жұмыскерлердің штаттық кесте бойынша тізімі, жарғының
электрондық көшірмесі
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 27 сәуірдегі
№ 485 бұйрығына
13 қосымша
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік
қайта тіркеу,олардың
филиалдары мен өкілдіктерін
есептік қайта тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
(нұсқа: (Аймақтық әділет органы) _________________________)
Заңды тұлғаны мемлекеттік тiркеу туралы
Анықтама
______________________________________
бизнес-сәйкестендіру нөмiрi
________________                              20__ жылғы "___" _______________________
елді мекен
Атауы: _________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Орналасқан жері:_________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Басшы:_________________________________________________________________________
Құрылтайшылар (қатысушылар) ____________________________________________________
Қызметін үлгілік жарғыға сәйкес жүзеге асырады.
Анықтама Қазақстан Республикасының заңнамасы шеңберiнде құрылтай
құжаттарына сәйкес қызметтi жүзеге асыру құқығын бередi
Берілген күні
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 27 сәуірдегі
№ 485 бұйрығына
14 қосымша
"Заңды тұлғаларды тіркеу
(қайта тіркеу) туралы олардың
филиалдары мен
өкілдіктерін
есептік тіркеу (қайта тіркеу)
туралы анықтама беру"
мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
(нұсқа: (Аймақтық әділет органы) _________________________)
Заңды тұлғаны мемлекеттік тiркеу туралы
Анықтама
______________________________________
бизнес-сәйкестендіру нөмiрi
________________                              20__ жылғы "___" _______________________
елді мекен
Атауы: _________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Орналасқан жері:_________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Басшы:_________________________________________________________________________
Құрылтайшылар (қатысушылар) ____________________________________________________
Қызметін үлгілік жарғыға сәйкес жүзеге асырады.
Анықтама Қазақстан Республикасының заңнамасы шеңберiнде құрылтай
құжаттарына сәйкес қызметтi жүзеге асыру құқығын бередi
Берілген күні
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 27 сәуірдегі
№ 485 бұйрығына
15 қосымша
"Заңды тұлғаларды тіркеу
(қайта тіркеу) туралы олардың
филиалдары мен
өкілдіктерін
есептік тіркеу (қайта тіркеу)
туралы анықтама беру"
мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
3-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
(нұсқа: (Аймақтық әділет органы) _________________________)
Заңды тұлғаны мемлекеттік тiркеу туралы
Анықтама
______________________________________
бизнес-сәйкестендіру нөмiрi
________________                              20__ жылғы "___" _______________________
елді мекен
Атауы: _________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Орналасқан жері:_________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Басшы:_________________________________________________________________________
Құрылтайшылар (қатысушылар) ____________________________________________________
Қызметін үлгілік жарғыға сәйкес жүзеге асырады.
Анықтама Қазақстан Республикасының заңнамасы шеңберiнде құрылтай
құжаттарына сәйкес қызметтi жүзеге асыру құқығын бередi
Берілген күні