Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых Министерством информации и коммуникаций Республики Казахстан задач
Приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 22 мая 2017 года № 193. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2017 года № 15252
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "О персональных данных и их защите" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых Министерством информации и коммуникаций Республики Казахстан задач.
2. Департаменту управления персоналом Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в печатном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр
информации и коммуникаций
Республики Казахстан
Д. Абаев
Утвержден
приказом Министра
информации и коммуникаций
Республики Казахстан
от 22 мая 2017 года № 193
Перечень
персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых Министерством информации и коммуникаций Республики Казахстан задач
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии);
2. Сведения о рождении: дата и место рождения;
3. Национальность;
4. Пол;
5. Сведения об образовании: (год окончания и наименование учебного заведения, квалификация по специальности, ученая степень, ученое звание) (при его наличии);
6. Индивидуальный идентификационный номер;
7. Портретное изображение (фотография 3х4);
8. Подпись;
9. Данные документа, удостоверяющего личность (наименование документа, номер документа, дата выдачи документа, срок действия документа, орган, выдавший документ);

Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі жүзеге асыратын міндеттерді орындауы үшін қажетті және жеткілікті дербес деректерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 193 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 23 маусымда № 15252 болып тіркелді
"Дербес деректер және оларды қорғау туралы" 2013 жылғы 21 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 25-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі жүзеге асыратын міндеттерді орындауы үшін қажетті және жеткілікті дербес деректерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Персоналды басқару департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің жауапты хатшысына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
Д. Абаев
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің
2017 жылғы 22 мамырдағы
№ 193 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі жүзеге асыратын міндеттерді орындауы үшін қажетті және жеткілікті дербес деректерінің тізбесі
1. Тегі, аты, әкесінің аты (егер болса);
2.Туылғандығы жөнінде мәліметтер: туылған күні және жері;
3. Ұлты;
4. Жынысы;
5. Білімі туралы мәлімет: (оқу орнын бiтiрген жылы және оның атауы, мамандығы бойынша бiлiктiлiгi, ғылыми дәрежесi, ғылыми атағы);
6. Жеке сәйкестендіру нөмірі;
7. Портреттік бейнесі (3х4 фотосуреті);
8. Қолы;
9. Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері: (құжаттың атауы, құжаттың нөмірі, құжатты берген күні, құжаттың қолданылу мерзімі, құжатты берген орган);

10. Сведения о причинах недействительности, утраты документов, удостоверяющих личность;
11. Воинское, специальное звание, классный чин (при его наличии);
12. Контактные данные: (адрес места жительства, дата регистрации по месту жительства или по месту пребывания, контактные телефоны, адрес электронной почты);
13. Государственные награды, почетные звания (при его наличии);
14. Сведения о гражданстве;
15. Сведения о наличии (отсутствии) судимости;
16. Сведения о семейном положении: (состояние в браке, данные свидетельства о заключении брака, данные свидетельства о расторжении брака, фамилия, имя, отчество (при его наличии) супруги (а), данные документа, удостоверяющего личность супруги (а));
17. Сведения о результатах медицинского заключения;
18. Результаты специальной проверки;
19. Сведения о результатах оценки;
20. Дата и результаты аттестации;
21. Сведения о трудовой деятельности (дата приема, увольнения; должность, место работы, местонахождение организации);
22. Сведения о зачислении в кадровый резерв корпуса "А";
23. Декларация о доходах: декларация о доходах супруга;
24. Сведения об отсутствии на работе (временная нетрудоспособность, отпуска, командировки и другие);
25. Сведения об участии в исполнительных органах, советах директоров, наблюдательных советах и других органах управления юридического лица;
26. Сведения о ротации.

10. Жеке басын куәландыратын құжаттардың жарамсыз болу, жойылу себептері туралы мәліметтер;
11. Әскери, арнайы атақтары, сыныптық шені (егер болса);
12. Байланыс деректер: (тұрғылықты мекен жайы, тұрғылықты мекенжайы немесе келу орны бойынша тіркелген күні, байланыс телефондар, электрондық поштаның мекенжайы);
13. Мемлекеттік наградалары, құрметті атақтары (егер болса);
14. Азаматтығы туралы мәліметтер;
15. Соттылығының болуы (болмауы);
16 Жанұялық жағдайы туралы мәлімет: (тұрмыста бар-жоғы, неке қию туралы куәлік деректері, неке бұзу туралы куәлік деректері, жұбайының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), жұбайының жеке басын куәландыратын құжаттың деректері);
17. Медициналық қорытындылары туралы мәлімет;
18. Арнайы тексерісті өту туралы мәлімет;
19. Бағалау нәтижелері туралы мәлімет;
20. Аттестациядан өткен күнi және нәтижелері;
21. Еңбек жолы туралы мәлімет (қабылданған, босатылған күні, лауазымы, жұмыс орны, ұйымның орналасқан жерi);
22. "А", корпусының кадр резервіне алынғаны туралы мәлімет;
23. Табыстары туралы декларация: жұбайының табыстары туралы декларация;
24. Жұмыста болмаған кезеңдері (уақытша еңбекке жарамсыздығы, демалыстары, іссапарлары және тағы басқалар) туралы мәліметтер;
25. Заңды тұлғаның атқарушы органдарына, директорлар кеңестеріне, байқаушы кеңестеріне және басқа да басқару органдарына қатысуы туралы мәліметтер;
26. Ротация туралы мәліметтер.