О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 сентября 2013 года № 400 "Об утверждении перечня учебников, учебно-методических комплексов, пособий и другой дополнительной литературы, в том числе на электронных носителях"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 июля 2017 года № 327. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2017 года № 15461. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 мая 2019 года № 217.
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 17.05.2019 № 217 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 сентября 2013 года № 400 "Об утверждении Перечня учебников, учебно-методических комплексов, пособий и другой дополнительной литературы, в том числе на электронных носителях" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 8890, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 28 ноября 2013 года № 325 (27599)), следующие изменения и дополнения:
в Перечне учебников и учебно-методических комплексов для 1-11 классов, утвержденном указанным приказом:
в разделе "Казахский язык обучения":
перед строкой:
"
1.
Сауат ашу. Оқулық.
І бөлім + CD, ІІ бөлім
Ә. Жұмабаева,
Г. Уайсова,
Г. Сәдуақас,
М. Оспанбекова
2016
Атамұра
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Наименование издания
Автор (ы)
Год издания
Издательство
1 класс
",
текст на казахском языке не меняется;
подраздел "2 класс":
дополнить строкой, порядковый номер 64, следующего содержания:
"
64.
Әдебиеттік оқу.
№1, 2 жұмыс дәптері
В. Калиева
2017
Атамұра
";
подраздел "8 класс":
дополнить строками, порядковые номера 90-93, следующего содержания:
"
90.
Informatics
Қостілді оқулық
Е. Шаниев,
И. Гесен,
Н. Айдарбаев,
Н. Ахметов,
Э. Ержанов
2017
Астана-кітап
91.
Physics
Қостілді оқулық
А. Карабатыров,
А. Байешов,
Е. Дуйсеев,
Н. Шокобалинов,
Н. Ташев
2017
Астана-кітап
92.
Biology
Қостілді оқулық
Б. Эрметов,
А. Сагинтаев,
К. Байрам,
А. Ахметова,
Л. Нуралиева,
А. Джилкайдарова,
Н. Кәрімова
2017
Астана-кітап
93.
Chemistry
Қостілді оқулық
Д. Калиев,
А. Ордабаев,
Н. Жұмағұлов,
А. Саматов,
А. Тор
2017
Астана-кітап
";
подраздел "8 класс для школ с казахским и русским языками обучения":
дополнить строками, порядковые номера 19-22, следующего содержания:
"
19.
Informatics
Textbook
Y. Shaniyev,
I. Gesen,
N. Aidarbayev,
N. Akhmetov,
E. Yerzhanov
2017
Астана-кітап
20.
Physics
Textbook
A. Karabatyrov,
A. Baieshov,
Y. Duiseyev,
N. Shokobalinov,
N. Tashev
2017
Астана-кітап
21.
Biology
Textbook
B. Ermetov,
A. Sagintayev,
K. Bayram,
A. Akhmetova,
L. Nuraliyeva,
A. Jilkaidarova,
N. Karimova
2017
Астана-кітап
22.
Chemistry
Textbook
D. Kaliyev,
A. Ordabayev,
N. Zhumagulov,
A. Samatov,
A. Tor
2017
Астана-кітап
";
в разделе "Русский язык обучения":
в подразделе "2 класс":
строку, порядковый номер 18, изложить в следующей редакции:
"
18.
Познание мира.
Учебник
Б. Турмашева,
С. Салиш,
Т. Мирук
2017
Атамұра
";
строку, порядковый номер 24, изложить в следующей редакции:
"
24.
Художественный труд. Учебник
Н. Раупова
2017
Атамұра
";
подраздел "8 класс":

"Оқулықтардың, оқу-әдістемелік кешендерінің, құралдарының және басқа да қосымша әдебиеттердің, оның ішінде электрондық жеткізгіштегілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 400 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2017 жылғы 11 шілдедегі № 327 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 8 тамызда № 15461 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 217 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Білім және ғылым министрінің 17.05.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Оқулықтардың, оқу-әдiстемелiк кешендерiнiң, құралдарының және басқа да қосымша әдебиеттердiң, оның ішінде электрондық жеткізгіштегілерінің тiзбесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 400 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8890 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 қарашада "Егемен Қазақстан" газетінің № 263 (28202) санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-11-сыныптарға арналған оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер тізбесінде:
"Қазақ тілінде оқыту" деген бөлімде:
орыс тіліндегі мәтінге толықтырулар енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
"2-сынып" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 64-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
64.
Әдебиеттік оқу.
№1, 2 жұмыс дәптері
В. Калиева
2017
Атамұра
";
"8-сынып" деген кіші бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 90-93-жолдармен толықтырылсын:
"
93.
Informatics
Қостілді оқулық
Е. Шаниев,
И. Гесен,
Н. Айдарбаев,
Н. Ахметов,
Э. Ержанов
2017
Астана-кітап
94.
Physics
Қостілді оқулық
А. Карабатыров,
А. Байешов,
Е. Дуйсеев,
Н. Шокобалинов,
Н. Ташев
2017
Астана-кітап
95.
Biology
Қостілді оқулық
Б. Эрметов,
А. Сагинтаев,
К. Байрам,
А. Ахметова,
Л. Нуралиева,
А. Джилкайдарова,
Н. Кәрімова
2017
Астана-кітап
96.
Chemistry
Қостілді оқулық
Д. Калиев,
А. Ордабаев,
Н. Жұмағұлов,
А. Саматов,
А. Тор
2017
Астана-кітап
";
"8-сынып оқыту қазақ және орыс тілдеріндегі мектептер үшін" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 19-22-жолдармен толықтырылсын:
"
19.
Informatics
Textbook
Y. Shaniyev,
I. Gesen,
N. Aidarbayev,
N. Akhmetov,
E. Yerzhanov
2017
Астана-кітап
20.
Physics
Textbook
A. Karabatyrov,
A. Baieshov,
Y. Duiseyev,
N. Shokobalinov,
N. Tashev
2017
Астана-кітап
21.
Biology
Textbook
B. Ermetov,
A. Sagintayev,
K. Bayram,
A. Akhmetova,
L. Nuraliyeva,
A. Jilkaidarova,
N. Karimova
2017
Астана-кітап
22.
Chemistry
Textbook
D. Kaliyev,
A. Ordabayev,
N. Zhumagulov,
A. Samatov,
A. Tor
2017
Астана-кітап
";
"Орыс тілінде оқыту" деген бөлімде:
"2-сынып" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
18.
Познание мира.
Учебник
Б. Турмашева,
С. Салиш,
Т. Мирук
2017
Атамұра
";
реттік нөмірі 24-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
24.
Художественный труд. Учебник
Н. Раупова
2017
Атамұра
";
"8-сынып" деген кіші бөлімде:

дополнить строками, порядковые номера 183-186, следующего содержания:
"
183.
Informatics Билингвальный учебник
Е. Шаниев,
И. Гесен,
Н. Айдарбаев,
Н. Ахметов,
Э. Ержанов
2017
Астана-кітап
184.
Physics Билингвальный учебник
А. Карабатыров,
А. Байешов,
Е. Дуйсеев,
Н. Шокобалинов,
Н. Ташев
2017
Астана-кітап
185.
Biology Билингвальный учебник
Б. Эрметов,
А. Сагинтаев,
К. Байрам,
А. Ахметова,
Л. Нуралиева,
А. Джилкайдарова,
Н. Кәрімова
2017
Астана-кітап
186.
Chemistry Билингвальный учебник
Д. Калиев,
А. Ордабаев,
Н. Жұмағұлов,
А. Саматов,
А. Тор
2017
Астана-кітап
";
в разделе "Уйгурский язык обучения":
перед подразделом "1 класс":
дополнить строкой следующего содержания:
"
Наименование издания
Автор (ы)
Год издания
Издательство
",
текст на казахском языке не меняется;
в подразделе "2 класс":
строку
"
Наименование издания
Автор (ы)
Год издания
Издательство
"
исключить;
дополнить строками, порядковые номера 15-21, следующего содержания:
"
15.
Математика + СD
Дәрислик. 1, 2, 3, 4 бөлүм
А. Ақпаева,
Л. Лебедева,
М. Мыңжасарова
2017
Алматыкітап
16.
Математика.
Методикилиқ қурал
А. Ақпаева,
Л. Лебедева,
М. Мыңжасарова,
Т. Лихобабенко
2017
Алматыкітап
17.
Математика.
Иш дәптири. 1, 2, 3, 4 бөлүм
А. Ақпаева,
Л. Лебедева,
М. Мыңжасарова
2017
Алматыкітап
18.
Өзини-өзи тонуш.
Дәрислик
Р. Муқажанова,
Г. Омарова,
Ж. Әкимбаева,
Р. Изғуттынова,
Г. Кошкеева,
Н. Оналбаева,
Б. Ахатаева
2017
Бөбек
19.
Өзини-өзи тонуш.
Методикилиқ қолланма
Р. Муқажанова,
Г. Омарова,
Ж. Әкимбаева,
Р. Изғуттинова,
Г. Кошкеева,
Н. Оналбаева,
Б. Ахатаева
2017
Бөбек
20.
Өзини-өзи тонуш.
Оқуғучи дәптири
Р. Муқажанова,
Г. Омарова,
Р. Изғуттынова,
Г. Кошкеева,
Н. Оналбаева,
Б. Ахатаева
2017
Бөбек
21.
Музыка. Дәрислик
Ш. Қулманова,
Б. Сүлейменова,
Т. Тоғжанов,
Н. Рембақиева
2017
Атамұра
";
подраздел "5 класс" изложить в следующей редакции:
"
5 класс
1.
Уйғур тили.
Дәрислик
З. Һивуллаева,
Ж. Сабитова
2017
Атамұра
2.
Уйғу әдәбияти. Дәрислик
П. Мәхсәтова,
Ш. Баратова,
Р. Муһәммәтова,
Г. Тайирова
2017
Атамұра
3.
Математика.
Дәрислик
А. Әбилқасымова,
Т. Кучер,
З. Жумағулова
2017
Мектеп
4.
Тәбиәтшунаслиқ.
Дәрислик
Б. Әбдиманапов,
А. Әбилғазиев,
2017
Атамұра
5.
Қазақстан тарихи. Дәрислик
Т. Омарбеков,
Г. Хабижанова,
Т. Қартаева,
М. Ноғайбекова
2017
Мектеп
6.
Дүния йүзи тарихи. Дәрислик
Т. Төлебаев,
Л. Момынтаева,
Л. Төлбаева
2017
Атамұра
7.
Информатика.
Дәрислик
Г. Копеева,
У. Дилманова
2017
Арман-ПВ
8.
Информатика.
Муәллим китави
Г. Копеева,
У. Дилманова
2017
Арман-ПВ
9.
Өзини-өзи тонуш.
Дәрислик
Р. Изғуттынова,
Ә. Оралбекова,
Б. Алиев,
Г. Кошкеева
2017
Бөбек
10.
Өзини-өзи тонуш.
Методикилиқ қолланма
Р. Изғуттынова,
Ә. Оралбекова,
Б. Алиев,
Г. Көшкеева
2017
Бөбек
11.
Музыка. Дәрислик
Ш. Қулманова,
Б. Сүлейменова,
Т. Тоқжанов,
Д. Шәрипов
2017
Атамұра
12.
Бәдиий әмгәк.
Қизлар үчүн нусха. Дәрислик
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
Н. Якупова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
13.
Бәдиий әмгәк.
Қизлар үчүн нусха. Методикилиқ қолланма
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
Н. Якупова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
14.
Бәдиий әмгәк.
Оғуллар үчүн нусха. Дәрислик
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
15.
Бәдиий әмгәк.
Оғуллар үчүн нусха. Методикилиқ қолланма
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
Н. Якупова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 183-186-жолдармен толықтырылсын:
"
183.
Informatics Билингвальный учебник
Е. Шаниев,
И. Гесен,
Н. Айдарбаев,
Н. Ахметов,
Э. Ержанов
2017
Астана-кітап
184.
Physics Билингвальный учебник
А. Карабатыров,
А. Байешов,
Е. Дуйсеев,
Н. Шокобалинов,
Н. Ташев
2017
Астана-кітап
185.
Biology Билингвальный учебник
Б. Эрметов,
А. Сагинтаев,
К. Байрам,
А. Ахметова,
Л. Нуралиева,
А. Джилкайдарова,
Н. Кәрімова
2017
Астана-кітап
186.
Chemistry Билингвальный учебник
Д. Калиев,
А. Ордабаев,
Н. Жұмағұлов,
А. Саматов,
А. Тор
2017
Астана-кітап
";
"Ұйғыр тілінде оқыту" деген бөлімде:
орыс тіліндегі мәтінге толықтырулар енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
"2-сынып" деген кіші бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 15-21-жолдармен толықтырылсын:
"
15.
Математика + СD
Дәрислик. 1, 2, 3, 4 бөлүм
А. Ақпаева,
Л. Лебедева,
М. Мыңжасарова
2017
Алматыкітап
16.
Математика.
Методикилиқ қурал
А. Ақпаева,
Л. Лебедева,
М. Мыңжасарова,
Т. Лихобабенко
2017
Алматыкітап
17.
Математика.
Иш дәптири. 1, 2, 3, 4 бөлүм
А. Ақпаева,
Л. Лебедева,
М. Мыңжасарова
2017
Алматыкітап
18.
Өзини-өзи тонуш.
Дәрислик
Р. Муқажанова,
Г. Омарова,
Ж. Әкимбаева,
Р. Изғуттынова,
Г. Кошкеева,
Н. Оналбаева,
Б. Ахатаева
2017
Бөбек
19.
Өзини-өзи тонуш.
Методикилиқ қолланма
Р. Муқажанова,
Г. Омарова,
Ж. Әкимбаева,
Р. Изғуттинова,
Г. Кошкеева,
Н. Оналбаева,
Б. Ахатаева
2017
Бөбек
20.
Өзини-өзи тонуш.
Оқуғучи дәптири
Р. Муқажанова,
Г. Омарова,
Р. Изғуттынова,
Г. Кошкеева,
Н. Оналбаева,
Б. Ахатаева
2017
Бөбек
21.
Музыка. Дәрислик
Ш. Қулманова,
Б. Сүлейменова,
Т. Тоғжанов,
Н. Рембақиева
2017
Атамұра
";
"5-сынып" деген кіші бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
5-сынып
1.
Уйғур тили.
Дәрислик
З. Һивуллаева,
Ж. Сабитова
2017
Атамұра
2.
Уйғу әдәбияти. Дәрислик
П. Мәхсәтова,
Ш. Баратова,
Р. Муһәммәтова,
Г. Тайирова
2017
Атамұра
3.
Математика.
Дәрислик
А. Әбилқасымова,
Т. Кучер,
З. Жумағулова
2017
Мектеп
4.
Тәбиәтшунаслиқ.
Дәрислик
Б. Әбдиманапов,
А. Әбилғазиев
2017
Атамұра
5.
Қазақстан тарихи. Дәрислик
Т. Омарбеков,
Г. Хабижанова,
Т. Қартаева,
М. Ноғайбекова
2017
Мектеп
6.
Дүния йүзи тарихи. Дәрислик
Т. Төлебаев,
Л. Момынтаева,
Л. Төлбаева
2017
Атамұра
7.
Информатика.
Дәрислик
Г. Копеева,
У. Дилманова
2017
Арман-ПВ
8.
Информатика.
Муәллим китави
Г. Копеева,
У. Дилманова
2017
Арман-ПВ
9.
Өзини-өзи тонуш.
Дәрислик
Р. Изғуттынова,
Ә. Оралбекова,
Б. Алиев,
Г. Кошкеева
2017
Бөбек
10.
Өзини-өзи тонуш.
Методикилиқ қолланма
Р. Изғуттынова,
Ә. Оралбекова,
Б. Алиев,
Г. Көшкеева
2017
Бөбек
11.
Музыка. Дәрислик
Ш. Қулманова,
Б. Сүлейменова,
Т. Тоқжанов,
Д. Шәрипов
2017
Атамұра
12.
Бәдиий әмгәк.
Қизлар үчүн нусха. Дәрислик
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
Н. Якупова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
13.
Бәдиий әмгәк.
Қизлар үчүн нусха. Методикилиқ қолланма
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
Н. Якупова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
14.
Бәдиий әмгәк.
Оғуллар үчүн нусха. Дәрислик
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
15.
Бәдиий әмгәк.
Оғуллар үчүн нусха. Методикилиқ қолланма
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
Н. Якупова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
";

подразделы "7 класс" и "8 класс" изложить в следующей редакции:
"
7 класс
1.
Уйғур тили.
Дәрислик
Р. Арзиев,
Г. Дуганова,
А. Имиров
2017
Мектеп
2.
Уйғур тили. Методикилиқ қолланма
Р. Арзиев,
Г. Дуганова,
А. Имиров
2017
Мектеп
3.
Уйғур әдәбияти.
Дәрислик
А. Һәмраев,
Г.Садирова
2017
Мектеп
4.
Уйғур әдәбияти. Методикилиқ қолланма
А. Һәмраев,
Х. Ниязова,
Р. Һәмраева
2017
Мектеп
5.
Уйғур әдәбияти. Хрестоматия
А. Һәмраев,
Г. Садирова,
Г. Зилавдинова,
А. Абдримова
2017
Мектеп
6.
Физика.
Дәрислик
У. Тоқбергенова,
Б. Кронгарт
2017
Мектеп
7.
Химия.
Дәрислик
М. Оспанова,
Т. Белоусова,
Қ. Аухадиева
2017
Мектеп
8.
Биология.
Дәрислик
Е. Очкур,
Ж. Қурманғалиева
2017
Мектеп
9.
География.
Дәрислик
Ш. Толыбекова,
Г. Головина,
С. Козина
2017
Мектеп
10.
Дуния тарихи.
Дәрислик
Г. Көкебаева,
Р. Мырзабекова,
Е. Қартабаева
2017
Мектеп
11.
Бәдиий әмгәк.
Қизлар үчүн нусха. Дәрислик
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
12.
Бәдиий әмгәк.
Қизлар үчүн нусха. Методикилиқ қолланма
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
13.
Бәдиий әмгәк.
Оғуллар үчүн нусха. Дәрислик
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
14.
Бәдиий әмгәк.
Оғуллар үчүн нусха. Методикилиқ қолланма
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
15.
Өзини-өзи тонуш. Дәрислик
Ж. Әкимбаева,
Е. Бақаш,
С. Нуркеева,
Р. Муратханова
2017
Бөбек
16.
Өзини-өзи тонуш.
Методикилиқ қолланма.
Ж. Әкимбаева,
Е. Бақаш,
С. Нуркеева,
Р. Муратханова
2017
Бөбек
17.
Қазақстан тарихи. Дәрислик
Н. Бакина,
Н. Жанақова
2017
Атамұра
18.
Информатика.
Дәрислик
С. Мухамбетжанова,
А. Тен,
Д. Исабаева,
В. Сербин
2017
Атамұра
8 класс
1.
Қазақ тілі. Оқулық
С. Дюсебаев,
Г. Байтилеуова, С. Джаппарова,
Г. Боранбаева
2016
Мектеп
2.
Уйғур тили. Оқулық
Б. Рахмитуллаева,
Ш. Кибиров,
Р. Арзиев,
А. Нәсәков
2016
Мектеп
3.
Уйғур тили. Дидактикилиқ материаллар
А. Арзиева,
С. Балинова
2016
Мектеп
4.
Уйғур тили. Методикилиқ қолланма
Б. Рәхмитуллаева
2016
Мектеп
5.
Уйғур әдәбияти. Оқулық
М. Абурахманов, П. Мәхсәтова
2016
Мектеп
6.
Уйғур әдәбияти. Хрестоматия
М. Абурахманов
2016
Мектеп
7.
Уйғур әдәбияти. Методикилиқ қолланма
П. Мәхсәтова
2016
Мектеп
8.
Уйғур әдәбияти. Изаһәтләр топлими

"7-сынып" және "8-сынып" деген кіші бөлімдер мынадай редакцияда жазылсын:
"
7-сынып
1.
Уйғур тили.
Дәрислик
Р. Арзиев,
Г. Дуганова,
А. Имиров
2017
Мектеп
2.
Уйғур тили. Методикилиқ қолланма
Р. Арзиев,
Г. Дуганова,
А. Имиров
2017
Мектеп
3.
Уйғур әдәбияти.
Дәрислик
А. Һәмраев,
Г.Садирова
2017
Мектеп
4.
Уйғур әдәбияти. Методикилиқ қолланма
А. Һәмраев,
Х. Ниязова,
Р. Һәмраева
2017
Мектеп
5.
Уйғур әдәбияти. Хрестоматия
А. Һәмраев,
Г. Садирова,
Г. Зилавдинова,
А. Абдримова
2017
Мектеп
6.
Физика.
Дәрислик
У. Тоқбергенова,
Б. Кронгарт
2017
Мектеп
7.
Химия.
Дәрислик
М. Оспанова,
Т. Белоусова,
Қ. Аухадиева
2017
Мектеп
8.
Биология.
Дәрислик
Е. Очкур,
Ж. Қурманғалиева
2017
Мектеп
9.
География.
Дәрислик
Ш.Толыбекова,
Г. Головина,
С. Козина
2017
Мектеп
10.
Дуния тарихи.
Дәрислик
Г. Көкебаева,
Р. Мырзабекова,
Е. Қартабаева
2017
Мектеп
11.
Бәдиий әмгәк.
Қизлар үчүн нусха. Дәрислик
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
12.
Бәдиий әмгәк.
Қизлар үчүн нусха. Методикилиқ қолланма
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
13.
Бәдиий әмгәк.
Оғуллар үчүн нусха. Дәрислик
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
14.
Бәдиий әмгәк.
Оғуллар үчүн нусха. Методикилиқ қолланма
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
15.
Өзини-өзи тонуш. Дәрислик
Ж. Әкимбаева,
Е. Бақаш,
С. Нуркеева,
Р. Муратханова
2017
Бөбек
16.
Өзини-өзи тонуш.
Методикилиқ қолланма.
Ж. Әкимбаева,
Е. Бақаш,
С. Нуркеева,
Р. Муратханова
2017
Бөбек
17.
Қазақстан тарихи. Дәрислик
Н. Бакина,
Н. Жанақова
2017
Атамұра
18.
Информатика.
Дәрислик
С. Мухамбетжанова,
А. Тен,
Д. Исабаева,
В. Сербин
2017
Атамұра
8-сынып
1.
Қазақ тілі. Оқулық
С. Дюсебаев,
Г. Байтилеуова, С. Джаппарова,
Г. Боранбаева
2016
Мектеп
2.
Уйғур тили. Оқулық
Б. Рахмитуллаева,
Ш. Кибиров,
Р. Арзиев,
А. Нәсәков
2016
Мектеп
3.
Уйғур тили. Дидактикилиқ материаллар
А. Арзиева,
С. Балинова,
2016
Мектеп
4.
Уйғур тили. Методикилиқ қолланма
Б. Рәхмитуллаева
2016
Мектеп
5.
Уйғур әдәбияти. Оқулық
М. Абурахманов, П. Мәхсәтова
2016
Мектеп
6.
Уйғур әдәбияти. Хрестоматия
М. Абурахманов
2016
Мектеп
7.
Уйғур әдәбияти. Методикилиқ қолланма
П. Мәхсәтова
2016
Мектеп
8.
Уйғур әдәбияти. Изаһәтләр топлими

8-9 синип
А. Арзиева,
Р. Реһимкулов
2016
Мектеп
9.
Алгебра. Оқулық
А. Әбилқасымова, В. Корчевский,
А. Абдиев,
З. Жумагулова
2016
Мектеп
10.
Геометрия. Оқулық
Ж. Кайдасов,
Г. Хабарова,
А. Абдиев
2016
Мектеп
11.
Информатика. Оқулық
Е. Шевчук,
Н. Кольева
2016
Мектеп
12.
Қазақстанниң физикилиқ географияси. Оқулық
Ә. Бейсенова,
К. Карпеков
2016
Атамұра
13.
Биология. Оқулық
Е. Очкур,
Н. Аманжолова, Р. Жумабаева
2016
Мектеп
14.
Физика. Оқулық
Б. Дүйсембаев, Г. Байжасарова,
А. Медетбекова
2016
Мектеп
15.
Қазақстан тарихи. Оқулық
Ж. Касымбаев,
Т. Омарбеков
2016
Мектеп
16.
Дуния тарихи. Оқулық
Н. Алдабек,
Р. Бекиш,
К. Кожахметулы,
К. Мақашева,
Қ. Байзақова
2016
Мектеп
17.
Технология
(оғуллар үчүн)
Ю. Моряков,
Г. Жарымбетова, А. Халендеров
2016
Мектеп
18.
Тән тәрбийә. Методикилиқ қолланма
С. Тайжанов,
С. Касымбекова
2016
Мектеп
";
в разделе "Узбекский язык обучения":
перед подразделом "1 класс":
дополнить строкой следующего содержания:
"
Наименование издания
Автор (ы)
Год издания
Издательство
",
текст на казахском языке не меняется;
подраздел "2 класс" изложить в следующей редакции:
"
2 класс
1.
Узбек тили.
Оқулық. 1-бөлім, 2-бөлім
Н. Шамадиева,
З. Аташикова,
М. Мусаева
2017
Жазушы
2.
Узбек тили.
Әдістемелік құрал
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2017
Жазушы
3.
Узбек тили.
Жұмыс дәптері №1, №2
Н. Шамадиева,
З. Аташикова,
М. Мусаева
2017
Жазушы
4.
Әдебиеттік оқу.
Оқулық
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2017
Жазушы
5.
Әдебиеттік оқу.
Әдістемелік құрал
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2017
Жазушы
6.
Әдебиеттік оқу.
Жұмыс дәптері
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2017
Жазушы
7.
Математика.
Дарслик.
№1, 2, 3, 4 қисм
А. Акпаева,
Л. Лебедева,
М. Минжасарова
2017
Алматыкітап-Жазушы
8.
Математика.
№1, 2, 3, 4
иш дафтари
А. Акпаева,
Л. Лебедева,
М. Минжасарова
2017
Алматыкітап-Жазушы
9.
Табиатшунослик. Дарслик
Н. Болтушенко,
В. Зворыгина,
Р. Избасарова,
О. Лауто,
Т. Помогайко,
Т. Яндулова
2017
Алматыкітап-Жазушы
10.
Табиатшунослик. №1, 2 иш дафтари
Н. Болтушенко,
В. Зворыгина,
Р. Избасарова,
О. Лауто,
Т. Помогайко,
Т. Яндулова
2017
Алматыкітап-Жазушы
11.
ДунҰтаниш. Дарслик
Б. Турмалиев,
С. Салиш,
Т. Мирук
2017
Атамұра -Жазушы
12.
Уз-узини англаш. Дарслик
Р. Муқажанова,
Г. Омарова,
Ж. Акимбаева,
Р. Изғуттинова,
Г. Кошкеева,
Н. Оналбаева,
Б. Ахатова
2017
Бөбек
13.
Уз-узини англаш.
Укувчи дафтари
Р. Муқажонова,
Г. Омарова,
Ж. Акимбоева,
Р. Изғуттинова,
Н. Оналбоева,
Б. Ахатова
2017
Бөбек
14.
Мусиқа. Дарслик
Ш. Қулманова,
Б. Сулейменова,
Т. Тоғжанов
2017
Атамұра -Жазушы
15.
Мусиқа. Нота хрестоматияси
Тузувчилар:
Ш. Құлманова,
Б. Сүлейменова,
Н. Мирманов,
Ә. Бүшікова
2017
Атамұра -Жазушы
16.
Бадиий мехнат. Дарслик
Н. Раупова
2017
Атамұра -Жазушы
17.
Бадиий мехнат. №1, 2 иш дафтари
Н. Раупова
2017
Атамұра -Жазушы
";
подраздел "5 класс" изложить в следующей редакции:
"
5 класс
1.
Узбек тили.
Оқулық
Н. Досметова,
Ш. Наралиева,
М. Абдураупова
2017
Жазушы
2.
Узбек адабиети.
Оқулық
Б. Турдикулов,
Ш. Наралиева,
Н. Корганбаева,
Ш. Алиакбарова
2017
Жазушы
3.
Математика.
Дарслик
А. Абилқосимова,
Т. Кучер,
З. Жумағулова
2017
Мектеп
4.
Информатика.
Дарслик
Г. Көпеева,
У. Дилманова
2017
Арман-ПВ
5.
Информатика.
Уқитувчи учун китоб
Г. Көпеева,
У. Дилманова
2017
Арман-ПВ
6.
Табиатшунослик.
Дарслик, 1, 2 қисм
Л. Верховцева,
О. Костюченко,
М. Ушакова
2017
Алматыкітап-Жазушы
7.
Қозоғистон тарихи. Дарслик
Т. Умарбеков,
Г. Хабижонова,
Т. Қартаева,
М. Нуғойбоева
2017
Мектеп
8.
Жахон тарихи.
Дарслик
Т. Тулебаев,
Л. Момынтаева,
Л.Толбаева
2017
Атамұра-Жазушы
9.
Уз-узини англаш. Дарслик
Р. Изғуттинова,
А. Оралбекова,
Б. Алиев,
Г. Кошкеева
2017
Бөбек
10.
Мусиқа. Дарслик
Ш. Қулманова,
Б. Сулейменова,
Т. Тоғжанов
2017
Атамұра -Жазушы
11.
Бадиий мехнат.
Дарслик
(уғил болалар учун нусха)
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
12.
Бадиий мехнат.
Методик қулланма
(уғил болалар учун нусха)
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
13.
Бадиий мехнат.
Дарслик
(қизлар учун нусха)
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
Н. Якупова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
14.
Бадиий мехнат.
Методик қулланма
(қизлар учун нусха)
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
Н. Якупова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
";

8-9 синип
А. Арзиева,
Р. Реһимкулов
2016
Мектеп
9.
Алгебра. Оқулық
А. Әбилқасымова, В. Корчевский,
А. Абдиев,
З. Жумагулова
2016
Мектеп
10.
Геометрия. Оқулық
Ж. Кайдасов,
Г. Хабарова,
А. Абдиев
2016
Мектеп
11.
Информатика. Оқулық
Е. Шевчук,
Н. Кольева
2016
Мектеп
12.
Қазақстанниң физикилиқ географияси. Оқулық
Ә. Бейсенова,
К. Карпеков
2016
Атамұра
13.
Биология. Оқулық
Е. Очкур,
Н. Аманжолова, Р. Жумабаева
2016
Мектеп
14.
Физика. Оқулық
Б. Дүйсембаев, Г. Байжасарова,
А. Медетбекова
2016
Мектеп
15.
Қазақстан тарихи. Оқулық
Ж. Касымбаев,
Т. Омарбеков
2016
Мектеп
16.
Дуния тарихи. Оқулық
Н. Алдабек,
Р. Бекиш,
К. Кожахметулы,
К. Мақашева,
Қ. Байзақова
2016
Мектеп
17.
Технология
(оғуллар үчүн)
Ю. Моряков,
Г. Жарымбетова, А. Халендеров
2016
Мектеп
18.
Тән тәрбийә. Методикилиқ қолланма
С. Тайжанов,
С. Касымбекова
2016
Мектеп
";
"Өзбек тілінде оқыту" деген бөлімде:
орыс тіліндегі мәтінге толықтырулар енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
"2-сынып" деген кіші бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
2-сынып
1.
Узбек тили.
Оқулық. 1-бөлім, 2-бөлім
Н. Шамадиева,
З. Аташикова,
М. Мусаева
2017
Жазушы
2.
Узбек тили.
Әдістемелік құрал
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2017
Жазушы
3.
Узбек тили.
Жұмыс дәптері №1, №2
Н. Шамадиева,
З. Аташикова,
М. Мусаева
2017
Жазушы
4.
Әдебиеттік оқу.
Оқулық
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2017
Жазушы
5.
Әдебиеттік оқу.
Әдістемелік құрал
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2017
Жазушы
6.
Әдебиеттік оқу.
Жұмыс дәптері
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2017
Жазушы
7.
Математика.
Дарслик.
№1, 2, 3, 4 қисм
А. Акпаева,
Л. Лебедева,
М. Минжасарова
2017
Алматыкітап-Жазушы
8.
Математика.
№1, 2, 3, 4
иш дафтари
А. Акпаева,
Л. Лебедева,
М. Минжасарова
2017
Алматыкітап-Жазушы
9.
Табиатшунослик. Дарслик
Н. Болтушенко,
В. Зворыгина,
Р. Избасарова,
О. Лауто,
Т. Помогайко,
Т. Яндулова
2017
Алматыкітап-Жазушы
10.
Табиатшунослик. №1, 2 иш дафтари
Н. Болтушенко,
В. Зворыгина,
Р. Избасарова,
О. Лауто,
Т. Помогайко,
Т. Яндулова
2017
Алматыкітап-Жазушы
11.
ДунҰтаниш. Дарслик
Б. Турмалиев,
С. Салиш,
Т. Мирук
2017
Атамұра -Жазушы
12.
Уз-узини англаш. Дарслик
Р. Муқажанова,
Г. Омарова,
Ж. Акимбаева,
Р. Изғуттинова,
Г. Кошкеева,
Н. Оналбаева,
Б. Ахатова
2017
Бөбек
13.
Уз-узини англаш.
Укувчи дафтари
Р. Муқажонова,
Г. Омарова,
Ж. Акимбоева,
Р. Изғуттинова,
Н. Оналбоева,
Б. Ахатова
2017
Бөбек
14.
Мусиқа. Дарслик
Ш. Қулманова,
Б. Сулейменова,
Т. Тоғжанов
2017
Атамұра -Жазушы
15.
Мусиқа. Нота хрестоматияси
Тузувчилар:
Ш. Құлманова,
Б. Сүлейменова,
Н. Мирманов,
Ә. Бүшікова
2017
Атамұра -Жазушы
16.
Бадиий мехнат. Дарслик
Н. Раупова
2017
Атамұра -Жазушы
17.
Бадиий мехнат. №1, 2 иш дафтари
Н. Раупова
2017
Атамұра -Жазушы
";
"5-сынып" деген кіші бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
5-сынып
1.
Узбек тили.
Оқулық
Н. Досметова,
Ш. Наралиева,
М. Абдураупова
2017
Жазушы
2.
Узбек адабиети.
Оқулық
Б. Турдикулов,
Ш. Наралиева,
Н. Корганбаева,
Ш. Алиакбарова
2017
Жазушы
3.
Математика.
Дарслик
А. Абилқосимова,
Т. Кучер,
З. Жумағулова
2017
Мектеп
4.
Информатика.
Дарслик
Г. Көпеева,
У. Дилманова
2017
Арман-ПВ
5.
Информатика.
Уқитувчи учун китоб
Г. Көпеева,
У. Дилманова
2017
Арман-ПВ
6.
Табиатшунослик.
Дарслик, 1, 2 қисм
Л. Верховцева,
О. Костюченко,
М. Ушакова
2017
Алматыкітап-Жазушы
7.
Қозоғистон тарихи. Дарслик
Т. Умарбеков,
Г. Хабижонова,
Т. Қартаева,
М. Нуғойбоева
2017
Мектеп
8.
Жахон тарихи.
Дарслик
Т. Тулебаев,
Л. Момынтаева,
Л. Толбаева
2017
Атамұра-Жазушы
9.
Уз-узини англаш. Дарслик
Р. Изғуттинова,
А. Оралбекова,
Б. Алиев,
Г. Кошкеева
2017
Бөбек
10.
Мусиқа. Дарслик
Ш. Қулманова,
Б. Сулейменова,
Т. Тоғжанов
2017
Атамұра -Жазушы
11.
Бадиий мехнат.
Дарслик
(уғил болалар учун нусха)
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
12.
Бадиий мехнат.
Методик қулланма
(уғил болалар учун нусха)
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
13.
Бадиий мехнат.
Дарслик
(қизлар учун нусха)
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
Н. Якупова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
14.
Бадиий мехнат.
Методик қулланма
(қизлар учун нусха)
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
Н. Якупова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
";

подразделы "7 класс" и "8 класс" изложить в следующей редакции:
"
7 класс
1.
Узбек тили.
Оқулық
Ш. Наралиева,
Н. Досметова,
М. Абдураупова,
Н. Абдалиев,
М. Абдураупова,
Ф. Абдалиев
2017
Жазушы
2.
Узбек адабиети.
Оқулық
Ш. Наралиева,
Б. Турдикулов,
Н. Корганбаева,
Ш. Алиакбарова
2017
Жазушы
3.
Информатика.
Дарслик
Р. Қадирқулов,
А. Рисқулбекова
2017
Алматыкітап-Жазушы
4.
Физика.
Дарслик
У. Туқбергенова,
Б. Кронгарт
2017
Мектеп
5.
КимҰ.
Дарслик
М. Оспанова,
Т. Белоусова,
Қ. Аухадиева
2017
Мектеп
6.
Биология.
Дарслик
Е. Очкур,
Ж. Қурманғалиева
2017
Мектеп
7.
География.
Дарслик
Ш. Толыбекова,
Г. Головина,
С. Козина
2017
Мектеп
8.
Қозоғистон тарихи. Дарслик
Н. Бакина,
Н. Жанакова
2017
Атамұра-Жазушы
9.
Жахон тарихи. Дарслик
Г. Кукебоева,
Р. Мирзабекова,
Е. Қартабоева
2017
Мектеп
10.
Уз-узини англаш. Дарслик
Ж. Акимбаева,
Е. Бақаш,
С. Нуркеева,
Р. Муратханова
2017
Бөбек
11.
Бадиий мехнат. Дарслик
(уғил болалар учун нусха)
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
12.
Бадиий мехнат. Методик қулланма
(уғил болалар учун нусха)
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
13.
Бадиий мехнат. Дарслик
(қизлар учун нусха)
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
14.
Бадиий мехнат. Методик қулланма
(қизлар учун нусха)
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
8 класс
1.
Өзбек тілі. Оқулық
С. Аширбоев,
Х. Умарова
2016
Жазушы
2.
Өзбек тілі.
Әдістемелік құрал
С. Аширбоев,
Н. Досметова,
Ш. Наралиева,
М. Абдураупова
2016
Жазушы
3.
Өзбек тілі.
Дидактикалық материалдар
У. Уринбоев,
Д. Тажиева
2016
Жазушы
4.
Узбек адабиети.
Оқулық
Қ. Йулдошев,
М. Йулдошбеков,
М. Саидов,
У. Мусаева
2016
Жазушы
5.
Өзбек әдебиеті.
Әдістемелік құрал
Қ. Иулдошев,
Ж. Иулдошева,
М. Иулдошева
2016
Жазушы
6.
Өзбек әдебиеті. Хрестоматия
Б. Саидов,
М. Турдикулов
2016
Жазушы
7.
Русский язык. Оқулық
Г. Бадамбаева,
Б. Исмагулова,
М. Тюлебаев
2016
Жазушы
".
2. Департаменту дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан (Махсутова З.А.) в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;

"7-сынып" және "8-сынып" деген кіші бөлімдер мынадай редакцияда жазылсын:
"
7-сынып
1.
Узбек тили.
Оқулық
Ш. Наралиева,
Н. Досметова,
М. Абдураупова,
Н. Абдалиев,
М. Абдураупова,
Ф. Абдалиев
2017
Жазушы
2.
Узбек адабиети.
Оқулық
Ш. Наралиева,
Б. Турдикулов,
Н. Корганбаева,
Ш. Алиакбарова
2017
Жазушы
3.
Информатика.
Дарслик
Р. Қадирқулов,
А. Рисқулбекова
2017
Алматыкітап-Жазушы
4.
Физика.
Дарслик
У. Туқбергенова,
Б. Кронгарт
2017
Мектеп
5.
КимҰ.
Дарслик
М. Оспанова,
Т. Белоусова,
Қ. Аухадиева
2017
Мектеп
6.
Биология.
Дарслик
Е. Очкур,
Ж. Қурманғалиева
2017
Мектеп
7.
География.
Дарслик
Ш. Толыбекова,
Г. Головина,
С. Козина
2017
Мектеп
8.
Қозоғистон тарихи. Дарслик
Н. Бакина,
Н. Жанакова
2017
Атамұра-Жазушы
9.
Жахон тарихи. Дарслик
Г. Кукебоева,
Р. Мирзабекова,
Е. Қартабоева
2017
Мектеп
10.
Уз-узини англаш. Дарслик
Ж. Акимбаева,
Е. Бақаш,
С. Нуркеева,
Р. Муратханова
2017
Бөбек
11.
Бадиий мехнат. Дарслик
(уғил болалар учун нусха)
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
12.
Бадиий мехнат. Методик қулланма
(уғил болалар учун нусха)
В. Чукалин,
Х. Танбаев,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
13.
Бадиий мехнат. Дарслик
(қизлар учун нусха)
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
14.
Бадиий мехнат. Методик қулланма
(қизлар учун нусха)
Р. Алимсаева,
И. Развенкова,
О. Лосенко,
Е. Велькер
2017
Келешек-2030
8-сынып
1.
Өзбек тілі. Оқулық
С. Аширбоев,
Х. Умарова
2016
Жазушы
2.
Өзбек тілі.
Әдістемелік құрал
С. Аширбоев,
Н. Досметова,
Ш. Наралиева,
М. Абдураупова
2016
Жазушы
3.
Өзбек тілі.
Дидактикалық материалдар
У. Уринбоев,
Д. Тажиева
2016
Жазушы
4.
Узбек адабиети.
Оқулық
Қ. Йулдошев,
М. Йулдошбеков,
М. Саидов,
У. Мусаева
2016
Жазушы
5.
Өзбек әдебиеті.
Әдістемелік құрал
Қ. Иулдошев,
Ж. Иулдошева,
М. Иулдошева
2016
Жазушы
6.
Өзбек әдебиеті. Хрестоматия
Б. Саидов,
М. Турдикулов
2016
Жазушы
7.
Русский язык. Оқулық
Г. Бадамбаева,
Б. Исмагулова,
М. Тюлебаев
2016
Жазушы
".
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім департаменті (З.Ә. Мақсұтова) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электронды түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;

4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы и международного сотрудничества Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Суханбердиеву Э.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
Министра образования и науки
Республики Казахстан
Б. Асылова

4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң қызметі және халықаралық ынтымақтастық департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Э.А. Суханбердиеваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
міндетін атқарушы
Б. Асылова