Об утверждении Правил выдачи и использования служебного удостоверения военнослужащим органа контроля и надзора за деятельностью государственной авиации Республики Казахстан и его описания
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 20 июля 2017 года № 370. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2017 года № 15561. Утратил силу приказом Министра обороны Республики Казахстан от 19 июня 2020 года № 280
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 19.06.2020 № 280 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 58 Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила выдачи и использования служебного удостоверения военнослужащим органа контроля и надзора за деятельностью государственной авиации Республики Казахстан и его описание.
2. Главному управлению по надзору за безопасностью полетов государственной авиации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в бумажном и электронном видах в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
4) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта в течение десяти рабочих дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Министра обороны – начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
генерал-полковник
С. Жасузаков
Утверждены
приказом Министра обороны
Республики Казахстан
от 20 июля 2017 года
№ 370
Правила
выдачи и использования служебного удостоверения военнослужащим органа контроля и надзора за деятельностью государственной авиации Республики Казахстан и его описание

Қазақстан Республикасы мемлекеттік авиациясы қызметін бақылау және қадағалау органының әскери қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру және пайдалану қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 20 шілдедегі № 370 бұрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 25 тамызда № 15561 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 280 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қорғаныс министрінің 19.06.2020 № 280 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 2010 жылғы 15 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 58-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы мемлекеттік авиациясы қызметін бақылау және қадағалау органының әскери қызметшілеріне қызметтік куәлік беру және пайдалану қағидалары және оның сипаттамасы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы мемлекеттік авиациясы ұшуларының қауіпсіздігін қадағалау бас басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қағаз және электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми түрде жариялауға және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) мемлекеттік тіркелген күнінен бастап он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының бастығына жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
генерал-полковник
С. Жасұзақов
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы 20 шілдедегі
№ 370 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы мемлекеттік авиациясы қызметін бақылау және қадағалау органының әскери қызметшілеріне қызметтік куәлік беру және пайдалану қағидаларын және оның сипаттамасы

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила определяют порядок выдачи и использования служебного удостоверения военнослужащим органа контроля и надзора за деятельностью государственной авиации Республики Казахстан и содержат его описание.
2. Служебное удостоверение военнослужащего органа контроля и надзора за деятельностью государственной авиации (далее – служебное удостоверение) подтверждает его право на участие в проверках состояния безопасности полетов государственной авиации и расследованиях авиационных происшествий.
3. Служебное удостоверение выдается сроком на три года.
4. Служебное удостоверение не допускается передавать другим лицам и использовать его в личных неслужебных целях.
5. Служебное удостоверение сдается в кадровый орган уполномоченного органа в сфере государственной авиации Республики Казахстан (далее – кадровый орган) в течение десяти рабочих дней со дня доведения военнослужащему приказа о перемещении, увольнении военнослужащего.
6. Учет и выдача служебных удостоверений ведется кадровым органом.
7. Списание и уничтожение служебных удостоверений производится кадровым органом с составлением акта списания и уничтожения в произвольной форме.
8. В случае утери или порчи служебного удостоверения военнослужащий в письменной форме, в течение трех рабочих дней со дня утери или порчи, докладывает об этом руководителю органа контроля и надзора за деятельностью государственной авиации (далее – руководитель органа контроля и надзора) и в кадровый орган.
9. По каждому факту утери, порчи, передачи служебного удостоверения другим лицам, использования его в личных неслужебных целях руководителем органа контроля и надзора проводится служебное расследование. Результаты расследования в течение десяти рабочих дней со дня его окончания, сообщаются в кадровый орган.
10. Служебное удостоверение руководителя органа контроля и надзора заверяется подписью Министра обороны Республики Казахстан и скрепляется оттиском гербовой печати.
Служебные удостоверения военнослужащих органа контроля и надзора за деятельностью государственной авиации заверяются подписью руководителя кадрового органа и скрепляются оттиском гербовой печати.
Глава 2. Описание служебного удостоверения
11. Служебное удостоверение имеет бланк и обложку установленного образца с серийным номером, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
12. Бланк служебного удостоверения изготавливается типографским способом с использованием высокопроизводительной компьютерной техники, специализированных компьютерных программ, фотонаборного оборудования высокого разрешения и печатается на высококачественной офсетной технике.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы қағидалар Қазақстан Республикасы мемлекеттік авиациясы қызметін бақылау және қадағалау органының әскери қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру және пайдалану тәртібін айқындайды және оның сипаттамасын қамтиды.
2. Мемлекеттік авиацияның қызметін бақылау және қадағалау органы әскери қызметшісінің қызметтік куәлігі (бұдан әрі – қызметтік куәлік) оның мемлекеттік авиациядағы ұшулар қауіпсіздігінің жай-күйін тексерулерге және авиациялық оқиғаларды тергеп-тексерулерге қатысуға құқығын растайды.
3. Қызметтік куәлік үш жыл мерзімге беріледі.
4. Қызметтік куәлікті басқа адамдарға беруге және оны қызметтен тыс мақсаттарда пайдалануға тыйым салынады.
5. Қызметтік куәлік Қазақстан Республикасының мемлекеттік авиациясы саласындағы уәкілетті органның кадр органына (бұдан әрі – кадр органы) әскери қызметшіге әскери қызметшіні ауыстыру, қызметтен шығару туралы бұйрықты жеткізген күннен бастап он жұмыс күн ішінде тапсырылады.
6. Қызметтік куәліктерді есепке алуды және беруді кадр органы жүргізеді.
7. Қызметтік куәліктерді есептен шығаруды және жоюды кадр органы есептен шығару және жою актісін еркін түрде жасаумен жүргізеді.
8. Қызметтік куәлікті жоғалтқан немесе бүлдірген жағдайда әскери қызметші жоғалтқан немесе бүлдірген күнінен бастап жазбаша нысанда үш жұмыс күні ішінде бұл туралы мемлекеттік авиацияның қызметін бақылау және қадағалау органының басшысына (бұдан әрі - бақылау және қадағалау органының басшысы) және кадр органына баяндайды.
9. Қызметтік куәлікті жоғалтудың, бүлдірудің, басқа адамдарға берудің, оны қызметтен тыс жеке мақсаттарда пайдаланудың әрбір фактісі бойынша бақылау және қадағалау органының басшысы қызметтік тергеп-тексеру жүргізеді. Тергеп-тексеру нәтижелері ол аяқталғаннан кейін он жұмыс күні ішінде кадр органына хабарланады.
10. Бақылау және қадағалау органы басшысының қызметтік куәлігі Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің қолтаңбасымен куәландырылады және елтаңбалы мөр бедерімен бекітіледі.
Мемлекеттік авиацияның қызметін бақылау және қадағалау органының әскери қызметшілеріне қызметтік куәліктер кадр органы басшысының қолтаңбасымен куәландырылады және елтаңбалы мөр бедерімен бекітіледі.
2-тарау. Қызметтік куәліктің сипаттамасы
11. Қызметтік куәліктің сериялық нөмірі бар белгіленген үлгідегі бланкісі және мұқабасы осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес болады.
12. Қызметтік куәліктің бланкісі типографиялық әдіспен өнімділігі жоғары компьютерлік техниканы, арнайы компьютерлік бағдарламаларды, мүмкіндігі жоғары фототерімді жабдықты пайдаланумен дайындалады және жоғары сапалы офсеттік техникада басылып шығарылады.

13. Бланк служебного удостоверения состоит из двух половин – левой и правой, которые заполняются на государственном и русском языках соответственно. Размеры каждой половины: длина – 90 мм, ширина – 65 мм.
В верхней части левой половины бланка расположена надпись "ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МЕМЛЕКЕТТІК АВИАЦИЯСЫ ҰШУЛАРЫНЫҢ ҚАУІПСІЗДІГІН ҚАДАҒАЛАУ БАС БАСҚАРМАСЫ" (пропечатанная темно-синим цветом) на расстоянии 3 мм от верхнего края бланка, под которой находится линия (пропечатанная темно-синим цветом) длиной 90 мм и шириной 1 мм, на расстоянии 10 мм от верхнего края.
В левой части левой половины бланка на расстоянии 15 мм от верхнего и 3 мм от левого края бланка расположена цветная фотография военнослужащего (анфас) размером 30×40 мм в повседневном кителе (в офисной форме) без головного убора.
В правой части левой половины бланка на расстоянии 15 мм от верхнего края бланка, между фотографией и правым краем бланка расположена надпись "ҚЫЗМЕТТІК КУӘЛІК" (пропечатанная красным цветом), ниже – серийный номер служебного удостоверения (пропечатанный черным цветом).
Ниже указывается воинское звание, фамилия, имя, отчество (при его наличии) и статус специалиста. Выполняется текстом черного цвета.
В центре нижней части левой половины бланка указывается воинское звание, фамилия и инициалы и ставится подпись уполномоченного должностного лица согласно пункту 10 настоящих Правил. Подпись и фотография скрепляются оттиском гербовой печати.
В левом нижнем углу левой половины бланка указывается дата выдачи служебного удостоверения (пропечатанная черным цветом).
В верхней части правой половины бланка расположена надпись "ГЛАВНОЕ УПРАВЛЕНИЕ ПО НАДЗОРУ ЗА БЕЗОПАСНОСТЬЮ ПОЛЕТОВ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АВИАЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН" (пропечатанная темно-синим цветом) на расстоянии 3 мм от верхнего края бланка, под которой находится линия (пропечатанная темно-синим цветом) длиной 90 мм и шириной 1 мм, на расстоянии 10 мм от верхнего края.
В левой части правой половины бланка на расстоянии 15 мм от верхнего и 3 мм от левого края бланка расположен прямоугольник светло-голубого цвета, шириной – 30 мм, высотой – 40 мм, внутри расположено изображение Государственного герба Республики Казахстан диаметром – 25 мм (согласно образцу).
В правой части правой половины бланка на расстоянии 15 мм от верхнего края бланка, между прямоугольником с изображением Государственного герба Республики Казахстан и правым краем бланка расположена надпись "СЛУЖЕБНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ" (пропечатанная красным цветом), ниже – серийный номер служебного удостоверения (пропечатанный черным цветом).
Ниже указывается воинское звание, фамилия, имя, отчество (при его наличии) и статус специалиста. Выполняется текстом черного цвета.
В левом нижнем углу правой половины бланка указывается дата выдачи служебного удостоверения (пропечатанная черным цветом).
От центра правого края левой половины бланка (от центра левого края правой половины бланка) в противоположные стороны левой и правой половин бланка соответственно, направлены светло-голубые лучи, составляющие сложную тангирную сетку (согласно образцу). Фон левой и правой половин бланка серо-голубого цвета.

13. Қызметтік куәліктің бланкісі сол және оң жақ екі жарты беттен тұрады, олар тиісінше мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады. Әрбір жарты беттің өлшемі: ұзындығы – 90 мм, ені – 65 мм.
Бланкінің сол жақ жартысының жоғарғы бөлігінде бланкінің жоғарғы жиегінен 3 мм аралықта "ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МЕМЛЕКЕТТІК АВИАЦИЯСЫ ҰШУЛАРЫНЫҢ ҚАУІПСІЗДІГІН ҚАДАҒАЛАУ БАС БАСҚАРМАСЫ" деген жазу (қаракөк түспен басылған) орналасқан, оның астында ұзындығы 90 мм және ені 1 мм, жоғарғы жиегінен 10 мм аралықта сызық (қаракөк түспен басылған) бар.
Бланкінің сол жақ жартысының сол жақ бөлігінде жоғарыдан 15 мм және бланкінің сол жақ жиегінен 3 мм аралықта әскери қызметшінің бас киімсіз күнделікті кителдегі (офистік нысандағы) өлшемі 30х40 түрлі-түсті фотосуреті (тура қараған) орналасқан.
Бланкінің сол жақ жартысының оң жақ бөлігінде бланкінің жоғарғы жиегінен 15 мм аралықта, фотосурет пен бланкінің оң жиегінің арасында "ҚЫЗМЕТТІК КУӘЛІК" деген жазу (қызыл түспен басылған), төменірек – қызметтік куәліктің сериялық нөмірі(қара түспен басылған) орналасқан.
Төменірек маманның әскери атағы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) және мәртебесі көрсетіледі. Қара түсті мәтінмен орындалады.
Бланкінің сол жақ жартысы төменгі бөлігінің ортасында осы Қағидалардың 10-тармағына сәйкес уәкілетті лауазымды адамның әскери атағы, тегі және аты-жөнінің бас әріптері көрсетіледі. Қолтаңбасы мен фотосуреті елтаңбалы мөр бедерімен бекітіледі.
Бланкінің сол жақ жартысының төменгі сол жақ бұрышында қызметтік куәлікті берген күні (қара түспен басылған) көрсетіледі.
Бланкінің оң жақ жартысының жоғарғы бөлігінде бланкінің жоғарғы жиегінен 3 мм аралықта "ГЛАВНОЕ УПРАВЛЕНИЕ ПО НАДЗОРУ ЗА БЕЗОПАСНОСТЬЮ ПОЛЕТОВ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АВИАЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН" деген жазу (қаракөк түспен басылған)орналасқан, оның астында ұзындығы 90 мм және ені 1 мм, жоғарғы жиегінен 10 мм аралықта сызық (қаракөк түспен басылған) бар.
Бланкінің оң жақ жартысының сол жақ бөлігінде жоғарыдан 15 мм аралықта және бланкінің сол жақ жиегінен 3 мм аралықта ені – 30 мм, биіктігі – 40 мм ақшыл-көгілдір түсті тікбұрыш орналасқан, оның ішінде диаметрі 25 мм (үлгіге сәйкес) болатын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы орналасқан.
Бланкінің оң жақ жартысының оң жақ бөлігінде бланкінің жоғарғы жиегінен 15 мм аралықта Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасының бейнесі бартік бұрышпен бланкінің оң жақ шетінің арасында "СЛУЖЕБНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ" деген жазу (қызыл түспен басылған), төменірек – қызметтік куәліктің сериялық нөмірі(қара түспен басылған) орналасқан.
Төменірек маманның әскери атағы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) және мәртебесі көрсетілген. Қара түсті мәтінмен орындалады.
Бланкінің оң жақ жартысының төменгі сол жақ бұрышында қызметтік куәлікті берген күні көрсетіледі (қара түспен басылған).
Бланкінің сол жақ жартысы оң жақ жиегінің ортасынан (бланкінің оң жақ жартысының сол жақ жиегінің ортасынан) тиісінше бланкінің оң және сол жақ жартысының қарама-қарсы жағына күрделі тангирлік торды құрайтын (үлгіге сәйкес) ақшыл-көгілдір түсті сәулелер бағытталған. Бланкінің сол және оң жақ жартысының аясы сұрғылт-көгілдір түсті.

В левой части левой и правой половин бланка на расстоянии 7 мм от левого края расположен национальный орнамент золотистого цвета высотой 65 мм и шириной 3 мм.
14. Полностью подготовленные бланки ламинируются в прозрачную защитную пленку. Удостоверение без соответствующего оформления бланков считается недействительным.
15. После заполнения и ламинирования левая и правая половины бланка наклеиваются на обложку, изготовленную из ледерина темно-синего цвета. На лицевой части обложки изображен Государственный герб Республики Казахстан и надпись "КУӘЛІК", нанесенные золотистой краской путем тиснения.
Глава 3. Порядок выдачи служебного удостоверения
16. Выдача служебного удостоверения производится при назначении военнослужащего на должность в орган контроля и надзора за деятельностью государственной авиации, на основании приказа о назначении на должность на весь период службы.
17. Учет выдачи и возврата удостоверений ведется в Журнале выдачи (возврата) служебных удостоверений военнослужащим органа контроля и надзора за деятельностью государственной авиации (далее – журнал учета) по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
18. Для оформления служебного удостоверения лица, получающие служебное удостоверение сдают в кадровый орган две цветные фотографии, размером 30×40 мм. Одна фотография вклеивается в служебное удостоверение, другая – в журнал учета.
19. Замена служебных удостоверений производится:
1) при изменении фамилии, имени, отчества (при его наличии);
2) при присвоении воинского звания;
3) по истечении трехлетнего срока;
4) в случае порчи, утери, кражи.
20. При замене в случаях указанных в пункте 19 настоящих Правил служебное удостоверение изымается. Изъятые служебные удостоверения и испорченные бланки служебных удостоверений уничтожаются с составлением соответствующего акта в произвольной форме и отметки в журнале учета.
21. В случае утери, кражи служебного удостоверения, после проведения служебного расследования, военнослужащему выдается новое служебное удостоверение в порядке, изложенном в настоящих Правилах.
Приложение 1
к Правилам выдачи и
использования служебного
удостоверения военнослужащим
органа контроля и надзора за
деятельностью государственной
авиации Республики Казахстан
и его описание.
Рис. 3 Образец бланка служебного удостоверения (заполненный вид)
Приложение 2
к Правилам выдачи и
использования служебного
удостоверения военнослужащим
органа контроля и надзора за
деятельностью государственной
авиации Республики Казахстан
и его описание.
Форма
Журнал выдачи (возврата)
служебных удостоверений военнослужащим органа контроля и надзора за деятельностью государственной авиации
Фамилия, Имя, Отчество (при наличии)
Воинское звание
Занимаемая должность
№ служебного удостоверения
Дата выдачи
Подпись в получении (кому выдано)
Дата сдачи (возврата)
Подпись работника кадрового органа в принятии (возврате)

Бланкінің сол және оң жақ жартысының сол жақ бөлігінде сол жақ жиегінен 7 мм аралықта биіктігі 65 мм және ені 3 мм алтын түстес ұлттық ою орналасқан.
14. Толығымен дайындалған бланкілер мөлдір қорғаныш үлдірмен ламинирленеді. Бланкілері тиісті түрде ресімделмеген куәлік жарамсыз болып саналады.
15. Бланкінің сол және оң жақ жартысы толтырылғаннан және ламинирленгеннен кейін қаракөк түсті ледериннен жасалған мұқабаға жапсырылады. Мұқабаның бет жағында Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы және алтын түстес бояумен өрнектеліп жазылған "КУӘЛІК" деген жазу бейнеленген.
3-тарау. Қызметтік куәлікті беру тәртібі
16. Қызметтік куәлікті беру лауазымға тағайындау туралы бұйрықтың негізінде әскери қызметшіні мемлекеттік авиацияның қызметін бақылау және қадағалау органына лауазымға тағайындау кезінде қызметтің барлық кезеңіне жүргізіледі.
17. Куәліктерді беруді және қайтаруды есепке алу осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Мемлекеттік авиация қызметін бақылау және қадағалау органының әскери қызметшілеріне қызметтік куәліктерді беру (қайтару) журналында (бұдан әрі – есепке алу журналы) жүргізіледі.
18. Қызметтік куәлікті ресімдеу үшін қызметтік куәлікті алатын адамдар кадр органына өлшемі 30×40 мм екі түрлі-түсті фотосурет тапсырады. Бір фотосурет қызметтік куәлікке, екіншісі есепке алу журналына жапсырылады.
19. Қызметтік куәліктерді ауыстыру:
1) тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) өзгерген кезде;
2) әскери атақ берілген кезде;
3) үш жыл мерзім өткеннен кейін;
4) бүлінген, жоғалтқан, ұрланған жағдайда жүргізіледі.
20. Осы қағидалардың 19-тармағында көрсетілген жағдайларда ауыстыру кезінде қызметтік куәлік алынады. Алынған қызметтік куәліктер және қызметтік куәліктердің бүлінген бланкілері еркін түрде тиісті актіні және есепке алу журналында белгі жасаумен жойылады.
21. Қызметтік куәлік жоғалған жағдайда қызметтік тергеп-тексеру жүргізілгеннен кейін әскери қызметшіге осы Қағидаларда мазмұндалған тәртіпте жаңа қызметтік куәлік беріледі.
Қазақстан Республикасы
мемлекеттік авиациясы қызметін
бақылау және қадағалау
органының әскери
қызметшілеріне қызметтік
куәлік беру және пайдалану
қағидалары және оның сипаттамасына
1-қосымша
1-сурет.Қызметтік куәлік мұқабасының үлгісі
2-сурет.Қызметтік куәлік бланкісінің үлгісі
3-сурет.Қызметтік куәлік бланкісінің үлгісі (толтырылған түрі)
Қазақстан Республикасы
мемлекеттік авиациясы қызметін
бақылау және қадағалау
органының әскери
қызметшілеріне қызметтік
куәлік беру және пайдалану
қағидалары және оның
сипаттамасына
2-қосымша
Нысан
Мемлекеттік авиацияның қызметін бақылау және қадағалау органының әскери қызметшілеріне қызметтік куәліктерді беру (қайтару) журналы
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде)
Әскери атағы
Атқаратын лауазымы
Қызметтік куәлігінің №
Берілген күні
Алынғаны туралы қолы (кімге берілді)
Тапсыру (қайтару) мерзімі
Қабылдағаны (қайтару) туралы кадр органы жұмыскерінің қолы