О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 апреля 2017 года № 217 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 сентября 2017 года № 695. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2017 года № 15914. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 апреля 2020 года № ҚР ДСМ-39/2020.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 17.04.2020 № ҚР ДСМ-39/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 апреля 2017 года № 217 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15217, опубликованный в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 21 июня 2017 года) следующие изменения:
подпункт 4) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"4) "Выдача санитарно-эпидемиологического заключения на проекты нормативной документации по предельно допустимым выбросам и предельно допустимым сбросам вредных веществ и физических факторов в окружающую среду, зонам санитарной охраны и санитарно-защитным зонам, на сырье и продукцию" согласно приложению 4 к настоящему приказу.";
в стандарте государственной услуги "Выдача санитарно-эпидемиологического заключения на проекты строительства, реконструкции и расширения объектов высокой эпидемической значимости, подлежащих государственному санитарно-эпидемиологическому контролю и надзору, проекты генеральных планов застройки городских и сельских населенных пунктов, курортных зон и планов детальной планировки", утвержденном указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Стандарт государственной услуги "Выдача санитарно-эпидемиологического заключения на проекты нормативной документации по предельно допустимым выбросам и предельно допустимым сбросам вредных веществ и физических факторов в окружающую среду, зонам санитарной охраны и санитарно-защитным зонам, на сырье и продукцию";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 217 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 695 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 20 қазанда № 15914 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 17 сәуірдегі № ҚР ДСМ-39/2020 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 17.04.2020 № ҚР ДСМ-39/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 217 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15217 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 21 маусымда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес "Қоршаған ортаға, санитариялық қорғау аймақтарына және санитариялық-қорғаныш аймақтарға, шикізатқа және өнімге зиянды заттардың және физикалық факторлардың рұқсат етілетін шекті шығарындылары мен рұқсат етілетін шекті төгінділері жөніндегі нормативтік құжаттама жобаларына санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық бақылауға және қадағалауға жататын эпидемиялық маңыздылығы жоғары объектілерді салу, реконструкциялау және кеңейту жобаларына, қалалық және ауылдық елді мекендердің, курорттық аймақтардың құрылыс салу бас жоспарларының жобаларына және егжей-тегжейлі жоспарлау жоспарларына санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қоршаған ортаға, санитариялық қорғау аймақтарына және санитариялық-қорғаныш аймақтарға, шикізатқа және өнімге зиянды заттардың және физикалық факторлардың рұқсат етілетін шекті шығарындылары мен рұқсат етілетін шекті төгінділері жөніндегі нормативтік құжаттама жобаларына санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Государственная услуга "Выдача санитарно-эпидемиологического заключения на проекты нормативной документации по предельно допустимым выбросам и предельно допустимым сбросам вредных веществ и физических факторов в окружающую среду, зонам санитарной охраны и санитарно-защитным зонам, на сырье и продукцию" (далее – государственная услуга).";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности):
1) для получения санитарно-эпидемиологического заключения на проекты нормативной документации предельно допустимых выбросов и предельно допустимых сбросов вредных веществ и физических факторов в окружающую среду,
к услугодателю или Государственную корпорацию:
заявление по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
проект нормативной документации по предельно допустимым выбросам и предельно допустимым сбросам вредных веществ и физических факторов в окружающую среду;
на портал:
заявление в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
электронная копия проекта нормативной документации по предельно допустимым выбросам и предельно допустимым сбросам вредных веществ и физических факторов в окружающую среду;
2) для получения санитарно-эпидемиологического заключения на проекты нормативной документации зоны санитарной охраны, санитарно-защитных зон;
к услугодателю или Государственную корпорацию:
заявление по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
проекты нормативной документации зоны санитарной охраны, санитарно-защитных зон;
на портал:
заявление в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
электронная копия проекта нормативной документации зоны санитарной охраны, санитарно-защитных зон;
3) для получения санитарно-эпидемиологического заключения на проекты нормативной документации на сырье и продукцию:
к услугодателю или Государственную корпорацию:
заявление по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
проект нормативной документации на сырье и продукцию;
на портал:
заявление в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
электронная копия проекта нормативной документации на сырье и продукцию.
При обращении в Государственную корпорацию дополнительно предоставляется:
документ, удостоверяющий личность (для идентификации личности);
при обращении представителя:
для физических лиц копия нотариально удостоверенной доверенности;
для юридических лиц копия документа, подтверждающего свои полномочия (оригинал предоставляется для сверки).
В Государственной корпорации выдача готовых документов услугополучателю осуществляется его работником на основании расписки, при предъявлении документа, удостоверяющего личность и доверенности (либо его представителя по нотариально удостоверенной доверенности).
Сведения о данных документа, удостоверяющего личность услугополучателя, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, государственной регистрации индивидуального предпринимателя услугодатель и работник Государственной корпорации получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Услугодатель или работник Государственной корпорации получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
При приеме документов через канцелярию услугодателя или через Государственную корпорацию услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названия приложенных документов;
даты выдачи документов;
фамилии, имени, отчества (при наличии) работника, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества (при наличии) услугополучателя, фамилии, имени, отчества (при наличии) представителя услугополучателя и их контактных телефонов.
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.
В случае обращения через портал услугополучателю в "личный кабинет" направляется статус о принятии запроса на государственную услугу, а также уведомление с указанием даты и времени получения результата государственной услуги.
В случаях представления услугополучателем неполного пакета документов предусмотренных настоящим пунктом и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления.";

"1. Қоршаған ортаға, санитариялық қорғау аймақтарына және санитариялық-қорғаныш аймақтарға, шикізатқа және өнімге зиянды заттардың және физикалық факторлардың рұқсат етілетін шекті шығарындылары мен рұқсат етілетін шекті төгінділері жөніндегі нормативтік құжаттама жобаларына санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Көрсетілетін қызметті алушы (не оның сенімхат бойынша өкілі) үшін өтініш жасаған кезінде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
1) қоршаған ортаға зиянды заттардың және физикалық факторлардың рұқсат етілген шекті шығарындылары мен рұқсат етілген шекті төгінділердің нормативтік құжаттамалары жобаларына санитариялық-эпидемиологиялық қорытындыны алу үшін:
көрсетілетін қызметті берушіге немесе Мемлекеттік корпорацияға:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2- қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
қоршаған ортаға зиянды заттардың және физикалық факторлардың рұқсат етілген шекті шығарындылары мен рұқсат етілген шекті төгінділері бойынша нормативтік құжаттаманың жобасы;
порталға:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2- қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы өтініш;
қоршаған ортаға зиянды заттардың және физикалық факторлардың рұқсат етілген шекті шығарындылары мен рұқсат етілген шекті төгінділері бойынша нормативтік құжаттама жобасының электрондық көшірмесі;
2) санитариялық қорғау аймағының, санитариялық-қорғаныш аймақтарының нормативтік құжаттама жобасына санитариялық-эпидемиологиялық қорытындыны алу үшін:
көрсетілетін қызметті берушіге немесе Мемлекеттік корпорацияға:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
санитариялық қорғау аймағының, санитариялық-қорғаныш аймақтарының нормативтік құжаттама жобалары;
порталға:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы өтініш;
санитариялық қорғау аймағының, санитариялық-қорғаныш аймақтарының нормативтік құжаттама жобасының электрондық көшірмесі;
3) шикізатқа және өнімге нормативтік құжаттама жобаларына санитариялық-эпидемиологиялық қорытындыны алу үшін:
көрсетілетін қызметті берушіге немесе Мемлекеттік корпорацияға:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
шикізатқа және өнімге нормативтік құжаттама жобасы;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы өтініш;
шикізатқа және өнімге нормативтік құжаттама жобасының электрондық көшірмесі.
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде қосымша:
жеке басын куәландыратын құжат (жеке басын сәйкестендіру үшін);
өкіл жүгінген кезде:
жеке тұлғалар үшін сенімхаттың нотариалды куаландырған көшірмесі;
заңды тұлғалар үшін өкілеттілігін растайтын құжаттың көшірмесі (түпнұсқасы салыстыру үшін ұсынылады).
Мемлекеттік корпорацияда көрсетілетін қызметті алушыға дайын құжаттарды беруді жеке басын куәландыратын құжат және (не сенімхат бойынша оның өкілі) сенімхатты көрсеткен кезде қолхат негізінде оның қызметкері жүзеге асырады.
Көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың деректері туралы, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу), дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші мен Мемлекеттік корпорацияның қызметкері "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, мемлекеттік қызметтер көрсету кезінде көрсетілетін қызметті беруші немесе Мемлекеттік корпорацияның қызметкері ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының жазбаша келісімін алады.
Құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі немесе Мемлекеттік корпорация арқылы қабылдаған кезде көрсетілетін қызметті алушыға:
сұрау салудың нөмірі мен қабылданған күні;
сұрау салынып отырған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
құжаттардың берілген күні;
құжаттарды ресімдеуге өтініш қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде);
көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде), көрсетілетін қызметті алушы өкілінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде) және олардың байланыс телефондары көрсетілген тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
Мемлекеттік корпорация нәтижені бір ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді, содан кейін оларды көрсетілетін қызметті берушіге одан әрі сақтауға береді. Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өткен соң жүгінген жағдайда Мемлекеттік корпорацияның сұрау салуы бойынша көрсетілетін қызметті беруші бір жұмыс күні ішінде дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге беру үшін Мемлекеттік корпорацияға жібереді.
Портал арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" мемлекеттік қызметті көрсетуге сұрау салудың қабылданғаны туралы мәртебе, сондай-ақ мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алған күні мен уақытын көрсете отырып хабарлама жіберіледі.
Көрсетілетін қызметті алушы осы тармақта көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.";

приложение 1 к указанному стандарту изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 2 к указанному стандарту изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
приложение 3 к указанному стандарту изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в бумажном и электронном видах, на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
_________________ Д. Абаев
21 сентября 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________Т. Сулейменов
6 октября 2017 года
Приложение 1
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 14 сентября 2017 года № 695
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги "Выдача санитарно-
эпидемиологического
заключения на проекты
нормативной документации по
предельно допустимым
выбросам и предельно
допустимым сбросам вредных
веществ и физических факторов
в окружающую среду, зонам
санитарной охраны и санитарно-защитным зонам, на сырье и
продукцию"
форма
Нысанның БҚСЖ бойынша коды
Код формы по ОКУД ___________________
КҰЖЖ бойынша ұйым коды
Код организации по ОКПО _____________
ҚазақстанРеспубликасы
Ұлттық экономика министрлігі
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 мамырдағы № 415 бұйрығымен бекітілген № 017/е нысанды медициналық құжаттама
Санитариялық-эпидемиологиялық қызметтiң мемлекеттiк органының атауы
Наименование государственного органа санитарно-эпидемиологической службы
Медицинская документация Форма № 017/у
Утверждена приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 мая 2015 года № 415
Санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды
Санитарно-эпидемиологическое заключение
№ __________
"_______"___________________20 ж. ( г.)

көрсетілген стандартқа 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген стандартқа 2-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген стандартқа 3-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың қағаз және электронды түрдегі, қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күннің ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан еспубликасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Е. Біртанов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
___________________ Д. Абаев
2017 жылғы 21 қыркүйек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________________Т. Сүлейменов
2017 жылғы 6 қазан
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 695 бұйрығына
1-қосымша
"Қоршаған ортаға,
санитариялық қорғау
аймақтарына және
санитариялық-қорғаныш
аймақтарға, шикізатқа және
өнімге зиянды заттардың және
физикалық факторлардың
рұқсат етілетін шекті
шығарындылары мен рұқсат
етілетін шекті төгінділері
жөніндегі нормативтік
құжаттама жобаларына
санитариялық-
эпидемиологиялық қорытынды
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
нысан
Нысанның БҚСЖ бойынша коды
Код формы по ОКУД ___________________
КҰЖЖ бойынша ұйым коды
Код организации по ОКПО _____________
ҚазақстанРеспубликасы
Ұлттық экономика министрлігі
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы "30" мамырдағы № 415 бұйрығымен
бекітілген № 017/е нысанды медициналық құжаттама
Санитариялық-эпидемиологиялық қызметтiң мемлекеттiк органының атауы
Наименование государственного органа санитарно-эпидемиологической службы
Медицинская документация Форма № 017/у
Утверждена приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от "30" мая 2015 года № 415
Санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды
Санитарно-эпидемиологическое заключение
№ __________
"_______"___________________20 ж. ( г.)

8. Сараптама объектісінің толық санитариялық-гигиеналық сипаттамасы және (көрсетілетін
қызметтерге, процестерге, жағдайларға, технологияларға, өндірістерге,
өнімдерге) сараптама объектісін бағалау (Полная санитарно-гигиеническая характеристика и
оценка объекта экспертизы (услуг, процессов, условий, технологий, производств, продукции)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
9. Құрылыс салуға арналған жер учаскесінің, реконструкция объектісінің сипаттамасы;
өлшемдері, ауданы, топырақ түрі, учаскенің бұрын пайдаланылуы, жер асты суларының
тұру биіктігі, батпақтанудың болуы, желдің басым бағыттары, санитариялық-қорғаныш
аймағының өлшемдері, сумен жабдықтау, кәріздеу, жылумен жабдықтау мүмкіндігі және
қоршаған орта мен халықтың денсаулығына әсері, дүние тараптары бойынша бағдары)
(Характеристика земельного участка под строительство, объекта реконструкции; размеры,
площади, вид грунта, использование участка в прошлом, высота стояния грунтовых вод,
наличие заболоченности, господствующие направления ветров, размеры санитарно-
защитной зоны, возможность водоснабжения, канализования, теплоснабжения и влияния на
окружающую среду и здоровью населения, ориентация по сторонам
света)__________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
10. Зертханалық және зертханалық-құрал-сацмандық зерттеулер мен сынақтархаттамалары,
сондай-ақ бас жоспарлардың, сызбалардың, суреттердің көшірмелері (Протоколы
лабораторных и лабораторно-инструментальных исследований и испытаний, а также
выкопировки из генеральных планов, чертежей, фото) _________________________________
________________________________________________________________________________
Санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды
Санитарно-эпидемиологическое заключение
_______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(санитариялық-эпидемиологиялық сараптама объектісінің толық атауы)
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(полное наименование объекта санитарно-эпидемиологической экспертизы)
_______________________________________________________________________________
(санитариялық-эпидемиологиялық сараптама негізінде)
(на основании санитарно-эпидемиологической экспертизы)
____________________________________________________________________________
санитариялық қағидалар мен гигиеналық нормативтерге (санитарным правилам и
гигиеническим нормативам) сәйкес келеді немесе сәйкес келмейді (соответствует или не
соответствует)
______________________________________________________________________________
(нужное подчеркнуть) керектісінің астын сызу
Ұсыныстар
(Предложения): ________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі
Қазақстан Республикасы Кодексінің негізінде осы санитариялық-эпидемиологиялық
қорытындының міндетті күші бар.
На основании Кодекса Республики Казахстан 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и
системе здравоохранения" настоящее санитарно-эпидемиологическое заключение имеет
обязательную силу.
Бас мемлекеттiк санитариялық дәрiгер (орынбасары)
Главный государственный санитарный врач (заместитель) __________________________
Мөр орны                                     тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болғанда), қолы
Место печати                         фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись
Приложение 2
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 14 сентября 2017 года № 695
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги ""Выдача санитарно-
эпидемиологического
заключения на проекты
нормативной документации по
предельно допустимым
выбросам и предельно
допустимым сбросам вредных
веществ и физических факторов
в окружающую среду, зонам
санитарной охраны и санитарно-
защитным зонам, на сырье и
продукцию"
форма
____________________________
наименование государственного
органа
от _________________________
фамилия, имя, отчество (при
наличии) заявителя
________________________
наименование, адрес,
физического
или юридического лица,
_________________________
индивидуальный
идентификационный номер/
бизнес-идентификационный
номер
___________________________
контактный телефон заявителя
Заявление
Прошу Вас провести санитарно-эпидемиологическую экспертизу проектной
документации и выдать санитарно-эпидемиологическое заключение
на _____________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(наименование проекта)
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
Приложение (копии документов):
1.
2.
Подпись
число, месяц, год
Приложение 3
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 14 сентября 2017 года № 695
Приложение 3
к стандарту государственной
услуги ""Выдача санитарно-
эпидемиологического
заключения на проекты
нормативной документации по
предельно допустимым
выбросам и предельно
допустимым сбросам вредных
веществ и физических факторов
в окружающую среду, зонам
санитарной охраны и санитарно-
защитным зонам, на сырье и
продукцию"
форма
____________________________
фамилия, имя, отчество (при
наличии),
____________________________
наименование организации
услугополучателя
____________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка
об отказе в приеме документов
Руководствуясь подпунктом 2) статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля
2013 года "О государственных услугах", отдел №__ Некоммерческого акционерного
общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (указать адрес)
отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги (указать наименование
государственной услуги в соответствии со стандартом государственной услуги) ввиду
представления Вами неполного пакета документов согласно перечня, предусмотренного
стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:

8. Сараптама объектісінің толық санитариялық-гигиеналық сипаттамасы және (көрсетілетін
қызметтерге, процестерге, жағдайларға, технологияларға, өндірістерге, өнімдерге) сараптама
объектісін бағалау (Полная санитарно-гигиеническая характеристика и оценка объекта
экспертизы (услуг, процессов, условий, технологий, производств, продукции)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
9. Құрылыс салуға арналған жер учаскесінің, реконструкция объектісінің сипаттамасы;
өлшемдері, ауданы, топырақ түрі, учаскенің бұрын пайдаланылуы, жер асты суларының тұру
биіктігі, батпақтанудың болуы, желдің басым бағыттары, санитариялық-қорғаныш
аймағының өлшемдері, сумен жабдықтау, кәріздеу, жылумен жабдықтау мүмкіндігі және
қоршаған орта мен халықтың денсаулығына әсері, дүние тараптары бойынша бағдары)
(Характеристика земельного участка под строительство, объекта реконструкции; размеры,
площади, вид грунта, использование участка в прошлом, высота стояния грунтовых вод,
наличие заболоченности, господствующие направления ветров, размеры санитарно-
защитной зоны, возможность водоснабжения, канализования, теплоснабжения и влияния на
окружающую среду и здоровью населения, ориентация по сторонам света;)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
10. Зертханалық және зертханалық-құрал-саймандық зерттеулер мен сынақтар хаттамалары,
сондай-ақ бас жоспарлардың, сызбалардың, суреттердің көшірмелері (Протоколы
лабораторных и лабораторно-инструментальных исследований и испытаний, а также
выкопировки из генеральных планов, чертежей, фото) _________________________________
________________________________________________________________________________
Санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды
Санитарно-эпидемиологическое заключение
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(санитариялық-эпидемиологиялық сараптама объектісінің толық атауы)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(полное наименование объекта санитарно-эпидемиологической экспертизы) _______________________________________________________________________________
(санитариялық-эпидемиологиялық сараптама негізінде)
(на основании санитарно-эпидемиологической экспертизы)
________________________________________________________________________________
санитариялық қағидалар мен гигиеналық нормативтерге (санитарным правилам и
гигиеническим нормативам) сәйкес келеді немесе сәйкес келмейді (соответствует или не
соответствует)
________________________________________________________________________________
(нужное подчеркнуть) керектісінің астын сызу
Ұсыныстар (Предложения): ________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі
Қазақстан Республикасы Кодексінің негізінде осы санитариялық-эпидемиологиялық
қорытындының міндетті күші бар.
На основании Кодекса Республики Казахстан 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и
системе здравоохранения" настоящее санитарно-эпидемиологическое заключение имеет
обязательную силу.
Бас мемлекеттiк санитариялық дәрiгер (орынбасары)
Главный государственный санитарный врач (заместитель) __________________________
Мөр орны тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болғанда), қолы
Место печати фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 695 бұйрығына
2-қосымша
"Қоршаған ортаға,
санитариялық қорғау
аймақтарына және
санитариялық-қорғаныш
аймақтарға, шикізатқа және
өнімге зиянды заттардың және
физикалық факторлардың
рұқсат етілетін шекті
шығарындылары мен рұқсат
етілетін шекті төгінділері
жөніндегі нормативтік
құжаттама жобаларына
санитариялық-
эпидемиологиялық қорытынды
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
нысан
____________________________
мемлекеттік органның атауы
____________________________
өтініш берушінің тегі, аты,
әкесінің аты (бар болғанда)
____________________________
жеке немесе заңды тұлғаның
атауы, мекенжайы
____________________________
жеке сәйкестендіру нөмірі/
бизнес сәйкестендіру нөмірі
____________________________
өтініш берушінің байланыс
телефоны
Өтініш
Сізден _________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(жобаның атауы)
жобалау құжаттамасына санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізуді және
санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беруді сұраймын.
Ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Қосымша (құжаттардың көшірмелері):
1.
2.
Қолы
күні, айы, жылы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 695 бұйрығына
3-қосымша
"Қоршаған ортаға,
санитариялық қорғау
аймақтарына және
санитариялық-қорғаныш
аймақтарға, шикізатқа және
өнімге зиянды заттардың және
физикалық факторлардың
рұқсат етілетін шекті
шығарындылары мен рұқсат
етілетін шекті төгінділері
жөніндегі нормативтік
құжаттама жобаларына
санитариялық-
эпидемиологиялық қорытынды
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
нысан
____________________________
тегі, аты, әкесінің аты
(бар болғанда),
___________________________
көрсетілетін қызметті алушы
ұйымның атауы
____________________________
көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 20-бабының 2) тармақшасын басшылыққа ала отырып, "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының №
________ бөлімі (мекенжайын көрсету) Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында
көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбауыңызға байланысты атап айтқанда:
жоқ құжаттардың атауы:

1) ________________________________________;
2) ________________________________________;
Настоящая расписка составлена в 2 экз., по одному для каждой стороны.
Ф.И.О. (при наличии) (работника Государственной корпорации)
(подпись)
Исполнитель: фамилия, имя, отчество (при наличии)._____________
тел.__________
Получил: фамилия, имя, отчество (при наличии) / подпись услугополучателя
"___" _________ 20__ г.

1) ____________________________;
2) ____________________________;
мемлекеттік қызмет көрсетуге (мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауын көрсету) құжаттарды қабылдаудан бас тартады.
Осы қолхат әрбір тарап үшін бір данадан 2 данада жасалды.
(Мемлекеттік корпорация қызметкерінің) тегі, аты, әкесінің аты (бар болғанда) (қолы)
Орындаушы: тегі, аты, әкесінің аты (бар болғанда) _____________
тел.________
Алдым: тегі, аты, әкесінің аты (бар болғанда)/ көрсетілетін қызметті алушының қолы
20 __ жылғы "____" _______________