О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 333 "Об утверждении Правил государственной регистрации подвижного состава и его залога"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 587. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2017 года № 16043
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 333 "Об утверждении Правил государственной регистрации подвижного состава и его залога" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11119, опубликованный 18 июля 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
в Правилах государственной регистрации подвижного состава и его залога, утвержденных указанным приказом:
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. Для государственной регистрации залога подвижного состава заявитель либо уполномоченный представитель заявителя представляют заявление по форме, согласно приложению 8-1 к настоящим Правилам, с приложением документов в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 30 июня 1998 года "О регистрации залога движимого имущества" (далее – Закона о регистрации залога).
Для регистрации изменений, дополнений и прекращения зарегистрированного залога заявитель либо уполномоченный представитель заявителя представляют заявление по форме, согласно приложению 8-2 к настоящим Правилам, с приложением документов в соответствии со статьей 17 Закона о регистрации залога.";
приложения 4, 5, 6 и 7 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 8-1 и 8-2 согласно приложениям 5 и 6 к настоящему приказу;
приложение 10 исключить.
2. Комитету транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на бумажном носителе и в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;

"Жылжымалы құрамды және оның кепілін мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 333 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 587 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 4 желтоқсанда № 16043 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жылжымалы құрамды және оның кепілін мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 333 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11119 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 18 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жылжымалы құрамды және оның кепілін мемлекеттік тіркеу мемлекеттiк көрсетілетін қағидаларында:
24-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"24. Жылжымалы құрамы кепілін мемлекеттік тiркеу, үшiн өтініш беруші не өтініш берушінің уәкілетті өкілі "Жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы" 1998 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Кепілді тіркеу туралы заң) 9-бабына сәйкес құжаттарды қоса бере отырып, осы Қағидаларға 8-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш ұсынады.
Тiркелген кепiлге өзгерiстердi, толықтыруларды тiркеу және тоқтату үшін өтініш беруші не өтініш берушінің уәкілетті өкілі Кепілді тіркеу туралы заңның 17-бабына сәйкес құжаттардың қосымшасын қоса бере отырып, осы қағидаларға 8-2 қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті ұсынады.";
4, 5, 6 және 7-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 5, 6-қосымшаларға сәйкес 8-1, 8-2-қосымшалармен толықтырылсын;
10-қосымша алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз тасығыштағы және электрондық нысандағы көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;

4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и
коммуникаций Республики Казахстан
_________________ Д. Абаев
19 сентября 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной
экономики Республики Казахстан
_________________ Т. Сулейменов
20 ноября 2017 года
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 587
Приложение 4
к Правилам государственной
регистрации подвижного
состава и его залога
Форма
Перечень
грузового подвижного состава, принадлежащего
______________________________
(полное наименование владельца)
№ п/п
Род вагона
Категория
Арендатор
Срок аренды
Регион курсирования
Заводской номер
Инвентарный номер
Дата постройки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Нормативный срок службы
Фактический срок службы
Дата последнего ремонта (ДР)*
Дата последнего ремонта
Дата следующего ремонта
Техническое состояние
Годен до
Станция приписки****
(КР)**
(КРП)***
годен
списан
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Руководитель ___________________/________________________________/
(подпись)             (Фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати (при наличии)
(для юридического лица и индивидуального предпринимателя)
Примечание:
*(ДР) - деповской ремонт
**(КР) - капитальный ремонт
*** (КРП) - капитальный ремонт с продлением срока службы
**** для собственников грузовых вагонов
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 587
Приложение 5
к Правилам государственной
регистрации подвижного
состава и его залога
Форма
Перечень
пассажирского подвижного состава и приравниваемый к нему почтовый,
почтово-багажный и багажный подвижной состав,
принадлежащего
_______________________________
(полное наименование владельца)
№ п/п
Род вагона
Категория
Арендатор
Срок аренды
Регион курсирования
Заводской номер
Инвентарный номер вагона
Дата постройки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Нормативный срок
Фактический срок
Дата последнего ремонта (ДР)*
Дата последнего ремонта
Дата следующего ремонта
Техническое состояние
Годен до
Депо приписки
(КР1)**
(КР2)***
(КРПС) ****
(КВР) *****
годен
списан
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Руководитель ___________________/_________________________________/
(подпись)             (Фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати (при наличии)
(для юридического лица и индивидуального предпринимателя)
Примечание:
*(ДР) - деповской ремонт
**(КР-1) - капитальный ремонт в объеме 1
***(КР-2) - капитальный ремонт в объеме 2
**** (КРПС) - капитальный ремонт с продлением срока службы
***** (КВР) - капитальный восстановительный ремонт
Приложение 3
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 587
Приложение 6
к Правилам государственной
регистрации подвижного
состава и его залога
Форма
Перечень
специального подвижного состава, принадлежащего
____________________________________
(полное наименование владельца)
№ п/п
Серия
Категория
Арендатор
Срок аренды
Регион курсирования
Заводской номер
Инвентарный номер
Дата постройки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Нормативный срок службы
Фактический срок
Дата последнего ремонта
Дата следующего ремонта
Техническое состояние
Годен до
Депо приписки
(КР-1) *
(КР-2) **
годен
списан
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Руководитель ___________________/______________________________/
(подпись)             (Фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати (при наличии)
(для юридического лица и индивидуального предпринимателя)
Примечание:
*(КР-1) - капитальный ремонт в объеме 1
**(КР-2) - капитальный ремонт в объеме 2
Приложение 4
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 587
Приложение 7
к Правилам государственной
регистрации подвижного
состава и его залога
СВИДЕТЕЛЬСТВО
о государственной регистрации подвижного состава
ИТК_ _ _ _ Серия _ _ _ _ _ № _ _ _ _ _ _ _ _
Настоящее свидетельство выдано в соответствии с Законом
Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте"
_____________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________,
(полное наименование владельца, Ф.И.О.)
находящегося на праве
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
(указать права на подвижной состав)
и подтверждает государственную регистрацию
подвижного состава
___________________________________________________________________________
__________________________________________ типа
Категории _________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
серия, род вагона ____________________________________________________________
______________________________________
заводской номер ___________________________________________________________
инвентарный номер ________________________________________________________
секция _________________________
год постройки __________________
с "__" ____________ 20 __ года.
Настоящее свидетельство применяется во всех предусмотренных
законодательством Республики Казахстан случаях и предъявляется вместе
с документом, удостоверяющим владельца подвижного состава, подлежит
замене в случае изменения приведенных в нем сведений.
__________________________________________________________________________
______________________________________
Дата выдачи "__" _________ 20 __ г.
М.П.
Должностное лицо уполномоченного органа _______________________
подпись, Ф.И.О.
Приложение 5
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 587

4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
_________________ Д. Абаев
2017 жылғы 19 қыркүйек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
__________ Т. Сүлейменов
2017 жылғы 20 қараша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 587 бұйрығына
1-қосымша
Жылжымалы құрамды және
оның кепілін тiркеу
қағидаларына
4-қосымша
Нысан
______________________________________________ (иесiнiң толық атауы) тиесiлi жүк жылжымалы құрамының тiзбесi
Р/с
Вагон түрi
Санаты
Жалға алушы
Жалға алу мерзімі
Қатынау өңірі
Зауыт нөмiрi
Түгендеу нөмiрi
Жасалған күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Нормативтік қызмет ету мерзiмi
Нақты қызметету мерзімі
Соңғы жөндеу күні (ДЖ)*
Соңғы жөндеу күнi (КЖ)**
Келесі жөндеу күні
Техникалық жай-күйі
Дейін жарамды
Тіркелген орыны
(КЖ) ***
(ҰҚЖ)***
жарамды
есептен шығарылған
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Басшы ______________________/_________________________________/
(қолы)             (тегі, аты, әкесінің аты) (бар болған кезде)
Мөр орны
(заңды тұлға және дара кәсiпкер үшiн)
Ескертпе:
*(ДЖ) – деполық жөндеу
**(КЖ) – күрделi жөндеу
***(ҰКЖ) – қызмет мерзімін ұзарта отырып күрделi жөндеу
**** жүк вагондарының меншiк иелерi үшiн
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 587 бұйрығына
2-қосымша
Жылжымалы құрамды және
оның кепілін тiркеу
қағидаларына
5-қосымша
Нысан
______________________________________ (иесiнiң толық атауы) тиесiлi жолаушы жылжымалы құрамының және оған теңестірілген почта, почта-багаж және багаж жылжымалы құрамының тiзбесi
Р/с
Вагон түрi
Санаты
Жалға алушы
Жалға алу мерзімі
Қатынау өңірі
Зауыт нөмiрi
Түгендеу нөмiрi
Жасалған күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Нормативтік қызмет ету мерзiмi
Нақты қызмет ету мерзімі
Соңғы жөндеу күні (ДЖ) *
Соңғы жөндеу күнi (КЖ)
Келесі жөндеу күні
Техникалық жай-күйі
Дейін жарамды
Тіркелген депосы
(КЖ-1)***
(КЖ-2)***
(ҚМҰКЖ)
(ҚККЖ) *****
жарамды
есептен шығарылған
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Басшы ______________________/_________________________________/
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты) (бар болған кезде)
Мөр орны.
(заңды тұлға және дара кәсiпкер үшiн)
Ескертпе:
*(ДЖ) – деполық жөндеу
**(КЖ) – күрделi жөндеу
***(ҚМҰКЖ) – қызмет мерзімін ұзарта отырып күрделi жөндеу
**** жүк вагондарының меншiк иелерi үшiн
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 587 бұйрығына
3-қосымша
Жылжымалы құрамды және
оның кепілін тiркеу
қағидаларына
6-қосымша
Нысан
_____________________________________
(иесiнiң толық атауы) тиесілі арнайы жылжымалы құрамының тiзбесi
Р/с
Сериясы
Санаты
Жалға алушы
Жалға алу мерзімі
Қатынау өңірі
Зауыт нөмiрi
Түгендеу нөмiрi
Жасалған күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Нормативтік қызмет ету мерзiмi
Нақты қызмет ету мерзімі
Соңғы жөндеу күнi
Келесі жөндеу күні
Техникалық жай-күйі
Дейін жарамды
Тіркелген орыны
(КЖ-1)**
(КЖ-2)***
жарамды
есептен шығарылған
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Басшы ______________________/_________________________________/
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты) (бар болған кезде)
Мөр орны
(заңды тұлға және дара кәсiпкер үшiн)
Ескертпе:
*(КЖ-1) – 1-көлемдегі жөндеу
**(КЖ-2) – 2-күрделi жөндеу
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 587 бұйрығына
4-қосымша
Жылжымалы құрамды және
оның кепілін тiркеу
қағидаларына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi КӨЛIК КОМИТЕТI Жылжымалы құрамды мемлекеттiк тiркеу туралы
КУӘЛIК
КБИ_ _ _ _ _Сериясы_ _ _ _ _ _№_ _ _ _ _ _
Осы куәлiк "Темiр жол көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес
___________________________________________________________________ құқығындағы
(жылжымалы құрамына құқығы көрсетiлсiн)
_________________________________________________________________________ берiлдi
(иесiнiң толық атауы, Т.А.Ә.)
және _________________________________________________________ үлгiсiндегi санаты
_______________________________________________________________________сериясы,
вагон түрi ______________________________________________________________________
зауыт нөмiрi ____________________________________________________________________
түгендеу нөмiрi _________________________________________________________________
секциясы ______________________________________________________________________
жасалған жылы ________________________________________________________________
20__ жылғы "_" ________ бастап жылжымалы құрамның мемлекеттiк тiркелгенін растайды.
Осы куәлiк Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген барлық жағдайларда
қолданылады және жылжымалы құрамның иесiн куәландыратын құжатпен бiрге көрсетiледi,
ондағы келтiрiлген мәлiметтер өзгерген жағдайда ауыстыруға жатады.
_______________________________________________________________________________
Берiлген күнi 20__ жылғы "___" ________________
М.О.
Уәкiлеттi органның лауазымды адамы
_________________________________
қолы, Т.Ә.А.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 587 бұйрығына
5-қосымша
Жылжымалы құрам және оның
кепілін мемлекеттік тiркеу
қағидаларына

Приложение 8-1
к Правилам государственной
регистрации подвижного
состава и его залога
___________________________________________________
наименование регистрирующего органа
Заявление № ____
Залогодатель
Ф.И.О., место – жительство, дата рождения физического лица;
место – нахождение, наименование, рег. № юридического лица:_________
__________________________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид _________ серия ________ № ___
выдан ____________________________________ дата выдачи ______________
(наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес, телефон _____________________________________________
От имени которого действует _________________________________________
(реквизиты уполномоченного представителя)
На основании ________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Залогодержатель
Ф.И.О., место жительство, дата рождения физического лица;____________
место нахождение, наименование, рег. № юр. лица:_____________________
_____________________________________________________________________
документ, удостоверяющий личность: вид _________ серия _______ №
_______ выдан ______________________________________ дата выдачи
_____________ (наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес, телефон______________________________________________
_____________________________________________________________________
От имени которого действует__________________________________________
_____________________________________________________________________
(реквизиты уполномоченного представителя)
На основании ________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Прошу зарегистрировать договор залога движимого имущества:___________
_____________________________________________________________________
Дата заключения договора_____________________________________________
Место заключения договора____________________________________________
Сведения о предмете залога (описание движимого имущества)____________
_____________________________________________________________________
Стоимость заложенного имущества _____________________________________
Денежный эквивалент обязательства, обеспеченного залогом ____________
Срок действия договора ______________________________________________
Заложенное имущество остается во владении и пользовании: залогодателя
_______________________ залогодержателя ________________
Допустимость его использования: да, нет
Сведения о перезалоге: да, нет (ненужное зачеркнуть)
К заявлению прилагаю: (наименование документа, серия, номер, когда и
кем выдан)___________________________________________________________
____________________________________________________________________
Необходимо ли Свидетельство о государственной регистрации:
Да, Нет (ненужное зачеркнуть)
-------------------------------------------------------
Дата подачи заявления: _________________________ 20 __г.
Дата приема заявления: _________________________ 20 __г.
Подпись заявителя: ____________________________
Время: _________________ час ___________________ мин.
Ф.И.О. и подпись регистратора ______________________________________
Приложение 6
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 587

8-1-қосымша
________________________________________
(тіркеуші органның атауы)
Өтініш № _____
Кепіл беруші
Жеке тұлғаның Т.А.Ә., тұрғылықты жері, туған күні;
заңды тұлғаның орналасқан орны, атауы, тіркеу №: _________________________________
____________________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі ___________________ серия ________ № ______
__________________________________________ берген, берілген күні _______________
(құжатты берген органның атауы)
Пошталық мекенжайы, телефон _________________________________________________
______________________________________________________________________ атынан
(уәкілетті өкілдің деректемелері)
__________________________________________________________ негізінде әрекет етеді.
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
Кепіл ұстаушы
Жеке тұлғаның Т.А.Ә., тұрғылықты жері, туған күні;
заңды тұлғаның орналасқан орны, атауы, тіркеу №:
______________________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі _______ серия _________ № _____
______________________________________________ берген, берілген күні _____________
(құжатты берген органның атауы)
Пошталық мекенжайы, телефон __________________________________________________
______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________ атынан
(уәкілетті өкілдің деректемелері)
___________________________________________________________ негізінде әрекет етеді.
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
Жылжымалы мүлік кепіл шартын тіркеуді өтінемін: _________________________________
______________________________________________________________________________
Шарттың жасалған күні ________________________________________________________
Шарттың жасалған орны ________________________________________________________
Кепіл мәні туралы мәліметтер (жылжымалы мүліктің сипаттамасы) ____________________
______________________________________________________________________________
Кепілге салынған мүліктің құны __________________________________________________
Кепілмен қамтамасыз етілген міндетті ақшалай эквивалент
______________________________________________________________________________
Шарттың қолданылу мерзімі __________________________________________
Кепілге салынған мүлік ___________________________________________ кепіл берушінің
_____________________________________________________________ кепіл ұстаушының
иелігінде және пайдалануында қалады
Пайдалануға болатыны: иә, жоқ
Қайталама кепiл туралы мәлiметтер: иә, жоқ (керек емесін сызып тастау)
Өтінішке мыналарды қоса беремін: (құжаттың атауы, серия, нөмір, қашан және кім берген)
1. ___________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Мемлекеттік тіркеу туралы куәлік қажет пе:
иә, жоқ (керек емесін сызып тастау)
--------------------------------------------------------------------
Өтініш берілген күн: 20 __ ж. ________________________________________________
Өтініш қабылданған күн: 20 __ ж. _____________________________________________
Өтініш берушінің қолы: _______________________________________________________
Уақыт: ___________________________ сағат ______________________ мин.
Тіркеушінің Т.А.Ә. және қолы _______________________________________
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 587 бұйрығына
6-қосымша
Жылжымалы құрам және оның
кепілін мемлекеттік тiркеу
қағидаларына

Приложение 8-2
к Правилам государственной
регистрации подвижного
состава и его залога
Форма
__________________________________________________________________
(наименование регистрирующего органа)
Заявление № ______
Залогодатель______________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии), индивидуальный идентификационный
номер (ИИН) физического лица; наименование, бизнес идентификационный
номер (БИН) юридического лица)
________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид _________ серия ________ №
__________________
выдан ____________________________________ дата выдачи ______________
(наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес, телефон _____________________________________________
Банковские реквизиты залогодателя
___________________________________________________________________
От имени которого действует _________________________________________
(реквизиты уполномоченного представителя)
На основании ________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Залогодержатель__________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии), индивидуальный идентификационный
номер (ИИН) физического лица или наименование и бизнес
идентификационный номер (БИН) юридического лица)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид _______ серия _________ № ____
выдан __________________________________ дата выдачи ________________
(наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес, телефон _____________________________________________
____________________________________________________________________
Банковские реквизиты залогодержателя
__________________________________________________________________
От имени которого действует _________________________________________
(реквизиты уполномоченного представителя)
На основании ________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Прошу зарегистрировать изменение и/или дополнение или прекращение
залога:_____________________________________________
(ненужное зачеркнуть)
________
Регистрационный номер залога движимого имущества, присвоенный
регистрирующим органом (за исключением случаев регистрации изменений и
дополнений на основании договора об одновременной передаче активов и
обязательств) ______________________________________________________
описание вносимых изменений и дополнений или основания прекращения
залога ______________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
В случае внесения изменений и/или дополнений в договор залога:
Дата заключения договора ____________________________________________
Сведения о предмете залога (описание движимого имущества)
____________________________________________________________________________
Денежный эквивалент обязательства, обеспеченного залогом ____________
Срок действия договора ______________________________________________
Заложенное имущество остается во владении и пользовании:
залогодателя __________________ залогодержателя _____________________
Допустимость его использования: Да / Нет (ненужное зачеркнуть)
Сведения о перезалоге: Да / Нет (ненужное зачеркнуть)
К заявлению прилагаю: (наименование документа, серия, номер, когда и
кем выдан)

8-2-қосымша
Нысан
_________________________________________________
(тіркеуші органның атауы)
№ _____ Өтініш
Кепіл беруші
Жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде) жеке сәйкестендіру нөмірі
(ЖСН); заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі ________ сериясы _________ №_______
_________________________________ берілді, берілген күні ____________
(құжатты берген органның атауы)
Почталық мекенжайы, телефон ________________________________________
Кепіл ұстаушының банктік реквизиттері ______________________________________
_____________________________________________________________ атынан әрекет етеді
(уәкілетті өкілдің деректемелері)
_______________________________________________________________________________
___________________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
Кепіл ұстаушы
Жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде) жеке сәйкестендіру нөмірі
(ЖСН) немесе заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН) ___________________
_____________________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі ________сериясы _________№_______
_________________________________ берілді, берілген күні ____________
(құжатты берген органның атауы)
Пошталық мекенжайы, телефон_______________________________________
Кепіл ұстаушының банктік реквизиттері ______________________________________
_____________________________________________________________ атынан әрекет етеді
(уәкілетті өкілдің деректемелері)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
Кепілдің өзгеруін және/немесе толықтыруын немесе тоқтауын тіркеуді өтінемін:
___________________________________________________________
(керек емесін сызып тастау)
__________
Тіркеуші орган берген жылжымалы мүлік кепілінің тіркеу нөмірі (активтер мен
міндеттемелерді бір уақытта беру туралы шарт негізінде өзгерістер мен толықтыруларды
тіркеу жағдайларын қоспағанда) ________________________
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың сипаттамасы немесе кепілді тоқтату негізі
____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
Кепіл шартына өзгерістер және/немесе толықтырулар енгізілген жағдайда:
Шарттың жасалған күні_______________________________________________
Кепілдің мәні туралы мәліметтер (жылжымалы мүліктің сипаттамасы)
____________________________________________________________________________
Кепілмен қамтамасыз етілген міндеттеменің ақшалай баламасы __________
Шарттың қолданылу мерзімі _________________________________________
Кепілге салынған мүлік
____________________________________________________ кепіл берушінің
___________________________________________________ кепіл ұстаушының
иелігінде және пайдалануында қалады
Оны пайдалануға болатыны: Иә/Жоқ (керек емесін сызып тастау)
Қайталама кепiл туралы мәлiметтер: Иә/Жоқ (керек емесін сызып тастау)
Өтінішке мыналарды қоса беремін: (құжаттың атауы, сериясы, нөмірі, қашан және кім берген)

1. Документ об оплате: вид _________ № ___________ на сумму _________
2. __________________________________________________________________
Необходимо ли свидетельство о государственной регистрации:
Да / Нет (ненужное зачеркнуть)
Подпись залогодателя или его представителя и печать для юридического лица
(при наличии): ____________________________________________________
Подпись залогодержателя (представителя) и печать для юридического лица
(при наличии): ____________________________________________________
Дата подачи заявления: ______________ 20 __ года
Дата приема заявления: ______________ 20 __ года

1. Төлем туралы құжат: түрі________№____________ ___________сомасына
2.___________________________________________________________________
Мемлекеттік тіркеу туралы куәлік қажет пе:
Иә/Жоқ (керек емесін сызып тастау керек)
Кепіл берушінің немесе оның өкілінің қолы және заңды тұлға үшін мөр (бар болған
кезде): _________________________________________________________________________
Кепіл ұстаушының (өкілінің) қолы және заңды тұлға үшін мөр (болған жағдайда):
________________________________________________________________________________
Өтініш берілген күн: 20__ жылғы _______________
Өтініш қабылданған күн: 20___ жылғы ___________